Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 satelity naraz? Eeee... To ciekawe czemu te [beep]y nie dodają kanałów MTV z Astry...

Proste - te kanały są kodowane. Zresztą gdzieś czytałem, że nigdy kanały MTV (MTV Dance, Hits itp.) nie znajdą się w ofercie polskich platform, ponieważ działa usługa satelitarna MTV - MTV Unlimited.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że są kodowane. Dziwiło mnie że nie podejmowali rozmów, bo np. na Wizji kiedyś były MTV z Anglii. Przecież chyba nawet w jednym systemie zakodowane są kanały n-ki i te z MTV Unlimited. Moim zdaniem to MTV źle robi, bo tak naprawdę znikomy procent Polaków wie o czymś takim jak MTV Unlimitded, a tak to by im trochę kasy wpadło. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to prawda, że po ostatniej aktualizacji recordera ubocznym skutkiem wprowadzenia regulacji głośności po HDMI jest... zamiana kanałów prawego z lewym. Ludzie się pienią na innych forach, że to groteska i amatorszczyzna, a tu nie widzę tematu. Potwierdzacie? Ponoć są super efekty - otwierają się na ekranie drzwi z lewej strony, a w głośniku z... prawej :brawo: Jak to prawda to proponuje przyznać ABD nagrodę partactwo roku. :jupi: Pozdrowienia od użytkowników Cyfry. Nie martwcie się u Nas za to jest super nowość programowa: Zone Romantica :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

jak działa nBox recorder? Zaznaczam co chcę nagrywać i odtwarzam sobie w dowolnym momencie? Czy potrzeba do tego jakiś dodatkowy sprzęt poza starym tv (kabel euro) i starą instalacją satelitarną na której obecnie są odbierane analogowe kanały z hot birda i astry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nBox Recorder jest do zadań specjalnych - dlatego, że posiada podwójną głowicę. Konwerter Twin podwójny pozwala dwoma kablami doprowadzić dwa niezależne sygnały z satelity HB. Wtedy będzie można inny kanał oglądać a w tym samym czasie drugi nagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że będziesz/będziesz chciał korzystać z usługi VOD (Video Od Demand) to dwa konwertery także będą potrzebne, bo na jednym będzie się ściągsł VOD, a na drugim będziesz oglądał TV. Na jednym też może działać, ale filmy się będą wolniej ściągać, albo wogóle mogą się nie ściągnąć. A i gdy będziesz dużo nagrywał to też będzie małe opóźnienie w przesyłaniu filmów w VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...