Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał ktoś jeszcze extra+ 8xC+ i 3xHBO na 24m za 79.9?

Ja też dostałem wczoraj taką ofertę, ale jej nie przyjąłem. Konsultantka zaznaczyła wówczas, że jest to "oferta limitowana" i nie ma gwarancji jej ponownej dostępności. Dla mnie decydujący był fakt braku możliwości migracji przy okazji przedłużenia z turbodekodera na moduł CAM.

 

Pozdrawiam

Anisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie przedłużyłam umowę :smile:

 

 


Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-02-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-01-2019 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

Jestem zadowolona,dziękuję,że istnieje to forum.Do zobaczenia za 2 lata :)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do tych co przedłużyli samo Extra za 44,90zł z gratisami C+ i HBO. Ile płaciliście wcześniej i co mieliście? Ja płacę obecnie za Extra 54,90zł + 5zł dekoder i jeszcze nie dostałem oferty niższej niż 52,50zł + dek + gratisy (C+3m i HBO6m). Na profilu mojenc mam oferte za 49,90 + dek ale bez gratisów. Wypowiedzenie wysłane dawno. Czy mam szanse na te 44,90zł + gratisy C+ i HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem  smsa  że  mam pilnie zadzwonić  na nr  podane w smsie.  Czytając tutaj i inne fora widać że nawet nie dzwonią już wszedzie i trzeba do nich dzwonić.   Nr  12   to jest Kraków  czy to jest  DUK?  

 

Oferta  Extra  C+ 8   HBO  2x Camel  dają co niektórym za 79zł  i do tego nowy  MMP.   Tylko czy to musi być  na 24 msc  nie ma krócej? Chodzi o sytuacje z nadchodzącą wymianą kart. Nikt z nas nie ma gwarancji że za np 18msc zostanie wycofany np  Conax  lub wprowadzą kartki Conax/Nagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 
taką ofertę akceptowałem dziś na NC+ dla moich rodziców niby nic ale może komuś sie przyda informacja

Teraz czekam na mój abonament Extra z C+ ale na tą chwile wszystko powyżej 100 PLN :( bo mam muliroom

 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 24,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Start+,, Dopełnienie do Comfort+, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł Wybrane promocje Start+ 9,99 zł 24m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06_belka_zobacz_wiecej.jpg  

 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM HD, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abon.

 

 

 

 

  06_belka_dolna.jpg  

wypowiedzenie zlozone w grudniu.mialem extra+ z hbo.(do stycznia)

w trakcie rozmow-bez cisnienia z obu stron-kazdemu kosult.mowilem ze max to 80zl . :mrgreen:

Powtarzali ze nie ma takiej oferty na moim koncie.Wczoraj sie pojawila po rozmowie z kierownikiem:))-ale konsultant byl rzeczowy,mowil ,ze to wszystko co mozna dostac na chwile obecna.Po lekturze forum chyba tak jest.

2lata z glowy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dostałem SMS-a, że z przykrością przyjmują moją rezygnacje, i że mają dla mnie specjalne promocje, więc zadzwoniłem i.... się uśmiałem, bo:

 

- Comfort 39,90zł (nowy klient O% rabatu)

- Extra 49,90zł (nowy klient O% rabatu)

- Extra & 8 Canal+ 89,90zł (rabat 10zł mniej niż nowy klient)

- Superpremium+ 99,00zł (rabat 30zł mniej niż nowy klient)

 

Do konsultantów z NC+, którzy czytają ten wątek:

 

Umowę mam do 30.04.2017 roku - wypowiedziana. Zastanawiam się, czy jest sens "walczyć" skoro ja mam teraz: "Comfort+, Extra, 8 Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, Adventure, History,H2, SandanceTV za 84,90zł. Nie chce multiroomu, zapłaciłem im aktywację 199zł za Mediaboxa w 2014 roku, a żeby tylko nie było czynszu. Jestem w stanie iść im na ugodę, bo gotowy jestem przyjąć: Comfort+, Extra, 8 Canal+, HBO za 79,90zł na 24 miesiące + 10zł Cinemax, co nam daje: 89,90zł na 24 miesiące - pytanie mało Wam? Przecież zgadzam się na podwyżkę dobrowolnie, jestem gotowy płacić więcej za mniej. Rezygnuje z ManPacka, Filmboxa, Eleven, kanałów "lat carte", a Wam ciągle mało? Nie jestem abonentem, który jest gotowy łatać dziury w Waszym budżecie za sprawą "złotych abonentów", którzy płacili 49,90-59,90zł za pakiety premium i wszystkim radzę tak samo! Świadomie daje Wam 5,00zł podwyżki bez użalania się. że drogo, daje ją mimo wszystko za uboższy pakiet - niż ten co teraz mam. A Wy mi proponujecie: 99,90zł za Superpremium - podwyżka 14,00zł - za co? Za mniej niż obecnie mam, za mniejszą ofertę filmowo-sportową? To są jakieś jaja!!!

 

Obserwując to forum zauważyłem, że Comfort+, Extra, 8 Canal+, HBO za 79,90zł na 24 miesiące jest dostępna w 70-80% przypadkach jest dostępna dla "złotych abonentów" - pytanie: a co ze mną jestem? Abonentem, który płaci śmieszną cenę za "Vip+" do kwietnia. Niestety mam wrażenie, że te oferty już się nie zmienią, dlatego też jak zmienię platformę to z pewnością już nigdy nie wrócę. Za to, że tak traktujecie abonenta z 8-letnim stażem, który od zawsze miał pakiety premium.  

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego

 

Rozumiem doskonale co masz na myśli, ale zauważ dwie rzeczy - pierwsza: wypracujmy wspólny kompromis, to znaczy godzę się na obniżenie mojego pakietu o jakieś 35-40%, a w zamian oczekuje oferty, która spełni moje wymagania - względem stacji i pieniędzy - druga kwestia jest taka, że niestety nie będę płacił za osoby, które miały pakiety "premium" w atrakcyjnych cenach. Po prostu nie zgadzam się na taką politykę firmy NC(+/-).

 

Również jestem zdanie, że nie oczekuje (za) dużo, w stosunku do tego co teraz mam prawda? Tyle ode mnie w temacie

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nikim nie wypracujesz żadnego kompromisu, nie ma indywidualnego podejścia do potrzeb klienta (poza jednym wyjątkiem reklamacyjnym przedłużaniem umowy), nigdy nie było i nie będzie gdyż jest to produkt masowy. Oferty są jakie są, godzisz się na to albo rezygnujesz.

Ja miałem ofertę all inclusive w kwocie 50zł, teraz superpremium za 70zł, straciłem wiele stacji i dostałem podwyżkę, ale wciąż mi się to opłaca. Zrób sobie porównanie czy oferty przedłużeniowe są dla Ciebie atrakcyjne w momencie migracji do inne sieci. Chyba że wolisz podejście - dla zasady, płacić w innej sieci za podobne kanały 40zł więcej niż w NC+ po aneksowaniu, ale wtedy to bardziej sobie robisz na wskroś niż globalnej platformie, która na Twoje miejsce z taką ofertą znajdzie innego abonenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wyjście jeżeli chcesz utrzymać taką cenę jest negocjacja opcji extra za 44,99zł jeśli jeszcze w ogóle istnieje bo ktoś pisał że od 50zł się już zaczyna, do tego dostać C+ 0_3m 30zł do końca umowy i robić włącz/wyłącz HBO 25zł/2 miesiące i Cinemaxy 15zł/2 miesiące. W rachunku dwumiesięcznym wychodzi Ci kwota 190zł / 95zł miesięcznie. 

No chyba że uda CI się jednak dostać ofertę na która czekasz. 

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do tych co przedłużyli samo Extra za 44,90zł z gratisami C+ i HBO. Ile płaciliście wcześniej i co mieliście? Ja płacę obecnie za Extra 54,90zł + 5zł dekoder i jeszcze nie dostałem oferty niższej niż 52,50zł + dek + gratisy (C+3m i HBO6m). Na profilu mojenc mam oferte za 49,90 + dek ale bez gratisów. Wypowiedzenie wysłane dawno. Czy mam szanse na te 44,90zł + gratisy C+ i HBO?

 

Wczoraj właśnie przedłużyłem umowę czyli Extra+ za 44,99 i do tego HBO 6m Canal+ 3m Filmbox Pack 1m, nc+go TV  KINO ŚWIAT 24m tak wiec jestem zadowolony. Zależało mi głównie na pakiecie Extra+ i jak najmniejszej podwyżce. Z HBO niestety pożegnam się po 4latach ale to dopiero za 7 miesięcy. No cóż mówi się trudno. Nie opłaca mi się płacić dodatkowo 20zł miesięcznie tym bardziej że od zawsze miałem to gratis. Wcześniej płaciłem 39,90zł za Extra+ i HBO.

Edytowane przez darkoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium 8C+ 99,99

Superpremium 6C+ 94,99 ( brakuje C+ Seriale, C+ Discovery i C+ VOD)

 

Filmboxa przy dobrych wiatrach możesz wyrwać za 5zł. Ewentualnie skorzystaj z plusa mca i do końca lutego Filmbox będziesz miał bezpłatnie. 

Eleveny 11,9 12m

Edytowane przez turkowizorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...