Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

037c29d6288ddc61.jpg

 

No i ja przedłużyłem. Nic w sumie specjalnego. Typowy standard. Z tym, że ja uszyłem abonament konkretnie pod swoje potrzeby. Zależało mi na Extra+ ze względu na kanały dla żony i synka. Canal+ wziąłem dla siebie ze względu na sport. Wybrałem paczkę 8 sztuk ze względu na C+ VOD w tym pakiecie. Do tego dobrałem HBO z HBO GO. Dało mi to wszystko kwotę 99 zł. Ktoś powie, że za to można było mieć Superpremium. Faktycznie można było, ale Filmboxów i Cinemaxów nie oglądałem ani razu przez 2 lata za to za HBO GO do tego niby superpremium musiałbym dopłacać, a tak naprawdę tylko na tym mi zależy. Streaming to przyszłość, a do tego HBO ma podpisaną umowę z Disneyem na ich filmy. Odpalam filmy cały czas teraz przez neta. Do tego za multiroom po ence musieli dorzucić dyszkę. Z Elevenami się wstrzymam do października bo mam w tej cenie promocyjnej za 7zł z kawałkiem. Niby mam dzwonić po nową promocję, ale ja je zechcę wziąć na zasadzie włącz/wyłącz (od połowy maja do połowy sierpnia tam się nic nie dzieje więc po co płacić) Do tego gratisowo dorzucili mi Kino Świat chodź o to nie prosiłem. Wszelkie Man Packi nie są warte dla mnie nawet 5zł także nawet o to nie walczyłem.

 

Płaciłem mało miałem dużo. Przyszedł czas, że sobie to odbijają. Były chwile, że myślałem o słoneczku - ich pełny pakiet z multiroomem i elevenami to kwota 105 zł, ale brak paczki Canal+ z Ligą Mistrzów i Premiership i takich kanałów jak Kuchnia, MiniMini czy Domo jest nie do przyjęcia. Nie miałem wyjścia. Życzę wam wszystkim udanych negocjacji. Po kilkunastu kontaktach nie było dla mnie mitycznej oferty za 79.99, ale po zapoznaniu się z wątkiem można zauważyć, że nie została ona stworzona do utrzymania klienta tylko do podwyższenia abonamentu. Nie widziałem by ktoś, ze starym FULL EXTRA dostał takową propozycję.

Edytowane przez bieluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak na marginesie zostałem przywrócony na forum jak zresztą widać (oficjalnie)  MR.Orbita dziękuje :)
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum  :)
Takie małe OT

@bieluk miałem "Full Extra" potem "Superpremium" 99 pln z bajerami a obecnie podwyższyłem sobie abo na 124,99 umowa jest do 30.09.18 jestem z tego zadowolony co mam.

Ja tu kiedyś napisałem zanim trochę nawywijałem że liczę się z tym że przedłużając będę płacił więcej jeśli będę chciał mniej więcej co miałem oraz jeśli pamiętacie że słoneczko to żadna alternatywa i nie zmienię operatora i jak widać dotrzymałem słowa :D

ps.miałem "redlighta" zamieniłem go na Eleveny

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie zostałem przywrócony na forum jak zresztą widać (oficjalnie)  MR.Orbita dziękuje :)

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum  :)

Takie małe OT

@bieluk miałem "Full Extra" potem "Superpremium" 99 pln z bajerami a obecnie podwyższyłem sobie abo na 124,99 :D

 

No niestety bez podwyżki się nie obędzie. Ja nie zdecydowałem się na taki pakiet jak Twój. Dwa lata z Full Extra wystarczyły by ocenić swoje preferencje. Chociaż dobrze się z tym nie czuję, że tak czy siak jest podwyżka, a coś mi zostało zabrane chociaż tego nie oglądałem. Cinemaxów nie odpalałem, a najlepsze, że seriale Cinemaxowe są na HBO GO. Nie wiem jak z filmami, ale to jedna rodzina. Filmboxy to wiadomo, że syf. Mi zależy na Elevenie i ciekawi mnie jaka to będzie promocja dla tych co kupili za 7.95 na samym początku. Dla mnie kluczowe jest HBO GO i sport. Mam to co chciałem, a że drożej nic na to nie poradzę. Nie ma teraz konkurencji dla NC+ na rynku. 

Edytowane przez bieluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dla mnie kluczowe jest HBO GO

To też udało mi się że mam nadal gdyż posiadam usługę niezależną od NC+ więc przy przedłużeniu nie musiałem o to zabiegać :D

 

. Nie ma teraz konkurencji dla NC+ na rynku.

W 100% się zgadzamy Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy! Nigdy nie wierzcie Kobiecie! ;)

 

2,5 godziny po telefonie od Pani powyżej, zadzwonił konsultant, z którym rozmawiałem jakieś 2 tygodnie temu i poprosiłem aby się odezwał, gdy pojawi się oferta taką, jakiej oczekuję.

 

Zaoferował:

- pakiet Extra+ z 8C+ na 24m za 79,99zł

- 3xHBO na 24m za 0,00zł

- HBO GO na 24m za 5,00zł (mogłem wziąć za 10zł bez zobowiązania i włącz/wyłącz)

- Multiroom Standard i dzierżawa 2 deków za 0zł

- pakiet Eleven Sports za 7,95zł do końca listopada (potem mam się zgłosić po nową promocję)

- i jeszcze dorzucił mi dodatkowo kolekcję Kino Świat na 24m za 0zł i pakiet 5xFilmbox gratis do końca października (potem sam się wyłączy)

- i oczywiście NC+Go 100 godzin

- RAZEM OPŁATA: 92,94zł na 24 miesiące

 

Powiem szczerze, że nie wierzyłem już, że dostanę taką ofertę i kto wie czy jutro nie zaakceptowałbym tej droższej, sprzed niespełna 3 godzin, od tej Pani..

 

Mam wrażenie, że ten konsultant zobaczył w systemie, że rozmawiałem z tamtą konsultantką i jestem blisko akceptacji oferty od niej i ją uprzedził :D

 

Jestem bardzo zadowolony, bo będę płacił nawet mniej niż obecnie (bo miałem hgo go za dychę i nie chciało mi się bawić w wyłączanie i włączanie).

 

Życzę powodzenia w negocjacjach. Ja mam spokój na 2 lata :mrgreen:

 

 

oferta_nc_plus.jpg

 

:popcorn:

 

Pisałeś w poprzednim poście, że miałeś średnią cenę abonamentu w łamańcu 59.99 na 2 lata. Teraz będziesz płacił 93 zł z Elevenami dodatkowo i HBO GO (te dwie rzeczy dobierałeś sobie w trakcie trwania abonamentu i to że przepłacałeś dychę za HBO GO nie ma tutaj znaczenia). Wcale mnie to nie dziwi, że dostałeś ofertę C+ + HBO za 79.90. Dostałeś podwyżkę  co tylko potwierdza ich strategię na obecną chwilę. Każdy z nas dostaje podwyżkę, ale każdy inaczej w zależności od tego co miał i ile płacił :) Tam system wszystko wylicza. Jak dla kogoś nie ma oferty za 79.99 to oznacza, że system tak wyliczył średnią i żeby skały sr...ły to konsultant nie kliknie czegoś czego nie ma w systemie.

Edytowane przez bieluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

w sumie pochwale się, po długiej walce od poczatku miesiąca, chyba z 6 rozmowach w końcu dzisiaj okazało się, że się da, więc to co dostałem wklejam ponizej, bądźcie cierpliwi, umowa do końca września, dzisiaj przedłużone na 24 miechy.

 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

dodam, ze nie miałem wcześniej na stale HBO, konsultanci upierali się, ze moga dac za free tylko dla abonentów, ktorzy wcześniej mieli włączone HBO, ja mialem tylko przy poprzednim przełużaniu na 6 miesiecy za darmo, teraz bedzie na 24 msc za free :)

Edytowane przez stolar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak myślicie co da się obecnie wycisnąć, do tego pakietu:

Obecnie mam coś na po dobę superpremium+ do tego filmbox, cinemax, hbo, canal+, tematyczne nc+, history hd(tak naprawdę wszystko oprócz h2, adventure, pakietu eleven) + do tego multiroom na 2 karty cameleon za 119 zł miesięcznie. Najbardziej zależy mi na dodatku w postaci 744 godzin nc+go.

Chyba,że warto już wynegocjować VIP Max+ za rozsądną cenę?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

w sumie pochwale się, po długiej walce od poczatku miesiąca, chyba z 6 rozmowach w końcu dzisiaj okazało się, że się da, więc to co dostałem wklejam ponizej, bądźcie cierpliwi, umowa do końca września, dzisiaj przedłużone na 24 miechy.

 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV KINO ŚWIAT, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

dodam, ze nie miałem wcześniej na stale HBO, konsultanci upierali się, ze moga dac za free tylko dla abonentów, ktorzy wcześniej mieli włączone HBO, ja mialem tylko przy poprzednim przełużaniu na 6 miesiecy za darmo, teraz bedzie na 24 msc za free :)

Ile płaciłeś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam coś na po dobę superpremium+ do tego filmbox, cinemax, hbo, canal+, tematyczne nc+, history hd(tak naprawdę wszystko oprócz h2, adventure, pakietu eleven) + do tego multiroom na 2 karty cameleon za 119 zł miesięcznie. Najbardziej zależy mi na dodatku w postaci 744 godzin nc+go.

Chyba,że warto już wynegocjować VIP Max+ za rozsądną cenę?

VIP Max jest od 169 albo i nawet 179zł więc nie masz się co łudzić ze dostaniesz go taniej, a tylko w nim są zawarte 744 godziny nc+go

 

 

Do tej pory nic nie wiadomo jaka będzie cena paczki Eleven dla tych, co wykupili opcję roczną za 8zł. Mam umowę do końca października. Interesuje mnie to. A tu cisza. Więc też sobie poczekam aż wszystko będzie jasne.

 

11.90zł/12m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak myślicie co da się obecnie wycisnąć, do tego pakietu:

Obecnie mam coś na po dobę superpremium+ do tego filmbox, cinemax, hbo, canal+, tematyczne nc+, history hd(tak naprawdę wszystko oprócz h2, adventure, pakietu eleven) + do tego multiroom na 2 karty cameleon za 119 zł miesięcznie. Najbardziej zależy mi na dodatku w postaci 744 godzin nc+go.

Chyba,że warto już wynegocjować VIP Max+ za rozsądną cenę?

. Nic nie wyciśniesz, może tylko jedynie łzy z nerwów podczas negocjacji. Będziesz miał szczęście jak zachowasz to samo co masz w tej samej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koniec umowy 30 września 2016, wypowiedzenie na koniec okresu minimalnego wysłane w lipcu.

Dotychczas 79,99 zł za ten sam pakiet - wszystkie promocje zachowane + dołożyłem sobie kanały eleven za 11,90 na cały rok

Także cieszę się z HBO za 0 zł.

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

 

  91,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (3), HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Chyba,że warto już wynegocjować VIP Max+ za rozsądną cenę?

Dla ciebie rozsądna cena to jaka? ;)

Ja wybrałem coś skromniejszego ;) i w zupełności wystarcza

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: 8 x C+, 3×HBO, Cinemax plus Extra + Comfort za 99,99. Dotychczas to co powyżej z płatnym HBO za 25 zl. Czyli mniej więcej za 108. Opłaca się brać? Umowa do końca listopada. Jeszcze niewypowiedziana.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja utargowałem coś takiego :

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

14,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach - W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy 24 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-10-2016

Koniec okresu oznaczonego 30-09-2018

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+,, Dopełnienie do Extra+ 1 m

Wybrane promocje Comfort+ 14,99 zł 24 m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest warte 99,99? Bez wypowiedzenia. Umowa dotychczasowa do konca listopada. Teraz 7 dni by klepnac.

 

 

0d0c2bcba53f10a2f3ddaf78120b974e.jpg

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...