Jump to content
Poland

Archiwalne ramówki stacji telewizyjnych i radiowych

Recommended Posts

VIVA (17.01.1999)

07.00 Top 100

09.00 Interaktiv Spezial

10.00 Planet Viva

11.00 Music Box

12.00 Club Rotation

13.00 Vivasion Plus

14.00 Was ging ab?

15.00 Neu bei Viva

16.00 Hits

17.00 Jam

18.00 Planet Viva

19.00 Chartsurfer

20.00 Charts

21.00 In Luv

22.00 World Cup

23.00 Jam

00.00 Nachtvideos

 

VIVA (31.12.1999)

06.00 VIVA Wecker

08.00 Amica TV

09.00 Ein Jahr des Jahrtausends - Jahresrückblicke von 1989 bis 1999

20.00 Dinner For One

20.03 Tanzmusik

23.59 Countdown

00.00 Feuerwerk

00.05 Tanzmusik

01.00 Dance Night

 

Źródło: http://tvprogramme.net/

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jeszcze nie wszystko!!!

Viva De

14.10.1995

06.00 Clip Klassiker

07.00 Käpt'n Mola

09.00 Was geht ab ?

10.00 Viva Hits

13.00 HouseFrau

14.00 Top 100

15.00 Charts

16.00 Inter Aktriv Spezial

17.00 Viva Hits

18.30 Wochen News

19.00 Clip Klassiker

20.00 Video mit VJ

21.00 Käpt'n Mola

22.00 Video mit VJ

23.00 On the rocks

00.00 Nachtexpreß

01.00 Nachtexpreß

02.00 Trance

03.00 Nachtvideos

15.10.1995

06.00 Clip Klassiker

07.00 Käpt'n Mola

09.00 Heike Show

10.00 Video mit VJ

11.00 InterAktiv

12.00 Wochen News, Videos

13.00 Vivasion

14.00 Was ging ab ?

15.00 Neu bei Viva

16.00 Video mit VJ

17.00 Jam

18.00 Video mit VJ

19.00 Clip Klassiker

20.00 Viva Hits

21.00 Viva Hits

22.00 Charts

23.00 Jam (Wh)

00.00 Nachtexpreß

01.00 Top 100

02.00 On the Rocks

03.00 Nachtvideos

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 Listopada 1988r.

 

Program 1

8:05 Geografia - kl. VIII

8:35 Domator

8:50 Domowe Przedszkole

9:15 DT - Wiadomości

9:25 Dla II zmiany: ''Kochałem was bardziej niż życie'' - dramat wojenny prod. radzieckiej

10:50 Domator

11:10 Muzyka - kl. II

12:50 J.polski - kl II lic.

13:30 TTR - Matematyka (sem.I)

14:00 TTR - Historia (sem.I)

14:30 TV Kurs Rolniczy

15:20 NURT: Wideoteka szkoły polskiej

15:50 DT - Wiadomości

15:55 Losowanie Express i Super Lotka

16:05 Bariery

16:25 Dla młodych widzów: Scena TDC i Co Jak (teleturniej)

17:15 Teleexpress

17:30 Spojrzenia

18:00 Z Polski rodem - mag. polonijny

18:20 Dawniej niż wczoraj - archiwum XX wieku

18:50 Dla dzieci: dobranoc

19:00 10 minut

19:10 Gra o milion

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 O programach TP

20:05 Ćwiek w głowie - film obyczajowy prod Czechosłowackiej

21:10 Socjalizm tak - ale jaki? - spotkanie z M. Orzechowskim

22:00 I TV Turniej Tańca Towarzyskiego - tańce latynoamerykańskie

22:15 Klub międzynarodowy

22:45 DT - Echa Dnia

23:05 Język rosyjski (l.7)

 

Program 2

16:55 Język rosyjski (l.7)

17:25 Program dnia

17:30 Wiem wszystko - teleturniej

18:00 Program lokalny

18:30 Polak w przyrodzie - rep.

18:50 Dzieje jednej książki: Cmentarz łyczakowski

19:00 Interart '88 - reportaż z wystawy

19:30 5 razy Jugosławia - prog. dokumentalny

20:00 Rewolucja roku: Ruggiero Leoncavallo: ''[beep]e'' - filmowa wersja opery

21:30 Panorama dnia

21:45 997 - kronika krynimalna

22:45 Komentarz dnia

 

Program Radziecki

4:30 (6:30) 120 minut - pr. inf.-muz.

6:35 (8:35) Wesołe zawody

7:20 (9:20) Wiadomości

8:30 (10:30) Turkmeńskie instrumenty ludowe

13:30 (15:30) Wiadomości

13:45 (15:45) Program kirgijskiego studia TV

14:55 (16:55) do lat 16 i nie tylko - pr. dla młodzieży.

15:40 (17:40) Wiadomości

15:45 (17:45) Rozmowy filozoficzne: ekologia o nowe myślenie

16:45 (18:45) Dziś na świecie

17:05 (19:05) Agro - mag.-wiedzy ekonomicznej

17:35 (19:35) Wideokanal literacki

19:00 (21:00) Dziennik ''Wremia"

19:50 (21:50) Wideokanał literacki cd.

21:55 (23:55) Dziś na świecie

22:10 (0:10) Pułapka na szakale - film fab.

23:28 (1:28) Wiadomości

23:33 (1:33) Grand pas w białą noc - film muz.

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

31.12.1984

Program 1

9:00 Dla młodych widzów - Teleferie: ''Długa jazda do szkoły'' - film fab. prod Czechosłowackiej

16:20 Program dnia

16:25 DT - Wiadomości

16:30 Dla dzieci: ''Sylwester w Złotych Wrotach'' - program Czechosłowacki

17:20 DT - Wiadomości

17:30 Wieczór przy miodzie

18:05 U Mieczysława Święcickiego

18:25 Losowanie specjalnych sylwestrowych zakładów Totka

19:00 Dla dzieci: Wieczorynka sylwestrowa

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Przemówienie noworoczne

20:15 Program dokumentalny

20:50 Przyjęcie - komedia obyczajowa prod angielskiej

22:25 DT - Wiadomości

22:30 Sylwestrowy program rozrywkowy (I)

23:25 Znaki zodiaku

0:00 Życzenia noworoczne

0:10 Szopka noworoczna

1:10 Sylwestrowy program rozrywkowy (II)

2:00 Kino nocne: ''Jabłko'' - komedia prod Czechosłowackiej

 

Program 2

15:00 DT - Wiadomości

15:10 Dla dzieci: ''Nie przeszkadzaj mamie''

16:20 Flip i Flap - frag. filmów

17:15 Noc szczęśliwej gwiazdy - spotkanie z obserwatorium astronomicznym

17:25 Biały szaman - cz III radzieckiego serialu

18:45 Noc szczęśliwej gwiazdy - gawędy o noworocznych obyczajach

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Przemówienie noworoczne

20:15 Miłość jest muzyką - program rozrywkowy

20:55 Noc szczęśliwej gwiazdy - prof. A.Krawczuk o antycznych obrzędach noworocznch

21:05 Variete - program rozrywkowy

21:30 Noc szczęśliwej gwiazdy - gawęda góralska i życzenia spod Giewontu

21:55 Przetańczyć całą noc: Orkiestra PRiTV w Poznaniu, mistrzowskie pary taneczne Zbigniew Wodecki i VOX

22:30 New York, New York (I) - musical prod USA

0:00 Życzenia noworoczne

0:10 New York, New York (II) - musical prod USA

1:10 Sylwestrowe przeboje w poznańskiej ''Arenie''

3:15 Aneks do listy przebojów

 

31.12.1985

Program 1

9:30 Program dnia

9:35 Domowe przedszkole

10:00 DT - Wiadomości

10:10 Dla dzieci: ''Bracie, tylko się nie pomyl'' - film prod Czechosłowackiej oraz ''Kot Garfield'' - cz II filmu angielskiego

11:20 Proces Kornela Makuszyńskiego - film dok.

11:40 Panorama Racławicka - cz II filmu dok.

12:00 Horacego Safrina mądrąści, anegdoty i przypadki z życia

16:25 DT - Wiadomości

16:30 Dla dzieci: ''Fasola''

17:20 DT - Wiadomości

17:30 Losowanie sylwestrowego Toto Lotka

17:55 Studio Sport: Alpejski Puchar Świata

18:20 Daj mi te noc - program rozrywkowy

19:00 Wieczorynka

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Wystąpienie noworoczne przewodniczacego Rady Państwa

20:25 Och, jaki pan szalony - komedia prod ang.

22:00 Sylwester wspomnień

22:45 Z estrad i płyt: Przeboje '85

0:00 Życzenia noworoczne

0:10 Szopka noworoczna

0:50 Pagart przedstawia: Shakin Stevens

2:00 Sukcesy

2:40 Ten stary, dobry rock and roll

 

Program 2

14:50 Przygody Tomka - przygodowy film Czechosłowacki

15:50 Nie przeszkadzaj mamie (I)

15:55 Powitanie

16:00 Śniezne małpki z Japonii - film przyrodniczy

16:40 Nie przeszkadzaj mamie (II)

17:00 Szansa - film fab. prod. radzieckiej

18:10 Nie przeszkadzaj mamie (III)

18:30 Program lokalny

19:00 Nie przeszkadzaj mamie (IV)

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Wystąpienie noworoczne przewodniczącego Rady Państwa

20:25 Sylwestrowa tele-mannia

23:00 Muppety dla dorosłych: Miss Piggy Show

0:00 Życzenia noworoczne

0:10 Ja i my - progrm rozrywkowy

0;50 Królowa Saby - film kostiumowy prod francusko-irańsko-RFN

2:25 Wielka rewia przebojów ''Dwójki''

 

31.12.1986

Program 1

9:30 Domator

9:35 Domowe przedszkole

13:30 TTR - Matematyka (sem.I)

14:00 TTR - Język Polski (sem.I)

15:50 NURT: Aktualne problemy oświat

16:20 Program dnia i DT - Wiadomości

16:25 Dla dzieci: Tik-Tak

17:15 Teleexpress

17:30 Losowanie zakładów sylwestrowych oraz Express i Super Lotka

18:00 Stare, nowe, najnowsze

19:00 Dla dzieci: Wilk i Zając

19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''maluchy''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Przemówienie noworoczne

20:15 Lidia Grychtołówna gra walce F.Chopina

20:30 Księżniczka Daisy (1) - melodramat prod USA

22:00 Znaki zodiaku cz I rewii sylwestrowej

23:50 Życzenia noworoczne

0:05 Znaki zodiaku cz II rewii sylwestrowej

1:05 Peter's pop show: przeboje '86 (I)

1:30 Księżniczka Daisy (2) - melodramat prod USA

3:00 Peter's pop show: przeboje '86 (II)

 

Program 2

15:30 Powitanie

15:35 Dla młodych widzów: 5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia

16:25 Dookoła świata: na Kubie

17:15 Dla młodych widzów: 5-10-15 (II)

17:40 Rok Heweliusza - film dok.

18:00 Program lokalny

18:30 Koncert galowy z okazji 40-lecia UNICEF

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Przemówienie noworoczne

20:20 Wieczór sylwestrowy w operze: ''Straszny dwór'' S.Moniuszki z Teatru Wielkiego w Warszawie

23:20 Sylwestrowe teledyski

0:00 Życzenia noworoczne

0:05 Chińskie morza - film przygodowy prod USA

1:30 Noc w Moulin Ronge

 

31.12.1987

Program 1

10:00 Dla dzieci: ''Wodnik i Zuzanna'' - film prod Czechosłowackiej

15:25 DT - Wiadomości

15:30 Poligon - program wojskowy

15:55 Sylwestrowy program dla dzieci: Wyprawa Cojaka do Tik-Taka

16:45 Sylwestrowe zakłady Totalizatora Sportowego

17:15 Teleexpress

17:30 W starym kinie: ''Romeo i Julcia'' - komedia prod Polskiej

18:50 Prywatka z satelitą

19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Orędzie noworoczne

20:25 Francuski łącznik - film sensacyjny prod USA

22:10 Gwiazdy nocy sylwestrowej: Irena Jarocka

22:25 Gwiazdy nocy sylwestrowej: Zbigniew Wodecki

22:35 Kabaret Olgi Lipińskiej

23:25 Gwiazdy nocy sylwestrowej: Maryla Rodowicz

0:00 Toast noworoczny

0:05 Cabaretto - program rozrywkowy

0:30 Żądło - film sensacyjny prod USA

2:35 Prywatka z satelitą

2:45 Peter's pop show - program rozrywkowy

3:00 Prywatka z satelitą

3:05 Peter's pop show - program rozrywkowy

 

Program 2

15:15 Powitanie

15:20 Dla młodych widzów: 5-10-15

15:55 Recital zespołu ''Lady Pank''

16:30 Biały wilk (1) - film przygodowy prod francuskiej

17:30 Dla młodych widzów: 5-10-15 (II)

18:00 Program lokalny

18:30 Muppet show, czyli rewia gwiazd

19:00 Magazyn 102

19:30 Zimą w dworku Chopina - program muzyczny

20:00 Orędzie noworoczne

20:25 Sylwester w Teatrze Wielkim w Warszawie: ''Zemsta nietoperza'' (I)

21:30 Panorama dnia

21:45 Sylwester w Teatrze Wielkim w Warszawie: ''Zemsta nietoperza'' (II)

0:00 Życzenia noworoczne

0:05 Sylwester w Teatrze Wielkim w Warszawie: ''Zemsta nietoperza'' (III)

0:25 Sylwester w ''Dwójce'': dyskoteka u Niedźwiedzia

2:35 Wolność, równość, bigos - komedia prod francuskiej

 

31.12.1988

Program 1

7:55 TTR: Fizyka (sem.III)

8:25 TTR: Biologia (sem.III)

8:55 Program dnia

9:00 Dla dzieci: Sylwester z Fasolkami

10:30 DT - Wiadomości

10:40 Stare, nowe, najnowsze

11:40 Wędrówki dalekie i bliskie: Curry i nie tylko - dok. film angielski

12:10 Kto nie lubi rock and rolla - relacja z maratonu rock and rolla

12:40 Opowieści Puszczy Augustowskiej - zima - dok. film TV

13:10 Uroda - wielki mocarz - impresja filmowa

13:15 Telewizyjny Teatr Prozy - Gudrun Pausenwang: ''Porwanie doni Agaty''

14:45 Komedie, komedie, komedie: ''Nie ma róży bez ognia'' - polski film fab.

16:20 Losowanie Toto Lotka i sylwestrowych zakładów specjalnych

16:40 Flesz - program muzyczny

17:05 Uciechy z Bachusem - impresja filmowa

17:15 Teleexpress

17:30 Butik - program Grażyny Szcześniak

17:55 Dyskoteka pana Jacka - wydanie sylwestrowe

19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Orędzie noworoczne przewodniczącego Rady Państwa Wojciecha Jaruzelskiego

20:30 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Deszczowa piosenka'' - film muzyczny prod USA

22:20 Na zdrowie

22:45 3000 sekund z Ewą Kuklińską

23:45 Love me Tender - piosenki Elvisa Presleya

23:58 Życzenia noworoczne

0:05 Julio Iglesias: ''Wszystkim które niegdyś kocałem''

0:55 Rock Show '88: koncert z Monachium

2:05 Wyciągnij broń - western prod USA

3:40 Pop Show '88

 

Program 2

11:55 3 godziny z Telewizją Katowice

14:55 Powitanie

15:00 Sylwester dla dzieci: 5-10-15

16:30 Hucklebery i jego kompania, czyli Hanna Barbera przedstawia

17:20 Program rozrywkowy - Taniec i muzyka

18:00 Program lokalny

18:30 Muzyka małego ekranu: piosenki lwowskiej ulicy

19:30 Niezapomniane melodie Wiednia

20:00 Orędzie noworoczne

20:15 Dyskoteka u niedźwiedzia

21:30 Panorama dnia

21:45 Elton John i Sydne Rome - program rozrywkowy

22:20 W blasku słońca - film fab. prod. austrijackiej

0:00 Życzenia noworoczne

0:05 Klub pokrewnych dusz - film obyczajowy prod. francuskiej

 

31.12.1989

Program 1

7:25 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich

8:10 Na ten nowy rok - program red. rolnej

8:50 Program dnia

8:55 Dla młodych widzów: ''Pamiętne lato'' - film fab. prod USA

10:30 Wiadomości

10:35 Złoto (2) - serial dok. prod włoskiej

11:10 Widziane od środka - przegląd wydarzeń rolniczych roku 1989

11:35 Telewizyjny Koncert Życzeń

12:20 Pjeprz i Wanilia - Z wiatrem przez świat ''Czarna Macumba''

13:10 Janka (15-ost) - serial prod. polsko-RFN

13:40 Sopot zimą - impresja filmowa

14:00 Magazyn ''Morze''

14:20 Antena

14:40 Krystyna Mazurówna przedstawia

15:05 Panna dziedzicka - serial prod. brazylijskiej

16:45 Temat na clip - recital zespołu ''Papa Dance''

17:15 Teleexpress

17:30 Dyskoteka pana Jacka - program dla dzieci i młodzieży

18:30 Party - recital Wojciecha Gąsowskiego

19:00 Wieczorynka: Siostrzeńcy kaczora Donalda

19:30 Wiadomości

20:00 Orędzie noworoczne

20:30 Meandry miłości - film fab. prod angielsko-RFN

22:00 Julie i Carol znowu razem - program rozrywkowy

22:55 Premie i premiery

0:00 Życzenia noworoczne

0:05 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Viva Las Vegas'' - film fab. prod USA

1:55 Noc w Moulin Ronge

3:15 Peter's pop show - rewia światowch przebojów 1989r.

 

Program 2

10:25 Wszystkie chwyty dozwolone - komedia prod. włoskiej

11:50 Powitanie

12:00 Filmowy przewodnik ''Dwójki'' 1990 - Cykle filmowe

12:10 Kino familijne: ''Bajarz'' - ''Mój jeż Hans'' - film prod. angielskiej

12:40 Niektórym udaje się dwa razy - Tina Turner Show

13:30 100 pytań do... Stefana Kisielewskiego

14:10 Polacy - kocham życie - Jan Pietrzak - film dok.

15:05 Strachy na lachy - serial animowany prod. angielskiej

15:50 Podróże w czasie i przestrzeni ''Wędrówki ludów nad pacyfikiem'' (9) - serial dok. prod australijskiej

16:50 Fenomeni sportu

17:30 Bliżej świata - przeglad telewizji satelitarnych

19:00 Wzrockowe przygotowanie do sylwestra

19:30 Galeria 37 milionów - grafika Zbigniewa Lutomskiego

20:00 Orędzie noworoczne

20:30 Wzrockowe przeboje roku 1989

21:30 Panorama dnia

21:45 Filmowy przewodnik ''Profil'' 1990 - seriale

22:00 Barbarosa - western prod. angielskiej

23:25 Wzrockowa dyskoteka Marka Niedżwieckiego

23:55 Życzenia noworoczne z Placu Zamkowego w Warszawie

0:10 Non stop kolor - Supermoc rock and rolla - film dok.

1:40 Powróćmy jak za dawnych lat - progr. rozrywkowy

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety nie, nie można znależć archiwalnych ramówek TV Wisła

a tak przy okazji po raz kolejny przypominam! ramówki telewizyjne z polski znajdziecie w bibliotekach cyfrowych są to:

- Cyfrowy Dolny Śląsk (Nowiny Jeleniogórskie, Panorama Oleśnicka, Wiadomości Oławskie)

- Bałtycka Biblioteka Cyfrowa (Bałtyckie "Zbliżenia", Głos Pomorza (numery od października 1981), Dziennik Bałtycki)

- ZBC Pomerania (Głos Koszaliński, Głos Pomorza (numery do września 1981))

- Świętokrzyska Biblioteka Cyfrowa (Słowo Ludu)

- Małopolska Biblioteka Cyfrowa (Dziennik Polski)

- Śląska Biblioteka Cyfrowa (Kronika Beskidzka)

- Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa (Nowiny Rzeszowskie)

- Chełmska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Chełmski)

- Krośnieńska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Krośnieński)

- Nowohucka Biblioteka Cyfrowa (Głos Nowej Huty)

 

a ramówki telewizyjne z całego świata znajdziecie na stronach:

inatheque.ina.fr

kereso.nava.hu

archiefleeuwardercourant.nl

zoeken.krantenbankzeeland.nl

aalst.courant.nu

prisma.de

ukpressonline.co.uk*

archiwum.wyborcza.pl*

bestrussiantv.com

tv.tvali.eu

weewza.com

lexpressarchives.ch

letempsarchives.ch

archiviolastampa.it

archivio.unita.it/archivio

hemeroteca.lavanguardia.es

hemeroteca.abc.es

mundodeportivo.com/hemeroteca

arbeiter-zeitung.at

library.foi.hr/nv/default.aspx?G=1&u=

timarit.is

fmsoares.pt/diario_de_lisboa/ano

e-pages.dk/ekstrabladet/xxxxx**/demo*

a.aftenposten.no/kjop/article2853.ece?utm_source=apno_footer&utm_medium=arkiv&utm_campaign=fast?xtatc=INT-19

smdb.kb.se

hurarsiv.hurriyet.com.tr

cumhuriyetarsivi.com*

 

* - portal płatny

Share this post


Link to post
Share on other sites

27.06.1984

Program 1

9:30 Dla II zmiany: ''Południk zero'' - film sensacyjny prod. polskiej

12:30 Czas reformy

15:25 NURT: Język Polski

15:55 Program dnia

16:00 Zapisane w pamięci - program wojskowy

16:20 Losowanie Małego i Express Lotka

16:30 DT - Wiadomości

16:40 Dla młodych widzów: ''Krąg'' - mag. i ''Tik-Tak''

17:00 Południk zero - film sensacyjny prod. polskiej

19:00 Dla dzieci: Dobranoc

19:10 Piosenki z fonoteki

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - Euro '84: mecz finałowy Francja-Hiszpania

22:00 DT - Komentarze

22:25 Wieczór filmowy: gwiazda na życzenie - Dorota Stalińska ''Zezem'' i ''Małe kino''

23:20 DT - 24 Godziny

 

Program 2

16:55 Program dnia

17:00 DT - Wiadomości

17:10 Jak zostać dyrektorem? (I) - teleturniej

17:30 Bliżej prawa

18:00 Architektura polska w 40-leciu 1944-1984

18:30 Program lokalny

19:00 Jak zostać dyrektorem? (II) - teleturniej

19:20 Przeboje dwójki

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Gawęda Wilhelma Szewczyka

20:15 Lakandoni i Tikal - miasto Majów z cyklu: ''Tam gdzie pjeprz rośnie''

21:00 Wywiad na życzenie

21:15 DT - Wiadomości

21:30 24 klatki na sekundę: uwaga, wakacje

22:00 Posąg - film fab. prod. kanadyjskiej

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

07.11.1984

Program 1

6:00 TTR: Język Polski

6:30 TTR: Matematyka

7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 67. rocznicy Wielkiego Października

9:20 Dla II zmiany: ''Teraz i w każdą godzinę'' - film fab. TP

10:50 DT - Wiadomości

13:30 TTR: Uprawa Roślin

14:00 TTR: Mechanizacja rolnictwa

15:25 NURT (Matematyka)

16:00 Krąg - mag. harcerski

16:25 DT - Wiadomości

16:30 Dla dzieci: ''Tik-tak''

16:55 Studio Sport: rewanżowy mecz piłkarski II rundy o puchar UEFA: Widzew Łódź-Borussia Muenchengladbach

17:45 DT - Wiadomości

18:50 Losowanie Małego i Express Lotka

19:00 Dla dzieci: Dobranoc

19:10 Zakochani w ziemi

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 Czerwone dzwony (2) - serial prod. radz-włosko-meksyk.

22:40 DT - Komentarze

22:50 Program muzyczny

23:20 DT - Wiadomości

 

Program 2

17:55 Program dnia

18:00 Filmowy świat etnografii: góralskie obyczaje

18:30 Program lokalny

19:00 Zespół Pieśni i Tańca Płn. Grupy Wojsk Radzieckich

19:20 Przeboje dwójki

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Za kierownicą

20:15 Tam gdzie pjeprz rośnie: Moje życie - wielka przygoda

21:05 W strzeleckim stepie - radz. film przyrodniczy

21:15 DT - Wiadomości

21:30 Studio Sport: rewanżowy mecz piłkarski II rundy o Puchar Zdobywców Pucharów UEFA: Wisła Kraków - Fortuna Sittard

23:05 DT - Wiadomości

 

07.11.1985

Program 1

7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 68. rocznicy Wielkiego Października

9:35 Domowe przedszkole

9:50 Domator

10:00 DT - Wiadomości

10:10 Dla II zmiany: ''Bez wyraźnych motywów'' - dramat sensac. prod radzieckiej

12:00 Historia - kl. IV lic.

12:50 Język polski - kl. V

13:30 TTR: Mechanizacja rolnictwa

14:00 TTR: Hodowla zwierząt

14:30 TV Kurs Rolniczy

16:25 DT - Wiadomości

16:30 Dla młodych widzów: film ''Był sobie człowiek''

16:55 Transmisja uroczystego koncertu z okazji 68 rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej

18:05 Program wojskowy

18:30 Sonda: dobra zabawa

19:00 Dla dzieci: dobranoc

19:10 Moja filozofia

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 Bez wyraźnych motywów - dramat sensac. prod radzieckiej

21:35 DT - Komentarze

22:00 Interstudio

23:00 DT - Wiadomości

23:05 Język francuski (l.3)

 

Program 2

16:55 Program dnia

17:00 Spróbuj sam

17:30 Literatura i ekran: ''Ojcowie i dzieci'' (1) - ser. filmu fab.

18:30 Program lokalny

19:00 Koncert na Wembley

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Express reporterów

20:15 Stworzenie świata - radziecki program baletowy

20:55 Śpiewa I. Bogaczowa

21:25 Gwiazdy wielkiego sportu: Irina Radnina

21:45 Od Moskwy do Władywostoku - reportaż

22:25 Wszystko o Mundialach - teleturniej

23:05 DT - Wiadomości

 

07.11.1986

Program 1

7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 69. rocznicy Wielkiego Października

9:30 Domator

9:35 Domowe przedszkole

10:00 DT - Wiadomości

10:10 Dla II zmiany: ''Przed nami ocean'' (3) - film obyczaj prod. radzieckiej

12:00 Język polski - kl. VIII

12:50 Geografia - kl. VI

13:30 i 14:00 TTR

14:30 TV Kurs Rolniczy

14:50 Powtórka przed maturą: Informatyka (IV)

15:30 W szkole i w domu

15:50 NURT (Ochrona środowiska)

16:20 DT - Wiadomości

16:25 Dla młodych widzów: ''Rambit'' - teleturniej i ''Piątek z Pankracym''

17:15 Teleexpress

17:30 Made in Poland - publicystyka

18:00 Sprawy międzynarodowe

19:00 Dobranoc

19:10 Dom rodzinny

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Monitor rządowy

20:30 Przed nami ocean (3) - film obyczaj prod. radzieckiej

21:40 DT - Komentarze

22:05 Piosenka '85 - koncert finałowy

23:05 DT - Wiadomości

23:10 Korporacja zbrodni (6) - film dok prod. angielskiej

 

Program 2

16:55 Program dnia

17:00 Język angielski (l.5)

17:30 Jak uprawiać sport

18:00 Program lokalny

18:30 Muppet show czyli rewia gwiazd

18:55 Wcielenia Ludmiły Gurczenko - prog. rozrywk. radz. TV

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:05 Galerie świata - Luwr: Czasy Rubensa i Rembrandta (II)

20:35 Dni baletu radzieckiego: Prometeusz

21:20 Antyczny świat prof. Krawczuka

21:50 Radzieckie kino młodych gniewnych: ''Sportowe życie'' - film fab.

0:00 Stan krytyczny

0:40 DT - Wiadomości

 

07.11.1987

Program 1

6:35 TTR - Fizyka (sem.III)

7:05 TTR - Biologia (sem.III)

7:35 Program dnia

7:40 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 70. rocznicy Wielkiego Października

9:00 Dla młodych widzów: Drops i film z serii ''W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem''

10:30 DT - Wiadomości

10:40 Stare, nowe, najnowsze

11:40 Żołnierz rewolucji - prog. wojskowy

12:10 W świecie ciszy

12:30 Polacy w Rewolucji Październikowej - rep. z przeszłości

13:05 Studio Sport: Wyścigi samochodowe w Zielonej Górze

13:30 Antologia dramatu powszechnego - Aleksij Arbuzow: Tania

15:15 Wędrówki dalekie i bliskie: Echa świetlności - Kalkuta dok. film RFN

16:05 Plebiscyt polskiej piosenki

17:05 Losowanie Toto Lotka

17:15 Teleexpress

17:30 Wieczór radziecki: ''Wczoraj, dziś, jutro''

18:50 Dla dzieci: dobranoc

19:00 Z kamerą wśród zwierząt

19:20 Piosenki

19:30 Dzienink Telewizyjny

20:00 My niżej podpisani - cz II radz. filmu fab.

21:15 Czas

21:45 7 dni na świecie

21:55 Sportowe rytmy tygodnia

22:25 DT - Wiadomości

22:40 Kino nocne: ''Piekielne lato'' - franc. film sensacyjny

 

Program 2

13:25, 13:55 i 14:25 NURT (powtórz. wykładów)

14:55 Powitanie

15:00 Dla młodych widzów: 5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia

16:30 Tropami przebudowy

17:30 Spektrum

18:00 Program lokalny

18:30 Spotkanie z Kalinką - teleturniej wiedzy o ZSRR

19:30 Alfa i omega

20:00 Dni muzyki radzieckiej: Dymitr Szostakowicz - film dok.

21:10 Portrety intymne: Lew Tolstoj

21:30 Panorama dnia

21:45 W cieniu wielkiego dębu (3) - serial prod. włoskiej

22:40 Tam, gdzie kalina czerwona... - dok. film TP

23:25 Mój jazz - wokaliści

0:15 Ostatnie Wiadomości

 

07.11.1988

Program 1

7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 71. rocznicy Wielkiego Października

13:30 TTR - Chemia (sem.I)

14:00 TTR - Biologia (sem.I)

15:00 Powtórka przed maturą: Historia

15:30 NURT (Rozmowy o kulturze)

16:20 DT - Wiadomości

16:25 Luz

17:15 Teleexpress

17:30 Echa stadionów

18:30 Laboratorium

18:50 Dobranoc

19:00 10 minut

19:10 Telereporter

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 O programach TP

20:05 Teatr TV na Świecie: A. Czechow ''Wujaszek Wania'' - spektakl radzieckiej TV

22:40 DT - Echa Dnia

23:05 Język niemiecki (l.3)

 

Program 2

17:55 Program dnia

18:00 Program lokalny

18:30 Antena dwójki na najbliższy tydzień

19:05 Galerie świata: ''Trzej malarze - Matisse'' (2) - serial dok. prod. angielskiej

19:30 Muzyczne wizyty: Maksym Wingerow

20:00 Spotkanie z Kalinką - teleturniej

20:45 Film dokumentalny

21:30 Panorama dnia

21:45 Biografie - John Updike - film dok. prod. angielsko-RFN

22:45 Komentarz dnia

22:50 Zamyślenia

 

07.11.1989

Program 1

8:35 Domator

8:50 Domowe przedszkole

9:15 DT - Wiadomości

9:25 Akwen Eldorado (3) - serial TP

10:15 Domator

11:10 Historia - kl. I lic.

12:00 Spotkania z literaturą - kl. IV

13:30 TTR - Fizyka (sem III)

14:00 TTR - Biologia (sem III)

14:30 TV Kurs Rolniczy

15:00 Powtórka przed maturą - Spotkania z literaturą

15:30 Kim być? - program dla 15-latków

16:20 Program dnia i Telegazeta

16:25 Dla dzieci: Tik-Tak oraz kino Tik-Taka: ''Cudowna podróż'' serial animowany prod. austrijackiej

17:15 Teleexpress

17:30 Spojrzenia

17:55 Klinika zdrowego człowieka

18:15 Mozaika narodowości - Nowa Biała

18:45 10 minut

19:00 Dobranoc: Wesołe Przygody Pika, Kwika i wieloryba Grubaska

19:10 Deptanie ku nowoczesności - program publicystyczny

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Spotkanie z min. Kuroniem

20:15 Akwen Eldorado (3) - serial TP

21:05 Studio Sport

21:15 Dobry wieczór - tu Westa - program rozrywkowy

22:10 Sprawa dla reportera

23:00 DT - Echa Dnia

23:15 Język rosyjski (l.4)

 

Program 2

16:55 Język angielski (l.34)

17:25 Program dnia

17:30 Klub ludzi z przeszłością

18:00 Program lokalny

18:30 Modlitwa wieczorna w intencji kraju i świata - transmisja z Jasnej Góry

18:50 Studio Solidarność - ''Hotel'' film dok. A.Brzozowskiego

19:30 Blisko nieba - Na skrzydłach

20:00 Spalić siebie... - rep.

20:30 Ja i tak zabiorę cię stąd - Paweł Orkisz śpiewa Wysockiego

21:00 W kręgu sztuki ''Dzieje fotografii'' (5) - serial dok. prod. angielskiej.

21:30 Panorama dnia

21:45 Gwiezdny pył - film TP

22:45 Komentarz dnia

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

9.05.1984

Program 1

9:25 Program dnia

9:30 Dla II zmiany: Berlin - dok. film radziecki

11:20 Dzień wczorajszy, dzień dzisiejszy (ostatnie dni minionej wojny)

11:45 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza

12:30 Czas reformy

13:30 TTR - Chemia (sem II)

14:00 TTR - Matematyka (sem II)

14:30 NURT (Pedagogika)

15:00 Dla młodych widzów: Krąg i Tik-Tak

15:50 DT - Wiadomości

16:00 27 Wyścig Pokoju - zakończenie I etapu Berlin-Magdeburg

17:15 Losowanie Małego i Express Lotka

17:25 ABC - w 35 rocznicę powołania Gł Komisji do Walki z Analfabetyzmem

18:00 Berlin - dok. film radziecki

18:50 Wystąpienie ambasadora Czechosłowacji w Polsce

19:00 Dla dzieci: Dobranoc

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 Przed burzą (4) - widowisko historyczne

21:40 Pieśń majowa - program artystyczny na Dzień Zwycięstwa

22:25 Wieczór filmowy: kinowe role Wojciecha Siemiona

23:35 Kronika Wyścigu Pokoju

23:45 DT - 24 Godziny

 

Program 2

17:00 DT - Wiadomości

17:10 Piosenki trzech pokoleń

17:30 Spotkania z Warszawą

18:00 Folklor rzeszowski

18:30 Program lokalny

19:00 Śpiewnik domowy

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Po pięćdziesięciu latach - rep. z cyklu ''Przyjechała TV''

20:15 Wieczór poezji

20:45 Z torby frontowego listonosza

21:30 Studio Sport: Magazyn I liga piłki nożnej

22:30 Było nie minęło - film dokumentalny

 

9.05.1985

Program 1

6:00 TTR - Uprawa roślin

6:30 TTR - Mechanizacja rolnictwa

7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 40 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem

9:00 Praca technika - kl. I

11:00 Język polski - kl. I

11:45 DT - Wiadomości

11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza

12:30 Relacja z Apelu Zwycięstwa

13:00 Uroczyste składanie wieńców na cmentarzu radzieckich żołnierzy w Warszawie

13:30 Relacja z I etapu 28 Wyścigu Pokoju

16:15 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas''

16:50 Defilada wojskowa i parada młodzieży w Warszawie z okazji Dnia Zwycięstwa

17:20 DT - Wiadomości

18:30 28 Wyścig Pokoju (2)

19:00 Dla dzieci: Dobranoc

19:10 Kolorowe piosenki

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Rytmy zwycięstwa - Program słowno-muzyczny

21:00 Studio Sport

21:35 DT - Komentarze

21:55 Jej portret - Irena Santor

22:30 DT - Wiadomości

 

Program 2

16:55 Program dnia

17:00 Poradnik majsterkowicza

17:30 Pokój, wojna i...

18:00 Lekcja

18:30 Program lokalny

19:00 Sportowcy 40-lecia: Aleksy Antkiewicz

19:20 Przeboje dwójki

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Wrocław '85 - relacja z wystawy Ziem Zachodnich i Północnych

20:15 Uroczysty koncert z okazji Dni Muzyki Czeskiej

21:15 DT - Wiadomości

21:30 Oblicza polskiego kina: ''Zwycięstwo'' - film wojenny prod. polskiej

23:10 DT - Wiadomości

 

9.05.1986

Program 1

9:30 Domator

10:00 DT - Wiadomości

10:10 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju - III etap (wyścig uliczny w Kijowie)

11:20 Dzień Zwycięstwa - rep. filmowy poświęcony 41 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem

11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza

13:00 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju (2)

14:00 i 14:30 TTR

15:00 W szkole i w domu

15:20 NURT

16:25 DT - Wiadomości

16:30 Dla dzieci: Piątek z Pankracym

16:50 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju (3)

17:20 DT - Wiadomości

17:30 Nie tylko dla oszczędnych

18:00 Ballada o wojnie i pokoju

18:30 Wystąpienie ambasadora Czechosłowacji w Warszawie

19:00 Dla dzieci: dobranoc

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Monitor rządowy

20:30 Na wszystkich niedostępnych drogach - polski film dok.

22:00 Kronika Wyścigu Pokoju

22:15 DT - Komentarze

22:40 Wielka rewia czechosłowackiej TV - prog. rozrywkowy

23:20 DT - Wiadomości

 

Program 2

17:25 Program dnia

17:30 Czas przemian - program lokalny

18:00 Sportowiec 40-lecia: Wiesław Maniak

18:20 Przeboje Dwójki

18:30 Program lokalny

19:00 Przygody Guliwera (9)

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Galerie świata - Luwr: W krainie dwóch rzek, czyli starożytna Mezopotamia (II)

20:30 To jest moje życie

20:45 Studio Sport

21:35 Antyczny świat prof Krawczuka

22:05 O panach, paniach i dzieciach - film fab prod Czechosłowackiej

23:15 Rozmowy intymne

23:45 DT - Wiadomości

 

9.05.1987

Program 1

7:25 i 7:55 TTR (sem IV)

8:25 Program dnia

8:30 Tydzień na działce

9:00 Dla młodych widzów: Klub Zdobywców Oceanów, Latający Holender i film z serii - ''W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem''

10:30 DT - Wiadomości

10:40 Stare, nowe, najnowsze

11:25 Berlińska wiktoria - program wojskowy

11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Zołnierza

13:00 W świecie ciszy (dla niesłyszących)

13:35 Studio Sport: I etap Wyścigu Pokoju

14:10 Pokojowy festiwal studencki w Kijowie

14:25 Na krawędzi słowa

14:45 Antologia dramatu powszechnego - F. Hochwalder ''Maliniarz''

16:05 Studio Sport: I etap Wyścigu Pokoju

17:00 Losowanie Toto Lotka

17:15 Teleexpress

17:30 Pamięć losów ojca - dok. film TP

17:45 Na krawędzi słowa

18:20 Studio II Kongresu PRON

18:50 Dla dzieci: dobranoc

19:00 Z kamerą wśród zwierząt: prof. Bernard Grzimek

19:20 Magnes

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Wielkie zwycięstwo - film wojenny prod. radzieckiej

22:30 Czas

23:00 7 dni na świecie

23:10 Sportowe rytmy tygodnia i kronika Wyścigu Pokoju

23:40 DT - Wiadomości

23:45 Kino nocne: ''Gwiezdna droga'' (2) - serial prod. brazylijskiej

 

Program 2

13:25 i 14:25 NURT (powtórzenie wykładów)

14:55 Powitanie

15:00 Dla młodych widzów: 5-10-15

16:30 Wrocław na antenie

17:00 Świat jest teatrem (12) - film dok.

18:00 Program lokalny

18:30 Wielka gra

19:30 Alfa i omega

20:00 Goście programu

20:15 Festiwal Muzyki - Łańcut '87 - koncert inauguracyjny

21:10 Studio Sport

21:30 Panorama dnia

21:45 Wrocław na antenie

22:30 Zulus Czaka (4) - serial prod. angielskiej

23:25 Ostatnie Wiadomości

23:30 Muzyka na dobranoc

 

9.05.1988

Program 1

11:20 Program wojskowy

11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza

13:00 i 13:30 TTR

14:00 Studio Sport: 41 Wyścig Pokoju: prolog w Bratysławie

16:30 DT - Wiadomości

16:35 Dla młodych widzów: Klub Zdobywców Oceanów i odc filmu z serii ''Wrzystkie żagle w góre''

17:15 Teleexpress

17:40 Herenstraat 10 (2) - Serial prod holenderskiej

18:40 Magazyn PCK

18:50 Dla dzieci: Dobranoc

19:00 Echa stadionów

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Dyliżans''

21:10 Zapamiętaj najważniejszą z dat - widowisko

22:10 Kronika Wyścigu Pokoju

22:20 Chwila z piosenką

22:40 DT - Komentarze

23:05 Język niemiecki (l.27)

 

Program 2

16:55 Język niemiecki (l.27)

17:30 Ryzyko - teleturniej

18:00 Program lokalny

18:30 To była telewizja

19:00 Galerie świata: ''Przygoda z malarstwem'' (4) - film dok.

19:30 Wychowanie muzyczne

20:00 J. Beaz w Paryżu - program muzyczny

20:30 Magazyn auto-sport

21:00 W cieniu historii

21:30 Panorama dnia

21:45 Biografie - ''Aloise'' - film fab. prod francuskiej.

23:40 Rozmowy o cierpieniu

23:55 Ostatnie Wiadomości

 

9.05.1989

Program 1

8:05 Historia (kl. V)

8:35 Domator

8:50 Domowe przedszkole

9:15 DT - Wiadomości

9:25 DT - Dodatek gospodarczy

9:40 Synowie i córki Jakuba Szklarza (6) - serial czechosłowacki

10:40 Najlepszym - piosenki z dedykacją dla żołnierzy

11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza

13:30 TTR: Nasze spotkania (sem IV)

14:00 TTR: Historia (sem IV)

15:25 Kim być? - pr. dla maturzystów

15:55 DT - Wiadomości

16:00 Gazeta rolnicza

16:20 Dla dzieci: Kino Tik-Taka ''Cudowna podróż''

16:45 Studio Sport: Wyścig Pokoju - II etap: Warszawa-Łódź

17:45 Teleexpress

18:00 Następny proszę (2) - serial angielski

18:50 Dobranoc: Dwa małe trzmiele

19:00 10 minut

19:10 Z honorem i chwałą - film dok.

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:05 Synowie i córki Jakuba Szklarza (6) - serial czechosłowacki

21:05 Relacja ze spotkania premiera i członków rządu z wojewodami i naczelnikami miast i gmin

21:35 Kronika Wyścigu Pokoju

21:50 Konferencja prasowa rzecznika rządu

22:10 Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej - ''S''

22:50 DT - Echa Dnia

23:10 Język angielski (l.27)

 

Program 2

16:25 Język angielski (l.27)

17:25 Program dnia

17:30 Szokujące nowości U progu sztuki współczesnej (9) - serial angielski

18:00 Program lokalny

18:30 Non stop kolor - Rolling Stones - 20 lat rock and rolla (2)

19:30 Studio Sport - mag alpinistyczny

20:00 Kotva, forum, favorit nad Wełtawą - reportaże z Czechosłowacji

21:00 Na warsztacie historyka - prof doktor Eugeniusz Duraczyński

21:30 Panorama dnia

21:45 Krew i honor (4) - serial RFN

22:45 Studio ''Solidarni''

23:30 Komentarz dnia

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Listopada 1982r.

Program 1

8:25 Transmisja z uroczystości żałobnych i pogrzebu Leonida Breżniewa

13:30 TTR: Chemia (sem I)

14:00 TTR: Biologia (sem I)

15:25 NURT (Klasa - zespół wychowawczy)

15:55 Program dnia

16:00 Dla młodych widzów: ''Zwierzyniec''

17:00 DTV

17:25 W krainach dzikich zwierząt - radziecki film przyrodniczy

18:35 Echa stadionów

18:55 Dla dzieci: Dobranoc

19:05 Fryderyk Chopin - sonata b-moll

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 Los człowieka - dramat wojenny prod. radzieckiej

22:00 Świat i my

22:30 DTV - 24 Godziny

 

Program 2

17:00 Magazyn wojskowy

17:30 Program lokalny

18:00 Mój tata pisze - reportaż

18:25 Piotr Czajkowski - sonata G-dur

19:00 Program lokalny

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00-22:00 DZIEŃ IRACKI

20:00 Irak - historia i dzień dzisiejszy - film dok.

20:05 Iracka TV przedstawia

20:35 Gość Wieczoru Irackiego

20:40 Pieśń prasy - film

20:50 Gość Wieczoru Irackiego

20:55 Ludzie z bagien - film dokumentalny

21;20 Gość Wieczoru Irackiego

21:35 Świt cywilizacji

22:00 Bałtyk - mag.

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

oto archiwalna ramówka kanału Muzyczny Relaks z lat 2000 - 2002:

PONIEDZIAŁEK

BLOK 1 W RYTMIE DISCO

Godz. 6:00, 9:00, 13:00, 17:00, 21:00, 1:00

 

BLOK 2 DANCE ATTACK

Godz. 7:00, 11:00, 15:00, 19:00, 23:00

 

BLOK 3 ULUBIONE KAWAŁKI

Godz. 8:00, 12:00, 16:00, 20:00, 24:00

 

 

WTOREK

 

BLOK 1 W RYTMIE DISCO

Godz. 6:00, 9:00, 13:00, 17:00, 21:00, 1:00

 

BLOK 2 DANCE ATTACK

Godz. 7:00, 11:00, 15:00, 19:00, 23:00

 

BLOK 3 ULUBIONE KAWAŁKI

Godz. 8:00, 12:00, 16:00, 20:00, 24:00

 

 

ŚRODA

 

BLOK 1 W RYTMIE DISCO

Godz. 6:00, 9:00, 13:00, 17:00, 21:00, 1:00

 

BLOK 2 DANCE ATTACK

Godz. 7:00, 11:00, 15:00, 19:00, 23:00

 

BLOK 3 ULUBIONE KAWAŁKI

Godz. 8:00, 12:00, 16:00, 20:00, 24:00

 

 

CZWARTEK

 

BLOK 1 W RYTMIE DISCO

Godz. 6:00, 9:00, 13:00, 17:00, 21:00, 1:00

 

BLOK 2 DANCE ATTACK

Godz. 7:00, 11:00, 15:00, 19:00, 23:00

 

BLOK 3 ULUBIONE KAWAŁKI

Godz. 8:00, 12:00, 16:00, 20:00, 24:00

 

 

PIĄTEK

 

BLOK 1 W RYTMIE DISCO

Godz. 6:00, 9:00, 13:00, 17:00, 21:00, 1:00

 

BLOK 2 DANCE ATTACK

Godz. 7:00, 11:00, 15:00, 19:00, 23:00

 

BLOK 3 ULUBIONE KAWAŁKI

Godz. 8:00, 12:00, 16:00, 20:00, 24:00

 

 

SOBOTA

 

BLOK 1 W RYTMIE DISCO

Godz. 6:00, 9:00, 13:00, 17:00, 21:00, 1:00

 

BLOK 2 HIT MIX

Godz. 7:00, 11:00, 15:00, 19:00, 23:00

 

BLOK 3 ULUBIONE KAWAŁKI - TYGODNIOWE PODSUMOWANIE LISTY

Godz. 8:00, 12:00, 16:00, 20:00, 24:00

 

 

NIEDZIELA

 

BLOK 1 MUZYCZNY PIKNIK

Godz. 6:00, 10:00, 14:00, 18:00, 22:00

 

BLOK 2 W RYTMIE DISCO

Godz. 7:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00, 23:00, 1:00

 

BLOK 3 PARADA PRZEBOJÓW

Godz. 8:00, 12:00, 16:00, 20:00, 24:00

Share this post


Link to post
Share on other sites
W której z bibliotek cyfrowych i w którym magazynie mogę znaleźć archiwalne ramówki z RTL7 za lata 1997-1999? Interesują mnie głównie soboty i niedziele. Zadowolę się nawet programem od początku 1997 do końca 1998 r.

 

Archiwalne ramówki RTL7 z okresu styczeń 1997-styczeń 1998 są tutaj: http://www.sat-net.com/listserver/sat-poland/

 

A oto ramówki Telewizji Warszawa z okresu 05.01.1962-11.01.1962:

piątek, 05.01.1962

17:00 Program tygodnia

17:35 Telewizyjny Kurier Warszawski

17:50 BHP - program publicystyczny

18:20 Znak Zorro - film produkcji USA

18:55 Film oświatowy

19:30 Dziennik telewizyjny

20:00 Oko za oko - dramat psychologiczny prod. włoskiej

 

sobota, 06.01.1962

14:00 Chonika dla dzieci - transmisja z Pałacu Kremlowskiego w Moskwie

16:00 Przerwa

18:00 Zagubiona piłka - film dla dzieci prod. NRD

18:25 Tajemniczy stryszek - program Teatrzyku Dziecięcego "Piruecik" w reż. K. Terry

19:05 Porozmawiajmy

19:30 Dziennik telewizyjny

20:00 Pegaz - magazyn kulturalny

20:30 Kaganiec - film prod. RFN dozwolony od lat 14.

22:00 Polska Kronika Filmowa i ostatnie wiadomości

22:20 Antyszopka (powtórzenie) z udziałem: E. Czyżewskiej, A. Janowskiej, B. Krafftówny, M. Czechowicza, W. Gołasa, B. Pawlika i innych

 

niedziela, 07.01.1962

10:00 Z muzyką i tańcem idą przebierańce - występ młodz. Zespołu Pieśni i Tańca Domu Kult. w Płocku

13:40 Krzesiwo - film prod. NRD dozwolony od lat 10.

15:00 Niedzielna Biesiada

16:00 Ptactwo wodne - film z serii "Disneyland"

16:50 Polska Kronika Filmowa

17:00 Wiersze Louisa Aragona - estrada poetycka w reż. W. Laskowskiej

17:35 Muzyka lekka, łatwa i przyjemna - program rozrywkowy z Łodzi

18:20 Politechnika - Uniwersytet - teleturniej

19:30 Dziennik telewizyjny

20:05 Niedziela Sportowa

20:35 Gangster - czułe serce - film prod. francuskiej dozwolony od lat 14

 

poniedziałek, 08.01.1962

17:00 Program dla dzieci: Szymon i Kubuś, Warszawiak w Kijowie z cyklu "Kraje dalekie i bliskie"

17:45 Telewizyjny Kurier Warszawski

18:00 Eureka - magazyn popularno-naukowy

18:30 Tele-Echo z Gdańska

19:00 25 minut z Józefem Kondratem - program rozrywkowy

19:30 Dziennik telewizyjny

20:00 Młodz. program publicystyczny

20:30 Jazda figurowa na lodzie - transmisja z Torwaru

21:30 Wygnańcy wg J. Joyce'a, reż. J. Gruza

 

wtorek, 09.01.1962

17:35 Wakacje z piosenką - film prod. angielskiej

18:05 Z kamerą u przyjaciół

18:20 Josette i Yvette Roman - słynny amerykański duet fortepianowy

19:30 Dziennik telewizyjny

20:00 Pamiątka z celulozy - film prod. polskiej dozwolony od lat 14

 

środa, 10.01.1962

17:00 Klub Myszki Miki

17:45 Młodzi gospodarze kraju - telek.

18:25 Kino Krótkich Filmów

19:00 Rembrandt - z cyklu "Jak patrzeć na dzieło sztuki" progr. "Wszechnicy TV"

19:30 Dziennik telewizyjny

20:00 Drzewko mądrości - teleturniej

20:30 Peryskop - magazyn aktualności ze świata

21:00 Widowisko o Rudolfie Hoesie - wrogu ludzkości - w reżyserii J. Markuszewskiego wg A. Jareckiego

 

czwartek, 11.01.1962

17:05 Czy to bajka, czy nie bajka - program dla dzieci

17:50 Werbusy - program publicystyczny z Katowic

18:20 Nie tylko dla pań

18:55 Sonaty Beethovena w wykonaniu R. Woytowicz

19:30 Dziennik telewizyjny

20:00 Narodziny władzy - program z cyklu "Kartki z naszej historii"

20:35 Polska Kronika Filmowa

20:45 Dom na jeziorze - widowisko sensacyjne Teatru Kobra wg scenariusza St. Halborna w reż. M. Bogusławskiego

 

Źródło: Stolica nr 01/1962. Można ten tygodnik znaleźć w Mazowieckiej Bibliotece Cyfrowej: http://mbc.cyfrowemazowsze.pl/dlibra

Share this post


Link to post
Share on other sites
W której z bibliotek cyfrowych i w którym magazynie mogę znaleźć archiwalne ramówki z RTL7 za lata 1997-1999? Interesują mnie głównie soboty i niedziele. Zadowolę się nawet programem od początku 1997 do końca 1998 r.

 

tak przy okazji ramówki z 1998 roku znajdziemy w bałtyckiej bibliotece cyfrowej.

http://bibliotekacyfrowa.eu/dlibra/

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 Października 1989r.

Program 1

7:00 TTR - Matematyka (sem.III)

7:30 TTR - Historia (sem.III)

8:00 Tydzień na działce

8:20 Na zdrowie - magazyn rekreacyjny

8:55 Program dnia

9:00 Drops - magazn dla dzieci i młodzieży oraz kino Dropsa - ''Postrach miasta'' (3) - serial prod angielskiej

10:30 DT - Wiadomości

10:40 Czas wolny, nie stracony - program wojskowy

11:10 Wyprawa pod podszewkę Alp (1) - Amerykański komandos pod Częstochową - serial dok

11:45 Magazyn ''Powiększenie''

12:05 Szkoła mistrzów - Krzysztof Zanussi

12:25 Wędrówki dalekie i bliskie - Malta - wyspa powracającego czasu - film dok. UNESCO

13:05 Telewizyjny Teatr Prozy - Melchior Wańkowicz ''Monte Casino''

14:50 Do trzech razy sztuka

15:20 Telewizyjny informator wydawniczy

15:35 Komedie, Komedie, Komedie: ''Szczęściarz Antoni'' - komedia prod. polskiej

17:15 Teleexpress

17:30 Defilada - film dok. Andrzeja Fidyka

18:30 Butik - Program Grażyny Szcześniak

19:00 Dobranoc: ''Przygody misia Colargola''

19:20 Z kamerą wśród zwierząt: ''Zwierzęta naszych marzeń''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:05 Purpura i czerń - film sensacyjny prod angielsko-włoskiej

22:25 Telewizyjny przegląd sportowy

22:45 Tydzień w polityce

22:55 Śpiewa Sarah W.

23:20 Telegazeta

23:25 Klub filmowy: ''Tom Horn'' - western prod. USA

 

Program 2

14:10 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży

15:35 W świecie ciszy /dla niesłyszących/

16:00 Małe kino - Odpuście nam nasze winy - film dok.

16:25 Telewizyjny koncert życzeń

16:55 Powitanie

17:00 Za chwile dalszy ciąg programu

18:00 Program lokalny

18:30 Wielka gra - teleturniej

19:30 Alfa i omega - Kosmiczna odyseja

20:00 Fantazja polska - program z okazji jubileuszu 45-lecia Orkiestry Koncertowej Wojska Polskiego

21:00 Polagra '89

21:30 Panorama dnia

21:45 Muzyka i Polityka (2) - W Warszawie i w polu

22:10 Witold Rowicki

22:25 Chateuvallon (23) - serial prod. francuskiej

23:20 Komentarz dnia

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 Maj 1984

Program 1

6:00 i 6:30 - TTR

9:00 Język polski (kl IV-VI)

9:30 Dla II zmiany: ''Powiat na północy'' (4) - serial prod czechosłowackiej

11:55 Język polski (kl III lic.)

12:50 Plastyka (kl III)

13:30 i 14:00 - TTR

15:55 Program dnia

16:00 U przyjaciół

16:30 DT - Wiadomości

16:40 Dla młodych widzów: ''Latający Holender'' i ''Michałki''

17:30 Męstwo (1) - serial prod radzieckiej

18:30 Studio 37 Wyścigu Pokoju

19:00 Dla dzieci: Dobranoc

19:05 Układ Warszawski - Przyjażń '84

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Publicystyka

20:15 Powiat na północy (4) - serial prod czechosłowackiej

21:10 Studio 37 Wyścigu Pokoju

21:25 O skutecznym rad sposobie

22:25 Seans filmowy

23:00 Złota Tarka '84

23:30 DT - 24 Godziny

 

Program 2

15:50 37 Wyścig Pokoju - VI etap Praga-Mlada Boleslav

17:00 DT - Wiadomości

17:10 Za kierownicą

17:30 Darłowo '45 - program z cyklu ''Powroty''

18:00 Poszukiwania: Ewa Iżykowska

18:30 Program lokalny

19:00 Kibic doskonały - teleturniej

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:00 Express reporterów

20:15 Tarnów '83 - pianiści

21:30 Sprawy ludzkie

21:50 Filmy trzech pokoleń: ''Rzeczpospolita babska'' - komedia prod polskiej

 

Program 1 (NRD)

9:25 Aktuelle Kamera

10:00 Czarna pantera - film prod NRD

11:25 Czarny kanał

11:45 Studio 37 Wyścigu Pokoju

12:10 Piosenki ze sceny

12:40 Wiadomości

13:50 Bajka dla dzieci

14:55 Język rosyjski

15:20 Opowiedz o twoich zwierzętach

15:50 Program z Rostocku

16:50 Wiadomości

17:30 37 Wyścig Pokoju - VI etap Praga-Mlada Boleslav

17:45 Cyrk - Film prod radzieckiej

18:15 Filmy animowane

18:50 Piaskowy dziadek

19:00 Studio 37 Wyścigu Pokoju

19:25 Prognoza pogody i Aktuelle Kamera

20:00 Program muzyczny

20:45 Obraz przez telefon

21:30 Zawsze, kiedy przychodzi Lehmana - komedia prod NRD

22:35 Aktuelle Kamera

22:55 Piękne głosy

23:30 Wiadomości

 

Program 2 (NRD)

17:45 Wiadomości

17:50 Piaskowy dziadek

18:00 Wizyta

18:25 Czarny kanał

18:55 Wiadomości

19:00 Porywacze - film prod brytyjskiej

20:00 Siedemnaście mgnień wiosny - film prod radzieckiej

21:20 Intermezzo

21:30 Aktuelle Kamera

22:00 Stacja Niebo - film prod czechosłowackiej

 

Źródło: Kurier Szczeciński

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę Kurier Szczeciński z którego przepisałem ramówki Programu 1 i 2 Telewizji Polskiej i NRD znalazłem u siebie w domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy można gdzieś w internecie znaleźć ramówki Telewizji Wisła z 1996 i 1997 roku?

 

Poniedziałek, 3 marca 1997 roku:

5:00 Atomic TV

7:00 Dzień dobry, tu Wisła

7:25 Telezakupy

8:00 Pogoda, program informacyjny, Dzień dobry, tu Wisła

8:15 Słodka zemsta – wenezuelski serial obyczajowy

9:00 Barbara Radziwiłłówna – film archiwalny prod. polskiej

11:00 Gillette - program sportowy

11:30 Maria - telenowela prod. argentyńskiej

12:30 Dance Time – program muzyczny

13:00 Riptide – serial kryminalny prod. USA

14:00 Twój problem – nasza głowa – program dla dzieci, studio otwarte na żywo

15:30 Telezakupy

16:00 Pogoda, program informacyjny

16:05 Szukamy nazwy... - program muzyczny dla młodzieży

16:30 Teleturniej

17:00 Posterunek przy Hill Street („Hill Street Blues”) – serial sensacyjny prod. amerykańskiej

18:00 Pogoda, program informacyjny, 5 minut dla prasy

18:10 Słodka zemsta – wenezuelski serial obyczajowy

19:00 Więzy rodzinne („Family Ties”) – serial prod. USA, w rolach głównych: Meredith Baxter-Birney, Michael Gross, Michael J. Fox i inni

19:30 Pogoda, program informacyjny

19:45 Przyjemny przestępca („The Delicate Delinquent”) – komedia prod. amerykańskiej, reż. Don McGuire, obsada: Jerry Lewis, Martha Hyer, Darren McGavin, Horace McMahon, Milton Frome

W przerwie filmu o 20:35 wyniki losowania Multilotka

21:30 Pogoda, program informacyjny. Rozmowa dnia

21:45 Magnum – serial sensacyjny prod. amerykańskiej, wyst.: Tom Selleck, John Hillerman, Larry Manetti, Roger Mosley i inni

22:45 Taaaka ryba – magazyn wędkarski

23:15 Posterunek przy Hill Street – serial sensacyjny prod. amerykańskiej

 

Sobota, 8 marca 1997 roku:

7:00 Telezakupy

8:00 Dzień dobry, tu Wisła, program informacyjny

8:10 Filmy animowane dla dzieci: Opowieści z Zielonego Lasu oraz Mały Lord

9:00 W rytmie disco polo

10:00 Press Gang – serial dla młodzieży

10:30 Beeper – magazyn muzyczny

11:30 Magazyn hokejowy. Liga polska

12:00 NHL – amerykańska liga hokejowa

13:00 Za kółkiem – magazyn motoryzacyjny

13:30 Taaaka ryba – magazyn wędkarski

14:00 Horoskop

14:30 Antek policmajster – film archiwalny prod. polskiej, 1935, reż. Michał Waszyński, w rolach głównych: Adolf Dymsza, Maria Bogda, Kazimierz Krkowski, Basia Wywerkówna i inni

16:00 Pogoda, program informacyjny

16:05 Westgate – serial obyczajowy

17:00 Detektyw Remington Steele – serial sensacyjny prod USA.

18:00 Pogoda, 5 minut dla prasy, program informacyjny

18:10 Babylon V – serial science-fiction prod. USA

19:00 Nasz człowiek w parlamencie – serial komediowy prod. angielskiej

19:30 Pogoda, program informacyjny

19:45 Mission Impossible – amerykański serial sensacyjny

20:35 Gra jeszcze jednej szansy – konkurs

20:40 Matlock – serial sensacyjny prod USA

21:30 Pogoda, program informacyjny. Rozmowa dnia

21:45 Serce robota – film sensacyjny prod. USA, 1984

23:15 Rozmowy o północy („Midnight Caller” ) – serial sensacyjny prod.USA,

0:10 Babylon V – serial science-fiction prod. USA

 

Nie podałem ramówki na wszystkie dni powszednie i weekendy, bo mniej więcej pokrywały się one schematem takim, jak wymieniłem wyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 Września 1992r.

TVP1

7:25 Program dnia

7:30 Wieści

7:45 Z Polski - reportaż ze Skierniewic

8:05 Rynek-Agro

8:35 Wszystko o działce

9:00 Wiadomości

9:10 Ziarno

9:35 5-10-15 oraz film hiszpański ''Krzysztof Kolumb''

10:50 Język angielski dla dzieci: Muzzy Comes Back (11)

11:00 Rockendroler - mag. muzyki rozrywkowej

11:30 Sobotnie rendez-vous

12:00 Wiadomości

12:10 Program dnia

12:15 Eko-Echo - program ekologiczny

12:30 Podróże na Celuloidzie Szymona Wdowiaka: ''Wisła płynie''

13:00 Walt Disney przedstawia: ''Super Baloo'' i ''Najsłynniejszy pies dzikiego zachodu''

14:20 Telewizyjny Teatr Rozmalitości: M.Lezak ''Brudne pieniądze''

15:15 Telewizyjny Koncert Życzeń

15:50 Studio Sport: Finał drużynowych Mistrzostw Świata na żuzlu

17:35 Teleexpress

17:50 Domek na prerii (12) - ser. prod. USA

18:40 Pegaz - przegląd wydarzeń kulturalnych

19:00 Małe wiadomości DD

19:10 Wieczorynka: ''Przygód kilka wróbla Ćwirka''

19:30 Wiadomości

20:00 Polskie ZOO

20:30 Cukiereczek - komedia prod niemieckiej

22:00 Miss Polonia '92 (1) - Wielki Finał

23:00 Wiadomości

23:05 Program na jutro

23:10 Miss Polonia '92 (2) - Wielki Finał

0:10 Terminator - film prod. USA

 

TVP2

7:30 Karpatczycy - wojskowy program dokumentalny

7:50 Wspomnienie lotnika - wojskowy program dokumentalny o polskim pilocie Walerianie Sosińskim

8:00 Panorama

8:05 Ulica Sezamkowa - program dla dzieci

9:05 Ona - magazyn dla kobiet

9:25 Powitanie

9:30 Tacy sami (dla niesłyszących)

9:50 Magazyn przechodnia

10:00 Wspólnota w kulturze: ''Centuar Gallery'' w Londynie

10:30 Klub Yuppies? - program dla młodzieży

12:00 Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego

12:30 Auto-Magazyn

13:00 Biskup Juliusz Bursche - postać i dzieło - film dok.

13:40 Misz-Masz

14:05 Róbta co chceta

14:25 Lekarz domowy

14:50 Studio Sport: Mistrzostwa świata na żuzlu

15:50 Powitanie

15:55 Zwierzęta świata: ''Tajemnicza przyroda'' (3)

16:25 Losowanie Gier Liczbowych Totalizatora Sportowego

16:30 Panorama

16:40 Pełna chata (12) - serial prod USA

17:10 Sometimes i feel

18:00 Program lokalny

18:30 Halo dzieci: Opowieści kapitana misia

18:35 Akademia filmu Polskiego: ''Dotknięcie nocy'' - film prod polskiej

20:10 Violin Show

20:30 Wielki Sport

21:00 Panorama

21:30 Słowo na niedzielę

21:35 Rawa Blues '92 (1)

22:15 Mąż pani ambasador (7) - serial prod. francuskiej

23:10 Rawa Blues '92 (2)

0:00 Panorama

0:10 Rawa Blues '92 (3)

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

18.06.1989

Program 1

7:15 Program dnia

7:20 Wszechnica rodziny wiejskiej

7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich

8:15 Tydzień

9:00 Dla młodych widzów: Teleranek oraz ''Kto ja panie psorze?'' (6-ost) - serial angielski

10:30 DT - Wiadomości

10:40 Życie na planecie ziemia (2) - Podmorska ziemia - serial przyr.

11:30 Kraj za miastem

12:00 Telewizyjny koncert życzeń

12:45 Morze - mag.

13:10 Teatr dla dzieci: Annie M.G.Schmidt ''Zwariowane królestwo''

14:30 Studio wyborcze

14:50 Pjeprz i wanilia - Nieznany kraj - Rzeka saw

15:35 Katarzyna (12) - serial francuski

17:15 Teleexpress

17:30 Antena

17:50 Studio Sport - Memoriał Janusza Kusocińskiego

18:30 Panna dziedziczka (5) - serial brazylijski

19:00 Wieczorynka: Tajemnica wiklinowej zatoki

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:05 Ucieczka z miejsc zakochanych (5) - serial TP

21:05 7 dni świat

21:35 Sportowa niedziela

22:40 DT - Echa Dnia

23:00 DT - Wiadomości

 

Program 2

9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)

9:55 Lokalne studio wyborcze

10:05 Film dla niesłyszących: Ucieczka z miejsc ukochanych (5) - Serial TP

11:05 Wędrówką jedną życie jest człowieka - pr. wojskowy

11:45 Jutro poniedziałek

12:05 Lokalne studio wyborcze

12:15 Kino familijne: Powrót na Wyspę Skarbów (9) - serial angielski

13:15 100 pytań do... Jacka Kuronia

13:55 Jerzy Skolimowski i Tadeusz Łomnicki - Spotkanie po latach

14:45 Podróże w czasie i przestrzeni: Japonia (4-ost) - Odpowiednie miejsce w świecie - serial dok.

15:35 Z albumu Marii Szymanowskiej - gra Anna Maria Stańczyk

16:00 Lokalne studio wyborcze

16:15 Zbliżenia - czyli to i owo o filmie

17:15 Aktualności kulturalne - Muzyka w Rybnej

17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej

19:00 Lokalne studio wyborcze

19:10 Bonjour - Lublin - rep. z Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej

19:30 Zwycięzca - rep.

20:00 Goście Agnieszki Duczmal na uroczystym koncercie MTP - Poznań '89

21:00 Studio Sport - Piłka w grze

21:30 Panorama dnia

21:45 Wichry wojny (14) - serial USA

22:35 Piosenki Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego

23:15 Komentarz dnia

23:20 Dobranoc dla dorosłych

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

18.01.1993

TVP1

6:00 Kawa czy herbata?

9:00 Wiadomości

9:10 Mama i ja

9:25 Domowe przedszkole

9:50 Porozmawiajmy o dzieciach

10:05 Dynastia (172) - serial prod USA (powt.)

11:00 Szkoła dla rodziców

11:20 Dzieci to lubią - przysmaki dla dzieci

11:30 Sposób na życie - spotkanie z Aliną Janowską

12:00 Wiadomości

12:10 Program dnia

12:15-16:00 TELEWIZJA EDUKACYJNA

12:15 Bonjour, Ca va? - język francuski (16)

12:45 Świątynie przyrody: ''Kalahary'' - film dok. prod. francuskiej. (wersja oryginalna)

13:10 Nauka języka migowego (1)

13:15 Alles Gute - język niemiecki (19)

13:45 Oblicza Austrii - film dok. prod. austriackiej (wersja oryginalna)

14:15 In Italiano - język włoski (19)

14:30 Welcome to English - język angielski (19)

15:00 Alf - serial prod USA (wersja oryginalna)

15:30 Prezentacje: Sesja naukowa w szkole w Piaskach

16:00 Program dnia

16:05 Luz - magazyn nastolatków

16:50 Muzyczna Jedynka

17:00 Teleexpress

17:25 Alf - serial prod USA

17:50 Antena

18:10 Magazynio

18:20 Nasi obok nas

18:45 Polska z oddali - Jan Nowak-Jeziorański

19:00 Wieczorynka: Czarnoksiężnik z krainy Oz

19:30 Wiadomości

20:10 Teatr Telewizji: Harold Pinter ''Kochanek'' reż Robert Gliński

21:00 Zawsze po 21

21:40 Spotkanie z Ziemią Franciszka Józefa - film dok. o wyprawie arktycznej

22:20 Anno Domini '92 (cz.2) - program muzyczny

22:45 Wiadomości

23:00 Muzyczna Jedynka

23:05 Program na jutro

23:10 Pogranicze w ogniu (21) - serial TVP

0:10 Program na jutro

 

TVP2

8:00 Panorama

8:10 Program lokalny

8:40 Tajemnize złote miasta (21) - serial prod. francusko-japońskiej

9:10 Pokolenia - serial prod. USA

9:35 Hobby

10:00 Język angielski (45)

10:30 Przeboje dwójki

11:00 Na życzenie - powtórka najciekawszych programów ''Dwójki''

16:25 Powitanie

16:30 Panorama

16:40 Stuio Sport: Kolce - magazyn lekkoatletyczny

16:55 Tajemnicze złote miasta (21) - serial prod. franusko-japońskiej

17:20 Przegląd Kronik Filmowych dalszy ciąg o internowanych w Szwajcarii

17:50 Polska Kronika Filmowa 3/1993

18:00 Program lokalny

18:35 Pokolenia - serial prod. USA

19:00 Ratukmy naszą planetę (3) - film dok. prod. USA

20:00 Dzieciaki, kłopoty i my (21) - serial komediowy prod. USA

20:30 Auto - magazyn motoryzacyjny

21:00 Panorama

21:30 Studio Sport - wydarzenia sportowe dnia

21:40 Bez znieczulenia

22:05 Dzieci smoka (3) - serial prod. australijsko-angielskiej

23:00 To nie jest sprawiedliwe - program publicystyczny

0:00 Panorama

0:10 Program na jutro

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

19.06.1988

Program 1

6:55 Program dnia

7:00 Alarm przeciwpożarowy trwa

7:10 Wszechnica Rodziny Wiejskiej

7:35 Po gospodarsku

8:00 Relacja z wyborów (1)

8:10 Tydzień

8:50 Relacja z wyborów (2)

9:00 Dla młodych widzów: Teleranek i film polski ''Wielkie oczy''

10:30 Cinecitta - odc I filmu ser. prod. francuskiej z cyklu ''W wielkich wytwórniach świata''

11:35 7 Anten

12:00 Relacja z wyborów (3)

12:10 Kraj za miastem

12:50 Przyszłość zaczyna się w szkole: jak podróżować bez map

13:20 Teatr dla dzieci: K.Wodniczka ''Prawdziwa opowieść o Stazyjce i Placydzie'' (wg. G. Morcinka)

14:15 Relacja z wyborów (4)

14:25 Telewizyjny koncert życzeń

15:10 Relacja z wyborów (5)

15:15 Pan Hulot wsród samochodów - komedia francuska

16:50 Start - publicystyka

17:15 Teleexpress

17:30 Mister Exportu - Poznań '88

18:10 Marek Sierocki zaprasza

18:30 Relacja z wyborów (6)

18:35 Antena

19:00 Wieczorynka: Dzieciństwo Muppetów''

19:30 Dziennik Telewizyjny

20:15 60 lecie Międzynarodowych Targów Poznańskich

21:30 Sportowa niedziela

22:00 Dom (6) - serial TP

23:45 DT - Wiadomości

 

Program 2

8:40 Dla nieslyszących: Przegląd Tygodnia i ''Dom'' (6) - serial TP

10:50 Lokalny program wyborczy

11:00 Krótkofalowcy

11:30 Lokalny koncert życzeń

11:55 Powitanie

12:00 Kino familijne: ''Żuraw i czapla'' (1) - serial TP

12:50 Lokalny program wyborczy

13:00 Aktualności kulturalne

13:15 Jutro poniedziałek

13:35 Niedziela w Świątnikach

14:05 Kino-Oko (kalejdoskop filmowy)

15:00 100 pytań do.. Piotra Stefańskiego

15:30 Lokalny program wyborczy

15:40 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej

17:10 Wiwat akademia - rep.

17:40 Opowieści Michaiła Zoszczenki

18:05 Legenda Cyryla i Metodego - węg. film dok.

18:45 Studio Sport

19:30 Galeria: Zbysław Andrzej Maciejewski

20:00 Złote lata muzyki pop - angielski prog. rozrywkowy

20:25 Studio Sport: Memoriał lekkoatletyczny Janusza Kusocińskiego

21:30 Panorama dnia

21:45 Epistola sentymentalna wg Juliana Tuwima - program poetycki

22:40 Studio Targowe - Poznań '88

22:55 Dni morza

23:05 Adam Hanuszkiewicz czyta Gombrowicza

23:15 Wieczorne Wiadomości

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...