Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mocne uderzenie Cyfrowego Polsatu ? - i co to znaczy, jak konkurencja oddycha za plecami. Fajnie się zaczyna. Ktoś ?, tu napisał, że nie ma miejsca na trzecią platfomę (a w drodze czwarta? TVP).

.....ssssssskoda, że nie pokazali wszystkiego w DVR717 z 160 GB.

P.S.

.....ssssssskoda - słówko pożyczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!!! Pozdrawiam !!! Jestem abonentem Cyfrowego Polsatu od 2 lat. Mam Echostara 606. Chodzi na razie bez zarzutu. Odbieram już Eurosporty z czego bardzo się cieszę. Na razie zostaję przy tym sprzęcie i z tą platformą. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z usługami interaktywnymi np. pogoda, bo mi na Echostarze 606 nie chodzą? A na ulotkach o nich piszą tylko w takim razie po co?

No i abonament w takim razie powinien być niższy, ponieważ nie ma dostępu jakby do wszystkich usług. Co Wy na to? Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z usługami interaktywnymi np. pogoda, bo mi na Echostarze 606 nie chodzą? A na ulotkach o nich piszą tylko w takim razie po co?

No i abonament w takim razie powinien być niższy, ponieważ nie ma dostępu jakby do wszystkich usług. Co Wy na to? Romar7.

 

Zadzwoń do nich na infolinię i dopominaj się swojego, chyba że w umowie masz zaznaczone że twój dekoder nie obsługuje aplikacji interaktywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie gdzie CP wrzuci AXN'y i Romantice na głównej liście? Może zaraz po MTV & VH1 ?

 

Według mnie raczej nie, tylko przegrupuje wszystkie kanały i zrobi całkiem nową listę. Tak to by to wszystko trochę chaotycznie wyglądało, a trzeba pamiętac że do końca roku jeszcze jakieś kanały się zapowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie gdzie CP wrzuci AXN'y i Romantice na głównej liście? Może zaraz po MTV & VH1 ?

 

Według mnie raczej nie, tylko przegrupuje wszystkie kanały i zrobi całkiem nową listę. Tak to by to wszystko trochę chaotycznie wyglądało, a trzeba pamiętac że do końca roku jeszcze jakieś kanały się zapowiadają.

 

Racja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze posiadasz E616stke :) powiedz mi, dziala Ci poprawnie EPG ? ja mam na +1 program w przod, kiedy klikne dalej, mam komunikat pobierania danych, ale i tak nic nie pobiera a czasami robi przeskok (jest np 12:30 a on podaje od 20:00 bez mozliwosci cofniecia sie do programow pomiedzy tym czasem 12-20) co to moze byc ?

 

czy ta aktualizacja bedzie jakos ok 24:00 :) czy rano dopiero bedzie ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsunga DSB-S305 i w menu jest taka opcja: Wbudowany Nagravision - Wiadomość pocztowa i mam takie pytanie czy CP cos tam wysyła na ta poczte bo jak na razie u mnie nic nie ma. Z tego co sie orientuje to C+ tez takie coś ma i jest tam podawane do kiedy sie ma opłacony abonament czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...