Jump to content
Poland

Archiwalne ramówki stacji telewizyjnych i radiowych

Recommended Posts

oto program telewizyjnej dwójki z 1. finału wielkiej orkiestry świątecznej pomocy:

 

TVP 2 - 3 stycznia 1993:

7.30 Przegląd tygodnia (w Języku

migowym)

8.00 "Mała Księżniczka" (41):

- "Paczka z ubraniami" - serial

animowany prod. JapońskIej

8.25 Film dla nIesłyszących "Kro-

nik. Młodego Indiany Jonesa" (1) -

serial prod. USA

9.20 Powitanie

9.25 Słowo na niedzielę (w języku

migowym)

9.30 Programy lokalne

10.30 Wielka Orkiestra ŚWiątecz-

nej Pomocy - ogólnopolski finał ak-

Cji charytatywnej programu "Róbta

co chceta" (1)

11.00 Koncert noworoczny z FII-

harmonii Narodowej Adam Mako-

wicz - fortepian - dyryguje Maciej

NiesIOłowski

12.00 "Rodzinny bumerang"

(35) - serial prod. australijsko-ang.

12.45 Wielka Orkiestra Swiętecz-

nej Pomocy (2)

13.00 Podróze w czasie I prze-

strzeni "Drogi I Bezdroza Sowieckie-

go komunizmu (4): "Pieriestrojka,

która nią nie była" - serial dok. prod.

austriackiej

14.00 Wielka Orkiestra Świątecz-

nej Pomocy (3)

15.00 Wydarzenie tygodnia

15.30 Godzina z Hanną Barberą -

"Scobie 000". "Top Cat". "Wal-

Iy Gator"

16.25 Program dnia

16.30 Panorama

16.40 "Cudowne lata": "Przy-

jęcie świąteczne" - serial prod. USA

17.10 Wielka Orkiestra ŚWiątecz-

nej Pomocy (4)

18.30 Halo dZiecI "Opowieści ka-

pitana Misia"

18.35 "Kleopatro do dzieła"-

komedia prod. angielskiej (1964);

rez. Gerald Thomas

20.10 Wielka Orkiestra Świątecz-

nej Pomocy (5)

21.00 Panorama

21.35 Koło Fortuny - teleturniej

22.05 TelekonferenCJa Dwójki

Paweł Łączkowski

22.45 Wielka Orkiestra Świątecz-

nej Pomocy (8) - ogólnopolski finał

akcji charytatywnej programu" Róbta

co chceta"

24.00 Panorama

 

źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

ramówki telewizyjne z polski znajdziecie w bibliotekach cyfrowych są to:

- Cyfrowy Dolny Śląsk (Nowiny Jeleniogórskie, Panorama Oleśnicka, Wiadomości Oławskie)

- Bałtycka Biblioteka Cyfrowa (Bałtyckie "Zbliżenia", Głos Pomorza (numery od października 1981), Dziennik Bałtycki)

- ZBC Pomerania (Głos Koszaliński, Głos Pomorza (numery do września 1981))

- Świętokrzyska Biblioteka Cyfrowa (Słowo Ludu)

- Małopolska Biblioteka Cyfrowa (Dziennik Polski)

- Śląska Biblioteka Cyfrowa (Kronika Beskidzka)

- Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa (Nowiny Rzeszowskie)

- Chełmska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Chełmski)

- Krośnieńska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Krośnieński)

- Nowohucka Biblioteka Cyfrowa (Głos Nowej Huty)

 

a ramówki telewizyjne z całego świata znajdziecie na stronach:

inatheque.ina.fr

kereso.nava.hu

beeldengeluid.nl

archiefleeuwardercourant.nl

prisma.de

ukpressonline.co.uk*

archiwum.wyborcza.pl*

bestrussiantv.com

tv.tvali.eu

weewza.com

lexpressarchives.ch

letempsarchives.ch

archiviolastampa.it

archivio.unita.it/archivio

hemeroteca.abc.es

arbeiter-zeitung.at

library.foi.hr/nv/default.aspx?G=1&u=

timarit.is

fmsoares.pt/diario_de_lisboa/ano

 

* - portal płatny

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w których gazetach znajdę ramówki z lat 1990, 1994 i 1998 ew. jeszcze 2002, chodzi mi o ramówki z MŚ dokładnie rzecz biorąc, bo naszukałem się i nici z tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

natomiast ci którzy mieszkają w warszawie lub w okolicach warszawy radzę się udać do warszawskiej biblioteki narodowej, a tam można przeczytać starsze wydania tygodników telewizyjnych czyli: kropki tv, tele świata, teletygodnia no i to&owo TV

 

powiem nawet więcej: wszystkie tygodniki telewizyjne które wymieniłem można przeczytać w czytelni czasopismw bibliotece narodowej. Czytelnia Czasopism liczy 100 miejsc. Do korzystania z niej uprawniają obie, obowiązujące w Bibliotece Narodowej karty czytelnika (w kolorze żółtym i w kolorze niebieskim). Udostępniane są tutaj gazety i czasopisma ze zbiorów głównych. W księgozbiorze podręcznym znajdują się bibliografie czasopism, wybrane spisy zawartości poszczególnych tytułów, monografie związane z historią czasopiśmiennictwa, a także najnowsze roczniki niektórych czasopism polskich, polonijnych i zagranicznych. Dla czytelników przygotowano także stanowiska wyposażone w czytniki mikrofilmowe. W Czytelni znajduje się punkt kserograficzny.

 

polecam!!! adres: Warszawa, al. Niepodległości 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ktoś ramówka z dni: 7 stycznia-31 marca 1996 (tylko te niedziele)??

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 lutego 1996

Polsat

07:00 Disco Polo Live (odcinek nr 1)

08:00 Jesteśmy

08:30 Filmy animowane

09:20 Smakosze i Rozkosze

09:30 Maski

10:00 Disco Relax

11:00 Góry Przeznaczenia

12:00 Życie prywatne

13:30 Odyseja

14:00 Sztuka Informacji

14:30 Dawni Wojownicy

15:00 Benny hill

15:30 Dyżurny satyryk kraju

16:00 Informacje

16:15 Na polu chwały

18:20 Columbo

19:50 Informacje

20:05 Na południe

21:00 Raz nie wystarczy

23:15 Na każdy temat

00:15 Filmoteka Narodowa: Zapomniana Melodia

 

źródło: Panorama Oleśnicka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedstawiam ramówki Szczecińskiej PTV Morze:

 

31 Października 1991r. (Pierwszy dzień emisji)

16.30 Transmisja z otwarcia TV Morze

16.45 Teleinstrukcja jak odbierać TV Morze

17.00 Zabytki Sakralne Ziemi Szczecińskiej

17.15 Film "Dziecko pokoju"

17.45 Reportaż TV-5

18.30 Wiadomości lokalne

19.30 Muzyka

20.00 Sky News

 

4 Marca 1993r.

13.30 Teletext, teledyski

17.00 Europa - mag. filmowy

17.30 Wczoraj, dziś, jutro w Szczecinie

18.00 Magazyn turystyczny

18.50 Bajki dla dzieci

19.00 Giełda ogólnopolska

19.15 Spotkanie w 13 muzach

20.10 Magazyn Kulturalny

21.15 Spotkanie w 13 muzach

22.00 Wczoraj, dziś, jutro w Szczecinie

22.30 Indie - program turystyczny

23.05 Pani Wang w Chinatown

00.30 Teletext, informator miejski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Nie znalazłem ramówek na dni które mnie interesują, więc jeśli ktoś ma dostep do ramówek z dni które wypisze niżej to bede wdzięczny:

-4-8 kwietnia 2005

-1-9 czerwca oraz 13-16 sierpnia 1991

-22 maja 1995

 

Czy pamieta ktos jakie pielgrzymki Ojca Św. transmistowała TVP (jesli ktoś miałby plan transmisji to tez prosze)

 

W Bibliotekach Cyfrowych nie moge znaleźć

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 września 2000

TVP 1

6:00 Kawa czy herbata

7:30 Telezakupy

7:50 Sądne dni - serial komediowy

8:15 Krakowskie Przedmieście 27

8:25 Giełda

8:30 Wiadomości

8:45 Mimi - serial dla dzieci

9:15 Miganki

9:30 Rzym 2000

10:00 IO Sydney 2000

13:05 Wiadomości

13:15 Pamiętnik rodzinny - pierwszy krzyk - serial dokumentalny

13:45 Ładna historia!

13:50 Opowieści z Collegium Maius - reportaż

14:15 Ładna historia!

14:25 Historia na taśmie filmowej: Wojna w wietnamie

14:45 Sztuka urządzania przyjęć

15:00 Wiadomości

15:10 Studio IO Sydney 2000

16:30 Moda Na Sukces

17:00 Teleexpress

17:25 Klan

17:50 Gość Jedynki

18:05 Jaka To Melodia

18:30 Studio IO Sydney 2000

19:00 Wieczorynka: Listonosz Pat

19:30 Wiadomości

20:10 Miej Oczy Szeroko Otwarte: hollyłódź na sprzedaż

21:05 Teatr TV: Zemsta

22:50 Monitor Wiadomości

23:20 Sportowy flesz

23:25 Pojedynek - film obyczajowy, wielka brytania

1:05 IO Sydney 2000

5:55 zakończenie programu

TVP 2

6:00 IO Sydney 2000

10:00 Gdzie diabeł mówi dobranoc

10:50 McGregorowie

11:35 Familiada

12:05 Kulinarny Wieczór Kabaretowy

13:00 Studio urody

13:10 Doktor z alpejskiej wioski

14:00 Dziwny świat - lutsko 2000 - reportaż

14:25 Bajki dla dzieci słabowidzących: Złotowłosy - program dla dzieci

14:45 Ojczyzna - polszczyna

15:00 Złotopolscy

15:30 Krzyżówka szczęścia

16:00 Panorama

16:10 Ich Pięcioro

17:00 Studio IO Sydney 2000

17:30 Program Lokalny

18:30 Panorama

18:50 Dwójkomania

18:55 Va banque

19:20 Radio powstańcze błyskawica

19:25 Małe ojczyzny

19:55 Spotkanie z balladą - jubileusz w kopydłowie

21:00 Panorama

21:25 Studio IO Sydney 2000

21:40 Dwójkomania

21:45 Szczur - dramat sensacyjny, Polska

23:30 Ogród Sztuk

23:55 Kino Bez Granic: Ethan Frome

1:35 Album Chopinowski

2:15 zakończenie programu

 

żródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

W której z bibliotek cyfrowych i w którym magazynie mogę znaleźć archiwalne ramówki z RTL7 za lata 1997-1999? Interesują mnie głównie soboty i niedziele. Zadowolę się nawet programem od początku 1997 do końca 1998 r.

Share this post


Link to post
Share on other sites

polecam odwiedzić ci Bałtycką Bibliotekę Cyfrową tam znajdziesz ramówki RTL7 z lat 1997 - 1999

 

a ja przypominam! ramówki telewizyjne z polski znajdziecie w bibliotekach cyfrowych są to:

- Cyfrowy Dolny Śląsk (Nowiny Jeleniogórskie, Panorama Oleśnicka, Wiadomości Oławskie)

- Bałtycka Biblioteka Cyfrowa (Bałtyckie "Zbliżenia", Głos Pomorza (numery od października 1981), Dziennik Bałtycki)

- ZBC Pomerania (Głos Koszaliński, Głos Pomorza (numery do września 1981))

- Świętokrzyska Biblioteka Cyfrowa (Słowo Ludu)

- Małopolska Biblioteka Cyfrowa (Dziennik Polski)

- Śląska Biblioteka Cyfrowa (Kronika Beskidzka)

- Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa (Nowiny Rzeszowskie)

- Chełmska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Chełmski)

- Krośnieńska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Krośnieński)

- Nowohucka Biblioteka Cyfrowa (Głos Nowej Huty)

 

a ramówki telewizyjne z całego świata znajdziecie na stronach:

inatheque.ina.fr

kereso.nava.hu

beeldengeluid.nl

archiefleeuwardercourant.nl

prisma.de

ukpressonline.co.uk*

archiwum.wyborcza.pl*

bestrussiantv.com

tv.tvali.eu

weewza.com

lexpressarchives.ch

letempsarchives.ch

archiviolastampa.it

archivio.unita.it/archivio

hemeroteca.abc.es

hemeroteca.lavanguardia.es

arbeiter-zeitung.at

library.foi.hr/nv/default.aspx?G=1&u=

timarit.is

fmsoares.pt/diario_de_lisboa/ano

ekstrabladet.dk/ebladet*

a.aftenposten.no/kjop/article2853.ece?utm_source=apno_footer&utm_medium=arkiv&utm_campaign=fast?xtatc=INT-19

 

* - portal płatny

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 Stycznia 1989r.

 

Program 1

7:15 Program Dnia

7:20 Wszechnica rodziny wiejskiej

7:45 Po gospodarsku

8:15 Tydzień

9:00 Teleranek oraz film ''Szwajcarscy Robinsonowie''

10:30 DT - Wiadomości

10:35 Przygoda życia (5) - Żyjąca wod - serial przyrodniczy

11:30 Kraj za miastem

12:00 Poranek symfoniczny WOSPRiTV pod dyrekcją Andrzeja Alfeltowicza

12:55 Telewizyjny koncert życzeń

13:40 Teatr dla dzieci: Grigorij Ostior - Cześć małpko, czyli afrykańska przygoda - reż Tomasz Lengren

14:30 Morze

14:50 Marek Sierocki zaprasza

15:05 W kamiennym kręgu (54, 55) - brazylijski serial obyczajowy

17:15 Teleexpress

17:30 Gdzie są taśmy z tamtych lat

18:10 Od Picadora do Zaleszczyk

18:40 Antena

19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:05 Tylko Manhattan (1) - serial obyczajowy prod USA

21:00 Sportowa niedziela

22:00 7 dnia na świecie

22:10 Żywioły Władysława Hassiora - film dok.

22:30 Magdalena z Kossaków (3) - Pierwszy bal

22:50 DT - Wiadomości

 

Program 2

9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)

10:05 Tylko Manhattan (1) - serial obyczajowy prod USA (dla niesłyszących)

11:00 Zdrowie - magazyn wojskowy

11:30 Lokalny koncert życzeń

11:55 Jutro poniedziałek

12:15 Powitanie

12:20 Kino familijne: ''Autostrada do nieba'' (5) - serial przygodowy prod USA

13:10 100 pytań do... profesora Mariana Stępnia

13:50 Polacy - ''Daniel'' - film o Danielu Olbrychskim

14:40 Podróże w czasie i przestrzeni ''Duch Azji'' (6) - angielski serial dok

15:40 Recital Stefanii Toczyskiej - Robert Schumann - ''Frauenliebe und leben''

16:05 Być tutaj - gawęda prof Wiktora Zina

16:20 Kino - Oko kalejdoskop filmowy

17:15 Aktualności kulturalne - Dni Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim

17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej

19:00 Wywiady Ireny Dziedzic

19:30 Sztuka tkaniny

20:00 Studio Sport

20:55 Świadectwo czasów - z Władysławem Bieńkowskim rozmawia Krzysztof Teodor Toeplitz

21:30 Panorama Dnia

21:45 Ankieta Ireny Dziedzic - Dariusz Rosati

21:50 Dyrektorzy (1) - Serial TP

23:10 Komentarz Dnia

 

30 Marca 1987 (Data pierwszego wydania ''Panoramy dnia'')

 

Program 1

13:30 Telewizyjne Technikum Rolnicze

15:50 NURT (Wychowanie zdrowotne)

16:20 DT - Wiadomości

16:25 Dla młodych widzów ''Zwierzyniec'' i film Czechosłowacki ''Nadzieja'' z serii ''Przyjaciele Zielonej Doliny''

17:15 Teleexpress

17:30 Znaki szczególne (3) - Serial TP

18:30 Laboratorium - nadprzewodnictwo

18:50 Dla Dzieci: Dobranoc

19:00 Rozmowa na telefon (1)

19:05 Echa stadionów

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Teatr Telewizji - Friedrich Duerrenmatt ''Fizycy''

21:25 Rozmowa na telefon (2)

21:55 Studio Sport: MŚ w hokeju na lodzie gr ''B'' mecz Polska-NRD

22:25 DT - Komentarze

23:25 Język Niemiecki (l.24)

 

Program 2

16:55 Program dnia

17:00 Język Niemiecki (l.24)

17:30 Przy muzyce - zabawy górali Beskidu Śląskiego

18:00 Program lokalny

18:30 Wokół estrad: Grażyna Hase

19:00 Wielcy mistrzowie małych ról: Aleksander Dzwonkowski

19:30 Gwiazdy wielkiego sportu

20:00 Bliżej prawa

21:00 Klucz do nowej muzyki ''Minimat music''

21:30 Panorama dnia

21:45 Biografie: Joseph Haller'' - dok film biograficzny prod ang. o pisarzu USA

22:40 Z dymkiem cygara - gawęda Wilhelma Szewczyka

22:55 Wieczorne wiadomości

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłbym bardzo wdzięczny za ramówkę radiową Programu Trzeciego z 5 IV 1982 roku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja po raz kolejny przypominam! ramówki telewizyjne z polski znajdziecie w bibliotekach cyfrowych są to:

- Cyfrowy Dolny Śląsk (Nowiny Jeleniogórskie, Panorama Oleśnicka, Wiadomości Oławskie)

- Bałtycka Biblioteka Cyfrowa (Bałtyckie "Zbliżenia", Głos Pomorza (numery od października 1981), Dziennik Bałtycki)

- ZBC Pomerania (Głos Koszaliński, Głos Pomorza (numery do września 1981))

- Świętokrzyska Biblioteka Cyfrowa (Słowo Ludu)

- Małopolska Biblioteka Cyfrowa (Dziennik Polski)

- Śląska Biblioteka Cyfrowa (Kronika Beskidzka)

- Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa (Nowiny Rzeszowskie)

- Chełmska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Chełmski)

- Krośnieńska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Krośnieński)

- Nowohucka Biblioteka Cyfrowa (Głos Nowej Huty)

 

a ramówki telewizyjne z całego świata znajdziecie na stronach:

inatheque.ina.fr

kereso.nava.hu

archiefleeuwardercourant.nl

zoeken.krantenbankzeeland.nl

aalst.courant.nu

prisma.de

ukpressonline.co.uk*

archiwum.wyborcza.pl*

bestrussiantv.com

tv.tvali.eu

weewza.com

lexpressarchives.ch

letempsarchives.ch

archiviolastampa.it

archivio.unita.it/archivio

hemeroteca.abc.es

hemeroteca.lavanguardia.es

arbeiter-zeitung.at

library.foi.hr/nv/default.aspx?G=1&u=

timarit.is

fmsoares.pt/diario_de_lisboa/ano

e-pages.dk/ekstrabladet/xxxxx**/demo*

a.aftenposten.no/kjop/article2853.ece?utm_source=apno_footer&utm_medium=arkiv&utm_campaign=fast?xtatc=INT-19

smdb.kb.se

hurarsiv.hurriyet.com.tr

cumhuriyetarsivi.com*

 

* - portal płatny

** - gdzie x to kod danego wydania

Share this post


Link to post
Share on other sites

niedziela, 16.05.1999

TVP1

07.00 Liderzy

07.10 Notowania

07.30 Polskie 10 lat: Nasze triumfy, nasze klęski

07.35 Śniadanie na farmie - magazyn

08.00 Poranek filmowy

08.25 Teleranek

08.55 Elza z afrykańskiego buszu (Born Free. The Devil Leopard) (13-ost.): Pantera śnieżna - serial przygodowy, USA 1974

09.50 W Starym Kinie: Zabierz mnie na mecz (Take Me Out to the Ball Game) - komedia muzyczna, USA 1949

11.25 Zaproszenie do Teatru TV: Jury

11.30 Gość w dom

12.00 Anioł Pański - transmisja z Watykanu

12.15 Czasy - katolicki magazyn informacyjny

12.25 Ludzki świat

12.50 Światowy Dzień Telekomunikacji '99

13.00 Wiadomości

13.10 Tydzień

13.35 Światowy Dzień Telekomunikacji '99

13.45 Moc - magazyn motoryzacyjny

14.05 O co chodzi? - teleturniej

14.30 Przygody Sindbada (The Adventures of Sindbad) - serial przygodowy, USA 1995

15.15 Światowy Dzień Telekomunikacji '99

15.30 Zwierzęta świata: Żyjąca Europa (15/16): Mieszkańcy miast (1) - serial dokumentalny, W. Bryt. (emisja z teletekstem) (stereo)

16.00 Przyjaciele

16.40 Czytadło

17.00 Teleexpress

17.15 Polskie 10 lat: Nasze triumfy, nasze klęski

17.20 Śmiechu warte - program rozrywkowy

17.50 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza

18.05 Supergrupa (Bugs. All Under Control) (3) - serial kryminalny, W. Bryt. 1995

19.00 Wieczorynka: Gumisie

19.30 Wiadomości, Sport

19.55 Prognoza pogody

20.05 Fort Saganne (Fort Saganne) (2/4) - dramat obyczajowy, Francja 1984

21.05 Taksówka Jedynki: Jak zdobyć kobietę

21.20 Decyzja należy do ciebie: Rozpaczliwie szukając Esmeraldy - widowisko publicystyczne [audiotele]

22.00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

22.05 Polskie 10 lat: Nasze triumfy, nasze klęski

22.10 Sportowa niedziela

22.40 Poskromienie złośnicy (The Taming of the Shrew) - komedia kostiumowa, Włochy/USA 1967

00.35 Wokół wielkiej sceny - magazyn operowy

01.05 Rene Gościnny - zawód humorysta - film dokumentalny, Francja 1998

02.30 Zakończenie programu

 

TVP2

07.00 Echa tygodnia (dla niesłyszących)

07.30 Fort Saganne (Fort Saganne) (2/4) - dramat obyczajowy, Francja 1984

08.25 Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)

08.30 Program lokalny

09.30 Powitanie

09.35 Wzwyż: Jesteśmy Kościołem - program religijny

10.00 Szalone liczby - teleturniej

10.30 Kręcioła - program Jurka Owsiaka

11.00 Opowieść o bitwie (2) - film dokumentalny Jerzego Passendorfera

12.00 Perły z lamusa - koniec wieku: Cyganka i dżentelmen (The Gypsy and the Gentleman) - melodramat, W. Bryt. 1958

13.55 Ulica Sezamkowa - program dla dzieci

14.30 30 ton! Lista, lista - lista przebojów

15.05 Familiada - teleturniej

15.35 Złotopolscy (141): Cichy ślub - telenowela, Polska 1999

17.00 Chłopi (8/13): Gospodynie - serial obyczajowy, Polska 1972

18.00 Panorama

18.10 Program lokalny

18.35 Duety do mety - teleturniej (stereo)

19.05 7 dni świat

19.35 Dlaczego to my - program dla dzieci

20.00 Benefis Jerzego Hoffmana (stereo)

21.00 Nowojorscy gliniarze (79) - serial sensacyjny, USA 1996

21.50 Dwójkomania

22.00 Panorama

22.25 Prognoza pogody

22.30 Audiotele - rozwiązanie konkursu

22.40 Studio Teatralne Dwójki: Lidia Wilk - Julia, Polska 1998

00.45 Pies ogrodnika (Perro del hortelano) - komedia kostiumowa, Hiszpania 1996

02.30 Zakończenie programu

 

Źródło: http://web.archive.org/web/*/http://www ... zyn.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Maj 1984

Program 1

7:45 DT - Wiadomości

7:55 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Moskwie

9:00 Kocham cię, Polsko - widowisko muzyczne

9:50 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Warszawie i kraju

13:30 Krajobraz polski

14:00 Z różnych stron Polski

14:45 Z filmoteki 40-lecia

15:10 Filmharmonia Narodowa w Teatrze Wielkim w Moskwie

16:25 Filmowe role Józefa Nowaka

17:25 Gra Orkiestra Kameralna PRiTV w Poznaniu

17:45 Człowiek i przyroda: Kormoran

18:15 Z filmoteki 40-lecia

19:00 Wieczorynka

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:30 Dulscy - film fab prod Polskiej

22:00 Utwory F. Chopina gra R. Smendzionka

22:35 SPORT

23:05 Niezapomniane melodie

 

Program 2

15:10 Dla dzieci: Filmy rysunkowe

16:00 Nie tylko palace

16:35 Z estrad Interwizji

17:00 Spotkanie z twórcami ze środowisk robotniczych

17:30 1500 sekund wielkiego sportu

18:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)

18:30 Program lokalny

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:30 Primadonny i Primabaleriny - program muzyczny

21:35 Dok. filmy z zapalnych punktów świata

22:25 Przygoda na Mariensztacie - komedia prod Polskiej

 

1 Maj 1985

Program 1

7:45 DT - Wiadomości

7:55 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Moskwie

8:45 Z różnych stron Polski - pieśni i tańce

9:25 Program ludowy

9:50 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Warszawie

12:00 Muzyka polska

12:15 Drewniany świat

12:50 Gdzie Bug i Liwiec ku sobie płyną - film krajoznawczy

14:00 Koncert muzyki polskiej

14:30 Rodowody pokoleń (''Cegielszczacy'')

15:10 Filmoteka 40-lecia: ''Szczecin - pierwsze dni''

15:45 W starym kinie: ''Niedorajda'' - komedia prod polskiej

17:05 Bystwińskie krajobrazy - rep.

17:25 Losowanie Małego i Express Lotka

17:35 Strategia zwycięstwa - odc. XII dok. filmu TV ZSRR

18:45 Film

19:00 Wieczorynka

19:30 Dziennik Telewizyjny (cz.1)

20:00 SPORT: Eliminacje do Piłkarskich mistrzostw świata - mecz Polska-Belgia

20:45 Wiadomości Sportowe (w przerwie)

21:45 Dziennik Telewizyjny (cz.2)

22:30 Estrada poetycka: Bez tej miłości trudno żyć

 

Program 2

15:00 DT - Wiadomości

15:10 Dla dzieci: podróże na taśmie filmowej

15:40 Wesoła z cyklu: ''Powroty''

16:10 Nie tylko palace - przemysłowe zabytki kultury polskiej

16:30 Pasje filmowe - o filmowcach amatorach

17:40 Spektrum (wyd. specjalne)

18:10 Połowy dalekomorskie z cyklu ''Powroty''

18:40 Majowy karnawał (I): w krainie operetki

19:00 Budujemy z cyklu ''Powroty''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Lekarstwo na miłość - komedia prod. polskiej

21:40 Majowy karnawał (II): w krainie operetki

22:10 SPORT: hokejowe Mistrzostwa Świata grupy ''A''

 

1 Maj 1986

Program 1

7:45 Program Dnia

7:50 DT - Wiadomości

8:00 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Moskwie

9:00 Z różnych stron Polski - program folklorystyczny

9:50 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Warszawie, województwach i stolicach państw socjalistycznych

13:35 Z polskiej fonoteki

14:05 Koncert muzyki polskiej

14:30 Jedna jest Polska - rep.

14:50 Kirasjerzy - film muzyczny

15:20 Nieznana dziewczyna - komedia prod. francuskiej

16:45 DT - Wiadomości

16:55 SPORT: Finał piłkarskiego Pucharu Polski - GKS Katowice-Górnik Zabrze

19:00 Wieczorynka: W krainie czarnoksiężnika Oza

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:30 Film fabularny

22:30 Śpiewające skrzypce - program rozrywkowy Czechosłowacja

 

Program 2

15:05 Festyn z wędką

15:20 Robotnicza scena

15:45 Majówka - I

16:00 Festyn z wędką

16:15 Popołudnie w popołudnie - film dok.

16:35 Ostatni taki mecz - program satyryczny

17:00 Festyn z wędką

17:10 Majówka - II

17:40 Festyn z wędką

17:55 Kalejdoskop taneczny

18:30 Program lokalny

19:00 Zrobione w Krakowie - program rozrywkowy

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:30 Grać Jazz

20:55 Uwaga, dokument: ''Łódzki życiorys'' - film dok.

21:35 Wzgórze nad Sanem

22:05 Reportaż wieczorową porą

22:20 Nie ma mocnych - komedia prod. polskiej

23:55 DT - Wiadomości

 

1 Maj 1987

Program 1

7:45 Program Dnia

7:50 DT - Wiadomości

8:00 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Moskwie

9:05 Z różnych stron Polski - program folklorystyczny

9:35 Śpiew do dzisiaj słychać - dok film TP

9:50 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Warszawie, województwach i stolicach państw socjalistycznych

14:00 Z polskiej fonoteki

14:50 Teatr Młodego Widza - M.M.Rewieńska i A.Opala - Zawsze poezja za mną

15:20 3 tys sekund z Ewą Wiśniewską

16:10 Pan Wołodyjowski (cz.1) - film fab. (kostiumow.) prod polskiej

17:15 Teleexpress

17:30 Pan Wołodyjowski (cz.2) - film fab. (kostiumow.) prod polskiej

19:00 Dobranoc: Czarnoksiężnik z krainy Oz

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:30 Businessmani gwiazdy - film fab. prod ang.

22:15 Łucja Prus śpiewa Sonety krymskie A.Mickiewicza

22:45 Tradycja i nowoczesność - odc X dok. filmu ang. z cyklu ''Serce smoka''

 

Program 2

14:55 Powitanie

15:00 Wrocław na antenie

15:15 Literatura i miłość ''Świetność Saksonii i chwała prus'' - odc I serialu histor. TV NRD

16:10 Wrocław na antenie - II

17:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)

18:00 Program lokalny

18:30 Wrocław na antenie - III

19:30 Galerie świata: Galeria drezdeńska - portret z Saskią, czyli syn marnotrawny - dok. film NRD

20:00 Reportaż

20:35 Śpiewa grupa ''Pod Budą''

21:00 SPORT

22:15 Alain Delon w filmie ''Borsalino i spółka'' - film fab. prod francuskiej

23:55 Ostatnie Wiadomości

 

1 Maj 1988

Program 1

7:15 Program Dnia

7:20 Wrzechnica Rodziny Wiejskiej

7:45 DT - Wiadomości

8:00 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Moskwie

9:05 Powrót do dżungli - odc VIII przyrod. filmu japońskiego z cyklu - Opowieści przyrody

9:35 Na polską nutę

9:50 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Warszawie, województwach i stolicach państw socjalistycznych

14:00 Z polskiej fonoteki

14:35 Dwa razy 8 i pół - rep.

15:30 Czy Lucyna to dziewczyna - film fab prod polskiej

16:15 Krzesany - film baletowy

17:15 Teleexpress

17:30 SPORT

18:10 Marek Sierocki zaprasza

18:30 Antena

19:00 Wieczorynka - Dzieciństwo Muppetów

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:30 Wnukowie - odc IV filmu Czechosłowackiego z serii Tysiącletnia pszczoła (odc ostatni)

21:25 Śpiewa Zdzisława Sośnicka

22:15 Sportowa niedziela

22:45 DT - Wiadomości

 

Program 2

13:55 Powitanie

14:00 Kino familijne - Głową muru nie przebijesz - odc XI ang filmu z serii ''Wszystkie stworzenia duże i małe''

14:50 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej

16:20 Jutro poniedziałek

16:40 40-lecie Harnama - rep.

17:10 Niedziela w Łowiczu

17:50 Podróże w czasie i przestrzeni ''Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu'' odc XXXX (ost.) dok filmu japońskiego z cyklu ''Jedwabny szlak''

18:40 Kreacje operowe Poli Lipińskiej

19:00 Piosenki dla dzieci i dorysłych - śpiewa zespół ''Pod Budą''

19:30 Sztuka ogrodowa w Polsce - ogrody sentymentalne

20:00 SPORT: Puchar Bałtyku w koszykówce pań

20:55 Koncert w warszawskich Łazienkach w wykon. M.Drzewnowskiego i orkiestry Filmharmonii Narodowej

21:30 Panorama Dnia

21:45 Motylem jestem, czyli romans czterdziestolatka - film fab prod Polskiej

23:25 A.Hanuszkiewicz - czytanie Gombrowicza

23:30 Ostatnie Wiadomości

 

1 Maj 1989

Program 1

7:50 Program Dnia

7:55 DT - Wiadomości

8:00 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Moskwie

8:55 Transmisja uroczystości 1-Majowych w Warszawie

11:00 Z polskiej fonoteki

11:35 Tadeusz Trepkowski - film dok.

12:00 Teatr dla dzieci - A.Czekanowski, M.Kosiński ''Raz swawolny Tadeuszek''

13:00 Świat cyrku '89 - film dok.

14:00 Na Kujawach - film dok.

14:25 Bobek - czyli jedenaście wcieleń Bogumiła Kobieli - film dok.

15:50 Studio Sport - Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie

17:15 Teleexpress

17:30 Małżeństwo z rozsądku - komedia prod polskiej

19:00 Wieczorynka - Pani miedzianej góry

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:30 Teatr Telewizji - J.Potocki ''Parady''

21:30 Studio Sport - Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie - mecz finałowy

 

Program 2

12:20 Powitanie

12:30 Studio Sport - Puchar Wiosny w akrobatyce sportowej

13:10 Pociąg poza rozkładem - film prod. radzieckiej

14:25 Konkurs - rep. z konkursu na spikerkę

14:40 Dziki i piękny - film dok.

16:05 Wspomnienie - Leopold Staff

16:40 Czarno na białym - przeglad PKF

17:20 Koncert muzyki rockowej

18:00 Program lokalny

18:30 Hot and neon show - pr. rozrywkowy

19:30 Krakowie prastary - pr. o odnowie zabytków Krakowa

20:00 Uwaga, dokument - Sołtys z Wąchocka

20:45 Z bałtą i z humorem - program muzyzny

21:30 Panorama Dnia

21:45 Biografie - Emil Zola, czyli ludzkie sumienie (5) - serial francuski

22:35 Komentarz dnia

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 Lipca 1984

Program 1

7:05 TTR: Zajęcia wakacyjne - sem. II

7:25 TTR: Zajęcia wakacyjne - sem. IV

7:45 Po gospodarsku - mag. spraw miejskich

8:15 Program dnia

8:20 Tydzień

9:00 Dla młodych widzów: ''Wielka podróż Bolka i Lolka - polski film animowany

10:45 Estrada folkloru

11:25 Chełm - miasto PKWN - program wojskowy

11:40 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie

13:00 Koncert polski w wykon. Polskiej Orkiestry Kameralnej

14:00 Kraj za miastem

14:20 XVIII Festiwal Piosenki Żołnierskiej - Kołobrzeg '84

15:20 DT - Wiadomości

15:30 SPORT: finał kontynentalnych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu

17:30 Rycerze i rabusie - serial TP

18:15 Z kart 40-lecia polskiego sportu

18:35 Jedna jest Polska - film dok.

19:00 Wieczorynka

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Pastorale heroica - film fab. prod polskiej

21:25 Przegląd międzynarodowy

22:00 Sportowa niedziela

22:30 DT - Wiadomości

22:50 Muzyczny toast, czyli pejzaż piosenką malowany

 

Program 2

9:00 Pastorale heroica - film fab. prod polskiej (dla niesłyszących)

10:30 Dwa lipce - program wojskowy

12:00 SPORT: lekka atletyka i piłka ręczna

14:00 DT - Wiadomości

14:10 Dla dzieci: ''Wielkie kino małych dzieci''

15:00 Motyle - film obyczajowy prod. polskiej

16:20 Wybrańcy Melpomeny: Władysław Krasnowiecki

17:00 Życie w kadrze - program filmowy

18:00 40 barw ''Mazowsza'' - film dok.

19:00 Wywiady Ireny Dziedzic

19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)

20:00 Poeci, poeci - program dok.

20:25 Muzyka polska - uroczysty koncert z okazji 40-lecia PRL w wykon WOSPRiTV w Katowicach i solistów

21:35 Siedemnaście mgnień wiosny (11) - serial prod ZSRR

22:30 Śpiewa Irena Santor

 

22 Lipca 1985

Program 1

8:55 Program dnia

9:00 Dla młodych widzów: ''Król Maciuś I'' - polski film fab.

10:30 DT - Wiadomości

10:35 Rytmy polskie

11:10 Na piastowskim szlaku - film dok.

11:25 Z muzyką w zabytkach: Łazienki

11:45 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie

12:45 Z filmoteki 40-lecia

13:05 Teatr TV: ''Tutaj'' (wiersze poetów polskich)

13:20 Piosenki takie jak w kinie (I)

13:55 Dla dzieci: Źrebaczek - radz. film fab.

15:00 DT - Wiadomości

15:10 W Starym kinie: ''Dwie Joasie'' - komedia prod. polskiej

16:40 Studio Lato

18:15 SPORT

19:00 Wieczorynka

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Ostrze na ostrze - film przygod. prod polskiej

21:30 SPORT: Wiadomości i kronika sportokiady młodzieży

22:00 Pegaz

22:40 Piosenki takie jak w kinie (II)

23:20 DT - Wiadomości

 

Program 2

15:00 Powitanie

15:10 Saga rodzinna (I)

15:30 Dla dzieci: ''Podróże na tasmie 16 mm''

16:00 Stąd nasz ród

16:40 Saga rodzinna (II)

17:00 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego

18:00 Polska 2001 roku: widowisko

18:30 Między mną a tobą - poezja Bolesława Leśmiana

18:50 Gra Orkiestra Jerzego Miliana

19:10 Saga rodzinna (III)

19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)

20:00 Muzyka polska - program muz-baletowy

21:00 Coś nas łączy, coś nas dzieli

21:40 Opowieści o miłości (4) - brazyl. serial obyczajowy

22:50 Poezja Leopolda Staffa

 

22 Lipca 1986

Program 1

8:45 Program dnia

8:50 Kino Teleferii: ''Pierścień księżnej Anny'' - film fab. prod. polskiej

10:30 DT - Wiadomości

10:35 VII Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie

11:35 Między Bugiem a Odrą - film dok.

11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie

12:55 Podróże Chodowiaków

13:20 Dedykowane miastu: K.Duda

13:50 Między Lebą a Rowami - film dok. TP

14:25 Jedna jest ziemia

15:00 DT - Wiadomości

15:05 Utwory Chopina gra R. Smendzianka

15:25 W starym kinie: ''Pieśniarz Warszawy'' - film fab. prod polskiej

16:25 Złota Tarka '86

16:40 SPORT: 43 Międzynarod. Wyścig Dookoła Polskie

19:00 Dobranoc: ''Zajęcza nocka''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Jesienią o szczęściu - film fab. TP

21:00 XXIII Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - Opole '86: premiery (I)

22:15 SPORT

22:35 XXIII KFPP - Opole '86: premiery (II)

23:50 DT - Wiadomości

 

Program 2

16:00 Kraków na antenie ''Dwójki'' w rocznicę Święta Odrodzenia - I

17:00 Wniebowzięci - nowela filmowa TP

17:45 Kraków na antenie ''Dwójki'' w rocznicę Święta Odrodzenia - II

18:10 Koncert z Katowic - muzyka polska - widowisko muz-baletowe z okazji Święta Odrodzenia

19:00 Kraków na antenie ''Dwójki'' w rocznicę Święta Odrodzenia - III

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Kraków na antenie ''Dwójki'' w rocznicę Święta Odrodzenia - IV

21:30 Marysia i Napoelon - film kostiumowy prod polskiej

23:20 DT - Wiadomości

23:25 Moje szeptanki

 

22 Lipca 1987

Program 1

8:45 Dla dzieci: ''Awantura o Basię'' - film Polski

10:25 XXI Festiwal Piosenki Żolnierskiej - Kołobrzeg '87: parada woskowych estradowych zespołów zawodowych

11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie

12:55 Między Bugiem a Odrą - dok. film TP

13:15 Zielone kasztany - polski film fab.

14:35 Ona w roli głównej: Maria Koterbska

15:20 Jagiellonowie w Schallaburgu - rep.

15:50 SPORT: otwarcie Wyścigu Dookoła Polski

16:50 Losowanie Express i Super Lotka

17:00 Wakacje

17:15 Teleexpress

17:30 Wakacje - II

19:00 Wieczorynka: ''Tajemnice wiklinowej zatoki''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Rajska jabłoń - polski film fab.

21:45 Interfashion show - Łódź '87

 

Program 2

13:55 Powitanie

14:00 Wrocław na antenie - I

14:30 Robert Stoltz: ''Dama z portretu'' operetka w wykonan. Państwowej Operetki Śląskiej

15:55 Wrocław na antenie - II

17:30 W stronę gór nad Szczawnicą

18:00 Godzina z... Romanem Kłosowskim

19:00 Wrocław na antenie - III

19:30 Poznaj swój kraj: kraina bobrów - ziemia suwalska

20:00 XXVI Festiwal Moniuszkowski w Kudowie

21:00 Studio Sport

21:30 Panorama dnia

21:45 Meyerling - film histor. prod angielskiej

 

22 Lipca 1988

Program 1

8:25 Program dnia

9:00 Dla młodych widzów: ''Panienka z okienka'' - film Polski

10:15 Gniazdo rodzinne - dok. film TP

10:50 XXII Festiwal Piosenki Żołnierskiej - Kołobrzeg '88 - Koncert amatorów

11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie

12:50 Gdy Lublin był stolicą - program dok.

13:15 Staromiejskie obrachunki

13:45 Śpiewa Helena Vondrackova

14:15 Człowiek z charakterem - film dok.

15:30 Muzyka polska w wykon. WOSPRiTV

16:20 Studio Sport ''Spała'' - rep. w sportach motorowodnych

17:15 Teleexpress

17:30 W starym kinie ''Paweł i Gaweł'' - komedia prod polskiej

19:00 Wieczorynka

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Cesarskie cięcie - film fab. prod polskiej

21:30 Spotkanie na zamku

22:20 Kronika Wyścigu Kolarskiego Dookoła Polski

22:30 Konwój: Płock - Golub Dobrzyń

23:25 Nieustraszony - film sensacyjny prod. włoskiej

 

Program 2

14:55 Program dnia

15:00 Dookoła świata: na bialej fregacie

15:30 Słodkie oczy - film fab TP

16:30 Piękna nasza ziemia cała - zespół ''Krakus''

17:00 SPORT: Superpuchar na funtusz Gloria Victis

18:50 Spotkanie młodzieży - rep.

19:10 Magazyn 102

19:30 Kazimierz - rep.

20:00 Magazyn ''Piątek''

21:30 Panorama dnia

21:45 Filmy z Jeanne Moreau: ''Windą na szafot'' - film sensacyjny prod francuskiej

23:15 Ostatnie Wiadomości

23:20 Telewizja nocą

 

22 Lipca 1989

Program 1

8:00 Tydzień na Działce

8:20 Na zdrowie - pr rekreacyjny

8:55 Program dnia

9:00 Kino Teleferii: Fragglesi i Siedem życzeń (1) - serial polski

10:10 Kronika XVI OSM

10:30 DT - Wiadomości

10:40 Stare, nowe, najnowsze

11:25 Ta piosenka, ta jedyna

11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie

12:50 Kołobrzeg '89 - Kwiaty przy mundurze

13:25 Między Łebą a Rowami - film dok.

13:55 Ankieta - film dok.

15:15 Komedie, komedie, komedie: ''Jadą goście jadą''' - komedia prod Polskiej

17:05 Losowanie dużego lotka

17:15 Teleexpress

17:35 Był taki bal - rep.

18:10 Relacja z nabożeństwa kościoła polsko-katolickiego z Wrocławia

18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak

19:00 Wieczorynka: ''Tajemnica Wiklinowej Zatoki''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:05 Och Karol - komedia prod Polskiej

21:40 Teatr Telewizji - Jaroslav Hasek ''Spotkania ze Szwejkiem (2) - Gdzie tu sie można powiesić

22:00 Tydzień w Polityce

22:10 Telewizyjny przeglad sportowy

22:30 Dobry wieczór - tu Łódź

23:40 Kino Sensacji: ''Dziewczna do wzięcia'' - film fab. prod francusko-włoskiej

 

Program 2

11:50 Konkurs 5 milionów - ogólnopolskie współzawodnictwo szkół podstawowych

12:30 W świecie ciszy - pr. dla niesłyszących

12:55 Powitanie

13:00 Czarny kryształ - baśń lalkowa prod angielskiej

14:30 Konwój

15:00 Ordy - Odkrycie bieguna południowego - serial dok.

15:25 Spektrum

15:40 Zielony świat - Roślinne wzory i kolory - film dok.

16:00 Pegaz w malarstwie polskim

16:20 Zwierzęta świata - Ptaki boskiego Słońca - film przyr.

16:45 Superbryła

17:05 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy (12) - ''Państwo w państwie'' - serial TP

18:00 Szansa - teleturniej

19:00 Awans wsi - rep.

19:30 Korczewski w ''Zachęcie'' - rep.

20:00 XVII Festiwal Moniuszkowski w Kudowie - koncert galowy

21:00 Studio Sport - Turniej piłkarski Skarżysko-Kamienna '89

21:30 Panorama dnia

21:45 Chateauvallon (11) - serial francuski

22:40 Polacy: ''Ludzie, którzy zadziwili świat'' - rep.

23:00 Konwój - pr. muz.

23:30 Komentarz dnia

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedstawiam Sylwestrowe Ramówki 1 Programu TV Radzieckiej:

 

31.12.1988

4:30 (6:30) 120 minut - pr. inf.-muz

6:35 (8:35) Dlaczego i po co - pr. dla dzieci

7:05 (9:05) Muzyczny prezent - pr. TV polskiej

7:30 (9:30) Wspólny pies - film dla dzieci

8:35 (10:35) Człowiek, ziemia, wszechświat - pr. popularnonaukowy

9:35 (11:35) Koncert północnorosyjskiego chóru ludowego

10:45 (12:45) Dla wszystkich i dla każdego - mag. konsumenta

11:45 (13:45) Wszyscy lubią cyrk - aud. ze Świerdłowska

12:30 (14:30) Wiadomości

12:40 (14:40) W krajach socjalizmu - magazyn TV

13:10 (15:10) W gościnie u bajki: ''Odważny Szirak'' - filmt tadżycki

14:25 (16:25) W świecie zwierzat - pr. przyrodniczy

15:25 (17:25) Możemy być jedną rodziną - radziecko-amerykański dzieięcy spektakl TV

17:10 (19:10) Trzydziesty drugi grudnia - film animowany dla dorosłych

17:30 (19:30) Wokół śmiechu - wieczór humoru i satyry w Studiu Ostankino

19:00 (21:00) Dziennik ''Wremia''

19:40 (21:40) Muzyka w Eterze

20:40 (22:40) Kompan telewidza

21:15 (23:15) Koncert piosenki radzieckiej

21:40 (23:40) Kraj mój - film dok.

21:50 (23:50) Życzenia noworoczne

22:05 (0:05) Spektakl noworoczny

2:15 (4:15) Taniec, taniec, taniec

 

01.01.1989

7:00 (9:00) Wiadomości

7:15 (9:15) Losowanie Totalizatora Sportowego

7:30 (9:30) Budzik - pr. muz.

8:00 (10:00) Legendy dawnych czasów

8:20 (10:20) Film animowany

8:30 (10:30) Hokej, mecz towarzyski ''Los Angeles Kings'' - ''Dynamo Ryga''

10:30 (12:30) Święta dzieciństwa - spektakl noworoczny

12:00 (14:00) Program telewizji kubańskiej

12:50 (14:50) Klub wesołych i zaradnych

15:05 (17:05) Mysz i wielbłąd ''Wilczek'' - filmy animowane

15:25 (17:25) Piosenka '88 - VII finał TV konkursu Piosenki

19:00 (21:00) Dziennik ''Wremia''

19:40 (21:40) Życzenia noworoczne krajów ''Interwizji''

20:10 (22:10) Don Juan - spektakl teatru lalek

21:40 (23:40) Zwykły cud odc I i II - film TV

23:58 (1:58) Słoneczny klown - pr. rozr.

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ramówka niemieckiej Vivy z najlepszych jej lat? 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...