Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Milczą jak zaklęci.Krewniaczek pojutrze jedzie oddać dekoder a tu cisza ,tylko wysłali jakiś papier, jak to im przykro że nie chce z nimi zostać. :cry:

Natomiast dla mnie ciągle chyba nie ma lepszej oferty,jak ostatnio comfort 8 C+ z Eleven za 82 zyle  :crazy: Nie wiem jak was, ale mnie najbardziej wkurza w czasie rozmowy z konsulem, jak mówi że to co mi proponuje to nowy abonent ma za 10 złotych więcej. Według mnie skoro ten mityczny "nowy abonent" ,tak czai za rogiem, to dlaczego zawracają sobie głowę starym prykiem, zamiast brać tego świeżaka. :wink:

Miałem na myśli, że inni abonenci za podobną kasę dostają dużo więcej, a ja po 10 latach mam jedną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej potrafią rozmawiać z konsulem? :wink: . A kuzyn nie musi zdawać teraz dekodera. Ma czas 2 tygodnie. Chyba, że chce. Przez te 2 tygodnie może dostać dobrą ofertę.

Niewykluczone że moje zdolności negocjacyjne, pozostawiają wiele do życzenia  :wink: Dekoderek gostek oddaje bo ma ich dosyć, jak dzwonili to powiedział że chce pakiet sportowy składający się z 4 kanałów za 20 zyli. Konsultant zbaraniał, i powiedział mu że za 89 zyli może mu to dać od ręki. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rozmowa z DUK po złożeniu wypowiedzenia.

Obecnie 49,99 EXTRA+ dekoder TURBO. Koniec umowy 31.01.2018r.

Propozycja na 24 miesiące: (brak niestety oferty 3 miesiące gratis)

EXTRA+ 6xC+ 69,99

Wymiana na 4K - aktywacja 49zł, czynsz 15zł/mc

Z ciekawości zapytałem o MAN PACK 1-6 10 zł, a od 7-24 15zł.

Spokojnie czekam co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

jestem świeżakiem na tym forum i to mój pierwszy post :)

Mam pytanie, ponieważ 30.11.17 kończy mi się umowa ( wypowiedzenie złożone w punkcie NC+ po 8 latach) konsultanci "naparzają" niemal codziennie z numeru krakowskiego i przy moim pakiecie:

superpremium+Canal+x8, eleven sports,HBO, multiroom(2xpace 0zł) dotychczasowa opłata 115,80zł, po kilku rozmowach z nimi stanęło na 97zł za wszystko jak miałem do tej pory na 2 lata i jeszcze proponują mi wymienić dekoder (nie dopytałem, ale chyba chodzi tylko o 1szt.).

 

1.Czy to dobra oferta?

2. Czy warto wymieniać dekoder/ry, a jeśli tak to na jaki/ie? (nie ukrywam że PACE ze swoją szybkością działania mnie coraz bardziej irytuje, nie muszę mieć dwóch PVR)

3.Czy negocjować tego ultraboxa, czy wifipremiumbox i jaki wtedy dostanę do MR? (czytając wątek wifiboxa na forum to szczerze wszyscy odradzają że to złom itd.).Zapytałem przy ostatniej rozmowie o ultrabox i konsultant odradzał bo jak mówił drogo i się nie opłaca (15zł/m-c).

 

Z góry dziękuję za pomoc i POZDRAWIAM :))

Witam,

wczoraj przedłużona umowa na 24 m-ce(wygasała 30.11.17) z konsultantem z numeru krakowskiego:

 

1.pierwsze 3 m-ce gratis, potem kolejne 21 m-cy 110,86zł (czyli średnio 97zł/m-c w ciągu dwóch lat) pakiet Superpremium C+x8, HBO, pakiet Eleven,(do tej pory płaciłem za to 115,80zł), dodatkowo HBO GO 0zł/6 m-cy

2. zamiana jednego deka (pace 500) na wifipremiumbox za 0zł i użytkowanie 0zł/m-c, drugi pace dalej 0zł i multiroom 0zł jak było do tej pory.

 

Dla mnie ok, z ciekawości powiem, że w tym samym dniu zanim zadzwonił konsul poszedłem do oficjalnego punktu NC+ w moim mieście i to co babka mi zaproponowała różniło się od tego co dostałem przez telefon, do tego była bardzo niemiła i jak jej powiedziałem, że ta sama firma proponuje dwie różne oferty to powiedziała mi, żebym "se zadzwonił" na infolinię i rzuciła mi prawie w twarz moim dowodem osobistym ( :evil:  nie mam zamiaru tego tak zostawić tak na marginesie).

 

Propozycja z APS:

110,90/x24 m-ce (superpremium i eleven), dekoder miałbym płacić 5zł/m-c i żadnych innych dodatkowych gratisów, o płatność za wymianę na nowy dekoder już nawet nie pytałem bo wyszedłem przed końcem rozmowy z tą "damą" :roll:  (masakra wylansowana podstarzała gwiazda)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 30 bo nowy ma dekoder 4k za free i dodatkowo 350 zł na karcie. Jak już piszecie to tak jak jest. Jak doliczymy 15 zł za dekoder i średnia z 350 zł to wyjdzie praktycznie to samo. I tu jest robienie łosia lub jelenia ze stałego abonenta.

 

Ps. Jeszcze antena satelitarna za 1 zł dla nowego. Teraz już wiecie czemu to takie dziwne i Jeleniowe ?

Edytowane przez gierappek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w pakiecie Superpremium+ i Eleven za 110,90? To 30zł taniej niż płacą nowi klienci

 

Nie ma w tym nic złego gdyby nie fakt, że z przedłużenia od konsula dostałem pierwsze 3 m-ce gratis w umowie na 24 m-ce i dopiero kolejne 21 m-cy 110,90zł, a pani w APS chciała bym płacił tak od samego początku umowy przez całe 24 m-ce, (czyli średnio 97zł/m-c i taniej o ok.330 zł w przeliczeniu na cały czas trwania umowy), o pozostałych różnicach w ofertach pisałem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam paczkę HBO bez HBO GO

 

Może ktoś zrozumie. Nie ogarniam ofert na przedłużenie.

 

Proponują mi extra z Canal+ x8 nc+go MR Cameleon (pace + sagemcom) za 89.90 na miesiąc a do tego HBO w standardowej cenie

 

 

Jeśli jednak nie wypowiem umowy i przejdzie ona na czas nieoznaczony i będę płacił za to co mam 88,90 za całość.

 

O CO KAMAN? KTOŚ ROZUMIE?

 

To weź poprawkę na kwotę 88,90. Dolicz 25 zł za HBO bo EOT i ta cena obejmuje tylko pakiet a z tego co piszesz masz extra z 8c+ 79,90 i HBO za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej:

comfort+ 39,90
dekoder wifibox 5zl
1x multiroom 0zl
1x multiroom 10zl

teraz:

pierwsze 2 miesiace bez oplat
comfort+ 22,5
dekoder wifi premiumbox 0zl
1x multiroom 0zl
1x multiroom 10zl
eleven na 12 mies 11,90zl z mozliwoscia rezygnacji po 12 mies
umowa na 24 mies

mysle ze mozna bylo wynegocjowac lepsze warunki ale nie chcialo mi sie mocno negocjowac bo i tak bylem zadowolony z nowej oferty.
Pozdrawiam konsultantow manipulujacych tym forum.

Edytowane przez champion1112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort za 22,50 zł?

Niżej już się nie da?

Wcześniej był za 14,90 zł choć ja bez wypowiedzenia na 4 miesiące przed upływem okresu minimalnego zgodziłem się na 19,90 zł.

 

A comfort z extra to za ile w najtańszym progu?

Extra+ najtaniej za 44,99.Jak chcesz płacić więcej za to co masz obecnie to jak najbardziej składaj wypowiedzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...