Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oki, dzięki - czekać na tel. z Krakowa (jestem umówiony na odp. od nich), czy wykonać inne ruchy?

Czy tel. bedzie z Krakowa tego nie wiesz i nie zmieni tego nawet to co ci powiedzieli że na pewno oni to będą. Dzwonią z różnych miejsc i wcale nie musi to być DUK Kraków.

Na moje 4 rozmowy aż trzy były z centralą i bynajmniej nie był to DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to czekam cierpliwie, już mam trochę dość tych "negocjacji". Najwyżej za marzec zapłacę wysoka stawkę i do widzenia. Trzeba ścisnąć pośladki, wiem, że nie mam teraz piłki po mojej stronie, ale czekam.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a do kiedy masz to wypowiedzenie? Za Filmboxa to nie wiem czy warto dać chociażby 5zł. No może gdyby to było 5 programów w HD to wtedy byłoby warto za te 5zł. ManPack to też maksymalnie wart jest 5zł. Jeśli masz do końca lutego to ciężka decyzja. Możesz sam próbować dzwonić do nich i rozmawiać z różnymi konsultantami. Wiem co mówię, bo ja sam tak robiłem i w końcu któryś się ugiął i dostałem co chciałem mimo, że to nie było przedłużenie warunków umowy, a zmiana warunków więc było jeszcze trudniej. Jeśli masz wypowiedzenie do końca marca to czekaj, bo w marcu będą 22 urodziny Canal+. Rok temu na urodziny dawali stałym abonentom ManPacka za 5zł i Filmbox za 5zł do końca umowy więc problem sam się rozwiąże.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem przedłużam umowę dla siostry  i nie mam za bardzo  czasu żeby przeczesywać całe forum za co bardzo przepraszam aktualnie:

 

Multiroom Standard
EXTRA+
Premium Sport
Premium Film
Akt. MULTIROOM Std SLAVE
HBO
Akt. MULTIROOM Std
Najem turboBOX+
Multi+

za 65zł z tego co patrzę na forum najlepsza oferta to

 

Extra + 8C+ + HBO na 24m za 79zł plus do tego 

jeden multiroom free a drugi 10zł i najem dekoderów no własnie za ile da się maksymalnie zejść z tym pakietem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na forum ktoś utargował

 

 

Extra + 8C+ + HBO na 24m za 79zł + 10 za  jeden multiroom drugi za free co do dekoderów to nie wiem 

 

Myślicie że da się utargować:

 

 

Extra + 8C+ + HBO na 24m

 

jeden multiroom za 10 drugi za free

 

plus dwa dekodery za 0zł

 

ogółem za wszystko 89,90

 

Edytowane przez kuza444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił typ z KRK. Zaoferował Extra, 6xC+, Eleven + MR (główny+2 dodatkowe). Łącznie wszystko za 101 zł. Gościu mi gada że to najtańsza oferta itd itp. Oczywiście podziękowałem. Nie rozumiem tylko dlaczego oni tak kłamią, wie ktoś? Wciska mi że oferta najlepsza a koledzy wyżej dostawali o wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie będę ukrywał, że do najlepszych negocjatorów nie należę, dlatego myślę że coś pomożecie :D

Koniec umowy 31.05, narazie jeszcze bez wypowiedzenia.

 

Obecnie posiadam comfort+, C+( 8 ), + eurosport2

A chciałbym to samo + 1MR + Eleveny

 

Jaka kwota powinna być ok żebym nie był w plecy? Obojętnie czy na 15 czy 24 miesiące. Teraz płacę 87zł. Z góry dzięki

Edytowane przez m_arcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia? To wyślij je lub złóż w APS-ie czym prędzej! Bez tego to nawet nie ma co rozmawiać z nimi. Oferty przedłużeniowe są wtedy zazwyczaj marne... :?

 

OK, to wypowiem i zobaczymy, co wtedy będą proponować. :) Dzięki. :) Babka w jednym salonie powiedziała, że jak teraz wypowiem to mogą mi wyłączyć TV, a będę płacił normalnie do maja. :D Uśmiechnąłem się i wyszedłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że się uśmiechnąłeś i wyszedłeś, bo samo złożenie wypowiedzenia umowy nie powoduje wyłączenia sygnału. To jest bzdura totalna.

Po złożeniu wypowiedzenia oferta z pewnością będzie korzystniejsza. W niniejszym wątku oferty przedłużeniowe są na bieżąco przedstawiane przez różnych Użytkowników, więc można się zorientować, co i za ile jest w danej chwili dostępne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że się uśmiechnąłeś i wyszedłeś, bo samo złożenie wypowiedzenia umowy nie powoduje wyłączenia sygnału. To jest bzdura totalna.

Po złożeniu wypowiedzenia oferta z pewnością będzie korzystniejsza. W niniejszym wątku oferty przedłużeniowe są na bieżąco przedstawiane przez różnych Użytkowników, więc można się zorientować, co i za ile jest w danej chwili dostępne. :)

 

Do maja jeszcze trochę czasu, więc będę się orientował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na forum ktoś utargował

 

 

Extra + 8C+ + HBO na 24m za 79zł + 10 za  jeden multiroom drugi za free co do dekoderów to nie wiem 

 

Myślicie że da się utargować:

 

 

Extra + 8C+ + HBO na 24m

 

jeden multiroom za 10 drugi za free

 

plus dwa dekodery za 0zł

 

ogółem za wszystko 89,90

 

Czyli ile masz w sumie dekoderów do MR? Z Tego wynika że chcesz Extra z 8C+ + HBO za 79,90, jeden MR za 0zł, drugi za 10zł i dwa kolejne za 0zł? Pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Chce dwa dekodery. Do sypialni jeden i do salonu jeden - opcja multiroom  - nie wiem jak to liczyć. Każda karta z dekoderem to osobny mulltiroom? Co masz na myśli, piszac zestaw?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...