Jump to content
Poland

Archiwalne ramówki stacji telewizyjnych i radiowych

Recommended Posts

Kilka ramówek z 11.05.2001 roku:

 

WTK

 

07.30 Muzyczne Pobudzenie

08.00 Poznańskie Rozmowy

08.20 Twój Dom - Magazyn Budowlany

08.35 Bajki dla dzieci

09.00 Dla Ciebie - Magazyn Poradnikowy

09.30 Nafciarze - Serial Obyczajowy produkcji Brytyjskiej

10.30 Program Lokalny

11.00 Bellamy - Serial Sensacyjny Australia

11.50 Folklor Innaczej - Reportaż

12.20 Przyjaciel - Husky - Reportaż

13.00 Bajki dla dzieci

13.30 Stolice i Metropolie Świata - Serial Krajoznawczy

14.00 Życie Zwierząt - Serial Przyrodniczy

14.25 Studio Infor - Poradnik Podatnika

14.30 Program Lokalny

15.00 Z jak Zdrowie - Magazyn Medyczny

15.20 Kokoro - Serce Japonii - Film Dokumentalny

15.45 Kuchnia Smakosza - Program Kulinarny

16.10 Dla Ciebie - Magazyn Poradnikowy

16.30 Program Lokalny

17.00 Magazyn Kulinarny

17.15 Motomania - Magazyn Motoryzacyjny

17.50 Puls 17 - Serwis

18.05 Bajki dla dzieci

18.40 Puls Dnia - Serwis

19.10 Zemsta - Telenowela Wenezuelska

20.00 Puls 20 - Serwis

20.10 Puls Sportu

20.25 Mocne Rozmowy Marka Kotańskiego - Talk Show

21.30 Druga B - Serial

21.55 Zbieracz - Reportaż

22.05 Program Lokalny

22.35 Puls 22 - Serwis

22.50 Puls Sportu

23.00 Motomania - Magazyn Motoryzacyjny

23.20 Zemsta - Telenowela

00.05 Różni Ludzie, Różne Sprawy - Reportaż

00.35 Życie Zwierząt - Serial Przyrodniczy USA

01.00 Zakończenie Programu

 

PULS

 

07.30 Pasmo Dokumentów

08.15 Straż Przybrzeżna - Serial

09.05 Pytania Kszysztofa Skowrońskiego - Program Publicystyczny

09.20 Casper i Przyjaciele - Serial Animowany

09.45 Rycerz Redwall - Serial Animowany

10.10 Dotyk Anioła - Serial Obyczajowy

11.00 Cudowne Lata - Serial Obyczajowy

11.30 Humory Waldemara Ogińskiego - Talk Show (powt.)

12.10 Rytm Serca - Serial Niemiecki

13.00 Ulica Zakochanych - Telenowela

13.50 M Kwadrat - Talk Show

14.30 Gumitycy - Program Satyryczny

14.40 Widzialne i Niewidzialne - Magazyn

15.10 Casper i Przyjaciele - Serial Animowany

15.40 Rycerz Redwall - Serial Animowany

16.10 Allo, Allo - Serial Komediowy

16.40 Ulica Zakochanych - Telenowela

17.35 Remington Steele - Serial Sensacyjny

18.30 Wydarzenia i Pogoda

18.35 Cudowne Lata - Serial

19.05 Dotyk Anioła - Serial Obyczajowy

20.05 Humory Waldemara Ogińskiego - Talk Show

20.40 Gumitycy - Program Satyryczny

20.55 M Kwadrat - Talk Show

21.30 Allo, Allo - Serial Komediowy

22.00 Wydarzenia, Sport, Pogoda

22.30 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - Program Publicystyczny

22.45 Archiwum XX Wieku - Magazyn

23.10 Pogotowie Lotnicze - Serial Sensacyjny Niemcy

00.00 Gumitycy - Program Satyryczny

00.10 Resurrection Boulevard - Serial Obyczajowy USA

01.00 Zakończenie Programu

 

CANAL+

 

07.05 Diabelski Młyn - Filmy Animowane

07.50 Minisport+ - Newsy Sportowe

07.55 Łapu-Capu - Chochliki Telewizyjne

08.00 Stepujący Koń Marvin - Serial Animowany K

08.25 Sam Mendes - Film Dokumentalny K

09.20 Pułkownik Kwiatkowski - Komedia Sensacyjna Polska K

11.25 Deser: Prać i Nosić - Film Krótkometrażowy K

11.45 Orkan na Jamajce - Obyczajowy W.Brytania K

13.25 Gargantua - S.F USA K

14.55 Jak Zaklęta - Thriller USA K

16.30 Panna Julia - Obyczajowy USA K

18.10 Spin City - Serial Komediowy USA K

18.35 Stepujący Koń Marvin - Serial Animowany K

19.00 Diabelski Młyn

19.20 Nie Przegap

19.25 Diabelski Młyn

19.50 Minisport + - Newsy Sportowe

19.55 Łapu Capu - Chocliki Telewizyjne

20.00 Cannes 2001 K

20.30 Klub + - Magazyn Abonentów K

20.35 Ten Pierwszy Raz - Komedia Romantyczna USA 1999 K

22.20 Wspólnymi Siłami - Sensacyjny Australia K

23.50 Latarnia - Horror K

01.30 Synowie i Kochankowie - Obyczajowy W.Brytania K

03.10 Czwarte Piętro - Thriller USA K

04.40 Cafe pod Minogą - Komedia Polska K

06.10 Informacja bez Granic - Film Dokumentalny K

 

WIZJA SPORT

 

12.00 Tenis Stołowy: Grand Prix Japonii w Jokohamie (powt.)

14.00 Igrzyska Sportów Ekstremalnych w Melbourne (powt.)

14.30 Hokej na Lodzie: Liga NHL - Play-Off (powt.)

17.00 Relacja z Meczu Piłki Nożnej

19.00 Gorący Tydzień na Lodzie - Magazyn

19.30 Magazyn Piłkarski (powt.)

20.00 Piłka Nożna: Liga Holenderska - Mecz 32 Kolejki

21.30 Triatlon: Zawody Pucharu Świata ITU w Ishigaki

23.00 Rzutki: Relacja z Międzynarodowych Zawodów Match Play 2000 w Blackpool

 

Źródło: TELE PROGRAMY

 

NIEDZIELA 11.05.1997

 

PTK 2

 

12:00 ATOMC TV

14:00 Wizjer PeTeKa 2

14:30 Szklana Góra - Obyczajowy Polska 1960

16:00 Reporter - Magazyn

16:30 Superman - Serial Animowany

17:00 Kot w Butach - Serial Animowany

17:30 Przygody Speeda Błyskawicy - Serial Animowany

18:00 Video Soul - Magazyn

18:30 Z Ziemi i z Powietrza - Serial Dokumentalny

19:00 Video Vibration - Magazyn

19:30 XL - Magazyn Muzyczny

20:00 Daleko od Domu - Obyczajowy USA 1988

21:30 KabelMan - Magazyn

22:00 Dziewczyna w Deszczu - Obyczajowy USA 1990

23:30 Wieczór Jazzowy

24:00 Muzyczne Dobranoc

 

ATV

 

10:00 Program dnia

10:05 Ford Boyard

11:00 Cafe Americain - Serial

11:30 Zakupy w ATV

12:00 ATV Smyk - Blok dla dzieci

14:00 Super ATV - Blok Muzyczny

15:00 Wspomnienia z Chicago - Reportaż

15:30 Świat i Cztery Kółka - Magazyn

16:00 Niszcząca Siła - Serial

17:00 Wrestling

18:00 Ford Boyard

19:00 Byle do Poniedziałku - Serial

19:30 Zakupy w ATV

20:00 Inwazja Pogaństwa - Serial Dokumentalny

21:00 Super ATV - Blok Muzyczny

22:00 - 24:00 ATV Kino: A Gdyby Tak Zapalić? - Komedia Obyczajowa Francja 1993

00:00 Rodzina Sackettów - Miniserial

01:00 Cafe Americain - Serial

01:30 Różowa Seria - Serial

02:00 Na Dobranoc...

 

PORION

 

09:00 Kropka, Nutka i Przecinek - Program dla dzieci

09:30 Świat Malucha: Sandybell - Serial Animowany

10:00 Kup i Sprzedaj - Komedia USA

11:35 Wielka Przygoda - Film Dokumentalny

12:05 Wiek XII - Poza rok 2000 - Film Dokumentalny

12:50 Wypożyczalnia - Magazyn Nowości Video

13:10 Encyklopedia Audiowizualna - Film Dokumentalny

14:00 Hity Porionu

15:00 Koncert Życzeń

15:30 Disco Polo Show z Telewizorem

16:30 Nasze Życie, Nasze Zdrowie

17:00 Fart, nie Fart - Zakupy z Telewizorem

19:30 Telefoniczny Konkurs Filmowy Jacka Sobierajskiego

20:00 Zewnętrzny Chłód - Sensacyjny USA

21:30 Wielka Wyprawa - Film Dokumentalny

22:00 Psychocop 2 - Sensacyjny USA

23:30 David Bowie - Black The White Noise - Film Muzyczny USA

00:30 Atomic TV

 

GKS-TV

 

09:00 Kapitan Jastrząb - Serial Aniowany (powt.)

09:30 Tajemniczy Ogród - Serial Animowany (powt.)

10:00 Gra o Wszystko - Serial (powt.)

10:30 Tajemnicza Kobieta - Telenowela(powt.)

11:30 Panna Dziedziczka - Serial (powt.)

12:00 Superlista Leona

13:00 Pro Rock - Magazyn

13:30 Techno Maszin - Magazyn

14:00 Przeboje Domowego Kina - Magazyn

14:30 BUM! - Magazyn

15:00 Auto Slalom - Magazyn

15:30 Audycje Lokalne

16:00 Kapitan Jastrząb - Serial Animowany

16:30 Tajemniczy Ogród - Serial Animowany

17:00 Panna Dziedziczka - Serial

17:30 Audycje Lokalne

18:00 Tajemnicza Kobieta - Telenowela

19:00 Ziemia 2 - Serial

20:00 One West Waikiki - Serial (powt.)

21:00 Gra o Wszystko - Serial

21:30 Audycje Lokalne

22:00 Ziemia 2 - Serial (powt.)

23:00 One west Waikiki - Serial

24:00 Playboy o Północy

 

Źródło: TO&OWO TV

 

Canal+, 25 grudnia 1997

 

7:00 Kuchnia filmowa

7:30 Diabelski młyn

8:00 Zima wśród wierzb - film animowany

9:15 Tsunami - śmiercionośna fala - film dokumentalny

10:10 Bohater ostatniej akcji - film sensacyjny USA 1993

12:20 Heil, volkswagen - film dokumentalny

12:50 Rain Man - dramat USA 1988

15:00 Koncert Romanca

16:00 Porwany za młodu - film przygodowy USA 1995

17:35 Hej, Arnold! - serial animowany

18:00 Diabelski młyn

18:25 Cyberia

18:30 Łapu-capu - chochliki telewizyjne

18:35 13. posterunek (1) - polski serial komediowy

19:05 Kuchnia filmowa

19:30 Aktualności filmowe

19:35 Świat według Dave'a - serial komediowy USA

20:00 Rozważna i romantyczna - melodramat USA 1995

22:15 Superdeser: Starsza pani i gołębie

22:40 Głupi i głupszy - komedia USA 1994

0:25 Klub filmu polskiego: Dziewczyna z dobrego domu - komedia polska 1962

2:00 Bad Boys - film USA 1995

3:55 Mój mężczyzna - film francuski

 

26 grudnia 1997

 

7:00 13. posterunek - polski serial komediowy

7:30 Diabelski młyn - filmy animowane

08:00 Opowieść o psie, przed którym nikt nie czuł respektu - film animowany

09:15 Wielki Kanion - film dokumentalny

10:05 Dwa miliony dolarów napiwku - komedia USA

11:45 Deser

11:55 1492: Wyprawa do raju - film USA

14:25 Don Juan de Marco - komedia USA

16:00 Porwany za młodu II - film przygodowy USA

17:35 serial Hej, Arnold! - serial animowany

18:00 Diabelski młyn - filmy animowane

18:25 Cyberia

18:30 Łapu-capu - chochliki telewizyjne

18:35 13. posterunek (2) - polski serial komediowy

19:00 Nie przegap - prowadzi Renata Dobrowolska

19:10 Aktualności filmowe - prowadzi Agnieszka Egeman

19:35 Świat według Dave'a - serial

20:00 Jumanji - film USA 1995

21:40 Superdeser

22:10 Dolores - thriller USA 1995

0:20 Duckman

0:45 Nieustraszeni pogromcy wampirów - horror amerykańsko-angielski 1967

2:40 Rob Roy - film amerykańsko-angielski 1994

4:55 Mr. Jones - film USA 1993

 

oto ramówka wizji sport z 18.9.1999

12.00 otwarcie kanału

19.00 turniej o złoty kask

22.00 boks

24.00 zakończenie

 

ramówki z dnia 04.01.1999 roku

TVN

 

06:25 Dzień dobry w TVN

06:30 Kropka nad I

06:50 Dzień dobry w TVN

06:55 XX wiek wg. Davida Frosta - Serial Dokumentalny (13)

07:45 Inspektor Gadzet - Serial Animowany (57)

08:10 Łebski Harry - Serial Animowany (15)

08:35 Conan łowca przygód - Serial Animowany (5)

09:00 Esmeralda - Serial (88)

10:00 Manuela - Telenowela (159)

11:00 Jolanda - Telenowela (253)

11:30 Telesklep

12:00 Telewizjer - Magazyn Sensacji i Rozrywki

12:30 Maraton Uśmiechu - Program Rozrywkowy

13:00 Czas to Pieniądz - Teleturniej

13:30 Magazyn NBA

14:00 Inspektor Gadzet - Serial Animowany (57)

14:25 Łebski Harry - Serial Animowany (15)

14:45 Bosco - Serial Animowany (5)

15:15 Pod Koszem - Serial (45)

15:45 California Dreams - Serial dla młodzierzy (17)

16:15 Pacyfic Drive - Serial (209)

16:45 Multikino - Magazyn

17:15 TVN Fakty Regionalne

17:30 Telewizjer - Magazyn

18:00 Esmeralda - Serial (89)

18:55 Pogoda

19:00 TVN Fakty

19:25 Sport

19:30 Maria Izabela - Serial Obyczajowy (1)

20:00 Gwiezdne Wrota - Serial SF (19)

21:00 Portret Zabójcy - Serial Sensacyjny (1)

22:00 Supergliny - Magazyn

22:30 Fakty, ludzie, pieniądze - Magazyn Ekonomiczny

23:00 TVN Fakty

23:05 Kropka nad I

23:27 Pogoda

23:30 Ulica Miłosci - Serial Erotyczny (19)

00:00 Hardcastle i McCormick - Serial Sensacyjny (64)

01:00 Granie na Ekranie - Program Rozrywkowy

 

NASZA TV

 

07:45 Świat Biznesu

08:00 Opowieści z Klonowego Miasta - Serial Animowany (51)

08:30 Dogtanian i Trzej Muszkieterowie - Serial Animowany (23)

09:00 Dog Tracer - Serial Animowany (15)

09:25 Van Pires - Serial (11)

09:55 Za Głosem Serca - Film Obycz. (ost.)

11:20 Horoskop na dziś

11:25 Gotowanie z dziadkiem

11:40 VIP

11:50 Nasz Sklep

12:10 Wielkie romanse XX wieku - Serial Dokumentalny

12:40 Na wokandzie - Serial (22)

13:05 Nasz Sklep

13:30 City - Serial (249)

13:55 Horoskop na dzisiaj

14:00 Tylko jedno życie - Serial (87)

14:55 Szczęsliwa Ósemka - Propozycje do listy perzebojów

15:00 Loving - Serial (122)

15:30 Nie ma jak w domu - Serial (76)

15:55 Propozycje do listy przebojów podwórkowych Bohdana Łazuki

16:00 Już czwarta - Magazyn Informacyjny

16:25 Korsarze - Serial (1)

16:55 Diabelska Miłośc - Serial (1)

17:45 Antonella - Serial (ost.)

18:40 Nasze Wiadomości

19:00 Zoom

19:30 Pogoda

19:35 Nowe przygody Lassie - Serial (1)

20:00 Północne Wybrzeże - Przygodowy produkcji USA z 1987 roku

21:45 Kiedy miłośc zabija - Serial Sensacyjny (1)

22:35 Nasze Wiadomości

22:55 Ręce do góry - Talk-Show

23:25 Horoskop na jutro

23:30 KALEJDOSKOP FILMOWY: Chłopiec do Bicia - Thriller produkcji USA z 1996 roku

 

TMT

 

07:00 Program dnia

07:05 TV Shop

08:00 Blok Filmów Animowanych

10:05 Teraz Muzyczna Telewizja

11:00 Filmy Animowane dla dzieci

12:30 Niewidzialny Człowiek - Serial USA

13:00 Kuchnia Smakosza

13:30 W karnawałowym nastroju

14:00 Zawody: Szyper - Serial Dok.

14:30 Filmy Animowane dla dzieci

15:30 Klasa II B - Serial

16:00 Teledyski, wywiady

16:30 Korsarze - Serial

17:00 Filmy Animowane dla dzieci

18:00 Blok Filmów Animowanych

20:00 Smak Muzyki

20:30 Co słychac w TMT?

21:00 Jednym Śladem

21:30 Pod Zegarem w Baltimore - Obyczajowy produkcji USA z 1988 roku

23:00 TV Shop

 

POLONIA 1

 

06:00 Top Shop

13:30 Namiętności - Serial

14:30 Top Shop

17:00 Syrenka Maco - Serial Animowany

17:30 Celeste - Serial

18:30 Przysmaki Życia - Program Małgorzaty Potockiej

19:30 Top Shop

20:00 Namiętności - Serial

20:55 Celeste - Serial

21:50 Auto Salon - Magazyn

22:20 Top Shop

23:30 Hot Shop

00:00 Tam gdzie rosną Poziomki - Obyczajowy produkcji Szwedzkiej z 1957 roku

01:40 Hot Shop

 

WIZJA 1

 

07:00 Home with Style

07:30 Latający Lekarze - Serial

08:30 Dallas - Serial

09:30 Oprah Winfrey Przedstawia

10:30 Inny Świat - Serial

11:30 Port Charles - Serial

12:00 Drogie Świętoszki - Serial

12:30 Sąsiedzi - Serial

13:00 Wszystkie moje dzieci

14:00 St. Tropez - Serial

15:00 Latający Lekarze - Serial

16:00 Wakacje Miłości - Serial

17:00 Dallas - Serial

18:00 Home with Style

18:30 Drogie Świętoszki - Serial

19:00 Oprah Winfrey Przedstawia

20:00 Trzecia planeta od słońca - Serial

20:30 Grace w opałach - Serial

21:00 Człowiek na torze - Dramat produkcji Polskiej z 1956 roku

22:30 Filmozjad

23:00 Gorączka Delty - Sensacyjny produkcji USA z 1991 roku

0:45 Spluwa, fura i blondyna - Dramat produkcji USA z 1998 roku

02:30 Jutro Premiera - Obyczajowy produkcji USA z 1961 roku

 

24 grudnia 1995 roku.

 

MTV amerykański (nie było ani brytyjskiego, ani polskiego MTV):

05:00 Top 20

06:00 Morring MTV

09:00 The 20/10

11:00 MTV Sleeping Music Time

13:00 Top 20 Day

17:00 Christmas Music

20:00 MTV and Christmas Carol Story

21:00 Top 20

24:00 Night Top 20

 

Filmnet:

07:00 Rodzina Addamsów - komedia prod. amerykańskiej

09:30 At The Cinema

09:45 New York City - komedia prod. amerykańskiej

11:30 Tango i Cash - komedia prod. amerykańskiej

13:00 Elvis Presley - film dokumentalny

14:30 At The Cinema

14:45 Rodzina Addamsów - komedia prod. amerykańskiej

16:50 Maraton z Godzillą

20:00 Rodzina Addamsów 2 - komedia prod. amerykańskiej

22:30 NHL

01:45 Zakończenie programu

 

Piątek, 17 grudnia 1993

Polonia 1

8.15 Czarodziejskie zwierciadełko, Gigi la Trottola, Kapitan Hawk

9.30 Remington Steele

10.45 Maria

11.30 Gilette

16.15 Czarodziejskie zwierciadełko (56)

16.40 Gigi la Trottola (64)

17.05 Kapitan Hawk (134)

17.30 Wiadomości lokalne

18.00 Remington Steele

19.15 Maria (76)

20.00 Manuela (17)

21.40 Wiadomości lokalne

22.00 Forteca - horror

0.30 Manuela (15)

 

PolSat

16.35 Podróże z PolSatem

17.00 Poszukiwany żywy lub martwy

17.40 Żelazny rocznik (18)

19.00 Informacje

19.15 Supermodelka

19.45 Dla dzieci

20.00 Więźniarki

21.00 Wielcy komicy: Harold Lloyd - Girl Shy - powt.

22.05 Reportaż

22.35 Informacje

23.00 Tańczyć do białego rana - film USA

22.45 Różowa seria (godzina ta napisana w programie)

 

Top Canal

8.35 Przegląd prasy

8.45 Film fabularny

14.05 Powrót Eliota Nessa - sensacyjny USA

16.05 Bandido - przygodowy USA

17.40 Zwierzaki i my

18.05 Magazyn mieszkaniowy

18.35 Przyszła pora na doktora

18.45 Światła rampy

19.05 Play

19.30 Sport

20.10 Film fabularny

22.10 W obronie męża - dramat USA

0.35 Boczne drogi - kryminał produkcji USA

 

TOP CANAL z 24 czerwca 1994 roku:

8:35 Bajka dla dzieci

9:25 Film fabularny

11:20 Gość Radia Zet

14:10 Serial - powt.

15:50 Film fabularny

17:30 Podróże R. Samselo

18:05 Gość Radia Zet

18:25 Mag. mieszkaniowy

19:00 Wyścigi konne

19:15 Play - magazyn muzyczny

20:10 Serial

21:55 Film fabularny

23:35 Czym żyje miasto

00:10 Film fabularny

 

Środa, 22 grudnia 1993

PolSat

16.35 Podróże z PolSatem

17.00 Jaki ojciec taki syn (12)

17.30 Magazyn mody - Link Żurnal

18.00 Wydział zabójstw (7)

19.00 Informacje

19.15 Supermodelka - serial brazylijski

19.45 Dla dzieci

20.00 Sąsiedzi (23 i 24)

21.00 Sławni reżyserzy: Claude Chabrol - Dekada strachu

22.45 Informacje

23.00 Przygoda na Mariensztracie - film polski

 

Polonia 1

8.15 Czarodziejskie zwierciadełko, Rodzina Trappów, Kapitan Hawk

9.30 Remington Steele

10.45 Maria (79)

11.30 Uff

16.15 Czarodziejskie zwierciadełko, Rodzina Trappów, Kapitan Hawk

17.30 Wiadomości lokalne

18.00 Remington Steele

19.15 Maria (80)

20.00 Od Apeninów do Andów

21.40 Wiadomości lokalne

22.15 Magazyn muzyczny

 

Top Canal

8.35 Przegląd prasy

8.45 Film fabularny

14.05 Program zniszczenie

16.05 W krainie zabawek

17.40 Światła rampy

18.05 Ukryta kamera

18.30 Gość KTT

19.00 Play

19.30 Top Sport

20.10 Film fabularny

21.45 Przegląd prasy

22.10 Grzeszny Davy

0.05 Zmysły zła

 

PT ECHO

 

Piątek 29.03.1991

 

06:00-09:00 Magazyn ''Dzień dobry we Wrocławiu''

16:30 Program dnia

16:35 Serwis Informacyjny

16:45 Bajki

17:55 Studio Galeria

18:00 Echotekst

18:45 Kup Pan Auto

18:55 Rozmowy z grubej RURY

19:00 Echa Miasta

19:30 Wiadomości Eurosportu

19:55 Studio Galeria

20:00 Program TV5 - Francuski

20:55 Studio Galeria

21:00 Gość Echa: Mieczysław Rakowski

21:30 Eurosport

22:00 Echa Miasta

22:30 Wrocławscy Gliniarze

22:40 Energia życia

22:50 Echo Business

23:00 Giełda Towarowa

23:10 Echotekst

23:55 Studio Galeria

24:00 Echa Miasta

24:30 Echo Trip

 

Sobota 30.03.1991

 

06:00-09:00 Magazyn ''Dzień dobry we Wrocławiu''

16:30 Program dnia

16:35 Serwis Informacyjny

16:45 Bajki

17:55 Komunikaty i ogłoszenia

18:00 Echotekst

18:55 Komunikaty i ogłoszenia

19:00 Echa Miasta

19:30 Wiadomości Eurosportu

20:00 Kolarstwo - Eurosport

21:00 Sky News

21:30 Komunikaty i ogłoszenia

21:35 Wielkie romanse - Film Fab. w wersji Francuskiej

23:00 Giełda Towarowa

23:10 Echotekst

23:55 Komunikaty i ogłoszenia

24:00 Echa Miasta

24:30 Muzyka na dobranoc

 

Niedziela Wielkanocna 31.03.1991:

 

09:00 Bajki

11:00 Światowy Przegląd Sportowy

12:00 Niedziela na żywo

15:00 Gwiazdy Wrestlingu

16:00 PANDA w Echu

16:30 Bajki

17:00 Muzyka z TV5

18:00 Echotekst

18:45 Kup Pan Auto

18:55 Komunikaty i ogłoszenia

19:00 Tydzień we Wrocławiu

19:30 Echo Sport

21:00 Sky News

21:30 Komunikaty i ogłoszenia

21:35 Les Fougeres Blues - Film Fabularny z TV5

23:00 Giełda Towarowa

23:10 Echotekst

23:55 Tydzień we Wrocławiu

00:25 Hity z MTV

01:00 Sky News

01:30 Zakończenie Programu

 

Poniedziałek Wielkanocny 01.04.1991:

 

08:00 Świąteczny poranek w TV Echo

10:00 Święta z Eurosportem

16:00 Tydzień we Wrocławiu

16:30 Bajki

18:00 Echotekst

18:45 Echa Miasta

19:00 Muzyka z Satelity

19:30 Echo Sport

20:30 Wiadomości Eurosportu

21:00 Love at first sight

21:35 Sacree Soiree - Variete show

23:00 Giełda Towarowa

23:10 Echotekst

24:00 Echa Miasta

00:15 Muzyka

 

A oto ramówki stacji TV na wtorek, 5 stycznia 1999 roku:

TVP1:

06:00 Kawa czy herbata?

08:00 Murphy Brown (193) - serial komediowy, USA

08:20 Giełda - program o rynku kapitałowym

08:30 Wiadomości

08:42 Pogoda

08:45 Słowa, słówka i półsłówka - teleturniej

09:10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka

09:25 Domowe przedszkole - program dla dzieci

09:55 Porozmawiajmy o dzieciach

10:05 Milagros (96/200) - serial obyczajowy, Argentyna/Włochy 1993

10:50 Aukcja, czyli jak kupić van Gogha - teleturniej

11:20 Arcydzieła (15): "Sonia Delaunay - elektryczne pryzmaty" - film dokumentalny, Wielka Brytania

11:30 Polski Nobel: Nauki chemiczne

12:00 Wiadomości

12:10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny

12:20 Magazyn notowań: Nowości warzywne spod szkła, Nasiona na medal

12:45 Klub samotnych serc

13:10 Pytania o demokrację: Kultura polityczna

13:40 Kompozytorzy: Gioacchino Rossini

13:50 Kochać dziecko - program edukacyjny

14:10 Ciuchcia - program dla dzieci

14:35 Dziewczyna z oceanu (61/78) - serial, Australia

15:05 Magazyn parlamentarny - program publicystyczny

15:30 Teleexpress Junior

15:40 Raj - program dla młodych widzów

16:05 Rower Błażeja - program dla młodych widzów

16:30 Moda na sukces (758) - serial, USA

17:00 Teleexpress

17:25 Klan (165) - serial, TVP 1998

17:50 Gość Jedynki

18:00 Teleturniej piłkarski

18:20 Flesz - Wiadomości

18:25 360 stopni dookoła ciała: Komórki nadziei

18:50 Reporter

19:00 Wieczorynka: Krecik lekarzem

19:30 Wiadomości

19:55 Sport

20:00 Pogoda

20:15 J. A. G. - Wojskowe Biuro Śledcze (18/22) - serial, USA 1997

21:00 Jaka emerytura - program publicystyczny

21:05 W centrum uwagi - program publicystyczny

21:25 CZAS NA DOKUMENT: Ci wspaniali drapieżcy - serial dokumentalny, RPA

22:20 Ich pierwsze miłości - program Marty Umer

22:45 Euroexpress - program publicystyczny

23:00 Wiadomości

23:10 Sport

23:15 W cieniu Everestu - reportaż

23:50 W stronę domu - dramat obyczajowy, Finlandia 1989

01:20 Muzyczna noc z gwiazdą: Billy Joel w Nowym Jorku - koncert

02:05 Zakończenie programu

 

TVP2

07:25 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych (powt.)

07:30 Dziennik krajowy - serwis informacyjny

07:50 Studio urody - program sportowo-rekreacyjny

08:00 Program lokalny

08:30 Złotopolscy (72) - serial, TVP 1998

09:00 Świat kobiet - magazyn (tel. 0-700 352 77)

09:35 Krok za krokiem (80) - serial komediowy, USA 1994

10:00 Przyroda Japonii (3): Listy z sąsiedztwa - film dokumentalny, Japonia

10:30 Duety do mety - teleturniej (powt.)

11:00 Zapach perfum (13) - serial, Francja/Włochy 1996

12:00 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny

12:30 Familiada - teleturniej (powt.)

13:00 Panorama

13:20 Dziennik krajowy - serwis informacyjny (powt.)

13:40 Sunny i pies, który wszystko słyszał (2/4) - serial, Wielka Brytania 1997

14:10 Kabaret Potem przedstawia: Serca jak motyle - program artystyczny

15:10 Podróż do ziemi obiecanej (13) - serial obyczajowy, USA 1996

16:00 Panorama

16:10 Krzyżówka szczęścia - teleturniej

16:40 Świat wokół nas: Bliżej Europy

17:10 W okolice Stwórcy - magazyn

17:30 Program lokalny

18:00 Panorama

18:10 Program lokalny

18:35 Va banque - teleturniej

19:05 Kocham kino - magazyn filmowy

19:35 Bądź mistrzem: Katarzyna Krasowska

20:00 Linia specjalna - program publicystyczny Barbary Czajkowskiej

21:00 Z archiwum X (18) - serial sensacyjny, USA 1997

21:50 Dwójkomania

22:00 Panorama

22:27 Pogoda

22:35 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych

22:40 Ekspres reporterów - magazyn

23:15 KOCHAM KINO: Miłość Adeli H. - dramat psychologiczny, Francja 1975

00:55 Peter Gunn (68) - serial prod. USA

01:20 Peter Gunn (69) - serial prod. USA

01:50 Zakończenie programu

 

TV Polonia

07:05 Dziennik krajowy - seriwis informacyjny

07:25 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych

07:30 Dziecko, troski i radości - magazyn

07:45 Rock-Blues-Guitar - lekcja gry na gitarze

08:00 Południk 19. - magazyn geograficzno-podróżniczy dla dzieci

08:20 Kolorowe nutki - program muzyczny

08:30 Mała księżniczka - film animowany (powt.)

09:00 Wiadomości

09:10 Mówi się... (powt.)

09:30 CZARNO-BIAŁE I W KOLORZE: Dziewczyna z dobrego domu - komedia, Polska 1962

11:00 Mała rzecz, a cieszy - filmy animowane (powt.)

11:10 Kraina uśmiechu - porgram muzyczny (powt.)

12:00 Wiadomości

12:10 Tydzień Prezydenta (powt.)

12:30 Klan (161) - telenowela, TVP 1998

12:55 Auto-moto-klub - magazyn sportów motorowych

13:05 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)

13:30 Swój - cykl dokumentalny (powt.)

13:50 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny (powt.)

14:00 Książę - film fabularny (powt.)

15:00 Panorama

15:30 Oto Polska - program P. Jaźwińskiego

16:00 Klan (161) - telenowela, TVP 1998 (napisy w języku angielskim)

16:30 Panna z mokrą głową (4/6) - serial, TVP 1994

17:00 Teleexpress

17:15 Zaproszenie: Obrazki z Mazowsza (2) - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (napisy w języku angielskim)

17:35 Liga przebojów: Szczęśliwa trzynastka

18:00 Liga przebojów: Propozycje

19:00 Tata, a Marcin powiedział... - serial

19:10 Reporter

19:20 Dobranocka: Ferdynand Wspaniały

19:30 Wiadomości

19:55 Sport

20:00 Pogoda

20:05 Królewskie sny (3/8) - serial historyczny, Polska 1988

21:10 Muzyczny gwiazdozbiór: Budka Suflera

21:30 Artyści scen polskich - reportaż

22:00 Sprawa Bulskiego - film dokumentalny

22:30 Panorama

23:05 W centrum uwagi - program publicystyczny

23:20 Spotkanie młodzieży w Mediolanie - relacja z corocznego zjazdu młodzieży chrześcijańskiej

23:50 MŁODZI WIRTUOZI: Koncert dla talentu

00:25 Magazyn parlamentalny - program publicystyczny

00:50 Dobranocka za oceanem: Ferdynand Wspaniały

01:00 Wiadomości, Sport, Pogoda

01:30 Liga przebojów: Propozycje (powt.)

02:30 Panorama (powt.)

03:05 Królewskie sny (3/8) - serial historyczny, Polska 1988 (powt.)

04:10 Muzyczny gwiazdozbiór: Budka Suflera (powt.)

04:30 Artyści scen polskich - reportaż (powt.)

05:05 Sport z satelity (powt.)

05:35 Klan (161) - serial, TVP 1998 (powt.)

06:00 W centrum uwagi - program publicystyczny (powt.)

06:15 Liga przebojów: Szczęśliwa trzynastka (powt.)

06:40 Zaproszenie: Obrazki z Mazowsza (2) - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (napisy w języku angielskim) (powt.)

07:00 Zakończenie programu

 

WOT:

07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy

07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany

07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Kurier poranny

08:10 Klient - magazyn konsumentów

08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA

09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela

09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny

10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny

11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995

12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984

13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Rozmowa dnia - prowadzi Krzysztof Skowroński

15:00 Kino klubu podróżników

15:30 Wiadomości Kuriera

15:35 Telewizyjny Kurier Województw

15:55 Sekrety Warszawy - konkurs dla widzów

16:00 Co, gdzie, kiedy? - informator kulturalny

16:10 Dżingiel - program muzyczny dla dzieci

16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela

17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Wiadomości Kuriera

17:40 Sekrety Warszawy - konkurs dla widzów

17:45 Reportaż dnia

18:00 Panorama

18:10 Telewizyjny Kurier Warszawski

18:35 Co, gdzie, kiedy? - informator kulturalny

18:45 Tak czy inaczej - program publicystyczny

19:00 Klan (45) - telenowela, TVP 1997

19:25 Temat dnia

19:30 Magazyn nie tylko sportowy

20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny

20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny

21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Telewizyjny Kurier Warszawski

21:38 Pogoda dla Warszawy

21:40 Rozmowa dnia - prowadzi Ernest Skalski

22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984

23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989

00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

 

Polsat:

06:00 Piosenka na życzenie

07:00 Kto się boi wstać - program poranny

07:45 Polityczne graffiti

07:55 Poranne informacje

08:00 Kapitan N. (19) - serial animowany dla dzieci

08:30 Star Trek: Stacja kosmiczna (73) - serial SF, USA

09:30 Żar młodości (610) - serial obyczajowy, Kanada

10:30 Grom w raju (12/22) - serial sensacyjny, USA 1993-1994

11:30 Baza Pensacola (17) - serial sensacyjny, USA

12:30 Życie jak poker (27) - telenowela, Polska 1998 (powt.)

13:00 Idź na całość - show z nagrodami

14:00 Link Journal - magazyn mody

14:30 Magazyn

15:00 Gdzie się podziała Carmen SanDiego (2) - serial animowany, USA

15:25 Drzewko szczęścia - gra-zabawa

15:50 Michael Logozzo gorąco poleca - program kulinarny

16:00 Informacje

16:15 Alf - serial komediowy, USA 1986-1990

16:45 Na południe (43) - serial sensacyjny, Kanada 1995

17:45 Na własnych śmieciach (1/20) - serial komediowy

18:15 Świat według Bundych - serial komediowy, USA

18:45 Informacje

18:55 Prognoza pogody

19:00 Grom w raju (13/22) - serial sensacyjny, USA 1993-1994

20:00 Miodowe lata - serial komediowy, Polska 1998

20:30 Trzy na jednego - melodramat, USA 1992

20:50 Losowanie LOTTO (w przerwie filmu)

22:20 Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny

22:55 Wyniki losowania LOTTO

23:00 Informacje i Biznes Informacje

23:10 Pogoda z Coldrexem

23:15 Polityczne graffiti

23:25 Życie jak poker (27) - telenowela, Polska 1998

23:55 Motowiadomości

00:25 Pożegnanie

 

RTL7:

06:20 Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia

06:45 Na zawsze - serial obyczajowy, USA

07:30 ODJAZDOWE KRESKÓWKI: Kacper, Woody Woodpecker, Bionic Six

08:40 Nowe przygody Lassie (1) - serial dla młodzieży, USA

09:05 Dziewczyna z komputera - serial komediowy, USA

09:30 Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997

10:15 Północne wybrzeże - film przygodowy, USA 1987

11:55 Kiedy miłość zabija (1) - serial sensacyjny, USA 1993

13:00 Teleshopping

14:15 Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia

14:40 Ukryta kamera - program rozrywkowy

15:30 ODJAZDOWE KRESKÓWKI: Kacper, Woody Woodpecker, Simba - Król Lew, Bionic Six

16:20 Z ust do ust - serial

16:45 Dziewczyna z komputera - serial komediowy, USA

17:10 Kameleon - serial SF

18:00 Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997

18:50 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz Prognoza pogody

19:00 Zoom - magazyn sensacji

19:30 Nowe przygody Lassie (2) - serial dla młodzieży, USA

20:00-23:00 KOMEDIOWY WTOREK

20:00 Niespodzianka z Szanghaju - komedia, Wielka Brytania 1986

21:45 Wieczór z wampirem - talk-show Wojciecha Jagielskiego

23:00 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny

23:15 Bez odwrotu - dramat obyczajowy, USA 1992

00:50 Świat Audobona

01:35 Kameleon - serial SF

02:20 Zoom - magazyn sensacji

02:50 Zakończenie programu

 

Nasza TV:

07:45 Świat biznesu - magazyn gospodarczy

08:00 Opowieści z klonowego miasta (52) - serial animowany

08:30 Korsarze (1) - serial

09:00 Nie ma jak w domu (76) - serial obyczajowy, Australia 1995

09:30 Horoskop na dziś

09:35 Antonella (ost.) - serial

10:30 CINEMA - magazyn filmowy

10:55 Ręce do góry - talk-show

11:25 City (249) - serial

11:50 Nasz sklep - zakupy w TV

12:10 Diabelska miłość (1) - serial obyczajowy

13:00 Horoskop na dziś

13:05 Nasz sklep - zakupy w TV

13:30 City (250) - zakupy w TV

14:00 Propozycje do listy przebojów podwórkowych Bohdana Łazuki

14:05 Tylko jedno życie (88) - serial, USA 1993

14:55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów

15:00 Loving (123) - serial

15:30 Nie ma jak w domu (77) - serial obyczajowy, Australia 1995

16:00 Już czwarta - informacje, ciekawostki, porady

16:25 Korsarze (2) - serial

16:55 Diabelska miłość (2) - serial obyczajowy

17:45 Z ostatniej chwili (1) - serial, USA

18:40 Nasze wiadomości

19:00 Zoom - magazyn sensacji

19:30 Nowe przygody Lassie (2) - serial dla młodzieży, USA

20:00 Niespodzianka z Szanghaju - komedia, Wielka Brytania 1986

21:45 Wieczór z wampirem - talk-show Wojciecha Jagielskiego

23:00 Nasze wiadomości

23:20 Horoskop na jutro

23:25 Błękitna krew - film fabularny, USA 1990

01:00 Muzyczny regał - program muzyczny

01:55 Techno party - program muzyczny

02:25 Zakończenie programu

 

TVN:

06:25 Dzień dobry w TVN

06:30 Kropka nad i

06:50 Dzień dobry w TVN

06:55 Hardcastle i McCormick (64) - serial sensacyjny

07:45 Inspektor Gadżet (58) - serial animowany dla dzieci, USA

08:10 Łebski Harry (16) - serial animowany dla dzieci

08:35 Conan łowca przygód (6) - serial animowany

09:00 Esmeralda (89) - serial obyczajowy, Meksyk

10:00 Manuela (160) - telenowela

11:00 Jolanda (254) - telenowela

11:30 Telesklep

12:00 Telewizjer - magazyn sensacji i rozrywki

12:30 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn

13:00 Czas to pieniądz - teleturniej

13:30 Maria Izabela (1) - serial obyczajowy, Meksyk

14:00 Inspektor Gadżet (58) - serial animowany dla dzieci, USA

14:25 Łebski Harry (16) - serial animowany dla dzieci

14:45 Bosco (6) - serial animowany

15:15 Pod koszem (46) - serial dla młodzieży, USA

15:45 California Dreams (18) - serial dla młodzieży, USA

16:15 Pacific Drive (210) - serial obyczajowy, Australia

16:45 Nie do wiary - opowieści niesamowite

17:15 TVN Fakty regionalne

17:30 Telewizjer - magazyn sensacji i rozrywki

18:00 Esmeralda (90) - serial obyczajowy, Meksyk

18:55 Pogoda

19:00 TVN Fakty

19:25 Sport

19:30 Maria Izabela (2) - serial obyczajowy, Meksyk

20:00 Różowa Pantera - komedia, USA 1963

22:15 Millenium (16) - serial sensacyjny, USA

23:15 TVN Fakty

23:20 Kropka nad i

23:42 Pogoda

23:45 Prawnicy z Miasta Aniołów (47) - serial obyczajowy, USA

00:45 Supergliny - magazyn policyjny

01:15 Granie na ekranie

 

Canal+: (programy niekodowane wyróżniłem pochyłym drukiem)

07:00 Diabelski młyn - filmy animowane

07:20 Sto zdjęć naszego stulecia

07:30 Muzyczny Budzik

08:00 Aktualności filmowe

08:30 Mały Elvis i przyjaciele

08:55 Powrót na ziemię

10:20 Kaskaderzy - film animowany

10:45 Twarz - film sensacyjny

12:30 Reflektor

13:30 Pierścień z czarną (...)meą - film przygodowy, Francja

14:55 Rock-and-roll (...)jącego spodka

15:10 Długi pocałunek na dobranoc - film sensacyjny

17:10 Kundle i reszta - serial

17:35 Mały Elvis i przyjaciele

18:00 Nie przegap

18:05 Diabelski młyn - filmy animowane

18:30 Nigdzie indziej

19:00 Nigdzie indziej

19:30 Diabelski młyn - filmy animowane

19:50 Aktualności filmowe

20:00 Nanou - dramat

21:45 Sabotaż - film sensacyjny

23:25 Spotkanie

01:25 Żona kosmonauty

03:05 Świąteczna gorączka

04:35 Bilet powrotny

06:30 Tajemnice oceanu

 

Najwcześniejsze ramówki PolSatu

 

sobota, 30.01.1993

16:30 Czego nie lubią kruki - film anim. dla dzieci

16:40 Złoto (cz. 1 i 2) - film fab.

18:45 Pożegnanie

23:15 Poszukiwany żywy lub martwy (odc. 1) - serial, western USA

23:40 Cudzoziemka - film fab. prod. pol.

01:15 Pożegnanie

 

niedziela, 31.01.1993

12:00 Nosił wilk razy kilka - film anim. dla dzieci

12:10 Program sportowy

13:10 Z cyklu: Polskie filmy przedwojenne: Pani minister tańczy

14:40 Złoto (cz. 1) - ang. film fab.

15:45 Filmowy tydzień Polsatu - komentuje O. Sobański

15:55 Cudzoziemka - film fab. prod. pol.

17:45 Zgryz - kabaret Macieja Zembatego

18:20 Poszukiwany żywy lub martwy (odc. 1) - serial, western USA

18:45 Pożegnanie

23:15 Prywatny seans filmowy - franc. film fab.

01:15 Pożegnanie

 

poniedziałek, 01.02.1993

16:30 Don Kichot (odc. 1) - hiszpański serial anim.

16:55 Z cyklu: Polskie filmy przedwojenne: Pani minister tańczy

18:25 Z cyklu: Mistrzowie polskiego dokumentu: Płyną tratwy, reż. Władysław Ślesicki

18:45 Pożegnanie

23:15 Poszukiwany żywy lub martwy (odc. 2) - serial, western USA

23:40 Prywatny seans filmowy - franc. film fab.

01:15 Pożegnanie

 

wtorek, 02.02.1993

16:30 Don Kichot (odc. 2) - hiszpański serial anim.

16:55 Poszukiwany żywy lub martwy (odc. 2) - serial, western USA

17:20 Złoto (cz. 2) - ang. film fab.

18:25 Z cyklu: Mistrzowie polskiego dokumentu: Jeden z nas, reż. Witold Stok

18:45 Pożegnanie

23:15 Och, Karol! - polski film fab.

00:55 Z cyklu: Mistrzowie polskiego dokumentu: Exodus, reż. Tadeusz Makarczyński

01:15 Pożegnanie

 

środa, 03.02.1993

16:30 Don Kichot (odc. 3) - hiszpański serial anim.

16:55 Och, Karol! - polski film fab.

18:35 Z cyklu: Mistrzowie polskiego dokumentu: Na torach, reż. Bohdan Kosiński

18:45 Pożegnanie

23:15 Poszukiwany żywy lub martwy (odc. 3) - serial, western USA

23:40 Racja stanu - fr. film fab.

01:15 Pożegnanie

 

czwartek, 04.02.1993

16:30 Ucieczka - film anim. dla dzieci

16:40 Poszukiwany żywy lub martwy (odc. 3) - serial, western USA

17:05 Racja stanu - fr. film fab.

18:45 Pożegnanie

23:15 Robo C.H.I.C. - film prod. USA

01:15 Pożegnanie

 

piątek, 05.02.1993

16:30 Don Kichot (odc. 4) - hiszpański serial anim.

16:55 Robo C.H.I.C. - film prod. USA

18:45 Pożegnanie

23:15 Poszukiwany żywy lub martwy (odc. 4) - serial, western USA

23:40 Słona róża - film fab. polsko-czeski

01:05 Z cyklu: Mistrzowie polskie dokumentu: Nie płacz, reż.Grzegorz Królikowski

01:15 Pożegnanie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Tak, nie piszemy, chyba że okres edycji postu minął.

 

Ramówki z 5 stycznia 1999 już były podawane kilkanaście (lub kilkadziesiąt postów wyżej), podał je CHRIS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swięta 1999 a dokładnie wigilia środa, no to jedziemy :D

38250777.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

21627827.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

33602879.th.jpg

 

52438523.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Uploaded with ImageShack.us

17110471.th.jpg

42359566.th.jpg

37038735.th.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

15969336.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Uploaded with ImageShack.us

65289269.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

72644225.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Tak teraz sobie patrze na te niemieckie programy i nie wiem co sie stało z tym kanałem "tm 3" , zmienił nazwe czy cos takiego?

Narazie tyle, w weekend powinienem znalezc troche czasu wolnego to wrzuce pierwszy dzień świąt :brawo:

PS. Jakiś czas temu wrzuciłem kilka skanów opisu audycji z to&owo do działu "z mojego archiwum" ,mozna sobie poczytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znalazłem jedyny egzemplarz z tego miesiąca i roku, ale niestety nie jest to początek lipca tylko ostatni tydzień lipca.

 

Dzięki za ramówki :) Dałbyś rade wrzucić resztę ramówek z TV Porion, ATV, PTK 2, Aster i Sky Orunia? byłbym bardzo wdzięczny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

VIVA Polska - 2007-09-10

01:00 Nightrider - nocne pasmo muzyczne

06:00 Planet VIVA - najnowsze hity

09:30 O co kaman? - tłumaczenia zagranicznych teledysków

09:40 Planet VIVA - najnowsze hity

11:00 Parot - gra SMS-owa

11:30 Hajsometr

12:00 Kocha, nie kocha - gra SMS-owa

12:30 Rendez-vous - program rozrywkowy

12:40 Parot - gra SMS-owa

13:00 Hajsometr

13:30 Sobotwór - gra MMS-owa

14:00 Planet VIVA - najnowsze hity

15:00 In & Out - wiadomości ze świata show biznesu

16:00 VivaSpot - program rozrywkowy

16:30 Viva prezentuje: Coke Live Music Festiwal - koncert odc. 1

17:00 Ringtone Charts - tele-sprzedaż mobilnych dzwonków

17:50 Rendez-vous - program rozrywkowy

18:00 Parot - gra SMS-owa

18:30 Hajsometr

19:00 Miesiąc z US5 Big in America - reality show odc. 7

19:30 Kocha, nie kocha - gra SMS-owa

20:00 Planet VIVA - najnowsze hity

21:00 Kocha, nie kocha - gra SMS-owa

21:30 O co kaman? - tłumaczenia zagranicznych teledysków

21:40 Planet VIVA - najnowsze hity

22:00 Download Charts - lista najlepszych mp3

22:50 Rendez-vous - program rozrywkowy

23:00 �?atwa kasa - gra interaktywna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiąc szczerze to ta ramówka nie jest jakoś urozmaicona... Planet VIVA + SMSy, i standard: In & Out, VIVA Spot oraz Charts'y. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

TVN - 03.10.1997

19:00 Otwarcie TVN - Twojej Nowej Telewizji

19:20 Pogodowa ruletka

19:30 TVN Fakty

20:00 Eksplozja - film sensacyjny USA 1994, reż. Stephan Hopkins, wyk. Jeff Bridges, Tommy Lee Jones, Suzy Amis, Lloyd Bridges (121 min)

22:00 Kropka nad i - prowadzi Monika Olejnik

22:15 TVN Fakty

22:30 Fakty regionalne

22:45 Leon Zawodowiec - film sensacyjny

0:45 Horoskop na zakończenie dnia

 

chciałbym jeszcze poprosić o ramówki TVP 1, TVP 2 i Polsatu z dnia 3 października 1997 czyli z dnia startu TVN ze źródeł Głosu Pomorza!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
VIVA Polska - 2007-09-10

01:00 Nightrider - nocne pasmo muzyczne

06:00 Planet VIVA - najnowsze hity

09:30 O co kaman? - tłumaczenia zagranicznych teledysków

09:40 Planet VIVA - najnowsze hity

11:00 Parot - gra SMS-owa

11:30 Hajsometr

12:00 Kocha, nie kocha - gra SMS-owa

12:30 Rendez-vous - program rozrywkowy

12:40 Parot - gra SMS-owa

13:00 Hajsometr

13:30 Sobotwór - gra MMS-owa

14:00 Planet VIVA - najnowsze hity

15:00 In & Out - wiadomości ze świata show biznesu

16:00 VivaSpot - program rozrywkowy

16:30 Viva prezentuje: Coke Live Music Festiwal - koncert odc. 1

17:00 Ringtone Charts - tele-sprzedaż mobilnych dzwonków

17:50 Rendez-vous - program rozrywkowy

18:00 Parot - gra SMS-owa

18:30 Hajsometr

19:00 Miesiąc z US5 Big in America - reality show odc. 7

19:30 Kocha, nie kocha - gra SMS-owa

20:00 Planet VIVA - najnowsze hity

21:00 Kocha, nie kocha - gra SMS-owa

21:30 O co kaman? - tłumaczenia zagranicznych teledysków

21:40 Planet VIVA - najnowsze hity

22:00 Download Charts - lista najlepszych mp3

22:50 Rendez-vous - program rozrywkowy

23:00 �?atwa kasa - gra interaktywna

 

 

Ramówka chyba nawet gorsza od obecnej . 2007 - 2009 to moim zdaniem najgorszy okres w historii tej stacji . Żadnego urozmaicenia jeśli chodzi o pasma muzyczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UNIKAT! Ramówka kanału Fantastic na marzec 2001.

poniedziałek-piątek

07:00 Prawdziwe Potwory

07:30 Hej, Arnold!

08:00 Rocko i jego świat

08:30 Pełzaki

09:00 Dzika rodzina Thornberrych

09:30 KaBlam!

10:00 Podróż Allena Strange

10:30 Global Guts

11:00 Legends of the Hidden Temple

11:30 Prawdziwe Potwory

12:00 Rocko i jego świat

12:30 Klarysa wyjaśni wszystko

13:00 Kenan i Kel

13:30 The Adventures of Pete and Pete

14:00 Podróż Allena Strange

14:30 KaBlam!

15:00 Prawdziwe Potwory

15:30 Pełzaki

16:00 Hej, Arnold!

16:30 Rocko i jego świat

17:00 Global Guts

17:30 Legends of the Hidden Temple

18:00 Pełzaki

18:30 Dzika rodzina Thornberrych

 

sobota-niedziela

07:00 Rocko i jego świat

07:30 Prawdziwe Potwory

08:00 Dzika Rodzina Thornberrych

08:30 Pełzaki

09:00 Świat Allegry

09:30 Klarysa wyjaśni wszystko

10:00 Global Guts

10:30 Legends of the Hidden Temple

11:00 Kenan i Kel

11:30 Hej, Arnold!

12:00 Świat Allegry

12:30 Pełzaki

13:00 Prawdziwe Potwory

13:30 Rocko i Jego Świat

14:00 Klarysa wyjaśni wszystko

14:30 The Adventures of Pete and Pete

15:00 Podróż Allena Strange

15:30 KaBlam!

16:00 Dzika Rodzina Thornberrych

16:30 Hej, Arnold!

17:00 Prawdziwe Potwory

17:30 Pełzaki

18:00 Klarysa wyjaśni wszystko

18:30 Kenan i Kel

 

Źródło: http://web.archive.org/web/200103031307 ... dules.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
O co powiedziałem, prosiłbym o ramówki z 13-18 czerwca 1992

Jak chciałeś, to masz. Ramówki na dni TVP1, TVP2 i TV Katowice od 13.06.1992-19.06.1992

sobota, 13.06.1992

TVP1

07:30 Program dnia

07:35 Wieści

07:55 Wszystko o działce

08:20 Z Polski

08:30 Rynek Agro - program dla menadżerów rolnictwa

09:00 Wiadomości wieczorne

09:10 Ziarno

09:35 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży

10:30 Język angielski dla dzieci /65/

10:35 Wojownicze żółwie Ninja - serial anim. prod. USA

11:00 Rock-express: Marek Wiernik przedstawia najnowsze nagrania muzyki rockowej

11:30 Telewizyjny koncert życzeń

12:00 Wiadomości

12:10 Program dnia

12:15 Podróże na celuloidzie Piotra Parandowskiego: Miasto cierpliwe

12:50 Eko-Echo - program ekologiczny

13:00 Armie świata - wojskowy progr. publ.

13:30 My i świat - mag. aktualnych spraw międzynarodowych

13:55 Walt Disney przedstawia: "Kacze Opowieści" /76/, "Concho, kojot który nie był kojotem"

15:15 Z archiwum Teatru Telewizji: Tankred Dorst "Ja, Feuerbach", reż. Jerzy Gruza

16:50 Biznessa - Telewizyjny Kurs Kobiet Interesu

17:15 Teleexpress

17:35 Butik - program Grażyny Szcześniak

18:45 Z kamerą wśród zwierząt: Komu smakują karaluchy

19:00 Małe wiadomości DD

19:10 Dobranoc: Przygód Kilka Wróbla Ćwirka

19:30 Wiadomości

20:00 Polskie ZOO

20:20 Sprawa Thomasa Crowna - film prod. USA

22:05 Lewiatan - prog. publicystyczny

23:05 Wiadomości Wieczorne

23:20 Sportowa sobota

23:45 Czarny cień Wezuwiusza /2/ - serial sensacyjny prod. wł.

01:05 Program na niedzielę

 

TVP2

07:30 Panorama

07:35 Kaliber '92 - magazyn wojskowy

08:00 Halo "Dwójka"

08:20 Mała Księżniczka /14/: Wizyta o północy - serial anim. prod. jap.

08:45 Ona - magazyn dla kobiet

09:10 Przed Opolem

09:40 Tacy sami - magazyn w języku migowym

10:00 Z ziemi polskiej: Od Adelaidy do Królewskiego Kanionu - film dok.

10:40 Magazyn przechodnia

11:00 Polska Kronika Filmowa

11:10 Akademia Filmu Polskiego: Mąż szuka swojej żony - satyryczna komedia obycz.

12:35 Reporterzy Dwójki przedstawiają

13:00 Zwierzęta świata: Kraina orła /16/: W poszukiwaniu raju /2/ - serial przyrodniczy prod. ang.

13:30 Seans filmowy

14:00 Videojunior

14:30 Klasztory Polskie: Kolebka Kartuzów

15:00 Studio Sport: Koszykówka Zawodowa NBA

15:50 Program dnia

16:05 Szczęśliwy rzut - teleturniej

16:25 Losowanie Gier Liczbowych Totalizatora Sportowego

16:30 Panorama

16:40 Za chwilę dalszy ciąg programu - program rozrywkowy

17:10 Port lotniczy: Düsseldorf /11/ - serial prod. niem.

18:00 Program lokalny

18:30 Wielka gra - teleturniej

19:30 Galeria Dwójki: Jacek Sienicki

20:00 Muzyka moja miłość: Jerzy Skarżyński

21:00 Panorama

21:25 Słowo na niedzielę

21:30 Camerata 2 - mag. muzyczny

22:10 Bangkok Hilton /5/ - serial prod. ang.

23:05 Benefis Zygmunta Książka

00:00 Panorama

00:10 Program na niedzielę

 

TV Katowice

12:00 Program dnia

12:05 Wyprawa Profesora Gąbki - film dla dzieci

12:15 Studio Regionalne

12:30 Country Bar

13:00 Lider - teleturniej

13:30 Program satelitarny MTV

14:00 Studio Regionalne

14:15 Reporterzy przedstawiają

15:00 Ciekawostki sportowe ze świata

16:00 Aktualności

16:05 Pół willi bez pana młodego - film prod. czechosłowackiej

17:25 Studio Regionalne

17:40 Dni Kultury Polskiej

18:00 Aktualności

18:15 Aktualności kulturalne

18:30 Sport w "Trójce"

 

niedziela, 14.06.1992

TVP1

07:55 Program dnia

08:00 Rolnictwo na świecie

08:15 Przystanki codzienności: Wojciech Załęski - rzeźbiarz

08:35 Notowania

09:00 Teleranek - program dla dzieci: Big Cup '92 - żeglarskie marzenia i sport

10:00 Język angielski dla dzieci /66/

10:05 Rasmus wyrusza w świat: Niewinny jak panienka - serial prod. szwedzkiej

10:30 Australia (5-ost.) Od woy woy do wagga wagga - serial dok. prod. australijskiej

11:25 Telewizyjny koncert życzeń

11:55 Szkoła pod żaglami

12:20 Tydzień - magazyn rolniczy

13:00 Teatr dla dzieci - Maria Kossakowska, Janusz Galewicz "Czerwona Sukienka", reż. Zofia Miklińska

13:40 W starym kinie: Siódemka w Jedynce: Bestia Ludzka - film fab. prod. franc.

15:30 Raport

15:50 Rhytmick - program muzyczny

16:30 100 pytań do...

17:10 Studio Sport - mistrzostwa Europy w piłce nożnej, mecz Francja-Anglia

17:55 Teleexpress (w przerwie)

19:05 Wieczorynka: Walt Disney Przedstawia: Nowe Przygody Kubusia Puchatka /13/

19:30 Wiadomości

20:05 Jerzy Waszyngton /3/ - serial biograficzny prod. USA

20:55 Kabaret Olgi Lipińskiej

21:55 Cannes '92 - rep. z festiwalu Organowego

22:20 Sportowa niedziela

22:55 Europejski Miesiąc Kultury: Festiwal Kultury Żydowskiej - rep.

23:25 Teatr w Kadrze: Krótki karnawał. Rzecz o Teatrze w okresie odwilży

00:20 Program na poniedziałek

 

TVP2

07:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)

08:00 Film dla niesłyszących: Jerzy Waszyngton /3/ - serial biograficzny prod. USA

08:45 Słowo na niedzielę (dla niesłyszących)

08:50 Powitanie

09:00 Kobiety sukcesu

09:10 Rebusy - teleturniej

09:30 Programy lokalne

10:30 Ulica Sezamkowa - program dla dzieci

11:30 Róbta co chceta - rockowe spotkania, czyli muzyczna jazda bez trzymanki

11:55 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę (wyżły kontynentalne)

12:30 Podróże w czasie i przestrzeni: Life story, czyli tajemnica życia (2-ost.) - film dok. prod. ang.

13:30 Auto - magazyn motoryzacyjny

14:00 Klub Yuppies? - program dla młodzieży

14:25 Studio Sport - mistrzostwa świata w trialu

15:10 Wydarzenie tygodnia - progr. publicystyczny

15:30 Kino Familijne: Niezywkła podróż /1/ - film prod. USA

16:15 Program dnia

16:30 Panorama

16:40 Minilista przebojów - parodie znanych wykonawców muzyki rozrywkowej w wykonaniu dzieci

17:15 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych

18:00 Godzina szczerości z profesorem Krzysztofem Skubiszewskim, ministrem spraw zagranicznych

19:00 Gwiazdy świecą wieczorem: Piotr Paleczny

20:10 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej - mecz Szwecja-Dania

20:55 Panorama (w przerwie)

22:10 Honky Tonk - komedia prod. USA

23:20 Gwiazdy światowego jazzu na Jazz Jamboree '91: Tania Maria

00:00 Panorama

00:10 Program na poniedziałek

 

TV Katowice

12:00 Program dnia

12:05 Wyprawa Profesora Gąbki - film dla dzieci

12:15 Studio Regionalne

12:30 Magazyn artystyczny

13:00 Koncert Bonnie Raitt

13:30 Spadek - film prod. pol.

14:50 Studio Regionalne

15:00 Telefoniada - teleturniej

16:00 Studio Regionalne

16:05 Aktualności

16:30 Annapurna '91 - rep.

17:00 Sezon koncertowy 91/92

17:25 Goście Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego

18:00 Aktualności

18:15 Przegląd wydarzeń tygodnia

18:30 Sport w "Trójce"

 

poniedziałek, 15.06.1992

TVP1

13:30 Wiadomości

13:40 Program dnia

13:45-16:10 Telewizja Edukacyjna:

13:45 Mechanizm ekonomii rynkowej /6/: Rozwój interesu - serial prod. jap.

14:15 ABC Ekonomii: Koniunktura i wzrost gospodarczy - serial prod. niemieckiej

14:20 Zarządzanie: Struktury organizacji lub organizacja jako system - serial dok. prod. niem.

14:35 Gospodarka USA: Inflacja - jak powstaje spirala. - film dok. prod. USA

15:05 ABC Ekonomii: Czynniki produkcji

15:10 Rozwój firm - serial popularnonaukowy prod. USA

15:40 Uniwersytet Nauczycielski: Prezentacje - Oblicza Szkoły - zespół szkół ogrodniczych w suwałkach

16:10 Program dnia

16:15 Luz - program nastolatków

17:10 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej: Mecz Szkocja-Niemcy

17:55 Teleexpress (w przerwie)

19:15 Dobranoc: Reksio

19:30 Wiadomości

20:05 Teatr Telewizji: Ilia Erenburg "Burzliwe życie Lejzorka Rojsztwanca", reż. Maciej Wojtyszko

22:25 Drogi do wolności: Spotkanie z prof. Wiesławem Chrzanowskim /5/

22:40 Kronika III Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności"

22:45 Wiadomości wieczorne

23:05 Kino Europejskie: Kobieta z makijażem - film fab. prod. franc.

00:45 Program na wtorek

 

TVP2

16:25 Powitanie

16:30 Panorama

16:40 Sonda: "Test" /2/ - Badania wytrzymałości resorów samochodowych i rowerów

17:10 Artysta i jego świat: Caravaggio /cz. 1/ 0peracja Caravaggio - serial prod. ang.

17:45 Ojczyzna-polszczyzna

18:00 Program lokalny

18:30 Biuro, Biuro: Flirt - serial prod. niemieckiej

19:00 Pokolenia - serial prod. USA

19:20 Aktualności - Fotel Dwójki

19:30 Brahmsowskie interpretacje

20:10 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej: Mecz Holandia-WNP

20:55 Panorama (w przerwie)

22:10 Opowieści z dreszczykiem: Dziwne samobójstwo - serial prod. ang.

23:05 Siedmiu żydów z mojej klasy - film dok.

00:00 Panorama

00:10 Program na wtorek

 

TV Katowice

15:55 Program dnia

16:00 Aktualności

16:05 Wyprawa Profesora Gąbki - film dla dzieci

16:15 Relacja z Festiwalu Orkiestr Wojskowych Europy

16:35 Studio Regionalne

16:45 Sportowy hit

17:00 Kalejdoskop sportowy

17:30 Recepta na zdrowie

17:40 W cztery świata strony

18:00 Aktualności

18:30 Auto i Moto - mag.

19:00 Program satelitarny MTV

20:00 "Układ krążenia": "Proszę czekać" - film prod. pol.

 

wtorek, 16.06.1992

TVP1

08:00 Dzień dobry

09:00 Wiadomości poranne

09:10 Domowe przedszkole

09:35 Porozmawiajmy o dzieciach

09:40 Program dnia

09:45 Gotowanie na ekranie /1/ - magazyn kulinarny

10:00 Dynastia - serial prod. USA

10:50 Gotowanie na ekranie /2/ - magazyn kulinarny

11:05 Kwadrans na kawę - porady na temat zdrowia, mody i stylu życia

11:20 Ja i ten świat - śpiewa Bogusław Nowicki

12:00 Wiadomości

12:10 Program dnia

12:15-16:10 Telewizja Edukacyjna:

12:15 Agroszkoła: Nowości

12:45 Powitanie w bloku Telewizji Edukacyjnej

12:50 Surowce: Ruda żelaza - serial dok. prod. niemieckiej

13:05 Zdrowe jedzenie: Uprawy biotechnologiczne, entomologi o produkcji roślinnej

13:20 Fizyka: Promieniotwórczość sztuczna

13:50 Co, jak i dlaczego?: Dlaczego życie roślin zależne jest od słońca powietrza i wody - serial prod. niem.

14:00 Chemia: Powtórzenie wiadomości

14:35 Tele-komputer: Nowości informatyczne, Klub Amigi, Komputerowa prasa

14:55 Przygody Kapitana Remo

15:15 Sezam - magazyn popularno-naukowy

15:30 3-2-1 Kontakt: Na tropach dzikich zwierząt - serial dok. prod. jap.

16:10 Program dnia

16:15 Tik-Tak oraz film z serii: Dennis zawadiaka - serial anim. prod. franc.

17:05 Język angielski dla dzieci /67/

17:15 Teleexpress

17:35 Tom i Jerry - serial anim. prod. USA

18:00 Kontakt intymny /3/ - serial filmowy prod. ang.

18:50 Polska z oddali - Jan Nowak Jeziorański

19:00 Test - magazyn konsumenta

19:15 Dobranoc: Mały Pingwin Pik-Pok

19:30 Wiadomości

20:05 Dynastia - serial prod. USA

21:00 Tylko w Jedynce - program publicystyczny

22:15 Telemuzak - magazyn muzyki rozrywkowej

22:40 Kronika III Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności"

22:45 Wiadomości Wieczorne

23:00 Kanał 5

23:40 Siódemka w Jedynce: Pierre Jamet - wiek harfy - film prod. franc.

00:10 Program na środę

 

TVP2

07:30 Panorama

07:40 Rano

08:10 Diplodorianie /10/: Wielki mróz - serial anim. prod. amerykańsko-francuskiej

08:35 Świat kobiet

09:00 Program lokalny

09:35 Rano

09:40 Pokolenia /137/ - serial prod. USA

10:00 CNN

10:10 Telekronika doktora Anatolija Kaszpirowskiego

10:35 Rano

10:45 Przerwa

15:45 Powitanie

15:50 Diplodorianie /10/: Wielki mróz - serial anim. prod. amerykańsko-francuskiej

16:15 Sport

16:30 Panorama

16:40 Fredro na Kresach - rep.

17:05 Przegląd Kronik Filmowych: 200 lat Orderu Krzyża Virtuti Militari

17:40 Moja modlitwa

18:00 Program lokalny

18:30 Cudowne Lata: Mała Debbie - serial prod. USA

18:55 Europuzzle - teleturniej

19:00 Pokolenia - serial prod. USA

19:20 Rozmowy o Rzeczyniepospolitej

19:30 Z ziemi polskiej: O równości i sprawiedliwości - film dok.

20:00 Wielki Sport

20:30 XXXII Kaliskie Spotkania Teatralne - rep.

21:00 Panorama

21:30 Sport

21:40 Czerwona spódnica - film fab. prod. franc.

23:15 Droga polskiego losu - Jerzy Zawieyski. Tragiczne wydarzenia Sejmu w r. 1968

00:00 Panorama

00:10 Program na środę

 

TV Katowice

15:55 Program dnia

16:00 Aktualności

16:05 Wyprawa Profesora Gąbki - film dla dzieci

16:15 Studio Regionalne

16:25 Sportowy kwadrans

16:40 Bliżej prawa /1/ - magazyn

17:05 Śląska autonomia

17:30 Góry - magazyn

18:00 Aktualności

18:30 Bliżej prawa /2/

18:40 Piknik Country '91

19:00 Strych - magazyn

19:30 Program satelitarny MTV

 

środa, 17.06.1992

TVP1

08:00 Dzień dobry

09:00 Wiadomości poranne

09:10 Domowe przedszkole

09:35 Porozmawiajmy o dzieciach

09:40 Program dnia

09:45 Giełda pracy, giełda szans /1/

10:00 Pod jednym dachem /1/: Karp - serial filmowy prod. czechosłowackiej

10:50 Giełda pracy, giełda szans /2/

11:05 Kultura ludowa - konteksty

11:45 Narodziny firmy

12:00 Wiadomości

12:10 Program dnia

12:15-16:10 Telewizja Edukacyjna:

12:15 Agroszkoła: Produkcja zwierzęca

12:40 O "Kartotece" mówi Andrzej Wanat

12:45 Teatr Telewizji: Jerzy Różewicz "Kartoteka", reż. Krzysztof Kieślowski

14:05 W kręgu Rybczyńskiego

14:30 Awit Szubert - film dok. o krakowskim techniku

14:55 Każdy aktorem własnego szczęścia /cz. 2/ - absolwenci kursu aktorskiego Z. Wardejna rozmawiają nie tylko o sztuce aktorskiej

15:20 Celina z Izola - filmowy rep. o krakowskiej malarce

15:45 Przeszłość - przyszłości

16:10 Program dnia

16:15 Dla młodych widzów: Latający Holender

16:45 Kino nastolatków: Partnerzy - serial prod. USA

17:15 Teleexpress

17:35 Klinika zdrowego człowieka

18:00 Bill Cosby Show /33/ - serial kom. prod. USA

18:30 Encyklopedia II Wojny Światowej: Zwycięzcy i Pokonani

19:00 Dziesięć minut dla ministra pracy

19:10 Dobranoc: Opowieści upierzonego węża

19:30 Wiadomości

20:10 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecz Szwecja-Anglia

22:10 Artystki polskie

22:30 Reflex - program publicystyczny

22:45 Wiadomości wieczorne

23:00 Dom /9/: Po obu stronach muru - serial TVP

00:40 Program na czwartek

 

TVP2

07:30 Panorama

07:40 Rano

08:10 Piłkarze /1/: Nowy przybysz - serial anim. prod. jap.

08:35 Świat kobiet

09:00 Programy lokalne

09:30 Rano

09:40 Pokolenia - serial prod. USA

10:00 CNN

10:15 Gospodarka USA /4/: Deficyt budżetowy, czy można z nim żyć?. Polityka finansowa USA, wpływ na ekonomię lat powojennych

10:45 Rano

10:55 Przerwa

15:45 Powitanie

15:50 Piłkarze /1/: Nowy przybysz - serial anim. prod. jap.

16:15 Galopem - magazyn sportów konnych

16:30 Panorama

16:40 Magazyn ekologiczny

17:00 Losowanie Gier Liczbowych Totalizatora Sportowego

17:05 Kobiety-pisarki /3/: Sue Townsend

18:00 Program lokalny

18:30 Dick Turpin - serial prod. USA

19:00 Pokolenia - serial prod. USA

19:20 Aktualności - wywiad Dwójki

19:30 Kreacje operowe Ryszardy Racewicz: Mezzosopran, solistka Teatru Wielkiego w Warszawie

20:00 Z biegiem rzeki /4-ost./ - serial prod. ang.

20:55 Miniatury: Malarstwo amerykańskiego XX w.

21:00 Panorama

21:25 Ekspres reporterów

22:10 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej: Mecz Francja-Dania, w przerwie meczu Kronika III Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności"

00:05 Panorama

00:15 Program na czwartek

 

TV Katowice

15:55 Program dnia

16:00 Aktualności

16:05 Wyprawa Profesora Gąbki - film dla dzieci

16:15 Studio Regionalne

16:50 Lalki świata - rep.

17:20 Program satelitarny MTV

17:30 Gdzie są dwaj, albo trzej zebrani w imię moje - film dok.

18:00 Aktualności

18:30 Dni Wydziału Wychowania Muzycznego Akademii Muzycznej w Katowicach

18:40 Atman - program

19:10 Sport w "Trójce"

20:00 Bo oszalałem dla niej - film prod. pol.

 

czwartek, 18.06.1992 (Boże Ciało)

TVP1

08:55 Program dnia

09:00 Dla młodych widzów: O dwóch takich, co ukradli księżyc - film fab. prod. pol.

10:30 Wokół Krzyża - Międzynarodowe Spotkanie Młodzieży w Rzymie

11:20 Na olimpijskim szlaku - teleturniej

12:20 Barokowy duet - film dok. z udziałem gwiazd scen operowych Kathleen Battle i Wynton Marsalis

13:35 Czy Adam śpiewał to Maryli? /1/ - ballady śpiewa sławistka i pieśniarka Maryla Krupowies

13:50 W starym kinie: Brawura - film fab. prod. USA

15:50 Czy Adam śpiewał to Maryli? /2/ - ballady śpiewa sławistka i pieśniarka Maryla Krupowies

16:40 Podróże na Kresy: Jazłowiec - rep. filmowy

17:15 Teleexpress

17:35 Czy Adam śpiewał to Maryli? /3/ - ballady śpiewa sławistka i pieśniarka Maryla Krupowies

17:50 Myrna Loy - film dok. prod. USA

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:05 David Lansky /1/: Amerykańskie dziecko - serial sens. prod. franc.

21:30 Kołysz mnie - Martyna Jakubowicz

22:20 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecz Szkocja-WNP (retransmisja). W przerwie meczu ok. 23:05 Wiadomości wieczorne

00:20 Kronika III Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności"

00:25 Program na piątek

 

TVP2

08:00 Halo, Dwójka!

08:10 Nowe przygody He-Mana - serial anim. prod. USA

08:35 Pokolenia - serial prod. USA

08:55 "Koń jaki jest", czyli 70-lecie stadniny ogierów w Bogusławicach

09:40 Festiwal Filmowy w Niepokalanowie

10:30 Ulica Sezamkowa - program dla dzieci

11:30 Schola - reportaż o młodzieżowym zespole chóralnym przy kościele św. Mikołaja w Gdańsku

12:00 Indie w ogniu - film przygodowy prod. ang.

13:40 Orzeł biały - widowisko historyczne w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego

14:20 Jaś Fasola - ang. program rozrywkowy

14:50 Natolin - historia Pałacu

15:45 W duchu i w prawdzie - film dok. o księdzu Janie Zieji

16:30 Panorama

16:40 Program dnia

16:45 Pełna chata /1/ - serial kom. prod. USA

17:10 Czerwone Gitary i ich goście

18:10 Smutku Wesołek - istnienie Leśmianem

19:00 Muzyka Mozarta w Audytorium Jana Pawła II

20:10 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - mecz Holandia-Niemcy. W przerwie meczu ok. 20:55 Panorama

22:15 Franciszek - film o św. Franciszku z Asyżu prod. wł.

00:20 Program na piątek

 

TV Katowice

15:55 Program dnia

16:00 Aktualności

16:05 Wyprawa Profesora Gąbki - film dla dzieci

16:15 Studio Regionalne

16:30 Ekostres - mag. ekologiczny

16:45 Piknik Country '91 - śpiewa Tomasz Szwed

17:00 Po drugiej stronie ekranu

17:20 Podróże z "Trójką"

17:35 Boże Ciało w Papua New Gwinea

18:00 Aktualności

18:30 Na swoim - program Adama Wajdy

19:00 Daj szansę zdrowiu

19:30 Koncert polskiej muzyki religijnej

 

piątek, 19.06.1992

TVP1

08:00 Dzień dobry - poranny magazyn rozmaitości

09:00 Wiadomości poranne

09:15 Domowe przedszkole

09:35 Porozmawiajmy o dzieciach

09:40 Program dnia

09:45 Szkoła dla rodziców /1/

10:00 Dziedzictwo Guldenbergów /15-ost./ - serial prod. niemieckiej

10:45 Szkoła dla rodziców /2/

11:00 Nasi, wasi, Obcy - program o zróżnicowaniu wśród rolników i rzeczywistym obrazie wsi

11:40 Moja modlitwa: Rozważanie wokół Dekalogu. Rozmowa z ks. abp. H. Muszyńskim

12:00 Wiadomości

12:10 Panorama

12:15-16:10 Telewizja Edukacyjna:

12:15 Agroszkoła: Nowości Agroszkoły, Produkcja roślinna

12:45 Odpowiem na każde pytanie /1/: Na pytanie zgłaszane listownie przez telewidzów odpowiadają eksperci różnych dziedzin

12:55 Teleplastikon - społeczne problemy współczesnej Europy

13:15 Eko-Lego: D jak działanie. Co dzieci mogą zrobić już dziś.

13:40 BOR: Znany i nieznany - Biuro Ochrony Rządu

14:10 O Poezji... Z Niną Andrycz

14:25 Ojczyzna-polszczyzna

14:45 Szkoła żon

15:00 Pogranicze /10/: Przewodów Liski opowieść o ks. Michale Słotwińskim proboszczu parafii Przewodów

15:30 Uniwersytet Nauczycielski: Szkoła inaczej - Wyobraźnia

15:55 Odpowiem na każde pytanie /3/

16:00 Telewizja Edukacyjna zaprasza - informacje o programach planowanych na wakacje

16:10 Program dnia

16:15 Dla najmłodszych: Ciuchcia

17:05 Język angielski dla dzieci

17:15 Teleexpress

17:35 Laboratorium: W kosmiczną pustkę

17:55 Za kierownicą

18:00 Dziedzictwo Guldenbergów /15-ost./ - serial prod. niemieckiej

18:45 W kinie i na kasecie - magazyn nowości filmowych

19:15 Dobranoc

19:30 Wiadomości

20:05 Pocałunki - film fab. prod. USA

21:00 Opole '92: Kabareton /1/ - transmisja

22:45 Wiadomości wieczorne

23:00 Opole '92: Kabareton /2/ - transmisja

01:30 Program na sobotę

 

TVP2

07:30 Panorama

07:40 Rano

08:10 Przygody Supermana - serial anim. prod. USA

08:35 Świat kobiet

09:00 Program lokalny

09:30 Rano

09:40 Pokolenia - serial prod. USA

10:00 CNN

10:10 Polityka monetarna: Czy dobrze działa? Inflacja lat 70. i sytuacja monetarna lat 80.

10:45 Rano

10:55 Przerwa

15:45 Powitanie

15:50 Przygody Supermana - serial anim. prod. USA

16:15 Z kart krakowskiego archiwum: Piękna Zośka

16:30 Panorama

16:40 XXIX Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. Opole '92: Debiuty - transmisja koncertu

18:10 Programy lokalne

19:00 I Międzynarodowy Konkurs Młodych Wokalistów im. Stanisława Moniuszki: Koncert galowy - transmisja z Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej

21:00 Panorama

21:30 Sport

21:40 300 mil do Stefanii - film fab. prod. USA (1981), reż, Clyde Ware

23:15 Z cyklu Najważniejsze dialogi świata Thomas Mann: "Doktor Faustus"

00:00 Panorama

00:10 Program na sobotę

 

TV Katowice

15:55 Program dnia

16:00 Aktualności

16:05 Wyprawa Profesora Gąbki - film dla dzieci

16:15 Opolskie prezentacje muzyczne

16:35 Ciekawostki sportowe /1/

17:00 Ekspres Reporterów "Aktualności"

17:30 Studio Regionalne

17:45 Kącik Melomana

18:00 Program Satelitarny MTV

18:30 Ulice Śląska - pr. promoczyjny

18:45 Program redakcji opolskiej

19:00 Syndrom Śląski Wilhelma Szewczyka

19:30 Ciekawostki Sportowe /2/

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja poproszę o ramówki z dni: 10.03.; 17.03.; 24.03.; 31.03.; 07.04.; 14.04.; 05.05; 12.05 (te oczywiście z 1996 roku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 Kwietnia 1996r.

 

TVP1

6:00 Kawa czy Herbata?

7:45 VIP

8:00 Moda na Sukces (214) - Serial prod USA

8:30 Jadą, idą dzieci drogą - teleturniej

9:00 Wiadomości

9:10 Mama i ja

9:25 Gimnastyka dla Przedszkolaków

9:30 Domowe przedszkole

9:55 Porozmawiajmy o dzieciach

10:05 Dr Quinn (69) /powt/

10:45 Muzyczna Jedynka

11:00 Programik dla zwierząt

11:15 Dzieci takie, jak nasze

11:30 Publicystyka kulturalna

12:00 Wiadomości

12:10 Agrobiznes

12:15 Moja firma

12:40 Zaczynamy

12:45 Łowcy Tajemnic - Podziemna tajemnica (2)

12:55 Władcy Umysłów - Goebbels - Mistrz Propagandy (2)

13:25 Siła Tradycji - opowiada Szymon Kobyliński

13:40 Wojna na śmiech i życie (5) Władza pracuje

14:10 Czy wiesz, że

14:15 Encyklopedia II wojny światowej - Georing

14:35 Tajna historia ZSRR - Zmierzch

14:50 Program Dnia

15:00 Dla młodych widzów - Czad komando

15:30 Moda na Sukces (214) - Serial prod USA /powt/

16:00 Dla młodych widzów: Lub

16:25 Dla dzieci: Król zwierząt - quiz przyrodniczy

16:50 Kalendarium XX wieku

17:00 Teleexpress

17:20 Forum - program public.

18:10 Murphy Brown (58/102) - serial kom prod USA

18:35 Program jubileuszowy - czyli Polska 10, 20, 30, 40 lat temu - Żywią i bronią - program dok.

19:00 Wieczorynka

19:30 Wiadomości

20:10 Teatr Telewizji: Aleksander i Lew Szargorodscy ''Bar błaznów'' - reż Waldemar Krzystek

21:40 Puls dnia - Program publ.

22:00 Tydzień prezydenta

22:10 Miniatury - Agnieszka Ławniczakowa ''Jacek Malczewski''

22:15 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna

22:40 Gliny

23:05 Wiadomości

23:20 Mistrzowie kina: film Martina Scorsese ''Ulice nędzy'' film fab prod USA (1979), reż Martin Scorsese

1:05 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego - VI symfonia Piotra Czajkowskiego

2:00 Zakończenie programu

 

TVP 2

7:00 Panorama

7:10 Sport - telegram

7:15 Poranny magazyn Dwójki

7:50 Akademia Zdrowia Dwójki

8:00 Program lokalny

8:30 Zdrówko (16/29) - Serial kom prod USA

9:00 Świat kobiet - magazyn

9:30 Tajemnice pielęgnic - film dok prod jap

10:00 Krzyżówka 13-latków - program dla dzieci

10:25 Familiada - teleturniej (powt)

10:50 Multihobby

11:20 Wspólnota w kulturze - Stanisława Skolimowska

11:50 Zbigniew Wodecki - recital

12:15 Biografie: ''Alfred Nobel - Pan Dynamit'' - film dok prod szwedzkiej

13:00 Panorama

13:20 W poszukiwaniu szczęścia (2/4) - serial prod duńsk

14:15 Clipol

14:45 Muzyczne nowości Dwójki

14:55 Powitanie

15:00 Orson i Olivia (4/26) - ''Klejnot rodzinne'' - serial anim prod francuskiej

15:25 Akademia Zdrowia Dwójki - progr.sport.-rekr

15:35 Apetyt na zdrowie

16:00 Magazyn militarny

16:30 Magazyn piłkarski ''Gol''

17:00 Władztwo mórz (1/6) ''Uklad krwionośny'' - serial dok prod ang

18:00 Panorama

18:10 Program lokalny

19:05 Koło fortuny

19:30 Krzyżówka 13-latków

20:00 M.A.S.H. (2) - serial kom prod USA

20:30 Auto

20:50 Podatki 21 proc - 45 prod - Kupujący przyrządy i pomoce naukowe

21:00 Panorama

21:30 Sport telegram

21:40 Odjazd (2/3) - serial prod polskiej reż Magdalena i Piotr Łazarkiewicz

22:35 Magazyn literacki

23:05 Wołanie o pomoc - Zabójstwa w rodzinie, maltretowanie dzieci

23:35 Niezł gips - reportaż

24:00 Panorama

0:05 Koncert muzyki włoskiej Ottorino Respighi ''Pinie, fontanny, święta rzymskie

1:10 Zakończenie programu

 

POLSAT

7:00 Dzień dobry z Polsatem

7:55 Poranne informacje

8:00 Polityczne graffiti

8:15 Klub Fitness Woman

8:30 Grunt to rodzina (7/15) - kom prod USA

9:00 Czarodziejka z księżyca (45) - serial anim

9:30 Kalambury - prog rozrywkowy

10:00 Za wszelką cenę (157, 158) - braz telenowela

11:00 Disco Polo Live

11:55 Szczęście we dwoje - film fab prod USA 1990r.

13:35 Dyżurny satyryk kraju - prog Tadeusza Drozdy

14:00 Magazyn

14:30 Przygody Leona H

15:00 GaloGra!My

15:30 YE!, Ye!, Ye! - prog muz dla dzieci

15:30 Historie biblijne (7) - serial anim dla dzieci

16:00 Informacje

16:15 Czas na naturę

16:45 Alf (39/100) - amer serial kom

17:15 Kalambury

17:45 Webster (90) - amer serial kom

18:15 Pomoc domowa (15) - amer serial kom

18:45 Napad z bronią w ręku (1/6) - amer-austr serial obycz 1987r.

19:40 Losowanie LOTTO

19:50 Informacje

20:05 Przyjaciółki - dramat obycz prod amer 1983r.

21:50 Polityczne graffitti

22:00 Informacje i biznes informacje

22:25 Życie jak sen (63) - serial kom USA

22:50 Magazyn

23:50 Na każdy temat

0:50 Turbo Trans Gra!My

1:45 Pożegnanie

 

Źródło: Głos Pomorza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłbym prosić o ramówki z okresu 06.04.-15.04.1996??

PS: Napisałem 100. post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy posiada ktoś ramówki TV Gosat z pierwszej połowy 1998 roku? Ramówki w tamtym okresie pojawiały się w TeleTygodniu oraz w To&Owo TV :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. sobota, 26.10.2002

TVP2

06:45 do 3:00 Telewizja z przeszłością - 50 lat TVP

06:50 Telewizja Dzieciom; Gucio i Cezar; Kwiat Królowej Jednej Nocy; film lalkowy prod. pol.

06:55 Telewizja Dzieciom; Jacek i Agatka; film anim.prod.pol./czarno - biały/

07:05 Telewizja Dzieciom; Przygody Gąski Balbinki; rysunkowa bajka dla dzieci/cz-b/

07:10 Telewizja Dzieciom; Pomysłowy wnuczek; Grzybobranie; film anim.dla dzieci prod.pol.

07:20 Telewizja Dzieciom; Miś z okienka; film dla dzieci /cz-b/

07:30 Telewizja Dzieciom; Miś Uszatek; Strach ma wielkie oczy; film lalkowy dla dzieci

07:35 Telewizja Dzieciom; Dziwne przygody Koziołka [beep]ka; Kucharz okrętowy; film anim.prod. pol.

07:45 Telewizja Dzieciom; Proszę słonia; odc. 1 Witaminki; serial anim.dla dzieci

07:55 Telewizja Dzieciom; Plastusiowy pamiętnik; odc. 1 Nasz dom; serial anim dla dzieci

08:05 Zrób to sam; program Adama Słodowego; powt.

08:30 Przeboje 1965 roku prezentuje Lucjan Kydryński

09:20 Sonda-Do utraty tchu; program popularno-naukowy; powt.

09:50 Najważniejszy dzień życia; Gra; film fab.prod. pol.; reż: Andrzej Konic; wyk: Ryszarda Hanin,Marian Kociniak

11:00 Polska zza siódmej miedzy-Tartak; reportaż Macieja Szumowskiego

11:40 W dniu tak uroczystego jubileuszu; reportaż Eugeniusza Pacha i Romana Kanciruka

12:00 Mądrej głowie "Jak z prawy?"

12:50 Teatr Telewizji; Ożenek; 1976 autor: MiIkołaj Gogol; reż: Ewa Bonacka; wyk: Irena Kwiatkowska, Anna Seniuk, Wiesław Michnikowski, Kazimierz Brusikiewicz, Jan Kobuszewski, Wojciech Pokora

14:30 Spotkanie z prof. Bardinim

15:05 Kabaret Olgi Lipińskiej; Kontrola

15:50 Dziewczyny do wzięcia; 1972 film fab. prod. polskiej; reż: Janusz Kondratiuk; wyk: Ewa Szykulska, Ewa Pielach, Regina Regulska, Jan Stawarz i inni

16:45 Kabaret Starszych Panów; Wieczór 16 - Zaopiekujcie się Leonem

18:00 PROGRAM LOKALNY

18:30 Panorama

18:56 Pogoda

19:10 50 lat TVP; L jak Laskowik, T jak TEY; Z tyłu sklepu

20:00 Dobranocka dla dorosłych

20:15 Z biegiem lat, z biegiem dni; Kraków 1886; 1980 serial prod. pol.; reż: Andrzej Wajda; wyk: Anna Polony,Jan Nowicki

21:50 Słowo na niedzielę

22:00 Panorama

22:20 Sport-telegram

22:28 Pogoda

22:40 Dobry wieczór,dobre kino; Krew z krwi, kość z kości; Flesh and Bone; 1993 film fab.prod.USA/dla dorosłych/; reż: Steve Kloves; wyk: Dennis Quaid,Meg Ryan,James Caan

00:45 Gala Boksu Zawodowego

02:30 Muzyka na dobranoc; Pamelo żegnaj; -Tercet Egzotyczny i Goście - koncert[stereo]

03:25 Zakończenie programu

 

2. Są to:

- Cyfrowy Dolny Śląsk (Nowiny Jeleniogórskie, Panorama Oleśnicka, Wiadomości Oławskie)

- Bałtycka Biblioteka Cyfrowa (Bałtyckie "Zbliżenia", Głos Pomorza (numery od października 1981), Dziennik Bałtycki)

- ZBC Pomerania (Głos Koszaliński, Głos Pomorza (numery do września 1981))

- Świętokrzyska Biblioteka Cyfrowa (Słowo Ludu)

- Małopolska Biblioteka Cyfrowa (Dziennik Polski)

- Śląska Biblioteka Cyfrowa (Kronika Beskidzka)

- Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa (Nowiny Rzeszowskie)

- Chełmska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Chełmski)

- Krośnieńska Biblioteka Cyfrowa (Tygodnik Krośnieński)

- Nowohucka Biblioteka Cyfrowa (Głos Nowej Huty)

Domyślam, że są jakieś gazety z programem TV pochowane w różnych bibliotekach, ale ich jeszcze nie znalazłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Czy ktoś ma może program dnia z 1.09.1995 r.(TVP 1 i 2 oraz POLSAT)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...