Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam następujący problem. Kupiłem 2 dni temu dekoder cyfrowego polsatu z pakietem mini. Sprzedawca miał jakies problemy z wydrukowaniem umowy a że sklep trzeba było zamykać więc dał mi dekoder i powiedział że kanały zostaną uaktywnione w poniedziałek ale już kilka kanałów tj. VIVA czy 4funTV ma odbierać. Jednak po podłączeni do mojego TV okazało się że na wszystkich kanałach jest komunikat: "Szukam sygnału..." a wszystko jest podłączone prawidłowo bo sprawdziłem kilka razy. Moj konwerter ma 0,4db ale na starej standardowej satelicie odbiera dobrze TVN. Proszę o jakieś wskazówki co robić. Nie przestawiałem nic w menu, jedynie sprawdziłem tak jak pisało w instrukcji czy mój LNB jest włączony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sklepie w którym kupowałem tuner ten podłączony był do telewizora i cały czas włączony był tam jakiś kanał a jak już mówiłem ja nie zmieniałem nic tylko podłączyłem go u siebie na takich opcjach jakie były ustawione w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak stary masz ten zestaw satelitarny? Możliwe że posiadasz starszy typ konwertera (10 lat i więcej) który uniemożliwia odbiór przekazów cyfrowych.

 

Jeszcze możesz przejść się do sąsiada (jak masz taką możliwość) i u niego sprawdzić swój dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal wystepuja problemy z zastosowaniem przelacznika Diseq i np.2 konwerterow w tunerze Echostar 616?Wiem ze tak bylo kiedys,czy ktos ma jakies doswiadczenia w tej dziedzinie?Bylbym wdzieczny za opisanie z jakimi przelacznikami radzi sobie bez problemu /o ile sobie radzi /

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Mój wuja posiada CP i dekoder Echostar ten taki niewielkich kształtów, i tak się zastanawiałem, i teraz moje pytanie: gdzie się wkłada w ten dekoder kartę??? Bo nigdzie nie widziałem ani klapki gdzie się otwiera by mieć dojście do gniazda ani nic podobnego. Gdzie się kartę wkłada??? jak to jest??

:lol::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jezeli od 2 miesiecy ci obraz sie tnie to dlaczego nie sprobuijesz pokrecic troche ntena w lawo i w prawo ale bardzo powoli. u mojej siostry w niemczech to pomoglo bo obraz sie momentami cial na wszystkich czestotliwosciach a ja tylko lekko w lewo przekrcilem i mocniej przymocowalem i wszystko ladnie dziala nawet przy zachmurzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po przeszukaniu forum nie znalazlem niestety zadnego pasujacego posta do mojego pytania a mianowicie:

czy istnieje mozliwosc poprawnego recznego ustawienia zegara? poniewaz w menu s305g istnieje mozliwosc przestawienia recznego lub automatycznego strefy czasowej natomiast nie ma mozliwosci ustawienia zegara urzadzenia,

w zwiazku z tym, ze po bezskutecznej probie poszukiwan w/w zrobilem reset do ustawien fabrycznych i okazalo sie ze zegar jest przestawiony o 8! godzin w tyl, wiec korzystanie z epg jest niemozliwe

kilkukrotne resety i wylaczanie z gniazdka nie przynosi efektow

 

pozdrawiam

nurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa

temat cwiczony ;-) mam ustawione na "recznym" +8 godz z tym ze na niektorych kanalach epg pokazuje mi jak dla czasu prawidlowego (teraz jest 17:30) czyli gmt +8 a na niektorych pokazuje mi prawidlowy czas , 17:30 + 8 godz czyli pokazuje epg dla programow z 01:30

w menu samsunga niestety nie znalazlem mozliwosci recznego ustawienia gmt :evil:

 

ps.

po jakim czasie powinien pobrac wlasciwy gmt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! jestem tu nowy !

Mam pewien problem zamówiłem sobie cp i w pakiecie jest polsat1 a nie chce go odbierać piszę cały czas zakodowany sygnał (dekoder echostat dsb 606)

pani z informacji mówi aby wyłączyć i włączyć z prądu a potem czekać, czekałem od rana od 8 i dalej nic. Proszę o pomoc.

 

I czy ktoś wie gdzie w Białymstoku jest dystrybutor CP bo tam się mam zgłosić jeżeli nic nie pomoże :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście tutaj na forum, tylko białostoczanie odpowiadają na Twoje pytania :D Pozdrawiam :wink:

 

Z Polsatem nic sam raczej nie zrobisz. Dziwna sprawa, że tylko Polsat nie działa :? Właśnie z tym problemem idź do swojego dystrybutora. Aby łatwiej Ci było, to podaję namiary na punkty w których można tą sprawę załatwić:

AGAT

ul Gen. W. Andersa 38

15-113 Białystok

(85) 662 32 02

 

AVEXIM

ul Legionowa 9/1 lok 140

15-281 Białystok

(85) 742 06 69

 

Z.U.E. Satmed

ul Antoniuk Fabryczny 1

15-762 Białystok

(85) 654 74 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się zorientować w jednej sprawie.Mam dekoder Echostar DSB-616 planuje zakup tej oto stacjonarnej nagrywarki DVD http://www.allegro.pl/item216616197_manta_dvd_038_emperor_recorder_2_dvd_divx_euro_.html

I w związku z tym mam pytanie czy mogę podłączyć tą nagrywarkę do mojego dekodera? I jeszcze jedno siła sygnału u mnie wynosi 50% czy to wystarczająca ilość aby nagrywarka funkcjonowała prawidłowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...