Skocz do zawartości

nBox i nBox Recorder - problemy, oceny, komentarze


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pojawił się nowy soft dla nbox HDTV. Wielkich zmian jak na razie nie zauważyłem (no oprócz tego nPortalu). W sumie dla tych, którzy nboxa do internetu podłączonego nie mają, to nic ciekawego :? Więcej informacji o nowym sofcie :arrow:https://satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=39130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nboksów na WŁASNOŚĆ

dzierżawa kosztuje 0 zł/mies , płaci się aktywację i abonament

 

88zł to jest abonament za 3 pakiety + wiązany VOD :shock:

 

a taka dobra miała być ta n ka. a okazało zię że to jest szajs. Współczuje wam abonenci

 

a ja Ci współczuje pokiereszowanego gustu :twisted:

 

Edycja Burli: Połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś zauważył już wcześniej z forumowiczów ale zdecydowanie poprawiono funkcjonalność teletekstu w nbox ma teraz możliwość zapamiętywania stron do 1000 najprawdopodobniej, wystarczy iż raz się wczytają i nie ma później już takiej konieczności oczekiwania.

 

Ps. zapamiętuje stronę nawet po wyłączeniu teletekstu, nie tak jak wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zauważyłem to. Bardzo fajnie teraz telegazeta chodzi. Również mnie cieszy, że poprawiono jeszcze jeden błąd, który był dla mnie baaaardzo uciążliwy. Gdy była aktywna dolna belka, wpisaliśmy numer kanału (np. 22) i nacisnęliśmy OK to belka znikała. Teraz już nie znika tylko od razu przenosi na dany program 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i pierwsza awaria złomu. Wejście antenowe nr 1 nie działa. Normanie myślałem, że to rozbije na drobny mak. Oba kabelki na wejściu nr 2 i cyfrze działają a na nr 1 żaden. Więc anteny sa ustawione perfekt. Jedyne co to przy włączonym Mediasacie i puszczeniu przez przelotkę jest sygnał dobry przez 10 sekund ale potem jakości sygnału ginie i zostaje sama siła.. Przy Mediasacie w trybie stanby pokazuje 0 i 0. Więc wygląda na to aby te wejście nie miało zasilania własnego czy coś. Trzeba będzie wymienić to coś w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...