Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten komunikat to o blokowaniu dekodera?

Jeśli nie, to powinien zniknąć, po krótkiej chwili sam, lub za pomocą przyciska OK. Jeśli nie, to wyłącz dekoder na chwilę, całkowicie z prądu i ponownie włącz. Spróbuj ze dwa razy. Jeśli dalej nic - zostaje tylko serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Acolor=blue]wzór koloru np. niebieski - wybierasz go z listy kolor domyślny - tylko nie czerwony - red [/colorA]

bez literki "A" na początku i końcu słowa color i tak zapisz w tekście podpisu.

 

Odnośnie komunikatów w komunikatorze - jeszcze się tym nie bawiłem. Tak bardzo to przeszkadza, niech sobie będzie. Naprzykład w dekoderze Mediasat Cyfry+, przyjmowałem to ze spokojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problemy z sygnałem w dekoderze DVR.

Otóż po instalacji kanałów wszystko jest ok (wszystkie kanały działają). Następnie po wyłączeniu dekodera (powiedzmy na noc) i po włączeniu rano następnego dnia, na niektórych kanałach nie ma sygnału. Tak jest na FoxLife, Zone, radiach. Działają tylko niektóre kanały.

Może ktoś wie w czym jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem ok. 18 - 19 brainiaców na discovery.

W połowie programu pojechałem do sklepu, po ok 30 minutach wróciłem.

Patrze na TV a tam napis "brak sygnału" a na paskach było:

Siła: 13%

Jakość: 0% :x

Sprawdziłem fki i nic.

Chciałem wejść do "menu dekodera" i z ledowością co weszłem tak się wieszał... :x

Wyjąłem karte i nic się nie zmieniło...

Chciałem go wyłączyć... nieidzie...

Nic niedziałało.

Wyłączyłem go z gniazdka.

A po chwili jakieś literki na jego panelu zaczeły śmigać...

Chyba od L 0 do L 100

A potem już wszystko działało.

Ktoś miał podobny problem?

To wina mojego dekodera czy może Cyfrowy Polsat coś mieszał? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze Fergusona SQ100LT (analog)

Transformator w nim siadł bo się nie grzeje.

Zmieniałem bezpieczniki i nic... :x

Kupiłbym nowy ale taniej wyjdzie kupić używany na allegro. :wink:

Są już nawet za 1PLN :wink:

Kupie sobie może Amstrada za 20 zł z wysyłką. :wink:

To chyba przez te twoje testy z satelitami :wink:

A co to będzie gdy będe miał siłownik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś metoda zwiększenia pamięci Sagema tak aby złapać większą ilość kanałów (HB i Astra). Część ostatnich kanałów z listy jest pomijana (paczka TVP).

Czy usunięcie niepotrzebnych list ulubionych kanałów powiększy choć trochę tą nieszczęsną pamięć?

 

Z góry dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj mu zrobić tzw. reset wyłącz dekoder z sieci wciśnij na dekoderze przyciski < > i trzymając je włóż wtyczkę do sieci i jak na wyświetlaczu pojawi sie 00-- puść przyciski i poczekaj aż dekoder dojdzie do 04-- i sie ponownie uruchomi. Aha wcześniej usuń wszystkie listy ulubionych kanałów i ustaw dekoder w tryb transponder. Powinno pomóc bo jest to standardowa procedura opracowana przez techników CP :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co miesiac oplacam abonament za Polsat Cyfrowy 49.80 i tutaj moje pytanie czy moge teraz przy najblizszej wplacie zaplacic tylko za pakiet familijny czyli 30zl, a pozniej w czerwcu czy lipcu znow wrocic do wiekszego abonamentu czyli tego za 49.80? czy musze ich wczesniej jakos powiadomic ze chcialbym zmienic cos na pare miesiecy?bardzo prosze o odpowiedz. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się zorientować czy u Was podobnie jak i u mnie podczas intensywnych opadów deszczu lub porywistego wiatru zanika sygnał Cyfrowego Polsatu?? Może ktoś wie w jaki sposób da się uniezależnić siłę sygnał od warunków atmosferycznych jeżeli taka możliwość istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...