Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodane tytuły na HBO MAX (21.01.23 r.[upflix.pl]) :

"Teoria gry z Bomanim Jonesem", [S02E01]     
"Wielka wolność", 
"Świat Luny", [10 odcinków] 


Nowe odcinki:

"Na planie", [S20E03]
"Pocoyo", [52 odcinki] 

 

Usunięto:

"Na zawsze w moim sercu",   


Usunięto odcinki:

"Cudotwórcy",    
 

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

HBO Max atakuje klasykami! W ofercie pojawił się jeden z najwybitniejszych filmów wszech czasów

Taki tytuł się pojawił w artykule na Pająku.

Cytat

W ofercie pojawił się m.in. obraz, który w tegorocznej odsłonie zestawienia najlepszych filmów wszech czasów "Sight and Sound" zajął 25. miejsce.

Mowa o filmie

https://upflix.pl/film/zobacz/au-hasard-balthazar-1966

 

Cytat

Warto mieć na uwadze, że HBO Max rozpoczęło małą ofensywę w sferze klasyków. Co ciekawe, w USA HBO Max współpracuje z The Criterion Collection, emitując ich filmy na swoim VOD. Widz amerykański może na HBO Max zobaczyć choćby Andrieja Rublowa. Wygląda na to, że polscy subskrybenci również mogą liczyć na małą porcję CC u siebie. W serwisie będziemy mogli zobaczyć m.in. "400 batów", "Martwe Zło", "Skradzione pocałunki", "Wielkie żarcie" czy "Hiroshima moja miłość".

 

Więcej pod linkiem

https://rozrywka.spidersweb.pl/hbo-max-filmy-seriale-nowosci-premiery-last-of-us-baltazarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale, nowe i kontynuacje (ale nie oridżinalsy HBO), które w najbliższym czasie powinny trafić na HBO Max 

THREE PINES (2022) - Główny inspektor Armand Gamache z Sûreté du Québec i jego zespół badają serię zagadkowych morderstw w tajemniczej wiosce Three Pines w Eastern Townships, odkrywając zakopane tajemnice jej ekscentrycznych mieszkańców, a w procesie zmuszając Gamache'a do konfrontacji z zakopanymi tajemnicami jego własnymi.

W obsadzie Alfred Molina, Rossif Sutherland, Elle-Máijá Tailfeathers i Sarah Booth.

EAST NEW YORK (2022) - W tym dramacie napisanym przez zdobywcę nagrody Emmy® Williama Finkelsteina i Mike'a Flynna, a wyreżyserowanym przez zdobywcę nagrody Emmy® Michaela M. Robina, Regina Haywood jest nowo awansowanym zastępcą inspektora 74. komisariatu NYPD w East New York, zubożałej, robotniczej dzielnicy na wschodnim krańcu Brooklynu. Kieruje zróżnicowaną grupą funkcjonariuszy i detektywów, z których niektórzy niechętnie stosują jej kreatywne metody służby i ochrony w samym środku społecznych niepokojów i wczesnych zalążków gentryfikacji.

W obsadzie Amanda Warren, Jimmy Smits, Kevin Rankin, Richard Kind, Elizabeth Rodriguez, Olivia Luccardi, Lavel Schley, Ruben Santiago-Hudson.

SZPIEG WŚRÓD PRZYJACIÓŁ / A SPY AMONG FRIENDS (2022) - W Anglii w 1963 roku, Nicholas Elliott pracuje dla MI6 jako oficer wywiadu, którego życie pogrąża się w chaosie, gdy dowiaduje się, że jego bliski przyjaciel i kolega, Kim Philby, pracował potajemnie jako podwójny agent dla KGB, uciekając do Związku Radzieckiego.

W obsadie Guy Pearce, Damian Lewis, Anna Maxwell Martin, Adrian Edmondson, Stephen Kunken, Radosław Kaim.

CORMORAN STRIKE: NIESPOKOJNA KREW / STRIKE (sezon 4) - Cormoran Strike (Tom Burke), weteran wojenny jako prywatny detektyw działający w maleńkim biurze na londyńskiej Denmark Street, który wykorzystuje swoje doświadczenie zdobyte jako śledczy Special Investigation Branch (nazwa nadana oddziałom detektywistycznym wszystkich trzech brytyjskich żandarmerii wojskowych: Royal Navy Police, Royal Military Police i Royal Air Force Police) do rozwiązywania skomplikowanych spraw, które wymknęły się policji wraz ze swoim asystentem, a następnie partnerem biznesowym, Robin Ellacott (Holliday Grainger). Adaptacja czwartej powieści Roberta Galbraitha, pseudonim J.K. Rowling.

W obsadzie Tom Burke i Holliday Grainger.

SNOWFALL (SEZON 6) - Finałowy sezon. Jest październik 1986 r. Wojna domowa grozi zniszczeniem rodziny Saint. Franklin (Damson Idris) jest zdesperowany i zmuszony do okradania swojej ciotki Louie (Angela Lewis) i wujka Jerome'a (Amin Joseph) po tym, jak zostali załatwieni przez byłego oficera CIA Teddy'ego McDonalda (Carter Hudson). W międzyczasie Louie przejęła rolę Franklina jako jedynego kupca Teddy'ego, podcinając bratankowi skrzydła i tworząc przy okazji konkurencyjne imperium.

POWIEDZ MI WSZYSTKO / TELL ME EVERYTHING (2022) - Dramat. Histora 16-letniego Jonna, który zmaga się ze swoim zdrowiem psychicznym po tragicznym wydarzeniu.

W obsadzie Eden H Davi, Spike Fearn, Lauryn Ajufo, Callina Liang, Tessa Lucille, Carla Woodcock

 

źródło : FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy macie problemy. :) To forum jest pełne znawców oraz obrońców moralności. Nic Wasze wpisy nie zmienią- rośnie wielki hit i tyle. Mimo, że nie jest to do końca moja tematyka i nigdy nie grałem w tę grę, to doceniam jakość tej produkcji. Niesamowicie wciąga. Scenariusz, gra aktorska na najwyższym poziomie.

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ogląda to co lubi. Ja doceniam jakość produkcji "The Last of Us" i w pełni uznaję, że to hit, ale to po prostu serial nie w moim guście. Poza tym nie lubię oglądać seriali, które oglądają wszyscy i które są bardzo popularne. Z tego powodu nie widziałem m.in "Gry o tron" czy "Rodu smoka". Z seriali HBO bardziej czekam na powrót "Sukcesji".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten drugi odcinek podobał, zwolnił nieco tempo, no i poszedł bardziej w kierunku horroru, jednocześnie jestem w stanie zrozumieć, że serial nie spodoba się każdemu, bo nie wszyscy lubią oglądać brutalne produkcję. Zarówno gra jak i serial nie próbują zbudować koła na nowo, w obu medium opowiadaną jest ciekawa historia w całkiem intrygująco "napisanym" świecie post apo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Last of Us" drugi odcinek także mnie się podobał.

Był uporządkowany, trzyma w napięciu i nie ma w nim banałów.

Rzeczywiście te skoki akcji z pierwszego odcinka bardzo zniechęcały.

 

Obejrzałem cały sezon serialu "Stamtąd". Także ciekawy, ale było kilka momentów które mnie ubawiły, jak choćby kopanie łopatą dołu pod domem - groteska :)

Już takie banały mogli sobie w tym serialu podarować, byłby ciekawszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aandin napisał(a):

Dałem drugą szansę temu wspaniałemu serialowi " The Last of Us"

O ile pierwszy odcinek z biedą obejrzałem to drugi wyłączyłem w połowie i definitywnie się z tym gniotem serialowym pożegnałem.

Ja wręcz przeciwnie. Świetny serial, polecam każdemu grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki na HBO MAX (25.01.23 r.[upflix.pl]) :

"All American", [S05E08]
"All American: Homecoming", [S02E08]
"YOLO: Kryształowa fantazja", [2 odcinki] [


Uzupełnione tłumaczenia:

"Superman III", 
 

Usunięto:

"Chemia",       
"Euforia", (odcinki specjalne) 
"Inwersja",   
 

Edytowane przez kolos22
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (26.01.23 r. [upflix.pl]):

 

"Spuścizna", [40 odcinków] 

 

Ponownie dodane:

 

"A.I. Sztuczna inteligencja", 

 

Nowe odcinki:

 

"Plotkara", [S02E10] 

"Słowo na L: Generacja Q", [10 odcinków] 

"Velma", [2 odcinki] 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

 

"Teoria gry z Bomanim Jonesem", [+ 1 audio, + 1 napisy]

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"All American: Homecoming", [+ 1 audio]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jeden kolega ostatnio przekonywał, że nie będą i inna platforma przoduje w kasowaniu... :)

Przy okazji:

"Animal Planet’s Puppy Bowl To Be Simulcast On Discovery Channel, TBS, HBO Max & Discovery+ In WBD Synergy Move"

https://deadline.com/2023/01/animal-planets-puppy-bowl-simulcast-wbds-discovery-channel-tbs-hbo-max-discovery-plus-1235241180/

 

oraz "Unscripted TV Exec Kevin Fortson To Retire After 30 Years With Warner Bros"

https://deadline.com/2023/01/kevin-fortson-warner-bros-unscripted-tv-retire-30-years-1235241319/

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...