Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comfortu chyba taniej się nie da niż 22.50, paczki C+ taniej niż 25 / 40 chyba też, więc pewnie na to się zdecyduję.

 

Zawsze mogę do tego dobrać słoneczko za średnio 71 miesięcznie i mieć komplet za średnio 130 złotych z C+, elevenami, filmboxami, cinemaxami, history, Polsat sport itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie do końca umowy, mam pakiet comfort+z C+ Eleven, za 91 zł 80 groszy. Wczoraj gostek proponuje extra+ z C+ z Eleven za 101 zł 80 groszy. Wyśmiałem gostka i  zakończyłem rozmowę. Widziałem na telefonie, że dzwonili  dziś rano, ale nie miałem telefonu. Traktując w ten sposób starych abonentów, to chyba jak miawiał klasyk Franek Smuda, w końcu " obudzą się z nocnikiem w ręce."  :wacko:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą SMS:

Szukasz wyjątkowego prezentu na Święta? Sprawdź nc+. Pakiety w niezwykle okazyjnych cenach, z miesiącami gratis. Do wyboru do koloru. Zadzwoń 122947879.

 

@dyz, @przemm82 - zazdroszczę oferty i czekam na to samo ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, o mnie ostatnio pamiętają każdego dnia, bo dzwonią albo przysyłają SMS ;)

 

Żeby jeszcze nie byli tylko tacy uparci, a tak przypomina to trochę brazylijską telenowelę niż poważne negocjacje :D

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali ofertę po kosztach to nawet nie dzwonią by do mnie nie dokładać :lol2: Czekaj cierpliwie do końca miesiąca daleko a rok muszą zamknąć na przyzwoitym poziomie.Co to by były za negocjacje gdyby się wyciągało max bez żadnych problemów w pierwszej rozmowie.Tak przynajmniej jest wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą SMS:

 

@dyz, @przemm82 - zazdroszczę oferty i czekam na to samo ;)

 

nie czekaj tylko dzwoń do nich :)

przed chwilą oferta dla mnie

umowa 24 m-ce (chciałem)

comfort+ 22,50pln / 2 m-ce free

canal+ 8x 25pln 6 m-cy

hbo i go 2 m-ce free

extra+ 2 m-ce free

2 deki pace free (miałem)

MR free (miałem)

 

aktualnie oferta standard jak większość

extra+ 6c z vod 69,90pln

hbo i go 20pln 6m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem ofertę Comfort za 22.50 i paczkę C+ do tego.

 

Umowa do końca grudnia 2019 więc stara nie została przedłużona (co wazne). Po 6 miesiącach można zrezygnować z C+ i zapytac o nowa promocję lub kontynuować za 40 złotych.

 

A! I pozdrawiam Pana Konsula z NC+ który czyta to forum i sam powiedział, że widział moje wpisy :D :D

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gebi, rozmawiałem z 4 konsulami i każdy twierdził, że póki co nie może mi dać takich stawek, bo mam krótki staż na platformie (tylko 12 m-cy).

 

Ostatni powiedział, że muszę czekać, więc dzwonienie nic nie pomoże raczej w moim przypadku. Zresztą nie chcę im pokazywać, że mi zależy ;)

 

Twoja oferta super, gratuluję :D

 

@przemm82, dobra decyzja :) Jednocześnie przyłączam się do pozdrowień dla tego Pana i liczę na taką samą ofertę ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady

Te filmboxy są  dodawane na stałe do superpremium, czy tylko promocyjnie coś było/jest? 

Za ile mogę dostać pojedynczo extra+ 8xC+, HBO i multimanpack? na cały okres 24m?

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gebi, rozmawiałem z 4 konsulami i każdy twierdził, że póki co nie może mi dać takich stawek, bo mam krótki staż na platformie (tylko 12 m-cy).

 

możliwe, mój to już kilkanaście latek.

 

Ostatni powiedział, że muszę czekać, więc dzwonienie nic nie pomoże raczej w moim przypadku. Zresztą nie chcę im pokazywać, że mi zależy ;)

 

jeszcze wczoraj taka oferta była absolutnie niedostępna dla mnie ;) ja dzwoniłem co 2-3 dni z pytaniem co dziś dla mnie mają. aż tu dzisiaj niespodzianka. jakby co pamiętam nazwisko konsula. kumaty chłopak.

 

Twoja oferta super, gratuluję :D

 

@przemm82, dobra decyzja :) Jednocześnie przyłączam się do pozdrowień dla tego Pana i liczę na taką samą ofertę ;)

 

pozdro dla "mojego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie Universal.

 

SMS świąteczny przyszedł, więc postanowiłem sam zadzwonić.

W końcu zrozumiałem ofertę.

 

1. Zmniejszenie z Extra+ do Comfort+ (cena 22,50 zł). Przy czym Extra+ mam do końca stycznia, potem automatyczne wyłączenie.

2. Włączenie HBO z HBO GO (20 zł na cały okres umowy).

3. Włączenie 8 programów Canal+ na 6 miesięcy (25 złotych). Potem 40 zł (chyba, że zdecyduję się na jakąś promocję).

4. Sam chciałem History jako opcję dodatkową (z powodu Wikingów).

 

W sumie 69,49 zł.

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemm: Ale umowa po prostu ci się kończyła, czy też wypowiedzenie w związku UCH? Bo ostatnio facet mi mówił, że fajne promocje mają tylko dla tych co normalnie im się umowa kończy, a dla tych wypowiadających przez Universal nic taniej nie mają... Ciekawy jestem czy to prawda.

Moja umowa była do końca sierpnia 2018. Wypowiedziałem z powodu UCh.

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dogadałem. Wypowiedzenie universal.

 

Extra + 6C+ za 69.99 zł

Eleven do marca bez opłat

HBO 6 miesięcy gratis

Abonament 2 miesiące gratis

Dekoder 4k niestety 15 zł

 

Z uwagi że mam darmowe miesiące to może być. Średnia 77,91 zł

 

Pozdrawiam

Edytowane przez gierappek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja obecna umowa:

 

Pakiet Extra+ z 8 Canal+ - 79,99 zł

nc+goTV - 0,00 zł,

Eleven Sports  - 11,90 zł 

Multiroom Standard - Opł. mani. - 10,00 zł

najem dekodera - 5,00 zł

było HBO za 0,00 zł na 6 msc

 

Koniec obecnego okresu minimalnego: 28-02-2019

 

Razem do zapłaty: 106,89 zł

 

Czy po złożeniu wypowiedzenia w związku z UCH jest możliwość otrzymania korzystniejszej oferty nie tracąc obecnych kanałów?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój obecny pakiet (Extra+6C+HBO+MR = 79,99zł) do lipca 2018

Dziś pierwsza batalia z księciem DUKu - miły facet konkretny umiejący rzucać przynęty. Zażądałem Superpremium za 90zł on sztywno że 99zł. Ogólnie stwierdził że mam tak dobrą ofertę że nic nie ugram i lepiej dociągnąć ją do lipca 2018. Potem zaczęło się rzucanie marchewek - hbo+go za 5zł do lipca, cinemax za 10zł do lipca, filmboxy za 0zł do lipca. Gdy zorientował się że ja sztywno chcę Superpremium zaproponował rezygnację z MR i wtedy proponował za Superpremium 92zł. Ostatecznie rozstaliśmy się bez porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...