Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest problem bo w nBox-ach się wymienił soft.

 

Na poprzednim sofcie nBox rekorder wskazywał siłę sygnału 0% a jakość 70-80% na obu głowicach. Dziwiło mnie to ale dekoder śmigał i nie było żadnych problemów wszystko VOD, nagrywanie oglądanie działało bez najmniejszych problemów. A to dzisiaj sobie siadam patrze a dekoder nie dość że wyświetla napis "proszę sprawdzić czy dekoder jest prawidłowo podłączony" którego się nie da wyłączyć to jeszcze wolniej reaguje na pilota czy przyciski na panelu...... Co zrobić żeby napis zniknął?? Dodam że programy działają!! Żadnej pixelozy czy zaników na obu głowicach wskazania takie same siła 0% jakość 70-80%....

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o godzinie 01:51:49 nastąpiła aktualizacja softu. Nr wersji zmienił się na 4.82a 6

W sumie to nie wiem czy pisać w tym temacie czy tutaj: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=722&start=90

 

Update: taki sam post umieściłem na forum N w temacie o nowym oprogramowaniu. Ktoś go jednak bezczelnie usunął. Ręce opadają. Nie wiem co to ma być, cenzura czy złośliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

OK, jestem w tej sprawie zielony i nie jestem maniakiem, chce tylko żebym nie miał problemów z odbiorem kanałów, jak normalny człowiek odbierać programy na telewizji N.

Chce kupic nbox-a. czy brać antene tą pełną za 60 zł. czy mi wystaczy, czy wydawać 99 zł. i kupić tą pełną PRO. A odrazu mówie nie jestem maniakiem, chce tylko odebrać 2 pakiety(dokument+sport),żadnych baierów. Czy wystarczy 60 czy wydawać 99 zł.

Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierucha: antenkę 60 cm. odradzam. Przypomnę tutaj chociaż o problemach z odbiorem TVN HD na małych antenach.

Najlepszym rozwiązaniem by było kupić własną antenę, taka Corab ASC800M zapewni dobrą siłę sygnału, nawet podczas pogorszonych warunków atmosferycznych. Do antenki jeszcze jakiś konwerter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie marka Maximum jest warta uwagi. Sam używam jednego z ich konwerterów (single) i jestem usatysfakcjonowany. Konwertery mają całkiem przyzwoite wzmocnienie.

Zastanawia mnie jeszcze to jak sprawują się ich przełączniki, czy współpracują z każdym "egzotycznym" tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko, czy ktoś miał taką sytuacje?

Kiedy odpalam N oraz telewizor, obarz przez jakieś 6 s. przerywa (znika obaraz i dzwięk), a póżniej działa bez problemu, obraz extra i dzwiek, nawet przy przełączaniu kanałów. Ta dziwna sytuacja pojawia się tylko przy odpalaniu. Czy to normalne czy ktoś też coś takiego miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...