Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po przedłużeniu w marcu 2016 r. umowy która kończyła się w z końcem kwietnia, aneks zaczął obowiązywać ok 01.04.2016 do 31.08.2018, czyli poprzednią umowę skrócono o miesiąc. Z tego co piszecie teraz po aneksowaniu umowa obecna nie jest skracana???? Czy w przypadku wypowiedzenia umowy ze względu na usunięcie UC jest tak samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też przedstawiono ofertę na pozostanie w nc+ (wypowiedzenie złożyłem 01.12)

Obecnie mam

Extra+ 6C+ - 69,90 zł

3 x MRS - 30 zł

Eleven w opcji włącz/wyłącz

 

Propozycja

umowa na24 m. - to samo z tym że Extra+ 6 c+ (live) czyli bez canal+vod

 Gorzej niż teraz.

na 15 m. Extra+ 6C+ (live) za 72,50

 

O jakimkolwiek rabacie na MR lub miesiącach gratis mogę zapomnieć

 

Trzecia propozycja  :crazy:

Wycofanie wypowiedzenia i dokończenie obecnej umowy. 

 

W kwestii kasacji długości obecnej umowy nie dopytałem.

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane wczoraj z racji UCH z dużym błędem (wpisany zły powód wypowiedzenia umowy). Korekcja dzisiaj około 11,30. Przed chwilą telefon z Krakowa. Po 10 minutowych negocjacjach udało się zejść z pakietu Ekstra, mr za 69,99 na pakiet Comfort, mr za 35zł. Pierwsza ofertą jak dla nowego potem obniżka o 7,5zł. Ale po kilku moich argumentach i upartej ;) postawie, ponowna rozmowa z kierownikiem i się udało. Warunki wchodzą w życie od stycznia na 2 lata (bez żadnego łączenia że starą ofertą). Coś widzę że tyłek się pali z racji wypowiedzeń :). Albo miałem szczęście i trafiłem w punkt z konsultantem i kierownikiem :P.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam:

Extra + 8C+

MR

WiFi premium boxa

Wszystko za 95zł

 

Propozycja 24 Mięsiące

Extra+ 8C+                     79.99 zł

Najem dekodera             5 zł

MR                                 10zł

 

3x HBO na 6miesięcy 0zł

3x Eleven na 5miesięcy 0zł później opcja wyłączenia

2 miesiące gratis abonament

 

Średnia po odliczeniu 2 miesięcy gratis 87zł

Oferta z Krakowa,czy ktoś ostatnio dostał do tego pakietu 4 miesiące gratis ?? Mogę coś utargować ??

Dzięki za pomoc

Edytowane przez hefalump34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie dzisiaj z NC+ i proponowali nową ofertę, bo kilka dni temu złożyłem wypowiedzenie umowy z powodu wyłączenia kanału Universal Channel HD.

Nie chcę podpisywać umowy telefonicznie i powiedziałem, że podjadę do salonu i tam podpiszę umowę, a Pan z infolinii powiedział, że takiej dobrej oferty nie dostanę w salonie i że będzie wtedy drożej.

Proszę Was o rady. Czy naprawdę oferty nie otrzymam w salonie tak dobrej jak przez telefon? Poradźcie mi coś, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dokładnie jest z tymi darmowymi miesiącami. Jaki jest maks na umowie 15m a jaki na umowie 24m? Pytam bo w związku z wypowiedzeniem(Universal) dzwonią a ja chciałbym wiedzieć co bym chciał utargowac. Wiem też, że jest HBO na pół roku za darmo albo Eleven na 5 miesięcy 0zł. A dostał ktoś obydwie opcje na raz?

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam: Superpremium+ za 109,99 zł + Wifi Premium box za 5 zł (najem). Umowa do 30.11.2018 r.

 

Moje oczekiwania: goły pakiet Extra+  + Wifi Premium box

 

Dzisiaj telefon z DUK w związku ze złożonym wypowiedzeniem z uwagi na wycofanie Universal Chanel HD.

 

Pierwsza propozycja: pakiet Extra+ za 59,99 zł / Wifi Premium box za 5 zł (najem) - umowa na 24 miesiące (anulowanie 11 miesięcy z dotychczasowej umowy). Gdy zasygnalizowałem, że jest to taka propozycja jak dla nowych abonentów to konsultantka zaproponowała obniżenie 5 zł za pakiet (czyli Extra+ za 54,99 zł.).

 

Gdy zaproponowałem pakiet Extra+ za 44,99 zł, konsultantka przed dłuższą chwilę "konsultowała się z kierownikiem", a następnie poinformowała mnie, że z uwagi na okoliczność, że schodzę z pakietu Superpremium+ nie może mi zaproponować takiej oferty.

 

Na chwilę obecną nie zdecydowałem się na zawarcie umowy na ww. warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start z C to 54.99 zł ale oferta sporadyczznie pada i nie wiem czy 6 czy 8C+.Taniej wyjdzie negocjować sam Start a następnie opcję 8C+ za 25 zł.Start najtaniej 9.90 zł comfort 22 z kawałkiem i Extra 44.90 złAle można kombinować np Start z dopełnieniem do Comfort czy Comfort z dopełnieniem do Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja 24 Mięsiące

Extra+ 8C+                     79.99 zł

Najem dekodera             5 zł

MR                                 10zł

 

3x HBO na 6miesięcy 0zł

3x Eleven na 5miesięcy 0zł później opcja wyłączenia

2 miesiące gratis abonament

 

Średnia po odliczeniu 2 miesięcy gratis 87zł

Oferta z Krakowa,czy ktoś ostatnio dostał do tego pakietu 4 miesiące gratis ?? Mogę coś utargować ??

Dzięki za pomoc

Przy ofercie na 24 miesiące 3 miesiące gratis to max.

 

A jak dokładnie jest z tymi darmowymi miesiącami. Jaki jest maks na umowie 15m a jaki na umowie 24m? Pytam bo w związku z wypowiedzeniem(Universal) dzwonią a ja chciałbym wiedzieć co bym chciał utargowac. Wiem też, że jest HBO na pół roku za darmo albo Eleven na 5 miesięcy 0zł. A dostał ktoś obydwie opcje na raz?

Dostał (patrz wyżej).

Max liczba gratisowych miesięcy (za całość): 2 przy umowach na 15m, 3 przy umowach na 24m.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odejme od mojej ceny opcje dodatkowe to mi wychodzi 79.99 za extra+ z 8xC+. Rozumiem w takim razie ze przy wypowiedzeniu powinni się zgodzić na comfort+ z 8xC+ za 59.99 i start+ z 8xC+ za 39.99. Sa szanse na coś takiego?

Nie, raczej będziesz miał problem z zejściem z wyższego pakietu. Generalnie comfort z paczką C to rzadkość, a start to już zupełnie się nie pojawia. Extra+ z paczką 8xC za 79.99 zł to dobra oferta. Raz w ciągu całych rozmów miałem propozycję ze średnią 79 zł za ten pakiet z elevenem. Nie klepnąłem tego i później żaden konsultant nie chciał już potwierdzić takiej oferty. Tak, z mojej strony polecam przemyśleć dobrze każdą propozycję zanim odrzucimy. Bynajmniej nie jest tak, że warto przeciągać do końca bo każdy kolejny telefon to szansa na lepsze warunki. Jak traficie na dobrego konsula z fajną ofertą to warto o tym pamiętać. Mnie przeszła koło nosa bo sądziłem, że warto dociskać do oporu.

A jak dokładnie jest z tymi darmowymi miesiącami. Jaki jest maks na umowie 15m a jaki na umowie 24m? Pytam bo w związku z wypowiedzeniem(Universal) dzwonią a ja chciałbym wiedzieć co bym chciał utargowac. Wiem też, że jest HBO na pół roku za darmo albo Eleven na 5 miesięcy 0zł. A dostał ktoś obydwie opcje na raz?

Jak Ci się zachce czytać to lektury jest tu aż nadto aby wiedzieć o ile można powalczyć. 

Max liczba gratisowych miesięcy (za całość): 2 przy umowach na 15m, 3 przy umowach na 24m.

Potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 NobeIM przedłużałeś już umowę bo widzę że kończy się jak u mnie...

Jeszcze nie. Czekam sobie spokojnie na zarejestrowanym wypowiedzeniu - na razie dawali Extra 6xC+ MR i 2 deki za 69.90 + Eleveny za 7.95 na 12m z opcją wyłączenia. Ale czekam jeszcze na 3 darmowe miesiące. Zobaczymy czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z Krakowa. Umowa wypowiedziana z uwagi na UCH. Nominalna kończyła się w styczniu 2018r.

 

Chciałem zejść z Extra+ oraz Canal+ ( :cool: wraz z Eleven na goły Comfort+, by później dobrać paczkę C+ za 25 zł oraz Eleven w opcji wł./wył.

 

Propozycja dla mnie to 39,99 zł na 24 m-ce. Mówię, że jak mi zaproponuję na 24 m-ce za 22,50 zł albo na 15 m-cy za 27,50 zł to się dogadamy.

 

Powiedziała, że nie ma dla mnie takich ofert, więc podziękowaliśmy sobie za rozmowę. Czekam dalej.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...