Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też wymuszenie nic nie daje. Pisałem w związku z tym do CP, ale dostałem w odpowiedzi formułę, że EPG nie zależy od nich.

Byłem też w dwóch punktach. W jednym powiedziano mi, że to normalne i mam za każdym razem wyłączać dekoder z prądu. Nawet spróbowałem, ale to też nie pomaga.

W drugim APS-ie usłyszałem, że te dekodery są wadliwe i wymienią mi na HD 5000 lub HD 6000, tylko obecnie nie mieli na stanie. Zastanawiam się tylko, czy to ma sens skoro u Was jest tak samo.

Wydawało mi się, że skoro EPG na tych kanałach jest, to powinno się samo wczytywać, ale czytając, co piszecie zaczynam wątpić.

Edytowane przez bomel91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak wyłączyć lektora filmu na CP? Czy można w każdym filmie? To jest funkcja przypisana dekoderowi, czy raczej telewizorowi?

 

PS. Mam nadzieję, ze nie dubluję tematu.

Edytowane przez Barti
Niestety, dublujesz. Dlatego też połączono wątek z istniejącym już wątkiem dotyczącym dekoderów Cyfrowego Polsatu. Nie dublujemy wątków na forum. Poprawiono też pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Nie znajduję lepiej pasującego tematu, więc zapytam się tutaj. Przedłużyłem wczoraj umowę i zyskałem Eleveny w pakiecie. Zaświeciły mi się już na głównym dekoderze (Evobox), ale wciąż nie są dostępne na multiroomach (HD 3000). Pojawia się komunikat: tego kanału nie ma w twoim abonamencie. Teoretycznie umowa wchodzi jutro w życie, ale skoro już mam dostęp na głównym dekoderze, to powinny się świecić też na dodatkowych. Coś mogę zrobić, żeby zaczęły działać już dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi HD 5000 po odblokowaniu Multiroom przestał widzieć kartę, cały czas komunikat o braku karty, w Menu pozycja numer karty pusta.

Nie pomogły ustawienia fabryczne, ani przetarcie styków chipa karty.

Jutro idzie do punktu CP, przy ewentualnej wymianie mam pytanie:

Czy inny model HD X000 też ma wyjście audio cinach ?

Akurat jest potrzebne do podłączenia zewnętrznych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj kolega wymienił na HD 5500s i co mnie zaskoczyło już godzinę po podłączeniu pojawiła się zakładka Multiroom i dekoder zawołał kartę z głównego dekodera.

A Pani w APS zapewniała że to nastąpi dopiero w nowym cyklu.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni mam problemy z CP GO na dekoderze HD3000, wcześniej działało wszystko płynnie i szybko, lepiej niż na dekoderze NC+, teraz obejrzę jeden odcinek i już przy następnym jak chcę coś włączyć to wraca do menu, a po kilku próbach zupełnie się zawiesza. Dodam, że to raczej nie wina internetu, z tego samego routera mam połączony dekoder NC+ i tam np. HBO Go działa prawidłowo. Czy zauważyliście też jakieś usterki CP GO w ostatnim czasie?
 

Edytowane przez swojadroga
Usunąłem zdublowaną treść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...