Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musi chodzić - sam bym go uruchamiał, gdybym miał taką potrzebę.

 

Ale wtedy zajęło by to dość długo czasu gdyż dysk potrzebuje czas na reaktywacje. W nagrywarkach z dyskiem HDD jest taka opcja Sleep która po 30 min. jeśli nie korzystamy z HDD wyłącza go w celu przedłużenia żywotności. I aby rozpocząć odtwarzanie lub nagrywanie musi upłynąć trochę czasu. A dysk w Echosiu pracuje cały czas aby można było w każdej chwili włączyć nagrywanie lub odtwarzanie. To tak prawie jak w komputerze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym moderatorom, aby nie kasowali watkow ktore demaskuja cwaniactwo Zygmunta.

A wlasnie tak sie stalo, kiedy napisalem o badziewiastej przelotce w zlomie zwanym zlomie E-717, ktora nie dziala i dzialac nie bedzie, bo niedorozwinietym programistom CP zachcialo sie ja zablokowac.

Chyba, ze moderatorzy sa po prostu zatrudnieni przez CP w celu zajmowania sie bzdetemi, a nie obiektywnego informowania klientow o pulapkach czychajacych na nich w Salonach Sprzedazy Zlomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

W temacie techniki TV-sat jestem lekko zielony, przygodę z "satelitą" rozpocząłem przedwczoraj po udanym montażu (samodzielnym) anteny z dekoderem CP.

Dekoder mój to SAMSUNG DSB-305.

W związku z tym mam takie (głupie zapewne dla wielu z Was) pytanie - po podłączeniu dekodera i ustawieniu anteny oraz "nie mieszaniu" w ustawieniach dekdoera miałem od razu ustawione około 200 kanałów (platforma Polsatu Cyfrowego plus kanały FTA polskie i zagraniczne) -

czy jestem fabrycznie "skazany" tylko na te w/w kanały - czy też mogę sobie "pogmerać" po HotBirdzie (a raczej jego częstotliwościach) i poznajdywac jakieś jeszcze inne? Jesli tak, to prosiłbym o jakąs naprawdę ogólną wskazówkę jak to uczynić. Dziekuję i przepraszam za nieskorzystanie z "szukajki" ale nawet za bardzo nie wiedziałem pod czym to szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapodać wszystko co jest na HotBird tzn kodowane i niekodowane jest tego około 1000. Tylko pytenie po co ? W większości to co jest niekodowane to jakieś arab TV, chociaż są fanatycy i takich programów. A jak to wyszykać to polecam instrukcje tam wszystko jest opisane, w skrócie wchodzisz w menu instalacja i musisz przeszukać całego satelitę z opcją wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na dekoderach CP można mieć stałe łącze internetowe czyli ogółem odbierać internet? Bo mój kolega ma Cyfrowy polsat i z dekodera CP ma do komputera podłączone i ma stałe łącze internetowe. Dlaczego?? Jest taka możliwość?? Komu się wtedy płaci abonament za internet?? O co z tym chodzi?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam pytanie, jak można zainstalować manualnie program gdyż znalazłem w nowościach cyfrowego polsaty że nadaje ccarton network całodobowo na jakiś tam częstotliwościach ale jak to zrobić. Proszę pomóżcie, Zz góry dzięki (jak narobiłem błedów to sory ale jestem dyslektykiem Smile)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...