Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to sorki, źle zrozumiałem pytanie ;) Może zrobią swiąteczną promocje, zresztą podobnie jak C+, i sprzedadzą te dekodery kilientom. W takiej sytuacji bardzo chcętnie bym odkupił dekoder. Ale tylko,zęby była możliwośc wypowiedzenia RM. Czy Ty też, panie Bogdanie, dostałeś oferte wykupu dekodera tylko w opcji F + RM.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś juś na tym forum o tym pisał..mam Samsunga S305G niecałe pół roku i mam z nim trochę problemów...średnio raz na kilka dni się wyłącza...czasem przeskakuje miedzy listami kanałów..ostatnio tez sie zawiesił...denerwujący jest rownież częsty brak epg...ma ktoś podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Mam problem z dekoderem CP Echostar DSB-616. Otóż korzystam z własnej utworzonej listy kanałów. W czasie niekodowania Relax Mix dodałem je sobie do listy. Po ich zakodowaniu usunąłem je wszystkie naraz z listy. Zapisałem zmiany. Gdy zobaczyłem listę wiele kanałów miało takie same liczby np. 5 kanałów miało numer 11. Nic się nie mogę zrobić i czy da się z tym coś zrobić (oprócz tworzenia od nowa listy)? Za wszystkie odpowiedzi dzięki.

:wink: Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zdarzyło sie to na E-606. Dlatego najlepiej zrobić 2 listy ulubionych programów. Jedną z Pakietem Familijnym, drugą z Familijnym+Pakiet Relax Mix. W czasie promocji przełączy się tylko listy i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba standardowy błąd Echostarów. Ja nigdy nie kasuję żadnych programów, zawsze je przesuwam, po promocjach lecą na dalsze pozycje, a w czasie promocji wracają. Sposób kolegi Romar7 też jest dobry, nie pomyślałem wcześniej żeby tak robić. Tylko, że ja u siebie zawsze pracuje na liście: wszystkie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję i podpinam ten temat. Będzie on służyć do wymiany uwag, pytań i rozwiązywania problemów z odbiornikami Cyfrowego Polsatu. Jest to wątek ogólny dla wszystkich modeli, ale mamy także wydzielone wątki dla niektórych, o czym w innym podpiętym temacie w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tych dekoderów:

 

http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=405

http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=582

 

Czy przy włożonym CI Polsatu na pierwszym miejscu a wyżej włożonej karcie Cyfry+ będzie dobrze działać??

Oraz czy będzie całość działać jak do drugiej kieszeni włożę uniwersalny CI z kartą MTV??

 

Proszę o odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w temacie Echostar 717 ale tam mało ludzi zagląda chyba :)

 

Mam problem na tym echosiu i z konwerterem od polsatu przy antenie z siłownikiem nie złapie astry...

 

Włączam jakąś częstotliwość z Astry (uprzednio dodając nowego satelite) i nic choćbym miał ustawić siłownik nie wiem w jaką stornę to nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może teraz dobrze trafie z zapytaniem.. :wink:

 

po ostatnich wichurach zginęło mi kilka programów, wlazłem więc na dach pokręcić anteną i bez efektu.. poprawił sie sygnał ale programów dalej nie ma.. zacząłem więc grzebać w menu, przywróciłem w końcu ustawienia fabryczne no i teraz dalej nie mam tych programów których szukałem a w dodatku na tych co miałem zginął mi obraz!!

co to może być?? dekoder Samsung DSB-5305G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odbiór się pogorszył w czasie wichury to mało realne aby tuner został uszkodzony. Podejrzewam że przyczyna może leżeć po stronie konwertera, sprawdź jeszcze raz, być może konwerter dostał czymś "ciężkim" i ma pękniętą obudowę i z tego powodu do środka dostała się wilgoć i dlatego masz problem z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może teraz dobrze trafie z zapytaniem.. :wink:

 

po ostatnich wichurach zginęło mi kilka programów, wlazłem więc na dach pokręcić anteną i bez efektu.. poprawił sie sygnał ale programów dalej nie ma.. zacząłem więc grzebać w menu, przywróciłem w końcu ustawienia fabryczne no i teraz dalej nie mam tych programów których szukałem a w dodatku na tych co miałem zginął mi obraz!!

co to może być?? dekoder Samsung DSB-5305G

 

Ale jest jakiś komunikat?? zakodowany sygnał czy coś takiego? czy tylko czarny ekran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge dekodera przywrocic do ustawien fabrycznycz, po wywolanu tej opcji w meni i nacisnieciu ok. nic sie nie dzieje.Po drugie znikaja mi smoczynnie transpordery np.cala paczka tvn lub inne 12188 lub 12254.Oile tvn wraca po ponownym recznym przeszukaniu to te inne nie. Pjawiaja sie po ponownym wlaczeniu dekodera ale nie zawsze.Komunikat:Brak sygnalu z anteny sprawdz ustawienia i konfiguracje dekodera. Sygnal odbieram bardzo dobrze jakosc 95% sila 75%.Po instalacji najnowszego oprogramowania nic sie nie zmienilo.Czy to znaczy ze dekoder pada lub jest inna przyczyna. Ten Samsung uzywam juz okolo pieciu lat i do teraz nie bylo zadnych problemow. Czy ktos moze mi cos doradzic lub pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień dekoder u dystrybutora, a jeśli jesteś jego właścicielem to współczuję, że kupiłes od CP tego śmiecia. możesz jeszcze zadzwonić do nich i powiedzieć co siędzieje. niech ci go naprawią :wink:

 

PS. weź dekoder do jakiegoś znajomego co ma czaszę i zobacz u niego, czy będą występowały problemy. jeśli będzie u niego ok. to masz źle ustawioną antenkę lub walnięty konwerter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi tez cos takiego od paru dni sie stalo ze w ogole sygnalu nie ma czarny ekran , wzialem dekoder do sklepu gdzie kupowalem podlaczyli i okazalo sie ze dziala, wiec co pewnie konwerter siadl?

 

Na pracującycm dekoderze wyciągnij wtykę i uruchom dekoder jeszcze raz. Na 100% Ci to pomoże.

 

Gdybyś miał uwalony konwerter to ten dekoder pokazałby komunikat "Szukam Sygnału".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...