Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli do 29 lutego nie przedłużę umowy to np 2 marca mogę jeszcze do nich zadzwonić i pomimo juz wygaśnięcia obecnej  umowy próbować przedłużyć czy też podpisać umowę bez oddawania sprzetu?

jeżeli tak to jakie warunki mogą mi zaoferować takie jak teraz oferują czyli np 69,90zł za Extra + i 6C+ czy też taka oferta może już nie być dla mnie dostępna?

i pod jaki numer mam wówczas dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi?A słyszałeś o opcji dodatkowej Zest/Motowizja/Sportklub?

Tak, słyszałem. Ale mało kto o niej wie. Nawet tutaj na forum niewiele się o niej pisze - bardziej o ManPacku. Mimo wszystko, wy[beep]e tych kanałów z Extra+ do opcji dodatkowej to jednak próba wyciągnięcia kolejnej kasy - niby niewiele, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie widze ze od 3 miesiecy (moja obserwacja tematu) w kwestii cen nic sie nie zmienia w kolko te same opcje. Prawdopodobnie zdecyduje sie na superpremium za 99 zl z 8 c+ do tego man pack za 10 zl i dekoder glowny wifipremium box za 5 zl drugi dekoder pvr pace za 0 zl oraz multiroom 2 karty cameleon takze 0 zl . 

 

Czy ktos ma taki uklad sprzetu i czy do tego daja jeszcze jakies gratisy np. 6 miesiecy filmboxow albo jakies kolekcje. Ewentualnie tansza opcja man pack czy jest dostepna bo rozumiem ze posiadajac 2 dekodery z dyskiem raczej nic nie ugram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Otrzymałem propozycję na pakiet filmbox: 12 m-cy za 0zł, potem kolejne 12 płatne za 15 zł...(oczywiscie zobowiązanie na 2 lata na ten pakiet :wink:)

Pytanie tylko po co to abonować, mając do dyspozycji C+, HBO i cinemax, nie wspominając o Alekino, TNT i innych...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie widze ze od 3 miesiecy (moja obserwacja tematu) w kwestii cen nic sie nie zmienia w kolko te same opcje. Prawdopodobnie zdecyduje sie na superpremium za 99 zl z 8 c+ do tego man pack za 10 zl i dekoder glowny wifipremium box za 5 zl drugi dekoder pvr pace za 0 zl oraz multiroom 2 karty cameleon takze 0 zl . 

 

Czy ktos ma taki uklad sprzetu i czy do tego daja jeszcze jakies gratisy np. 6 miesiecy filmboxow albo jakies kolekcje. Ewentualnie tansza opcja man pack czy jest dostepna bo rozumiem ze posiadajac 2 dekodery z dyskiem raczej nic nie ugram?

Można wyrwać darmowe filmboxy na 6 miechów i teraz dają manpacka na cały marzec oczywiście obie opcje z możliwością odłączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

 

 

Czy ktos ma taki uklad sprzetu i czy do tego daja jeszcze jakies gratisy np. 6 miesiecy filmboxow albo jakies kolekcje. Ewentualnie tansza opcja man pack czy jest dostepna bo rozumiem ze posiadajac 2 dekodery z dyskiem raczej nic nie ugram?

Bez proszenia się, dostałem 3 m-ce filmbox bez opłat. 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie przedłużyłem umowę (Comfort+, 6xCanal+, multiroom i został dekoder 500 gb) za 59 zł/m-c.

 

Ile kosztowałby Eleven? Czy mógłbym dokupić go np. na okres próbny 1 lub 3 miesiące?

 

Ponadto w dekoderze od pewnego czasu nie działa wyświetlacz nazw kanałów. Czy przy reklamacji jest szansa na otrzymanie jakiegoś lepszego dekodera czy na razie ten jest najlepszy w ofercie? Na drugim tv mam podłączony wifi Box+ i działa wolniej od PVR BOX+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy pracował w play to dostawał kiedyś 5 kodów pracowniczych. Mógł dać je każdemu. Jeden wziął sobie, drugi dał mi a resztę klientom.Obnizaly one cenę abonamentow o 20 zl. Może o to chodzi? Musieli dopinac plany w lutym to dali parę raze by ratować premie. A luty krótki miesiąc, może im ciężej było zrobić plan. U znajomego tak było, ze jak nie mógł on albo kolega z innego salonu to dzwonił że ma kody to mu parę osób przyprowadzilem.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które otrzymały pakiet Ekstra+ 6xC+ za 59.90zł. Czy ktokolwiek z Was dobrał ManPacka a jeśli tak to za ile? Czy tez miał propozycję dobrania  i własnie za ile?

 

Man packa proponowali mnie za 10zł ale mnie nie interesował.

 

Tomcio: Mam fulla na innym kontrakcie :)

Edytowane przez habeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie posiadam

Comfort+

Premium Sport & Film

Adventure

Eleven Sports

Extra+

Multi+

Multiroom Standard

mediabox + wifibox

całość płacę 92zł

Umowa do 30.04.2016

Dzwonią kilka razy dziennie z ofertą to samo za 97,85zł umowa 24miesiące.

Złożyłem wypowiedzenie w punkcie.

Za ile mogę wyrwać obecną ofertę?

Myślę też o Superpremium za 99zł z elevenami i multi da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj wyslalem wypowiedzenie. Dzisiaj telefon i miła pani chciala mi przedstawic oferte i mowi ,ze widzi moje wypowedzenie i nie moze mi zlozyc oferty poniewaz zrezygnowalem (umowa do maja) wiec po co ten telefon ... WTF... negocjacje przeszly na wyzszy poziom :)

Edytowane przez falcon32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Comfort, Multi, Extra, Canal+ 8x, Canal+ vod , HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł + dobrany w trakcie umowy multiroom standard za 10 zł. Wypowiedzenie wysłane. Interesuje mnie to wszystko ale w zamian za HBO chciałbym Cinemaxy. Jak myślicie za ile to dałoby radę? Ewentualnie bez Cinemaxów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej : Extra 8xC+ najmniej 79,90 + 15 zl za Cinemaxy + 5zl z dekoder (moze byc 0 zl) z mutiroomem podobna sytuacja jak z dekoderem. 100 jak nic sie szykuje ewentualnie superpremium to wszystko razem z HBO z 99,90 i kwestia ewentualnych rabatow na dekoder i multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...