Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam ten sam problem co guzik1.

Mam Recordera. Siła sygnału 76-80 % jakość 94-100% (antena o śr. > 80cm) i TVN HD nie idzie i kilka wyżej wymienionych rwie obraz i ten komunikat wyskakuje. Dekoder [beep] głośno chodzi, wręcz wyje :/

Dodatkowo ten wskaźnik błędów BER jest bardzo wysoki 5,5 - 9,9 i cały czas skacze.

MTV HD idzie bez problemu.

Pan konsultant powiedział, że to wina "złego ustawienia anteny" - myślę, że to niemożliwe bo przerobiłem już chyba wszystkie ustawienia. Niestety nie mogę pożyczyć innego nboxa żeby sprawdzić to na 100%

Jaka jest procedura reklamacji urządzenia?

guzik daj proszę znać jak Ci poszło.

 

Siema

Trochę to trwało i kosztowało mnie sporo nerwów, ale dziś wreszcie odebrałem nowego recordera.

Poprzedni egzemplarz był jak się słusznie domyślałem walnięty - co jest podobno dosyć częstą wadą i przyczyną reklamacji.

Sama wymiana bezproblemowa - tylko oczekiwanie na nowy egzemplarz - masakra!!!

Jeśli macie podobne objawy jak ja albo kolega Guzik - śmiało walcie do salonu i wymieniajcie sprzęt,

nie dajcie sobie wcisnąć kitu, że to złe ustawienie anteny, bo ja walczyłem ze swoją cały dzień i nic to nie dało(poza tym, że wyśrubowałem parametry :lol2:

Nowy dekoder hula aż miło, wszystko chodzi bez zarzutu i cicho :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. To chyba nie wina konkretnego egzemplarza, a szerszy problem. Na początku było ok, a od jakiegoś czasu zaczęło się kichać. U mnie przerywa nawet na niektórych VOD. Poza tym gdzie znaleźć sklep, który będzie chciał wymienić recordera? Przecież to towar deficytowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Na allegro widze ze mozna kupic za okolo 150zl nboxa . Prosze mi napisac po pierwsze czy sa legalnie sprzedawane czy mozna je bylo kupic na wlasnosc czy tylko sa wynajmowane na czas trwania umowy ? Po co komus nbox z karta nieaktywna badz bez karty ? Co na tym sprzecie mozna odbierac jesli nie n telewizje ?

 

 

:arrow:Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz Peter Parker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
czy sa legalnie sprzedawane
Nie

 

czy mozna je bylo kupic na wlasnosc
Nie

 

czy tylko sa wynajmowane na czas trwania umowy
Tak

 

Po co komus nbox z karta nieaktywna badz bez karty
Na części na przykład.

 

Co na tym sprzecie mozna odbierac jesli nie n telewizje ?
Nic oprócz n.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już 13 dni minęły od poprzedniego posta więc myślę iż nie będzie żadnego upomnienia ;]

 

A przechodząc do konkretów to stwierdzam iż nBox ma ostatnio sam ze sobą problemy. U mojego taty problem polegał na tym iż w pewnym momencie obraz był zielony (menu nadal miało swój niebieski kolor). Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych. Natomiast na moim nBoxie dzisiaj rano nie było wcale dźwięku. Myślałem że coś z tv albo kablem. Okazało się iż nBox miał sam ze sobą problem. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych. Może panowie z n-ki powinni pomyśleć nad nowym mniej zawodnym softem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu na kanale Disneya pojawia sie denerwująca plansza "wiadomość CA-brak dostępu" po czym obraz wraca już bez tej planszy.Moim zdaniem ostatnio bardzo sie to nasiliło.A do BOK-u nie idzie sie normalnie dodzwonić.Może ktoś ma jakieś informacje cóż to takiego jest ,tylko na tym jednym kanale.A i jeszcze jedno wie ktoś jak pracuje to biuro 24H czy w określonych godzinach,na ich stronie nie ma takiej informacji a dzwoniąc do nich można stracić majątek na telefon.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanko o HDCP...

Mianowicie telewizor Samsung po podłączeniu z N wyświetla info o błedzie HDCP

Po kontakcie z serwisem Samsunga po przez zgłoszenie internetowe doszła odpowiedź że to zalezy od dekodera N i jak słyszą od innych użytkowników wymiana oprogramowania w dekoderach N pomaga...

 

O co chodzi??? Przecież nie ma nowego Softu w dekoderze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...