Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@koziol27. No taniej nie dostaniesz, a to, że jesteś abonentem 11 lat, to nic nie znaczy. . Możesz przyklepać...jeśli za to wszystko jest naprawdę te 107,94 i w pakiecie 8 C+,a nie 6.

 

jest 8c+

 

PAKIET SUPERPREMIUM+

Lista kanałów

W ramach Pakietu PAKIET SUPERPREMIUM+ otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: 13 ULICA HD, 4FUN FIT&DANCE (2), 4FUN HITS (2), 4FUN.TV (2), ACTIVE FAMILY, ALE KINO+ HD, AMC HD (1), ANIMAL PLANET HD, ATM ROZRYWKA, AXN BLACK, AXN HD, AXN SPIN HD, AXN WHITE, BABY TV (1), BBC BRIT HD, BBC EARTH HD, BBC HD (1), BBC LIFESTYLE, BBC WORLD (2), BLOOMBERG (2), BOOMERANG (1), CANAL+ 1 HD, CANAL+ DISCOVERY HD, CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ HD, CANAL+ SERIALE HD, CANAL+ SPORT 2 HD, CANAL+ SPORT HD, CARTOON NETWORK (1), CBEEBIES (1), CBS ACTION (1), CBS DRAMA (1), CBS EUROPA HD (1), CBS REALITY (1), CINEMAX 2 HD, CINEMAX HD, CNBC EUROPE (2), CNN (1), COMEDY CENTRAL FAMILY, COMEDY CENTRAL HD, DA VINCI LEARNING, DISCO POLO MUSIC, DISCOVERY CHANNEL HD, DISCOVERY HISTORIA (1), DISCOVERY LIFE, DISCOVERY SCIENCE HD, DISCOVERY TURBO XTRA HD, DISNEY CHANNEL HD, DISNEY JUNIOR, DISNEY XD, DOMO+ HD, E! ENTERTAINMENT, ESKA TV (2), EUROSPORT 1 HD, EUROSPORT 2 HD, EXTREME SPORTS HD (1), FILMBOX, FOKUS TV (2), FOX COMEDY HD, FOX HD, FRANCE 24 (2), HBO 2 HD, HBO 3 HD, HBO HD, ID INVESTIGATION DISCOVERY HD, KINO POLSKA, KINO POLSKA MUZYKA, KUCHNIA+ HD, LIFETIME HD, MANGO 24 (2), MINIMINI+ HD, MOTOWIZJA (1), MTV LIVE HD, MTV POLSKA, MTV ROCKS (1), MUZO.TV, NAT GEO PEOPLE HD, NAT GEO WILD HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NICK JR., NICK., NICKELODEON HD, NSPORT+ HD, NTL RADOMSKO, ORANGE SPORT (1), PARAMOUNT CHANNEL HD, PLANETE+ HD, POLO TV (2), POLONIA 1 (2), POLSAT 2 HD, POLSAT CAFE HD, POLSAT CRIME & INVESTIGATION, POLSAT FILM HD, POLSAT HD, POLSAT JIM JAM, POLSAT NEWS 2 (1), POLSAT NEWS HD, POLSAT PLAY HD, POLSAT ROMANS, POLSAT SPORT NEWS (1), POWER TV (2), PULS 2, ROMANCE TV HD, SCI-FI UNIVERSAL, STOPKLATKA TV (1), SUPERSTACJA (1), TELE 5 (2), TELETOON+ HD, TLC HD, TNT HD (1), TRACE URBAN, TRAVEL CHANNEL HD (1), TTV (1), TV 4 HD, TV 5 MONDE (2), TV 6 (1), TV PULS, TV REPUBLIKA (1), TVN 24 BIS, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN FABUŁA HD, TVN HD, TVN METEO ACTIVE, TVN STYLE HD, TVN TURBO HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP ABC, TVP HD, TVP HISTORIA, TVP INFO, TVP KULTURA, TVP POLONIA (2), TVP REGIONALNA, TVP ROZRYWKA, TVP SERIALE, TVP SPORT HD, TVS (2), UNIVERSAL CHANNEL HD, VH 1 (1), VIVA POLSKA (1), VOX MUSIC TV (2), WELLBEING NETWORK (1).

Przypis:

(1) Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy

(2) FTA (ang. free to air) – powszechnie dostępne treści telewizyjne, do których dostęp jest możliwy przy użyciu Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta. Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za dostępność kanałów FTA. Do odbioru kanałów FTA niezbędna jest karta dekodująca

ELEVEN SPORTS

W ramach Opcji ELEVEN SPORTS otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: ELEVEN (1), ELEVEN SPORTS (1).

Przypis:

(1) Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy

FILMBOX PACK

W ramach Opcji FILMBOX PACK otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: FILMBOX ACTION, FILMBOX ARTHOUSE, FILMBOX EXTRA HD, FILMBOX FAMILY, FILMBOX PREMIUM. 

Edytowane przez koziol27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było 6 to miałbyś napisane Superpremium 6 C+. Tylko Eleven'y masz w promocji za 7,95 zł i trzeba będzie zadzwonić i je przedłużyć na nowych warunkach.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest zaliczane...zwłaszcza wtedy gdy negocjujesz.

 

Formalnie jest. Tak samo, jak przejmują np. banki po fuzji. A co do negocjacji to może być różnie. Mnie po tych prawie 18-latach do SuperPremium dorzucili parę rzeczy, choć zawsze można powiedzieć, że można było więcej wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do sierpnia, obecnie Extra+ z C+x8, MR i PVR po Cyfrze+ za 84.90zł, dziś propozycja w tej samej cenie, ten sam pakiet na 24mc + HBO na 12mc w średniej cenie 12.50zł lub pakiet Superpremium+ za 99zł.

Warto jeszcze dobrać do obecnej umowy HBO, by próbować wyrwać na 24mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przedłużenie z dziś

 

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 49,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Start+, CANAL+, HBO,, Dopełnienie do Comfort+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Start+ 19,99zł 15m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Ogólnie

START+/8xC+/najem mediabox/ mr standard = 49,90 zł przez 6 m-cy, 64,90zł przez kolejne 9 m-cy (średnia 58,90zł).

HBO/HBO GO do końca wakacji za 0zł, dopełnienie do comfort+ do końca wakacji za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929, a przed przedłużeniem umowy posiadałeś już HBO?

Nie posiadałem , odpowiedziałem w Czerwcu na telefony ze interesuje mnie tylko 2 oferty Extra z C+ za 59zl i Extra z C+ i HBO za 79zl. Zadzwonili dziś , umowa była do końca Lipca jak się zapytałem o opcje bez HBO to odpowiedzieli ze maja tylko 6C+ za 10zl taniej wiec dlugo sie nie zastanawialem , wzgledem 6 m-sc HBO we wczesniejszych rozmowach powiedzialem ze nie interesuje mnie , zona wkręci sie w jakiś serial a potem 18 m-sc będę płacił po 20zl ... zaproponowali mi wtedy na 15 m-sc umowy , tak naprawdę to 6-7 telefonów było wcześniej , polowa z ich strony polowa z mojej

Dla negocjujących duzo wytrwałości , bo każdy konsultant co innego mowi ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za każdym razem przypominają że jestem ich abonentem już x lat i liczą to od pierwszej umowy, a też negocjuję

Konsultant ma informacje od kiedy masz obecną umowę i poprzednie jeśli Miałeś , ale to nie ma żadnego znaczenia w negocjacjach , żadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to nie dzwonić do nich samemu.

 

Ja po wysłaniu wypowiedzenia 3 mc przed końcem dostałem ze 3 telefony ze standardową propozycją i przez 2,5 mc NIC. Do wczoraj.

Moje stanowisko od lat jest takie, że w razie czego bez żalu przechodzę do CP i jak widać spokój pozwala zawsze coś ugrać.

 

Życzę wytrwałości w negocjacjach i do usłyszenia za 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy telefon z DUK po wysłaniu wypowiedzenia.

 

Teraz mam Superpremium za 99,90zł MS i HBO GO za free na cały okres umowy i w trakcie dokupiłem Man Packa za 10zł miesięcznie.

 

Wczorajsza oferta to: Superpremium za 99,90zł na 24 miesiące, MS za free na cały okres umowy. HBO GO na rok z czego pół roku za 0zł, drugie pół roku za 10zł (czyli średnio 5zł miesięcznie), potem możliwość wyłączenia (a jak nie wyłącze to pewnie cena standardowa?). Man Pack tylko za 10zł. Za 5zł jest ponoć tylko dla nowych abonentów.

 

Teraz pytanie. Coś da się jeszcze wytargować? Najbardziej interesuje mnie HBO GO na cały okres umowy, nawet za drobną opłatą np. te 5zł miesięcznie. No i czy Man Pack za 5zł faktycznie tylko dla nowych czy przy przedłużeniu da się też wytargać za 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz włączyć w pierwszym miesiącu, a w drugim wyłączyć. Np. włączasz dziś, a w sierpniu zlecasz wyłączenie od września. 1 września znów włączasz i tak w koło. Średnio wyjdzie Ci 7,50 i nie trzeba wiązać się umowami. Opcja włącz wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane. Obecnie Extra+, +6 canal (+2gratis doszły w trakcie umowy).

Wczoraj 3 oferty:

1.W punkcie oferowali to co teraz czyli Extra+,  canal+ za 69,00 i za darmo wymiana turboboxa na wifipremiumboxa, bez żadnej opłaty aktywacyjnej.

2. Na infolini Extra+, canal+ i dodatkowo HBO na pół roku za 69,00

3. Lub również oferta inna konsultanta Extra+, Wszystkie HBO + HBO Go na 15 miesięcy za 59,00

Wszystkie umowy oczywiście na 24 miesiące.

Zależało by mi na Extra+, 6canal+ za 59,00, ale takie oferty już chyba nie wrócą. Zastanawiałem się również nad wymianą turboboxa na moduł CI i w końcu własną listę kanałów, jednak straciłbym wtedy VOD i to co oferuje dekoder po podłączeniu do neta. Więc chyba najkorzystniejsza będzie oferta w punkcie, co o tym sądzicie ?

Edytowane przez matrix_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to już się żegnałem z NC+ ale dziś trafiłem na naprawdę kompetentną i miłą konsultantkę (Panią J. numer krakowski), i przedłużyłem umowę na 24 m-ce. Pani bez zbędnych "opowieści dziwnych treści" zapytała czego oczekuję, skonsultowała i zaproponowała:

 

Extra+

8xC+

VoD

HBO x 24 m-ce 0 zł

Filmbox x 1 m-c 0 zł

NC Go 100h

dekoder 0zł

łączna kwota 79,99 x 24 m-ce.

 

W zasadzie to tylko zasługa Konsultantki, że się uwiązałem na kolejne 2 lata, bo szedłem już w stronę "słońca".

Przepraszam, że 1 post i bez powitania. Życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...