Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i umowa przedłużona

Oto warunki

Czas 24m

Comfort+ 22,50/24m

8xC+ 30PLN/12m potem 40pln lub wyłączenie lub negocjacje

Eleveny 9,95pln/12m potem 11,90 lub wyłącz lub negocjacje

Do końca marca Extra+

Chyba nienajgorzej

Jedyny minus brak wymiany dekodera na WiFi premium, może później.

Pozdrawiam forumowiczów i życzę powodzenia w negocjacjach!

 

Jakie miałeś warunki przed podpisaniem tej umowy? I do kiedy obowiązywała stara umowa?

 

 

No i umowa przedłużona

Oto warunki

Czas 24m

Comfort+ 22,50/24m

8xC+ 30PLN/12m potem 40pln lub wyłączenie lub negocjacje

Eleveny 9,95pln/12m potem 11,90 lub wyłącz lub negocjacje

Do końca marca Extra+

Chyba nienajgorzej

Jedyny minus brak wymiany dekodera na WiFi premium, może później.

Pozdrawiam forumowiczów i życzę powodzenia w negocjacjach!

 

Jakie miałeś warunki przed podpisaniem tej umowy? I do kiedy obowiązywała stara umowa?

Umowa do końca lutego

Wypowiedzenie wysłane

Miałem Comfort+ 6xC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje oferta przedłużenie: superpremium, eleven, multiroom  standard, multi man pack, najem PVR, najem  hd multiroom - 107,94 zł na 24 miesiące

 

Ja dostałem przedłużenie jak pisałem wyżej (po złożeniu wypowiedzenia) superpremium+filmbox+mezzo+pace pvr = 109,90zł. na 24 miesiące

Czyli powinno mi się jeszcze udać eleveny zdobyć w tej cenie?

 

Swoją drogą, teraz płaciłem 119,90zł, a prognoza mówi, że jak przejdzie na czas nieokreślony to 134,90zł - pytanie czy to czasem nie najlepsze rozwiązanie - umowa na czas nieokreślony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja 2018. Od miesiąca ok 10 telefonów tygodniowo - dzwonią z 022...

Obecnie Extra+ 8xC+ HBO MR Standard (2x camel) Pace PVR i DSI83.

Sondażowo odebrałem dzisiaj - propozycja 24 mce sprzęt ten sam, Extra+ 8xC+ i do tego Filmboxy zamiast HBO - 84,90 miesięcznie.

Jak dopytywałem to:

Ewentualnie HBO 15/mc przez pół roku potem 25/mc.

Paczka Eleven - 11,90 miesięcznie na rok

Ani na maila ani do zatwierdzenia w moje nc+ nie prześlą...

Na razie się wstrzymałem.

Moja oferta na pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego (czerwiec) ma prognozę płatności 88,89zł. Tylko pytanie co z HBO przy przejściu na czas nieokreślony (MR i sprzęt mam zrabatowane do końca umowy a hbo do czerwca...)?

Prognoza tego nie uwzględnia? Zostanie wyłączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje oferta przedłużenie: superpremium, eleven, multiroom standard, multi man pack, najem PVR, najem hd multiroom - 107,94 zł na 24 miesiące

 

Zapomniałeś dodać że multi man pack dostałeś zapewne na 1msc za 0, a eleven w opcji 7.95 na 12 msc :)

Po tym co piszesz widać że kompletnie nie czytasz tego wątku.

image.png

Powiedz jeszcze z jakiej oferty schodziles, że ugrales comfort za 19.99 ? I raczej to było bardzo dawno gdyż comfort obecnie z tego co słyszę 22.5 najmniej

Extra,8xC+,MR(cameleon: Pace PVR+Sagemcom), HBO 6 miesięcy gratis, potem wyłączenie. 79 zł, dodatkowo Eleveny za 11zł z groszami. Odrzucone

Czego więcej oczekujesz :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak mam umowę do 31.03.2018 czy jeszcze do jutra mogę wysłać wypowiedzenie? jak to się robi? 

jak juz pisałam mam Ekstra+ z 6 canal plus za 69,90zł i przez tel mimo kilkukrotnych kontaktów nie są w stanie mi zaproponować mniej...

teraz właśnie dostałam sms ze mam do nich zadzwonić w sprawie umowy na nr 122953920...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że multi man pack dostałeś zapewne na 1msc za 0, a eleven w opcji 7.95 na 12 msc :)

 

Powiedz jeszcze z jakiej oferty schodziles, że ugrales comfort za 19.99 ? I raczej to było bardzo dawno gdyż comfort obecnie z tego co słyszę 22.5 najmniej

 

Nie ma to znaczenia z jakiej schodziłem była w wyższej cenie z mniejszą ofertą.Wkleiłem to by pokazać C+ za 25 zł bo są tu tacy co wątpią w taką ofertę.@szalonaona77 wypowiedzenie musi być 30 dni przed końcem umowy w NC+.Najlepiej jutro wypowiedzenie złożyć  w punkcie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czego więcej oczekujesz :D?

Utrzymania obecnej wysokości abonamentu bez utraty zawartości. Wypowiedzenie wysłane i jeżeli nie dostanę tego co chcę (a patrząc na Wasze obecne propozycje, jest to nierealne), wycofam wypowiedzenie i przejdę na czas niekreślony. Wzrost abo o 9 zł przeżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...