Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata stażu :lol2: ?Ja od 2009 w Nce potem migracja do NC+ i wcale nie uważam że mi się coś należy za staż bo to już nie te czasy kolego :P (...)

 

Zauważ tylko kolego, że to nie ja pierwszy powołałem się na mój 2-letni staż a konsultant podczas rozmowy telefonicznej fuknął z oburzeniem, że chcę ofertę jaką mają klienci z większym stażem. Wtedy przytoczyłem argument o tym jaką ofertę dostałem jako nowy klient. Nieważne, dziwi mnie tylko a może bardziej odnoszę takie wrażenie, jakby konsultanci nc+ nie mieli świadomości, że konkurencja jest obecna na rynku. Być może zakładają (błędnie), że każdy mieszka w małej miejscowości, na przedmieściach czy na księżycu, gdzie do wyboru ma tylko tv przez satelitę. Szkoda.

 

 

Bo tam opcja Extra jest w prezencie do 4 miesięcy, potem cofa się na comfort, dlatego 141 kanałów wyszło + C+, HBO, Cinamxy.

Nic mi nie cofnięto, nie taka była umowa. 

Edytowane przez KERMIz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Lipca kończy mi się umowa, posiadam pakiet Entry z 8xCanal+ i multiroom (WifiPremiumBox jako główny i WifiBox). W pierwszym roku płaciłem 54,99 zł, a w drugim 84,99 zł (oferta dla abonentów CP + darmowy multiroom przez pierwszy rok i opłata miesięczna za główny dekoder). Od października wziąłem dodatkowo Eleven na 12 miesięcy za 11,90 zł, więc jak nietrudno policzyć płacę aktualnie 96,89 zł miesięcznie. Jako że mogę przedłużyć umowę na 6 miesięcy przed końcem chciałbym się zapytać jaką najlepszą ofertę mógłbym otrzymać.

Po złożeniu wypowiedzenia masz szansę zawalczyć o Start + Canal+ za 54,99 lub 59.99 (w zależności od zawartości paczki Canal+. To jest aktualnie najtańsza oferta z dodatkowymi kanałami własnymi ( AleKino+, Domo+, Planete itd.), których nie ma w CP, a które może warto mieć.

Oczywiście do tego dodatkowe opcje za MR + ew. najem. Oby Ci się udało, bo teraz płacisz dość dużo, więc może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
W kwietniu kończy mi się umowa na pakiet Comfort+(obecnie płace 24,90). Dziś dzwoniła do mnie konsultantka i zaproponowała przedłożenie umowy na dotychczasowych warunkach(taka oferta przedłużenia wyświetla mi się też po zalogowaniu na stronie nc+). Umowy jeszcze nie przedłużyłem. Powiedzcie jaka jest najniższa cenka którą można otrzymać po wysłaniu wypowiedzenia? Babka straszyła mnie, ze jak wyśle wypowiedzenie to już do mnie nie zadzwonią :P


ps. Jak ma się sprawa z nową pakietyzacją? Czy i kiedy nc+ wprowadzi nowe pakiety? Jak przedłużę umowę na pakiet Comfort+ to coś się zmieni po wprowadzeniu nowej pakietyzacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W kwietniu kończy mi się umowa na pakiet Comfort+(obecnie płace 24,90). Dziś dzwoniła do mnie konsultantka i zaproponowała przedłożenie umowy na dotychczasowych warunkach(taka oferta przedłużenia wyświetla mi się też po zalogowaniu na stronie nc+). Umowy jeszcze nie przedłużyłem. Powiedzcie jaka jest najniższa cenka którą można otrzymać po wysłaniu wypowiedzenia?

19,99 za Comfort jest teraz max. co można ugrać, ale możesz mieć problem płacąc teraz 5 zł więcej.

Oczywiście oferta po złożeniu wypowiedzenia, nie pamiętam by ktoś ją uzyskał ostatnio "z marszu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! 

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ Multi za 39zł + najem 5zł, umowa ważna do 30.06.2017.
Po trafieniu na forum, dzisiaj dzwoniłem do nc+, pytając o oferty z możliwością wzięcia paczki kanałów Canal+.

Otrzymałem propozycję:
Comfort+ i Canal+ (6 kanałów) = 59,90zł
1x multiroom standard lub opcjonalnie premium, najem dekoderów = 10zł + 5zł, czyli razem za całość 75zł.
Dodatkowo nc+go 100h/m + darmowe HBO z kolekcją do końca lutego.

Opłata aktywacyjna przy multiroom standard to 49zł, natomiast przy multiroom premium aktywacja+wymiana dekoderów to 150zł.

Była również możliwość rozszerzenia i zamiast Comfort+ wzięcia pakietu Extra+ z dopłatą 10zł, jednak chyba nie warto dla samego Eurosportu2. 

Moje pytanie jest następujące: czy to maksimum co mogę wycisnąć, czy jest możliwość jeszcze czegoś zrabatowania? 
Z tego co czytałem i co mówiła konsultantka, opłata za multiroom i najem jest niemożliwa do zarabatowania.
Czy komuś udało się to zrabatować bądź ominąć opłatę aktywacyjną? 

Serdecznie pozdrawiam

PS. Czym różni się Multiroom standard od premium? Czy przy tej usłudze wystarczy podłączenie 2 dekoderów do anteny czy konieczne jest także podłączenie kablem między nimi? Głównie zależy mi na ominięciu podłączenia między dekoderami kablem (wiercenie w ścianach) czy jest to możliwe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Jak ma się sprawa z nową pakietyzacją? Czy i kiedy nc+ wprowadzi nowe pakiety? Jak przedłużę umowę na pakiet Comfort+ to coś się zmieni po wprowadzeniu nowej pakietyzacji?

 

Będziesz mieć dostęp do tych samych kanałów - tak jak ja teraz do kwietnia. Mam pakiet Extra z kwietnia 2014 roku i w nim miałem: Zest.TV i Motowizja i te stacje odbieram. Teraz te dwa kanały są w ManPacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! 

 

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ Multi za 39zł + najem 5zł, umowa ważna do 30.06.2017.

Po trafieniu na forum, dzisiaj dzwoniłem do nc+, pytając o oferty z możliwością wzięcia paczki kanałów Canal+.

 

Otrzymałem propozycję:

Comfort+ i Canal+ (6 kanałów) = 59,90zł

1x multiroom standard lub opcjonalnie premium, najem dekoderów = 10zł + 5zł, czyli razem za całość 75zł.

Dodatkowo nc+go 100h/m + darmowe HBO z kolekcją do końca lutego.

 

 

To chyba najlepsza oferta na dziś. Ew. możesz wziąć dodatkowo Eurosport 2 za 4,99 lub Extra z 6xCanal + za 69,99.

Co do MR Premium to szczegóły masz tu: http://ncplus.pl/oferta/multiroom/multiroom-premium-hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! 

 

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ Multi za 39zł + najem 5zł, umowa ważna do 30.06.2017.

Po trafieniu na forum, dzisiaj dzwoniłem do nc+, pytając o oferty z możliwością wzięcia paczki kanałów Canal+.

 

Otrzymałem propozycję:

Comfort+ i Canal+ (6 kanałów) = 59,90zł

1x multiroom standard lub opcjonalnie premium, najem dekoderów = 10zł + 5zł, czyli razem za całość 75zł.

Dodatkowo nc+go 100h/m + darmowe HBO z kolekcją do końca lutego.

 

Opłata aktywacyjna przy multiroom standard to 49zł, natomiast przy multiroom premium aktywacja+wymiana dekoderów to 150zł.

 

Była również możliwość rozszerzenia i zamiast Comfort+ wzięcia pakietu Extra+ z dopłatą 10zł, jednak chyba nie warto dla samego Eurosportu2. 

 

Moje pytanie jest następujące: czy to maksimum co mogę wycisnąć, czy jest możliwość jeszcze czegoś zrabatowania? 

Z tego co czytałem i co mówiła konsultantka, opłata za multiroom i najem jest niemożliwa do zarabatowania.

Czy komuś udało się to zrabatować bądź ominąć opłatę aktywacyjną? 

 

Serdecznie pozdrawiam

 

PS. Czym różni się Multiroom standard od premium? Czy przy tej usłudze wystarczy podłączenie 2 dekoderów do anteny czy konieczne jest także podłączenie kablem między nimi? Głównie zależy mi na ominięciu podłączenia między dekoderami kablem (wiercenie w ścianach) czy jest to możliwe? 

 

Nie ma już MR Premium, zapewne konsultantce chodziło o MR standard ale dekodery po wifi - to by się zgadzało bo aktywacja wifiboxa kosztuje 99zł, głowny 49 =150zł całość. Wtedy dekodery łączysz między sobą po routerze, nie trzeba kablować nie licząc kabla antenowego oczywiście. Chyba najlepsza oferta jak na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Mam obecnie pakiet extra+ 8c+ hbo + eleveny i jeden mr, za wszystko łącznie płacę niecałe 107 zł, a umowę mam do końca stycznia, z już złożonym wypowiedzeniem.

 

Ogólnie już miałem parę rozmów z konsultantami i z pierwotnej kwoty 130 zł jaką mi dawali, ostatnią propozycję, na obecny pakiet plus do tego cinemaxy albo hbo go, dali za 121 zł ( kwota razem ze sprzętem czyli 5 za głowny dekdoer 10 za dodatkowy). Po prześledzeniu forum pytałem o ofertę z 8c+ hbo i pakeitem extra za 79,90 ale otrzymałem odpowiedź najpierw że takiej oferty nie ma, później że byłą dla klientów z abonamentem do 60 zł.

 

Myślicie że da radę zejść jeszcze z tej kwoty 121 zł co ostatnio proponowali czy już nic lepszego się nie uda uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja w końcu po licznych perturbacjach i reklamacji przedłużyłem umowę:

- comfort+ - 29,90zł

- 8x canal+ - 29,90zł

- eleveny - 7,95zl

- dekoder Mediabox PVR - 0zł

- multiroom WifiBox - 0zł

 

Łącznie: 67,75zł.

Umowa na 24 miesiące.

Edytowane przez tomaszglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja w końcu po licznych perturbacjach i reklamacji przedłużyłem umowę:

- comfort+ - 29,90zł

- 8x c+ - 29,90zł

- eleveny - 7,95zl

- dekoder Mediabox PVR - 0zł

- multiroom WifiBox - 0zł

 

Łącznie: 67,75zł.

Umowa na 24 miesiące.

To pochwal się jeszcze (w zarysie) czego dotyczyła reklamacja, co ostatnio i do kiedy miałeś?

Warunki umowy OK (jak na dzisiejsze, nędzne czasy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli możliwe jest uniknięcie opłaty za najem i opłaty za multiroom?

Czy masz dekoder na własność i po starym canal plus?

Mediaboxa mam już ponad 2 lata. Kiedyś zapłaciłem za niego 200zł i od tamtej pory nic już za niego nie płacę.

Multiroom mam nowy, biały dekoder wifibox. Dostałem go za 0zł na całą umowę. Multiroom mam już dwa lata. W poprzedniej umowie płaciłem za niego 10zł przez 12msc i przez 12msc miałem go za 0zł. Teraz przy przedłużeniu umowy otrzymałem go za 0zł na całe 24msce.

Edytowane przez tomaszglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pochwal się jeszcze (w zarysie) czego dotyczyła reklamacja, co ostatnio i do kiedy miałeś?

Warunki umowy OK (jak na dzisiejsze, nędzne czasy).

Reklamacja dotyczyła braku zawartości c+ w "ncplus go" przy opcji 6xc+ i późniejszym dopełnieniu do 8x c+

 

Wcześniej miałem:

- extra + 8x c+ - 49,90zł

- eleveny 7,95zł

- Mediabox - 0zł

- multiroom wifibox - 12 msc za 0zl , 12msc za 10zł.

 

 

A za sam MR też nic nie płacisz?Rozumiem że C+ to 3 miesiące 0 zł kolejne 30 zł czy to inna promocja?

Na cały okres umowy 24 msc 8xc+ - 29,90zł. Multiroom na całą umowę 0zł i to jeszcze przy białym wifiboxie.

 

PS. Wkleiłbym tabelkę z umową i zawartością pakietu ale chyba tu nie ma takiej opcji.

Edytowane przez tomaszglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

PS. Wkleiłbym tabelkę z umową i zawartością pakietu ale chyba tu nie ma takiej opcji.

Widziałeś ile ja na forum wrzuciłem zdjęć/print screen(ów) :P?

Wszystko się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

 

Mam obecnie pakiet extra+ 8c+ hbo + eleveny i jeden mr, za wszystko łącznie płacę niecałe 107 zł, a umowę mam do końca stycznia, z już złożonym wypowiedzeniem.

 

Ogólnie już miałem parę rozmów z konsultantami i z pierwotnej kwoty 130 zł jaką mi dawali, ostatnią propozycję, na obecny pakiet plus do tego cinemaxy albo hbo go, dali za 121 zł ( kwota razem ze sprzętem czyli 5 za głowny dekdoer 10 za dodatkowy). Po prześledzeniu forum pytałem o ofertę z 8c+ hbo i pakeitem extra za 79,90 ale otrzymałem odpowiedź najpierw że takiej oferty nie ma, później że byłą dla klientów z abonamentem do 60 zł.

 

Myślicie że da radę zejść jeszcze z tej kwoty 121 zł co ostatnio proponowali czy już nic lepszego się nie uda uzyskać?

Zależy czy i w jakiej wysokości płaciłeś za MR i ew. najem sprzętu. jeśli tak jak teraz proponują (10+5), to to jest max, co można ugrać.

Ten pakiet to w zasadzie superpremium + eleven i opłaty za sprzęt, Możesz spróbować do cinemaxów spróbować HBO GO w tej cenie, ale raczej nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...