Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Sekta" od 24 maja w Polsce na  DISNEY+:

 

Cytat

 

Disney+ zaprezentował zwiastun psychologicznego thrillera Sekta (ang. The Clearing), którego polską premierę zaplanowano na 24 maja. Twórcami produkcji są Matt Cameron oraz Elise McCredie, a w obsadzie znaleźli się m.in. Teresa Palmer, Guy Pearce, Tom Budge, Julia Savage, Miranda Otto, Erroll Shand, Anna Lise Phillips, Kate Mulvany oraz Xavier Samuel.

Całość liczy 8 odcinków. Klip dostępny jedynie w oryginalnej wersji językowej.

Kobieta jest zmuszona stawić czoła koszmarom swojej przeszłości, aby powstrzymać sektę, której celem jest gromadzenie dzieci, aby wypełnić tajemniczy plan.

 

źródło: upflix,pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (10.05.23 r. [upflix.pl]):

"Impuros", [10 odcinków] 
"Jeszcze żyję", [13 odcinków] 
"Justified: Bez przebaczenia", [78 odcinków] 
"Lambert kontra Lambert: W imieniu Vincenta", [4 odcinki] 
"Muppetowa Masakra", [10 odcinków] 
"Taki się urodziłem", [6 odcinków]
"W obcym ciele", [8 odcinków] 
"Wyścig", [2 odcinki] 


Nowe odcinki:

"9-1-1: Teksas", [S04E09] 
"Bobby kontra wapniaki", [87 odcinków] 
"Daleka Północ", [S03E14] 
"Jednostka 19", [S06E15] 
"Moja rodzina", [S01E09] 
"Pandora: Poza granicą raju", [2 odcinki] 
"Tengoku Daimakyo", [S01E06] 
"Will Trent", [S01E07] 
"Światełko", [2 odcinki] 


Uzupełnione tłumaczenia:

"Tina", [+ audio]    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę. A nie pisałem ;)?

 

 

Disney zamierza usunąć z platform streamingowych wybrane produkcje, żeby móc odpisać od podatku 1,5-1,8 mld dolarów.

 

https://deadline.com/2023/05/disney-pulling-content-off-streaming-in-strategic-rethink-1235362374/

 

Poza tym, w USA połączą Disney+, HULU i ESPN w jedno, ale również będą dostępne osobno.

 

Edytowane przez spotify
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za chwileczkę, już za momencik!

 

A żadnym łaczeniu (zwłaszcza z ESPN) nie ma mowy, Disney+ i Hulu mają być po prostu dostępne z jednej aplikacji będąc nadal osobnymi serwisami.

 

Hulu and Disney+ Content to Be Combined In One App, Services to Stay Separate

https://www.hollywoodreporter.com/business/business-news/hulu-and-disney-content-to-be-combined-in-one-app-1235484501/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spotify napisał(a):

 

Disney zamierza usunąć z platform streamingowych wybrane produkcje, żeby móc odpisać od podatku 1,5-1,8 mld dolarów.

Byle by to robili z głową. Tzn. nie z dnia na dzień jak konkurencja tylko informacja z wyprzedzeniem nawet 3-4 miesiące przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bgmnt napisał(a):

A żadnym łaczeniu (zwłaszcza z ESPN) nie ma mowy, Disney+ i Hulu mają być po prostu dostępne z jednej aplikacji będąc nadal osobnymi serwisami.

A o czym  napisałem? W jedno to oznacza w jedną usługę a nie jak dzisiaj w USA każda jest osobno.

Nie może połączyć się jak zasugerowałeś, że niby ja zasugerowałem, bo każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie, wie o tym, że 33% Hulu należy do Comcast. I za te 33% Disney ma zapłacić do początku 2024r 9mld (tak było uzgodnione w 2019). Disney+ jeszcze nie podjął decyzji czy wyskoczyć z 9mld czy odsprzedać to do Comcast (zakładam, że będzie teraz taki test,dlatego to łączą w jedną w usługę)

Dla przypomnienia

Cytat

Hulu is approaching a crossroads in early 2024. That’s when a put/call option kicks in for Disney and Comcast, which still owns one-third of Hulu. Disney would need to pay Comcast at least $9 billion to buy out that one-third stake, with the exact valuation to be determined by an arbitrator. The floor amount of $27 billion for all of Hulu was stipulated in the original agreement in 2019, which followed the close of Disney’s $71.3 billion acquisition of most of 21st Century Fox, an original stakeholder in Hulu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treści dla dorosłych jest bardzo mało. Zobacz na ofertę filmową na HBO MAX a Disney... Jest tam mały ułamek tego co na HBO. Mam wykupiony Disney ze względu na fankę Myszki Miki, Chipa i Deila , Kaczora Donalda. Fanką ma 5 lat więc jeszcze trochę po ogląda bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
25 minut temu, sebagit napisał(a):

Treści dla dorosłych jest bardzo mało. Zobacz na ofertę filmową na HBO MAX a Disney... Jest tam mały ułamek tego co na HBO. Mam wykupiony Disney ze względu na fankę Myszki Miki, Chipa i Deila , Kaczora Donalda. Fanką ma 5 lat więc jeszcze trochę po ogląda bajki emoji16.png

Odwróćmy sytuację. Czy tyle treści dla dzieci ile jest w Disney+ znajdziesz na HBO Max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

No i w porządku, bo ja też serwis wykupiłem głównie z myślą o dzieciach. 

Nie nastawiałem się, na jakąś dużą ilość tytułów dla starszej widowni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest serwis myszki Miki Co nie zmienia faktu, że oferta filmowa i serialowa powinna być rozbudowywana. Co miesiąc powinno być z 10 nowych filmów. I co miesiąc jakiś nowy serial. Jak nie mają nowości to powinni otworzyć archiwa 20 Fox i dodawać starsze tytuły. Taki Pretty Woman oglądałem kilka razy i lubię do niego wracać. Więc dobry starszy film też powinien znaleźć swoje miejsce w serwisie. A tych starszych filmów też nie ma. Przecież archiwa 20 Fox są na 100%0 dużo bardziej bogate niż to co jest obecnie w Disney plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bgmnt napisał(a):

Napisałeś po prostu kolejny raz bzdurę - na czym polegała już określiłem :).

Bzdura to tylko w twojej głowie, bo już nie miałeś się do czego przyczepić. I jedyne co zostało, to łapać za słówka. A jak pisałem, że będą usuwać treści, to wtedy też pisałeś, że wypisuje bzdury, bo "Disney jest w dobrej kondycji"

Więc zamiast szukać dziury w całym, to jedyne co powinieneś napisać, to to, że się myliłeś.

A to takie proste, tylko trzeba trochę pomyśleć a nie robić tylko i wyłącznie krucjatę na Warner Bros. Zmiany w Warner Bros nie wynikały tylko z tego, że tylko Zaslav ma fantazje. Wynikały z wielu rzeczy, które dotykają obecnie innych, co mamy przykład właśnie po Disney+.

 

 

Przy okazji, tradycja u Nas odnośnie seriali FX trwa nadal. W USA premiera The Bear 2 sezonu 22 czerwca. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że w Europie (UK)  The Bear i od razu cały sezon 19 lipca, czyli miesiąc po premierze w USA. Ciekawe czy w Polsce tak samo, czy jeszcze dłużej będziemy czekać

 

Disney+ jak pisałem kiedyś, pod względem oferty dla dorosłego widza jest mało atrakcyjny. Ale dla dzieci to jeden z pierwszych wyborów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebagit napisał(a):

Treści dla dorosłych jest bardzo mało. Zobacz na ofertę filmową na HBO MAX a Disney... Jest tam mały ułamek tego co na HBO. Mam wykupiony Disney ze względu na fankę Myszki Miki, Chipa i Deila , Kaczora Donalda. Fanką ma 5 lat więc jeszcze trochę po ogląda bajki emoji16.png

Świat nie zawsze jest czarno-biały.

To nie jest tak, że Hbo max jest super a Disney+ jest do bani. Hbo max też dla mnie jest lepsze, ale disney też ma wartościowe produkcje. Radzę lepiej zerknąć

11 minut temu, sebagit napisał(a):

To jest serwis myszki Miki emoji3.png Co nie zmienia faktu, że oferta filmowa i serialowa powinna być rozbudowywana. Co miesiąc powinno być z 10 nowych filmów. I co miesiąc jakiś nowy serial. Jak nie mają nowości to powinni otworzyć archiwa 20 Fox i dodawać starsze tytuły. Taki Pretty Woman oglądałem kilka razy i lubię do niego wracać. Więc dobry starszy film też powinien znaleźć swoje miejsce w serwisie. A tych starszych filmów też nie ma. Przecież archiwa 20 Fox są na 100%0 dużo bardziej bogate niż to co jest obecnie w Disney plus.
 

Bardzo dobrze, że nie ma 10 nowych filmów co miesiąc. Wiesz czemu ? Bo 90% tych filmów byłoby słabych bo zawsze ilość nie daje jakości. Wtedy byś pisał, że dają same gnioty.

Tak, archiwa są większe, ale prawa na dany region ograniczają mozliwosci. 

 

Ja w ogóle uważam, ze platformy lepiej powinny pewne kwestie tłumaczyć. 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 10 filmów to nie jest dużo. Tym bardziej, że nie obejrzysz wszystkiego. Jeden lubi SF, horrory, zensację kino akcji. Inny na myśl o filmie SF gasi TV. Z tych 10 filmów i tak byś obejrzał połowę. Nie dlatego, że pozostałe są złe. Ale nie są dla Ciebie. Dla przykładu westerny, nie jestem fanem , ale obejrzę dobry. Moja żona nie lubi i .. Nie obejrzy żadnego Z kolei seriale medyczne, moja żona ogląda wszystko jak leci... Ja nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spotify napisał(a):

Bzdura to tylko w twojej głowie, bo już nie miałeś się do czego przyczepić. I jedyne co zostało, to łapać za słówka. A jak pisałem, że będą usuwać treści, to wtedy też pisałeś, że wypisuje bzdury, bo "Disney jest w dobrej kondycji"

Bzudra, bo napisałeś nieprawdę - zarówno o planowanym połączeniu serwisów jak i tego, że dotyczy to ESPN.

Co do Disney+, napisałem w styczniu, że to są dopiero zapowiedzi i nic się szybko nie wydarzy, mamy połowę maja i wklejasz triumfalnie kolejne zapowiedzi.

Zapewne w grudniu albo przyszłym roku coś rzeczywiście usuną, wtedy będzie wielki sukces twoich "przewidywań" polegających na przepisywaniu zagranicznych artykułów bez zrozumienia.

Twoje ukochane HBO od stycznia usunęło kolejne dziesiątki tytułów WB i ma na liście do wywalenia nawet Harryego Pottera, a no i kilkanaście seriali oddało SkyShowtime ;).

Sytuacja jest oczywiście DOKŁADNIE identyczna :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...