Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym wiedziez dlaczego w nBox nie dziala EPG na satelicie Astra.Czytalem w forum ze na polsatowskich dekoderach nawet na MINI jest to mozliwe. Wydaje mi sie, ze dekoder n-ki jest lepszym dekoderem jak n.p. MINI.A moze trzeba zmienic jakies ustawienia dekodera.

Dzieki za odpowiedz! :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwcie się, bo u mnie na tunerze niezależnym, przy TVN HD i czaszy 110 cm, jakość wynosiła ledwie 40% przy idealnej pogodzie. Tyle, że mieszkam na południowo-wschodnich krańcach Polski, więc może w innych częściach jest lepiej na mniejszych antenach.

Też mieszkam w południowo-wschodniej Polsce i na antenie 90 i przy normalnej pogodzie nie widzę różnic w poziomie sygnału na kanale TVN HD. Jest poprawny, wysoki. Wina nBoxa, że siłę sygnału z różnych transponderów pokazuje z takimi różnicami. Na moim dekoderze (Samsung DSB-H370G) pasek sygnału na kanale TVN HD jest "normalny", nie odbiega wskazaniem od innych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących dekodera nBox Recorder.

 

1. Czy mogę jeden kanał nagrywać, a drugi inny za ten czas oglądać ?

2. Czy mogę np. ustawić dekoder na jakąś godzinę żeby się włączył i nagrywał ?

3. Czy jeżeli są te kolekcje filmów które się ściągają, to samemu one mi się ściągną w nocy ? Mam zwykły talerz 70 cm + 2 konwertery na zezie ustawione (pozostałość po CP)

4. Czy mogę oglądać także Astrę oraz czy można samemu wyszukiwać u nich kanały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafik - odpowiem mniej entuzjastycznie niż moderator.

1.Tak pod warunkiem posiadania dubeltowego konwertera

2. Tak, ale dekoder się nie włączy, tylko poprostu nagra wybrany z EPG lub ustawiony program co będzie sygnalizowane czerwonym kółkiem na panelu dekodera.

3. Kolekcje, VOD, nscreen ściągają się kiedy i jak chcą praktycznie. Zwykle od aktywacji ściągnięcie całości trwa min. tydzień.

4. Niestety wielki brat czuwa nad Twymi programami i odbierzesz to, co on będzie chciał, żebyś odebrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...