Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Extra+, 8xC+, Eleven, Peace 500GB, 2x cameleon.
Umowa na 15 miesięcy:
- 2 miesiące 0 PLN
-13 miesięcy 94,40 PLN.
 
Średnio 81,81 PLN/miesiąc.
 
Dostał ktoś korzystniej w/w opcję?

 

 

Po wypowiedzeniu coś takiego ci zaproponowali? :D 

Rozmawiałem z nimi to dla mnie takiej oferty po prostu nie ma, dziwne podejście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja

 

Aktualnie:

 

Wifi premium box + Wifi box

6xC+Extra

79,99 zł

 

Oferta przedłużeniowa:

6xC+Extra

HBO 6 msc gratis, HBO GO 2 msc gratis, później + 5zł do końca umowy

 

Zgodziłem się na ofertę, ale przerwało połączenie. Rozłączyło gdzieś po 21. Nikt od tego czasu nie zadzwonił, a dzisiaj mija tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że niby teraz ujednolicili oferty i niekoniecznie wypowiedzenie jest potrzebne... wiec naiwnie wszedłem na ica i warunki przedłużenia:

comfort + 6x canal za 75zł + 15,90 za eleven (bez 4go kanału rzecz jasna :D) + 5zł za dekoder próchno (turbo stare po nce). Łącznie 95,89zł. Niezła promocja, chyba się mocno zastanowię :D

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marvel. Wejdź w prognozę płatności i zobacz ile będziesz miał do płacenia za to co masz obecnie, gdy przeszedłbyś na czas nieoznaczony. A te oferty to sobie daruj i nie ma co komentować. Sprawdzasz tam gdzie nie trzeba.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za informacje. 

 

Więc tak: 

Witam wszystkich, 

jestem świeżakiem na tym forum i to mój pierwszy post :)

Mam pytanie, ponieważ 30.11.17 kończy mi się umowa ( wypowiedzenie złożone w punkcie NC+ po 8 latach) konsultanci "naparzają" niemal codziennie z numeru krakowskiego i przy moim pakiecie:

superpremium+Canal+x8, eleven sports,HBO, multiroom(2xpace 0zł) dotychczasowa opłata 115,80zł, po kilku rozmowach z nimi stanęło na 97zł za wszystko jak miałem do tej pory na 2 lata i jeszcze proponują mi wymienić dekoder (nie dopytałem, ale chyba chodzi tylko o 1szt.).

 

1.Czy to dobra oferta?

2. Czy warto wymieniać dekoder/ry, a jeśli tak to na jaki/ie? (nie ukrywam że PACE ze swoją szybkością działania mnie coraz bardziej irytuje, nie muszę mieć dwóch PVR)

3.Czy negocjować tego ultraboxa, czy wifipremiumbox i jaki wtedy dostanę do MR? (czytając wątek wifiboxa na forum to szczerze wszyscy odradzają że to złom itd.).Zapytałem przy ostatniej rozmowie o ultrabox i konsultant odradzał bo jak mówił drogo i się nie opłaca (15zł/m-c).

 

Z góry dziękuję za pomoc i POZDRAWIAM :))

 

Nie ukrywam, że mi to pasuje mocno. Dostał ktoś jeszcze coś takiego? Jest potwierdzenie więcej niż jednej osoby? Przeglądam temat i nie widzę. 

 

 

Obecnie mam podobnie extra+Canal8+hbo+elven+multiroom stary (2 razy pace) do tego hbo go i nc go za 115.90. 

 

Wydzwaniają do mnie od trzech miesięcy nie odbieram. Raz odebrałem i mi zapropnowali za 124 to samo +cinemax. 

 

Teraz wszedłem w ofertę w internecie i dają mi superpermium+ czyli to co miałem a dodatkowo cinemax za 99.90 no i chcąc mieć eleveny bedę musiał dać 15 zeta jeszcze i będę miał taką samą kwotę jak miałem +cinemax.  

 

Tyle tylko, że koledze powyżej dali to za 99.90 z elvenami. Takie coś chce dostać i podpisuje z miejsca. 

 

Ewentualnie chciałem się spytać tych z wyższymi pakietami czy dało radę by wyrwać jeszcze filmboxy? Mógłbym np. zostać na 115 ale to dajcie cinemax i filmbox. 

 

Aha i oczywiście mam stary multiroom na karty z dwoma pace. Czy jest możliwość wymiany chociaż jednego dekodera na te nowe? Czy ze starym multiroom z kartami muszę zostać na pace? Chciałbym mieć jeden dekoder z dostępem do neta. 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za informacje. 

 

Więc tak: 

 

Nie ukrywam, że mi to pasuje mocno. Dostał ktoś jeszcze coś takiego? Jest potwierdzenie więcej niż jednej osoby? Przeglądam temat i nie widzę. 

 

 

Obecnie mam podobnie extra+Canal8+hbo+elven+multiroom stary (2 razy pace) do tego hbo go i nc go za 115.90. 

 

Wydzwaniają do mnie od trzech miesięcy nie odbieram. Raz odebrałem i mi zapropnowali za 124 to samo +cinemax. 

 

Teraz wszedłem w ofertę w internecie i dają mi superpermium+ czyli to co miałem a dodatkowo cinemax za 99.90 no i chcąc mieć eleveny bedę musiał dać 15 zeta jeszcze i będę miał taką samą kwotę jak miałem +cinemax.  

 

Tyle tylko, że koledze powyżej dali to za 99.90 z elvenami. Takie coś chce dostać i podpisuje z miejsca. 

 

Ewentualnie chciałem się spytać tych z wyższymi pakietami czy dało radę by wyrwać jeszcze filmboxy? Mógłbym np. zostać na 115 ale to dajcie cinemax i filmbox. 

 

Aha i oczywiście mam stary multiroom na karty z dwoma pace. Czy jest możliwość wymiany chociaż jednego dekodera na te nowe? Czy ze starym multiroom z kartami muszę zostać na pace? Chciałbym mieć jeden dekoder z dostępem do neta. 

 

Tutaj kolega wcześniej miał superpremium. Zapewne dali mu extra z c+8 79,99 24 m-ce lub 82,50 15 m-cy do tego eleven i hbo np hbo 6 m-cy free póżniej 25 zł, może jakieś miesiące za darmo i mogło wyjść średnio 97 zł. Za mało szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakończyłem dwuletnią umowę z exstra + canal 6x 69.90 zł , PVR 0zł , Multirum cameleon 0zł . Obecnie jestem na umowie na czas nieokreślony .

Chciałbym przedłużyć umowę , ale już z multirumem na trzy telewizory . Z jakimi opłatami to się wiąże typu aktywacje i dopłaty ? Jaką cenę minimalną ze wszystkimi opłatami będę musiał płacić przy pozostaniu z tym samym pakietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...