Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie:

Extra+ 8C+ 11 stary MR = 95,80

 

Oferta z dziś:

Extra+ 8C+ MR = 82,50 + 11,90 Eleveny na 12m, umowa na 15m.

 

Jest szansa na coś lepszego? Czytałem wyżej o pakietach z HBO ale mi powiedziano, że takiej opcji nie ma. Od czego to zależy? Od widzimisię konsultanta czy faktycznie dla mnie nie ma opcji HBO bo nie posiadałem?

Edytowane przez elkanguro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet extra+ 8xC+ oferują za 79 zł natomiast niektórzy dostawali do tego 3xHBO gratis na cały okres umowy. W większości przypadków dostawali to abonenci którzy płacili mniej (słynne łamańce) natomiast bardo ciężko dostać ten pakiet w sytuacji gdy płaciło się wyższy abonament. Tylko naprawdę nielicznym się udało.

Ja płaciłem trochę poniżej 100 zł i taka oferta była dla mnie NIEOSIĄGALNA mimo przeprowadzenia ok 20 rozmów. Jeden z konsultantów powiedział mi wprost "oferta za 79 zł na extra+ 8xC+ i HBO istnieje ale MI TAKIEJ NIE MOGĄ ZAOFEROWAĆ- (w znaczeniu nie dla psa... )".

Dopiero wczoraj po złożeniu reklamacji - zadzwonił konsultant z działu reklamacji i dostałem tę ofertę lecz o 5 zł droższą. Ale nawet wtedy nie było szans uzyskać to za 79 zł.

A uwierzcie że nie raz próbowałem :)

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie jestem zadowolony, ale przedłużyłem umowę:

 

- Superpremium+ 99,90zł

- MultiPack 5,00zł

- Filmbox - 5,00zł

- SundanceTV - 2,99zł

- Mediabox Ozł

 

razem: 112,93zł

 

Umowa aktywowana natychmiastowo i trwa do 30.04.2019r.

 

Dlaczego, dlaczego, dlaczego? Hmm... przestałem wierzyć w "Świętego Mikołaja" z NC+, który rozdaje prezenty :P Przestałem wierzyć w to po prostu, że opcja za 79,90zł będzie dla mnie dostępna. Wziąłem opcję najbardziej chyba w tym momencie "korzystną" dla mnie - czas pokaże, czy wybrałem dobrze? Zobaczymy.

....ktoś tu wcześniej " straszył" Cyfrowym Polsatem, ale tak jak to niejeden skruszony  już pisał-to żadna konkurencja   :-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

obecnie mam Extra+8xC+HBO+HBO GO+MR(Cameleon)+PACE za 59.90, umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane na czas.

Do czasu złożenia wypowiedzenia w ogóle z nimi nie rozmawiałem, bo nie miałem czasu. Wczoraj pierwsza rozmowa po zarejestrowaniu wypowiedzenia i oferta jak wyżej (bez HBO GO) za 79.90.

Wg tego co piszecie to max na dziś, ale coś to wydaje się za łatwo, że w pierwszej rozmowie to dostałem.

Zazwyczaj potrzebowałem ok 5 rozmów :)

Czy to na pewno max? jakiś pakiet Eleven, albo chociaż HBO GO ktoś dostał za free w tej cenie?

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielcyfra. Nic wiecej nie dostaniesz. Czasami tak bywa, że za pierwszym razem oferta to max. Ciesz się, że dalej będziesz miał prawie darmową tv, w porównaniu to innych. Możesz brać.

 

Z tą darmową tv to lekka przesada  :wink:

Facet płacił 59,90, teraz za to samo musiałby płacić 89,90 (79,90 + 5 HBO GO + 5 brak zgody marketingowej). Dokładnie 50% więcej, nie wspominając o tym co mu ubyło z zawartości programowej (powinno się doliczać min. opłatę za Eleven). To nie jest darmocha, tylko rozbój w biały dzień :!:

 

@danielcyfra z drugiej strony @ircios ma rację, że nic więcej nie dostaniesz - przynajmniej od konsultanta ds.utrzymania klienta. Może gdyby była podstawa do reklamacji, to może dostałbyś  HBO GO za free na dłużej niż 6 miesięcy, albo o 5zł taniej całą ofertę, ale to czysta fikcja.

 

Nie chcesz brać - Twoja sprawa, nic więcej teraz nie dostaniesz. Jak lubisz hazard, to się baw, ale w Twoim przypadku nie ma to sensu.

Za chwilę zresztą bardzo się zdziwisz, jak następny konsul zaproponuje Ci tę samą ofertę za 89,90 i na Twoje pytanie o tę za 79,90 powie, że już jej nie ma i trzeba było się decydować. A wiesz dlaczego? Żebyś to napisał na tym czy innym forum i było przestrogą dla innych.

 

Konsule ,z tego co wiem, mają targety nie tylko ilościowe, ale też jakościowe m.in. skuteczność rozmów. Więc dla niego najlepiej jest dojść do porozumienia z abo już w pierwszej rozmowie.

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
 
Mi umowa się kończy co prawda dopiero 31.05.2017 ale chcę wysłać już wypowiedzenie za wczas żeby nie zapomnieć :).
Dodam , że jest to moja pierwsza umowa z nc+, była  zawarta przez internet:
Obecnie tak to wygląda:
5a62289651c5.png
Jest to umowa z dekoderem głównym z dyskiem za 5zł/miesiąc i 3 x multirrom.
Prosiłbym o rady co mógłbym tutaj osiągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost589, z racji krótkiego stażu u operatora i wysokich rachunków wiele nie da się póki co ugrać.

Superpremium+ to min. 99,90 + 35 (opłaty 3xMR/najem) = 134,90 - ale dla Ciebie nie do osiągnięcia, nawet po złożeniu wypowiedzenia.

Możesz próbować dobrać opcje dodatkowe np. MultiManPack za 20 + HBO GO 5 i wtedy masz prawie 160zł i to już można wynegocjować (teoretycznie).

Ale wypowiedzenie musisz złożyć, chyba, że chcesz słuchać ofert po 170 - 180 zł.

Do końca maja może się zmienić oferta, być może wejdzie pakietyzacja, wtedy będzie bardziej elastyczny dobór ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki miro777 tak się właśnie spodziewałem :). To nic wyśle to wypowiedzenie i zobaczymy. Patrząc obecnie jakbym chciał wziąć te 3 x multiroom w nowej umowie po rezygnacji to opłata aktywacyjny wynosi aż 400 zł. Ja pamiętam, że wtedy płaciłem 99 zł jednorazowo. Pewnie była jakaś promocja. No nic trzeba czekać najwyżej jakiś czas bez telewizji będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Umowa kończy się 30.04.2017 r.

Rachunek to ~152 zł

 

Comfort+
H2
Akt. MULTIROOM Std SLAVE
HBO
Akt. MULTIROOM Std
CANAL+ VOD
Cinemax
Multiroom Standard
EXTRA+
Najem mediaBOX+
History HD
Premium Sport &Film
Multi+
 
W ICA mam 2 oferty:
  • za 129,99zł
  • SUPERPREMIUM+
  • 193 kanałów (w tym 78 HD)
  • Abonament 129,99 zł/mies. do końca okresu oznaczonego Umowy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 8 kanałów CANAL+
  • 7 kanałów tematycznych produkcji nc+
  • Kanały HBO
  • Kanały CINEMAX
  • Kolekcja CANAL+ VOD
  • Filmbox Pack przez 1 miesiąc z automatycznym wyłączeniem
  • za 189.99
  • VIP+ MAX ale nie biorę go pod uwagę bo zdecydowanie za drogo.
  • 222 kanałów (w tym 86 HD)
  • Abonament 189,99 zł/mies. do końca okresu oznaczonego Umowy
  • Długość umowy: 24 miesiące
  • 8 kanałów CANAL+
  • 7 kanałów tematycznych produkcji nc+
  • Kanały HBO
  • Kanały CIMENAX
  • Kanały FILMBOX
  • Kolekcje: CANAL+ VOD, VOD+ SERIALE+, HBO GO, dodatkowe kolekcje nc+ GO TV
  • Kanały: Sundance HD, Adventure TV HD, History HD, H2 HD
  • Kanały ACTION i Redlight HD

Chciałbym płacić mniej niż obecnie, najlepiej około 100 zł za to co mam, realne?

Interesowałby mnie taki pakiecik: Extra+, 8xCanal+, HBO + ewentualnie Multi Man Pack

Multiroom może zostać ale nie musi.

Z Cinemax mogę zrezygnować

 

Wypowiedzenia jeszcze nie składałem.

Co mogę ugrać i za ile?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

obecnie mam Extra+8xC+HBO+HBO GO+MR(Cameleon)+PACE za 59.90, umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane na czas.

Do czasu złożenia wypowiedzenia w ogóle z nimi nie rozmawiałem, bo nie miałem czasu. Wczoraj pierwsza rozmowa po zarejestrowaniu wypowiedzenia i oferta jak wyżej (bez HBO GO) za 79.90.

Wg tego co piszecie to max na dziś, ale coś to wydaje się za łatwo, że w pierwszej rozmowie to dostałem.

Zazwyczaj potrzebowałem ok 5 rozmów :)

Czy to na pewno max? jakiś pakiet Eleven, albo chociaż HBO GO ktoś dostał za free w tej cenie?

z góry dzięki

 

Miałem dokładnie taką samą ofertę jak Ty. Przedłużyłem za 79.90.

 

Za HBO Go śpiewali sobie dodatkowo. Za nic nie chcieli dorzucić do paczki HBO.

 

Elevenów nawet nie proponowali, a jak zapytałem to tylko jako opcja dodatkowo płatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taką samą ofertę jak Ty. Przedłużyłem za 79.90.

 

Za HBO Go śpiewali sobie dodatkowo. Za nic nie chcieli dorzucić do paczki HBO.

 

Najtaniej wyjdzie HBO GO za 6x0 / 6x10zł, z możliwością wyłączenia po 6 miesiącach ( albo potem przedłużenia przy wyłączaniu za 5zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

tak sobie czytam posty i domyślam się że nie uda mi się na dzień dzisiejszy uzyskać takich samych warunków jakie posiadam ? (a przy tym się upieram podczas rozmów z konsultantami)

Mam aktualnie 8 x Canal, Extra + i multiroom, VOD za 59,90 zł.

Czy dobrze rozumiem, że mogę teraz liczyć na podobne warunki za kwotę 79,90 - czyli 20 zł więcej ?

Fajnie byłoby uzyskać jeszcze HBO do tego... jest szansa ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz Extra+8C+ to 79.90 zł i niby nie masz obecnie HBO ale o to bym walczył i nie odpuszczał. Oczywiście za 79.90 bo podwyżka ale na jakiej podstawie skoro w C+ tracą prawa sportowe i filmowe?To sobie postaw za cel i nie odpuszczaj nawet gdy umowa się będzie kończyć.Po zakończeniu do zdania sprzętu możesz negocjować.Oczywiście wypowiedzenie umowy na czas to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, tak zrobię umowa kończy mi się pod koniec lutego 2017, więc w tym miesiącu muszę wysłać wypowiedzenie.

Druga sprawa jeśli nie korzystam z multiroom i chciałbym z niego zrezygnować - czy mogę liczyć na mniejszy abonament?

Pamiętam że dopłacam za niego 10zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MR kompletnie sie nie znam kiedy najlepiej zrezygnować gdyż z tej usługi nie korzystam i nie korzystałem.I nie była w kręgu moich zainteresowań.Cena  79.90 za ten pakiet to jest z MR ale na Camelach bo po N czy na Caymanach trzeba dodatkowo płacić za MR.Takie tam równe traktowanie :lol2: Nie dość że lepszy to za free.Spokojnie wyślij  wypowiedzenie i czekaj co za oferują.Jak widać jedni dostają to co chcą po pierwszej rozmowie inni muszą aż negocjować po zakończonej umowie.Ot takie normy i standardy u naszego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antync. Walczyć możesz o HBO, ale pewnie i tak nie dostniesz za free na całą umowę, bo teraz nie masz w pakiecie. Sukcesem będzie jeśli dostaniesz pół na pół.

 

Z tą darmową tv to lekka przesada :wink:

Facet płacił 59,90, teraz za to samo musiałby płacić 89,90 (79,90 + 5 HBO GO + 5 brak zgody marketingowej). Dokładnie 50% więcej, nie wspominając o tym co mu ubyło z zawartości programowej (powinno się doliczać min. opłatę za Eleven). To nie jest darmocha, tylko rozbój w biały dzień :!:

 

Fajnie by było gdyby wszyscy tyle płacili za taki zestaw. Niestety tekie zestawienie kosztuje dużo więcej i większość właśnie placi to wiecej. Wiec mi nie pisz bajek, że kolega @danielcyfra niema prawie darmowej tv i, że to przesada. No cóż...nie jednego trafiła podwyżka 50%, bo mieli właśnie taką prawie darmową ofertę. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upoważnienie... w punkcie babka gadała że notarialnie jedynie..albo ona taka głupia albo nie wiem kto ma rację bo na infolini nic o notarialnie nie mówili.

 

Notarialne obowiązuje tylko i wyłącznie przy nowych umowach :mrgreen: 

Jeżeli chcesz zrobić przedłużenie, wymianę sprzętu, upgrade, mr, cokolwiek, wystarczy pisemne na kartce papieru , osoba x o nr abonenta .. upowaznia osobe y o nr dowodu osobistego do czynności .. ze zobowiązaniem terminowym lub bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MR kompletnie sie nie znam kiedy najlepiej zrezygnować gdyż z tej usługi nie korzystam i nie korzystałem.I nie była w kręgu moich zainteresowań.Cena 79.90 za ten pakiet to jest z MR ale na Camelach bo po N czy na Caymanach trzeba dodatkowo płacić za MR.Takie tam równe traktowanie :lol2: Nie dość że lepszy to za free.Spokojnie wyślij wypowiedzenie i czekaj co za oferują.Jak widać jedni dostają to co chcą po pierwszej rozmowie inni muszą aż negocjować po zakończonej umowie.Ot takie normy i standardy u naszego operatora.

Mam jeszcze pytanie o to negocjowanie po zakończeniu umowy, można tak robić kiedy zakończy się umowa? Myślałem że tylko do dnia końca? Dzwonią wtedy nadal konsultanci, czy trzeba samemu dzwonić? Ile jest czasu na zwrot sprzętu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...