Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

moja obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2018. Obecnie mam: Extra, 6xcanal+, multiroom na kameleony, dekoder sagemcom DSI83 i dekoder z twardym dyskiem UltraBox+ PVR Pace. Ten zestaw za 69,99. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie w punkcie i już w momencie składania gość mi proponuje to samo za tyle samo na kolejne 24 miesiące. Tym bardziej złożyłem wypowiedzenie :). Powiedzcie proszę za ile realnie teraz chodzi taki pakiet skoro z klucza jako pierwsza propozycja jest utrzymanie stanu obecnego ? Czy da się w tej cenie dorzucić np. pakiet eleven albo drugi dekoder z twardym dyskiem ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Comfort + 6C+, obecnie z multiroom (10zł) + WiFi Premiumbox (5zł). Obecnie płacę 85zł, jaka jest realna szansa zejść z tym taniej? Za 2,5 miesiąca kończy się umowa, wysyłam dziś wypowiedzenie.

W 'moje ncplus' mam ofertę przedłużenia tego co obecnie po tej samej cenie..

 

Najchętniej do tego dołożyłbym jeszcze pakiet Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Comfort + 6C+, obecnie z multiroom (10zł) + WiFi Premiumbox (5zł). Obecnie płacę 85zł, jaka jest realna szansa zejść z tym taniej? Za 2,5 miesiąca kończy się umowa, wysyłam dziś wypowiedzenie.

W 'moje ncplus' mam ofertę przedłużenia tego co obecnie po tej samej cenie..

 

Najchętniej do tego dołożyłbym jeszcze pakiet Eleven.

O dychę mozesz zejść. Z 11 86 z hakiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hicior !

 

Dzwonię do nich z zupełnie inną sprawą. Okazuje się, że mogę już teraz przedłużyć umowę mimo że kończy się w sierpniu.

No dobra wysłu[beep]e oferty, która wygląda następująco :

Superpremium,eleven, 4k dekoder umowa na 24 miesiące - 134 zł XD lub po konsultacji pierwsze 12 m 118zł  i następne 12 124 zł.

 

Myślałem że padnę XD Mówiłem że nie interesują mnie kanały C+seriale i discovery oraz cinemaxy. Ba nie było możliwości brania innego dekodera niż 4 k. Za dekoder 4k opłata 15 zł.

Ofertę odrzuciłem. Powiedziałem że interesuje mnie Liga Mistrzów na nowe sezony w większym wymiarze niż 1 mecz w kolejce. Zapytałem Panią czy może mi to zagwarantować. Chyba tam sabotażyści pracuja. Chcą mi wywindować cenę żeby była prawilna podwyżka. Sory ale nie ten adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zależy jaką ma się umowę ja mam Exstra 6C+Live160 za 69,99 ,a w ICA mam po okresie oznaczonym 76,99 .Napisałem z zapytaniem do konsultanta przez ICA czy będę płacił te 76,99 , w odpowiedzi otrzymałem że moja opłata po zakończeniu umowy wyniesie 160 zł i nie wie skąd wziąłem taką kwotę .

Dzwoniłem i konsul powiedział że prognoza nie zawiera opłaty za zrabatowane usługi.

 

1.Pakiet HBO 25zł lub wyłączenie

2.Multiroom - do tej pory 0zł, normalnie 10zł

3.Opłata za Pace PVR - do tej pory 0zł, normalnie 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i konsul powiedział że prognoza nie zawiera opłaty za zrabatowane usługi.

 

1.Pakiet HBO 25zł lub wyłączenie

2.Multiroom - do tej pory 0zł, normalnie 10zł

3.Opłata za Pace PVR - do tej pory 0zł, normalnie 20zł

 

Witam. Płacę 69,99 za pakiet na własnym sprzęcie i nie mam żadnych opcji dodatkowych typu HBO i multiroom. Przeszedłem z TNK HD na sprzęcie po ence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona dziś umowa, nareszcie jakiś ogarnięty konsul z Krakowa. 22.50 złotych za pakiet Comfort plus 8xC+ w cenie 25/40, czyli standard. Dekoder wifi premium box za friko, umowa na 24 miesiące. Wypowiedzenie oczywiście wysłane, umowa była do końca tego miesiąca. Dziękuje wszystkim którzy pomogli, za podpowiedzi i poświęcony czas. Także do zobaczenia za 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona dziś umowa, nareszcie jakiś ogarnięty konsul z Krakowa. 22.50 złotych za pakiet Comfort plus 8xC+ w cenie 25/40, czyli standard. Dekoder wifi premium box za friko, umowa na 24 miesiące. Wypowiedzenie oczywiście wysłane, umowa była do końca tego miesiąca. Dziękuje wszystkim którzy pomogli, za podpowiedzi i poświęcony czas. Także do zobaczenia za 2 lata.

 

Przedłużona dziś umowa, nareszcie jakiś ogarnięty konsul z Krakowa. 22.50 złotych za pakiet Comfort plus 8xC+ w cenie 25/40, czyli standard. Dekoder wifi premium box za friko, umowa na 24 miesiące. Wypowiedzenie oczywiście wysłane, umowa była do końca tego miesiąca. Dziękuje wszystkim którzy pomogli, za podpowiedzi i poświęcony czas. Także do zobaczenia za 2 lata.

 

Mam tak samo jak Ty....

 

Koniec umowy w lutym

Propozycja z dzisiaj:

Comfort 22,5

8xC+ 25/40

Umowa 24m

Tylko nie chcą mi wymienić dekodera na Wifi premium

Mam pace pvr

 

Powiedz jaki miałeś do tej pory dekoder i jak to zrobiłeś że Ci wymienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz wczesniej ten dekoder . Także nic nie wymieniałem. 

 


Mam tak samo jak Ty....

Koniec umowy w lutym
Propozycja z dzisiaj:
Comfort 22,5
8xC+ 25/40
Umowa 24m
Tylko nie chcą mi wymienić dekodera na Wifi premium
Mam pace pvr

Powiedz jaki miałeś do tej pory dekoder i jak to zrobiłeś że Ci wymienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzisiaj dzwonił do mnie konsultant z przedłużeniem umowy, w tej chwili mam extra + 8xC+ + HistoryHD + 2 dekodery z cyfry (pace i jakis sagem) i płacę niecałe 85 zł, zaproponowali mi to samo + HBO na pół roku za taką samą kasę, umowa kończy się w marcu. Da radę coś ugrać u nich po wysłaniu wypowiedzenia czy raczej nic ?. Jak wygląda sytuacja wymiany sprzętu bo stwierdzili że nie można wymienić, ten pace do szału doprowadza (modułu dostępowego do tv tez nie chcą dać za to [beep]o).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy był już poruszony ten wątek. Moja oferta to Comfort+, Canal+ i HBO za 67,50 zł.

 

Z końcem stycznia wyłączyli mi pakiet Extra+, w ICA mam opcję powrotu za 15 zł.

 

Reasumując więc, jak ktoś uparty i ogarnięty, to może ugrać Comfort z dopełnieniem do Extra za 37,50 :D Do tego Canal+ i HBO. Wszystko w sumie za 82,50 zł na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umowę mam do końca lipca br i też od 2 tygodni dzień w dzień do mnie wydzwaniają z nr tel. z Warszawy (2 lata temu dzwonili z nr tel. z Krakowa), w dodatku dzisiaj dostałem sms-a, aby do nich zadzwonić w związku z umową. Wypowiedzenia nie składałem i na razie nie mam zamiaru przedłużać umowy na tyle czasu przed. Kto wie co przyniosą następne miesiące, więc wolę się wstrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umowę mam do końca lipca br i też od 2 tygodni dzień w dzień do mnie wydzwaniają z nr tel. z Warszawy (2 lata temu dzwonili z nr tel. z Krakowa), w dodatku dzisiaj dostałem sms-a, aby do nich zadzwonić w związku z umową. Wypowiedzenia nie składałem i na razie nie mam zamiaru przedłużać umowy na tyle czasu przed. Kto wie co przyniosą następne miesiące, więc wolę się wstrzymać. 

Jeszcze jest czas, a prawa do ligi angielskiej jeszcze są na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...