Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Umowa do końca lipca 2018. Otrzymałem już 3 telefony a nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia. Obecnie extra 8c+ oraz 5 PLN wynajem dekodera razem 104,99

 

Propozycja numer 1 - to samo plus kanały Eleven w cenie

Propozycja 2 - to samo w cenie 94,99

Propozycja 3 - to samo w cenie 89,99

 

Za każdym razem odpowiadam że interesuje mnie niższy pakiet np. Comfort za 22,50 PLN ale oczywiście nie ma takiej oferty dla mnie. Miła Pani nawet powiedziała że próbuje bardzo obniżyć pakiet i na ten moment takie oferty nie są dostępne. No nic trzeba wysłać wypowiedzenie i czekać dalej.

Edytowane przez puuceek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można wyrwać Extra+ z HBO + stary MR dwie karty, Pace500 gb ?

 

Miałem ofertę za 79,99 Extra + HBO + HBO GO oraz na cały okres pakiet Filmbox 

Dobra oferta czy da się lepiej ?

 

Ktoś pisał, że za 82,99 umowa 15-mcy otrzymał Extra + HBO + 8C i HBO Go na 6 m-cy --> jest to realne wraz ze starym MR i Pace 500 ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Umowa do końca lutego wypowiedzenie wysłane. Umowa jeszcze nie przedłużona.

Obecnie Comfort + 6C+ dekoder Pace 500GB za 59,90

 

Mam pytanko a w zasadzie dwa:

Za ile minimalnie mogę wyrwać Eleveny? I przy jakich warunkach?

 

Oraz, Czy jest szansa na wymianę dekodera na WiFi premium?

 

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Umowa do końca lutego wypowiedzenie wysłane. Umowa jeszcze nie przedłużona.

Obecnie Comfort + 6C+ dekoder Pace 500GB za 59,90

 

Mam pytanko a w zasadzie dwa:

Za ile minimalnie mogę wyrwać Eleveny? I przy jakich warunkach?

 

Oraz, Czy jest szansa na wymianę dekodera na WiFi premium?

 

Pozdrawiam forumowiczów.

Eleven 15.90zł opcja włącz -wyłącz wychodzi najtaniej.Szansa jest na wymianę zapewne płatną.Poczekaj cierpliwie za jakis czas przy wymianach dostaniesz za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę do stycznia 2019 roku płace 49.50. wczoraj dzwonił jakiś gościu i proponował że dołączy mi paczkę c+ za 25zł i do tego za free 2 mies hbo i hbo Go z tym że HBO I Go mogę wyłączyć po darmowym okresie mieliście podobne propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Dałem wypowiedzenie, umowa kończy się 28.02, nie zadzwonili do mnie (albo przeoczyłem telefon podczas ferii), tylko poinformowali ze wyłączają sygnał i przypominają o konieczności zwrotu sprzętu.

 

Mam obecnie superpremium Canal+ hbo, mezzo, pace pvr za ok 120 zł. Symulacja mówi ze od marca wzrasta o 10zl.

Wypowiedzenie wysłałem na czas (napisałem w nim ze proszę o rozwiązanie umowy zgodnie z obowiązującymi terminami), zarejestrowali i nawet system jakaś karę mi naliczył ze przedterminowe rozwiązanie (jakis absurd, bo wcześniej tak samo robiłem).

 

Zalezy mi na pozostawieniu pakietu na podobnej lub niższej cenie. Pace pvr od czasu do czasu wymaga przywrócenia ustawień fabrycznych wiec zakładałbym wymianę na nowy.

 

Co można ugrać i czy musze rozmawiać z nimi zanim nadejdzie 28.02? Wymieniać dekoder czy zostawić i potem dać do wymiany?

 

Bede wdzięczny za wskazówki (leżę rozłożony grypa wiec gdybym pisał wyżej jakiejś głupoty to wybaczcie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinni zaproponować to samo... wymiana dekodera jest możliwa. Jeśli nie masz MR to nie powinno być problemów z 4k a tym bardziej na inny model.

A trzeba się z nimi koniecznie kontaktować przed data rozwiązania umowy czyli 28.02?

 

I czy nowy dekoder można bez opłat dostać? Na pace mamy trochę fajnych nagrań wiec niechętnie od razu się bym pozbywał...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 28.02 masz dwa tygodnie na oddanie sprzętu, gdybyś nie przedłużył umowy. Także w tych ostatnich dniach masz szansę coś wynegocjować.
Jest szansa na wymianę sprzętu bez opłat... chociaż może być tak, że doliczą 10 zł lub 15 zł za wynajem sprzętu do rachunku w przypadku 4k. W póżniejszym czasie również jest możliwość wymiany ale niekoniecznie na promocyjnych warunkach. Możesz liczyć się np. z aktywacją w wysokości 49zł... Wszystko zależy do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycje superpremium+filmbox+mezzo za 119,90 na 12M i 109,90 na 24M. Pace bez zmian, a gdybym chciał wymienić na 4k to 15zl/miesiąc lub wifi premiumbox bez opłat ale 149zl aktywacji.

Dobra propozycja? Rozumiem ze nc go jest w zestawie ale nic innego nie ugram (poza jakimś hbo go za darmo na 2miesiace)?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie Mezzo jak muzyki klasycznej nie słuchasz, a w zamian niech dadzą Ci HBO Go w gratisie, bo warto. Oferta dobra, ale bez wymiany, bo te opłaty to śmiech.

Akurat na Mezzo mi bardzo zalezy :)

 

Czyli dusić ich ze moge wymienić na premiumbox ale bez opłaty?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i umowa przedłużona

Oto warunki

Czas 24m

Comfort+ 22,50/24m

8xC+ 30PLN/12m potem 40pln lub wyłączenie lub negocjacje

Eleveny 9,95pln/12m potem 11,90 lub wyłącz lub negocjacje

Do końca marca Extra+

 

Chyba nienajgorzej

 

Jedyny minus brak wymiany dekodera na WiFi premium, może później.

 

Pozdrawiam forumowiczów i życzę powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i umowa przedłużona

Oto warunki

Czas 24m

Comfort+ 22,50/24m

8xC+ 30PLN/12m potem 40pln lub wyłączenie lub negocjacje

Eleveny 9,95pln/12m potem 11,90 lub wyłącz lub negocjacje

Do końca marca Extra+

 

Chyba nienajgorzej

 

Jedyny minus brak wymiany dekodera na WiFi premium, może później.

 

Pozdrawiam forumowiczów i życzę powodzenia w negocjacjach!

 

Jakie miałeś warunki przed podpisaniem tej umowy? I do kiedy obowiązywała stara umowa?

 

No i umowa przedłużona

Oto warunki

Czas 24m

Comfort+ 22,50/24m

8xC+ 30PLN/12m potem 40pln lub wyłączenie lub negocjacje

Eleveny 9,95pln/12m potem 11,90 lub wyłącz lub negocjacje

Do końca marca Extra+

 

Chyba nienajgorzej

 

Jedyny minus brak wymiany dekodera na WiFi premium, może później.

 

Pozdrawiam forumowiczów i życzę powodzenia w negocjacjach!

 

 

Jakie miałeś warunki przed podpisaniem tej umowy? I do kiedy obowiązywała stara umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem maja, mam Pakiet Comfort+ z CANAL+, HBO, Eleven, (aktualnie płace 130 PLN)  telefony dostaję praktycznie co tydzień. Na moją prośbę czy mogę zmienić pakiet na niższy, usłyszałem że nie ma takiej możliwości, nie mają dla takiej oferty. Nie podoba mi się takie podejście do klienta, wydzwaniają żeby zostawił drogi pakiet. Coś czuje, że w czerwcu nie zobaczą nawet jednej złotówki ode mnie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...