Skocz do zawartości

Aplikacja - Strefa Canal+


piracik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem na telefonie, układ dość przejrzysty, wszystko dobrze rozplanowane, informacje się zgadzają, według mnie ok, będę korzystał, telefon zawsze pod ręką, a komputer niekoniecznie.

Może z czasem dodadzą ciemny motyw do wyboru jak w apce Canal+Online 🤔

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

Właśnie ją zainstalowałem i po wpisaniu danych kręci się już z 2 minuty i nic. Odrazu was zalogowało po wpisaniu danych  ??

 

Ps:

 

W końcu zalogowało  😀

U mnie po zainstalowaniu, poszło wszystko gładko. Pierwsze wrażenia na IOS są takie sobie, sprawia wrażenie troszkę niedopracowanej, ale nie ma co narzekać. W końcu jest apka, która jest pod ręką wraz ze smartphone, a pewnie ją z czasem dopracują.

Edytowane przez piracik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A komu to potrzebne?"  plusy miesiąca to już dawno tylko wspomnienie, wypożyczalnia vod droga jak nigdzie indziej, na czacie nic bardziej skomplikowanego nie załatwisz  poza umówieniem rozmowy z infolinią na którą szybciej sam zadzwonisz, umowy na dobrych warunkach w strefie nie dostaniesz bo trzeba się szarpać z DUK, ja dla tej aplikacji widzę 2 zastosowania 
1 szybkie wznowienie uprawnień, co się robi bardzo rzadko
2. szybkie wysłanie wypowiedzenia - średnio raz na dwa lata no chyba że wylatuje jakiś gwarantowany kanał którego i tak nikt nie ogląda:D 
Podsumowując mamy:
Starą aplikacje pilota do dekodera
Brak możliwości zdalnego zlecania nagrań na dekoderze (po zamknięciu nc+ go)
Brak zapowiadanego c+4k w aplikacji c+online
Opóźniającą się aktualizacje dekoderów (gdyby firma była "poważna" to soft który teraz tak mozolnie wypuszczają powinien być wypuszczony równo z rebrandingiem NC+ na C+)
Ale mamy nową aplikacje do strefy abonenta- oto "Nowa definicja rozrywki" ;D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...