Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila miałem dziwny telefon nie z DUK, a z pobliskiego salonu nc+.

Osoba dzwoniąca miło się spytała co by mnie skłoniło do wycofania wypowiedzenia i podpisania nowego aneksu. Po przedstawieniu moich oczekiwań (Superpremium za 99,99, HBO GO za 5, Eleven za 7,95, rezygnacja z multiroom i wymiana obecnych dekoderów na nowy 4k bez opłat) zakończyliśmy rozmowę. Bez żadnej propozycji czy kontroferty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonił punkt w którym składałem wypowiedzenie. Widocznie dali im jakieś uprawnienia że jak jest zgoda to mogą molestować klienta. U mnie bardzo krótko Pan spytał czy chce porozmawiać o wycofaniu. Powiedziałem że zdecydowanie zakończyłem współpracę i dziękuję bardzo

Edytowane przez kojkojo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne sam dokopałem się co i jak - nie jest tak dobrze jak myślałem do tej pory a szkoda.

Do końca umowy czyli do 31.07.2018 płacę 79,99zł za Extra C+ 8 kanałów i 3X HBO i najem dekodera za 0zł.

Od Sierpnia będę płacił taką samą cenę ale tylko za Extra 8C+ już bez HBO.

Także w czerwcu wypowiedzenie jednak będzie musiało polecieć :)

Mimo wręczonego wypowiedzenie nie licz, że w tej cenie odzyskasz HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wręczonego wypowiedzenie nie licz, że w tej cenie odzyskasz HBO.

 

Domyślam się że będzie bardzo ciężko dostać HBO do tego ewentualnie jak nie dadzą HBO to może Filmbox ewentualnie Cinemax albo jakieś miesiące gratis. W Lipcu też mogą być inne oferty i ceny odchodzi im liga mistrzów i uefa więc nie mogą cisnąć z cenami jak zostanie tylko Angielka i Polska bo pewnie wypowiedzeń na wakacje będę mieli dużo. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w takiej sytuacji to sama zadzwoń.Możesz np spytać gdzie zdać sprzęt i zrobił bym to na Twoim miejscu już dziś chyba że nie masz parcia na NC+.Edit Spróbuj może na ten numer 12 294 78 79

Zadzwonilam wczoraj, jak sugerowales. Trafilam na kobiete (z kobieta konsulem nigdy sie jeszcze nie dogadalam). Nie otrzymalam żadnej propozycji, wyjasniono mi za to jak oddac dekoder:) Ba, nie padło nawet pytanie o kontynuacje umowy.. Dziwne to bardzo, pakuje dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to tutaj no ale spróbuję.

Witam

Wczoraj dostałem takiego sms-a : NC+ W związku z decyzją UOKiK nr. DOIK 3/2017 przysługuje Ci benefit nc+.Odeślij wiadomość skontaktujemy się z Tobą. nr tel. 732480088 to chyba jakaś lipa? Byłem kiedyś abonentem NC+ ale teraz nie.

Jak przeczytałem ww decyzję to wszędzie jest napisane, że będą informować listownie.

To wygląda na przekręt, jeżeli 73 to kierunkowy jakiegoś afrykańskiego kraju to ładnie zapłacisz.

Kiedyś składałem ale dokładnie nie pamiętam kiedy.....ale ten nr. telefonu...?????? cały czas zajęty a sms-a nie wyślę.

Albo jakaś "windykacja" chce Cię namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilam wczoraj, jak sugerowales. Trafilam na kobiete (z kobieta konsulem nigdy sie jeszcze nie dogadalam). Nie otrzymalam żadnej propozycji, wyjasniono mi za to jak oddac dekoder:) Ba, nie padło nawet pytanie o kontynuacje umowy.. Dziwne to bardzo, pakuje dekoder. 

Dokładnie dziwne że nawet nie próbowała zatrzymać abonenta.Pozostaje oferta ostatniej szansy w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej też nie płaciłeś za żaden z nich najmu? Bo mi wciskają, że 5 zł za wifi premiumboxa nie mogą zrabatować za nic w świecie...

Miałem zrabatowane już wcześniej, a to dlatego, że przy wymianie na WiFi Premiumboxa zapłaciłem droższa aktywację (199zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam superpremium za 119,eleven,hbo ,canal+ ( :cool:,menpack,multirum (2xultraboxy) wszystko za 136 zł.Umowa kończy sie w kwietniu ale jak patrzę na wasze oferty to też chyba złożę wypowiedzenie w związku z UCH.Nie zależy mi na menpacku i canal+ seriale.Moje pytanie czy bardziej opłaca się walczyć o rabat na superpremium czy niższy pakiet i dobierać canal+ osobno?W jakiej minimalnej cenie można w ogóle wytargować superpremium 99 czy 109 zł? Kiedy dzwonili do mnie proponowali mi ta sama cenę co obecnie tylko bez menpaków wiec podziekowałem za ta oferte.

Dziś poszło wypowiedzenie,ciekawe czy coś sensownego zaproponują :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...