Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jedną rzecz :

 

Czy Wy też tak macie, że na CP na dekoderze Samsunga DSB-S305G , pomiędzy programami nadawanymi < właściwie przez wszystkie stacje jakie są , najbardziej chyba pakiet Discovery, i Muzyczny , bo na niekodowanych Polskich programach tego raczej aż w takim natężeniu nie ma tego > są bardzo duże różnice poziomu fonii ?

np nagle przerywające dokument na Discovery Science reklamy potrafią zbudzić sąsiada .... :evil:

To jest strasznie męczące, drażliwe i irytujące - właściwie nie rozstaję się nigdy z pilotem , bo i tak wiem że zaraz " runie " potężna ściana dźwięku, którego nikt nie zapraszał ...

 

Czy jest na to jakaś rada >?

Czy to leży w gestii CP > ?

 

Co o tym myślicie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie w gestii CP, a samych nadawców poszczególnych kanałów. Głupi trick z fonią z zachodnich kanałów TV nieudolnie przenoszony na nasze podwórko. Strasznie wkurza, ale CP z tym nic zrobić za bardzo nie może - winni są już sami nadawcy.

 

Źle to ująłem, inaczej:

 

CP mógłby coś zrobić, ale:

 

1) Dodatkowe koszta

2) Być może nadawcy nie chcą, aby ingerować w emitowaną treść i nadal chcą wkurzać widzów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z taki pytankiem

 

Właśnie wysłałem do Polsatu pismo o zakończeniu umowy, bo miałem do 15 października opłacony i tak

 

Chiałbym sprzedać tuner echostar 606 i pytanko, czy jak skończyłem umowę, to karta Polsatu jest do wyrzucenia, czy jak ktoś kupi ode mnie i opłaci abonament, to odblokują mu tą kartę I

 

Aha i będzie można odbierać na takim dekoderze programy fta.

 

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to wyrzucić kartę i od razu wyrzuć dekoder :lol::lol: .

 

A tak poważnie karty są parowane z dekoderem. Dekoder bez karty to złom nieużytkowy. Oczywiście, że tylko dzięki tej karcie, będziesz mógł oglądać kanały FTA a nawet, jak zapragniesz, to ponownie CP - po opłaceniu abonamentu. :lol::lol::lol:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z aktualizacja oprogramowania na tym dekoderze...mam go juz prawie rok i w opcji manualna aktualizacja oprogramowania ciagle ten sam komunikat...nie mozna zaktualizowac oprogramowania, nie ma, aktualizuje sie samo ( chyba nie, bo w zestawie TP ciagle jest HB 1-6)

 

A pytanie 2gie, format YUV ( w ustawieniach TV) , coz to takiego, mam ustawiony RGB. YUV jest gorszy, kiedy sie go stosuje ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, tu nowy :wink: Czy jest tu gdzies taki dzial, w ktorym toczy sie dyskusja nt. dekoderow, np wszystko o Samsungach, bo mialbym p

a

re zapytan co do DSB-S305G ? Pozdrawiam

posiadam samsunga dsb 305 ,ale nikt na forum nie chce dzielić się informacjami na temat tego dekodera.używam go od 7 miesięcy,nie mam z nim większych problemów-działa również wyjście komponent na wyjściu euro,oczywiście trzeba dokupić przejśćiówkę euro-komponent,cena 12zł.obraz naprawdę jest lepszy od rgb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...