Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Od prawie 2 lat jestem abonentem nc+. Zdecydowałem się na przejście z UPC ze względu na koszty oraz fakt, że w tamtym czasie nie miał on w swojej ofercie kanału n sport, który pokazywał Ekstraklasę. Obecnie posiadam pakiet Extra + z Canal + (152 kanały), umowa 24 m, kończąca się z końcem maja.

 

Opcje dodatkowe:

 

Multiroom Standard
HBO GO
Akt. MULTIROOM Std SLAVE
HBO
Akt. MULTIROOM Std
Aktywacja WIFI Premiumbox
NAJEM WiFi Premiumbox+
ANTENA PREMIUM

 

Początkowo płaciłem 114,90 miesięcznie, potem ta kwota stopniowo rosła, w listopadzie 2016 wynosiła 139,90. Wtedy to zdecydowałem się na aktywację HBO GO i obecnie płacę 147,90 (99,90 Extra + z C+, 25 HBO, 10 MR, 5 najem sprzętu, 8 HBO GO).

 

Dwa tygodnie temu otrzymałem pierwszy telefon. Zaproponowano obniżkę o 5 zł + dodatkowe kanały (Eleveny, chyba Filmboxy i Cinemaxy). Długości umowy nie pamiętam, podziękowałem. Tydzień później kolejna propozycja. 152 zł + dodatkowe kanały, które mnie nie interesowały (nie było w nich Elevenów). Zaproponowałem wymianę wspomnianych dodatkowych kanałów na Eleveny i usłyszałem cenę 145 zł. Umowa 12 albo 18 miesięcy, nie pamiętam, raczej 12.

 

Zależy mi na utrzymaniu obecnego pakietu + dodatkowo Eleveny.

 

Przejrzałem poprzednie posty sprzed tygodni i zauważyłem, że parę osób za podobny pakiet wynegocjowało kwotę 100 zł. Wypowiadać umowę i czekać? Jedni piszą, że wypowiedzenie nic nie da, drudzy, że jednak warto. Trochę czasu zostało do zakończenia umowy, chciałbym chociaż te 30-40 zł wytargować.

Edytowane przez lipton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

teraz mam pakiet VIP+ i multiroom premium (w ramach tego też prapremiery i HBO GO) za 169,90zł

 

Dostałem ofertę od konsultanta o 10zł droższą i na 24 miesiące, i że nic więcej nie może zaoferować. Powiedziałem, że na necie mam to samo co teraz - to dołożył kinoświat, ale dopiero jak skonsultuje z przełożonym. Po odpowiedzi, że przecież na internecie mam to samo zmniejszył okres umowy na 12 miesięcy. Nie jestem zainteresowany takim pakietem przy tej cenie.

 

Próbowałem ostatnio zminiejszyć pakiet i mi się nie udąło.

Interesuje mnie 8xCanal+, HBO, kanaly tematyczne, VOD, HBOGO. Nie chce Eleven, filmbox.

 

Co mogę ugrać za ten pakiet lub mniejszy pakiet z multiroom premium? Ma ktoś doświadczenie? Bo na forum nie znalazłem takiej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Witam, byłem dziś w dziale obsługi i zapytałem się o ofertę przedłużeniową. Dałem sobie czas do przemyślenia, ale nie dopytałem jednej rzeczy, mam nadzieję, że mi pomożecie.

 

Teraz mam Entry z paczką C+, multiroom, pakiet Eleven oraz najem Wifipremiumboxa. Za wszystko płacę 96,80 zł miesięcznie.

 

Dostałem ofertę Start+ z paczką C+ (pełną, 8 kanałów jak wcześniej) na 15 miesięcy.

Start+ za 19,99 z paczką C+ (pierwsze 6 m za 25 zł, potem 40 zł) + najem (5 zł) + multiroom (10zł) oraz Kino Świat (0 zł), co średnio 69 zł miesięcznie. Oczywiście do końca października będę musiał opłacać Eleven za 11,90 zł (nie liczę go do średniej).

 

Oferta mnie satysfakcjonuje, bo umowa kończy mi się wraz z końcem lipca. Jednak mam kilka pytań.

 

1. Jeśli umowa weszłaby w życie w marcu, to do jej końca byłoby 20 miesięcy. Jak w związku z tym liczyć te 6 miesięcy promocyjnej opłaty za paczkę C+? Od marca do sierpnia (włącznie), a potem miałbym płacić 75 zł zamiast 60 złotych przez 14 miesięcy?

2. Czy może inaczej. Umowa wchodzi w życie w marcu (tj. mam dostęp do kanałów z wyższego pakietu), ale wciąż płacę jak teraz, czyli 96,80 zł do końca umowy (czyli 5 miesięcy), a potem od sierpnia do stycznia (włącznie) płace 60 zł, a od lutego (2018) do końca umowy (czyli października 2018 włącznie) płaciłbym 75 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 6 miesiącu zadzwoń na infolinię i poproś aby włączyli znowu Canal+ na kolejne 6 miesięcy za 25 zł , jeśli będzie taka promocja nadal to wystarczy aby konsultant ją wygenerował dla Twojego konta.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie trzeba nic wysyłać, wystarczy udać się do APS z dowodem osobistym. :P

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post i pierwsze negocjacje, dlatego zapytać muszę co jest dla mnie osiągalne.

Comfort+, Multiroom Std. (1 główny + 4 dodatkowe) i to by chyba było na tyle za 91zł z groszami.

 

Czy mogę celować w Extra+ (zależy mi na kanałach dziecięcych) + Canal+ w obecnej cenie? Pewnie to niemożliwe, ale może warto zapytać :wink:

 

Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane, umowa do końca kwietnia 2016r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ C+ (6) 69,99+ 40zł za MR taniej nie zaproponują.

Ja bym na Twoim miejscu negocjował:

Extra+ 44,99 24m lub 47,5 15m + 40zł MR.

Do tego zapytałbym o Canal+ na wypróbowanie. Dla osób, które wcześniej nie miały C+ zdarzało się, że dodawali nawet do 3mcy za 0zł a potem 30zł ale w dowolnym momencie możesz wyłączyć w okresie płatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po regularnym odrzucaniu rozmów w Warszawy, zadzwonili do mnie z Krakowa.

Oferta wygląda tak:

Extra+ za 47,50zł

Multiroom 45zł (1 główny + 4 dodatkowe)

umowa na 15 miesięcy

 

Mam czas do końca kwietnia na dalsze negocjacje i moje pytanie brzmi czy brać to co otrzymałem czy czekać? Bo szczerze powiem, mam to co oczekiwałem- większy pakiet, a rachunek utrzymany na dotychczasowym poziomie.

 

Swoją drogą ciekawa sprawa- po rozłączeniu się, 2 minuty później dzwoniła Warszawa, jednak nie odbierałem, bo jakoś nie mam cierpliwości na ciągłe negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MR standard na mydelnicy za 0zl już drugi okres umowy. Taka ofertę otrzymałem w 2014r i tak ciągne za 0zl do dziś. To jeden z warunków pozostania w nc+.

MR premium już nie ma w sprzedaży.

Ale teraz juz nie daja za 0zl. Mi sie udalo w czerwcu 2016 wyrwac jeden za 0zl na rok, a drugi rok juz 10zl.

 

MR Premium mozna przeduzyc nadal jak ktos posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...