Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam apki Send Files to TV. Instaluje ją na C+ Box oraz w telefonie. Plik apk pobieram sobie na telefon, a następnie wysyłam przy pomocy tej aplikacji na C+ Box. Żadnego podpinania pendriva, żadnego latania do kompa żeby ściągnąć apke i zgrać jakoś na C+ Box. Wystarczy smartfon i pilot.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem drugi dekoder, czy mogę aktywować miesiące za darmo później? I użyj starego konta?
Jestem Anglikiem, przepraszam za mój język polski!
 
 
Hello.

You should write to the canal+ service and ask there. They should answear to your question.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voucher ma termin ważności. Powinien być aktywowany maksymalnie w ciągu 14 lub 30 dni od taty otrzymania go mailowo, nie pamiętam dokładnie.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany posiadam do wydania 5 voucherów na dostęp do Canal+ online lecz jedynie dla nowo założonych kont - pierwszy miesiąc kosztuje 10zł korzystania.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem boxa i też mam wrażenie, że odrobinę szybciej działa. Bardziej mi się teraz podoba, to boczne menu. Aplikacje są wyżej w kolejności więc jest wygodniej choć dalej nie ma możliwości samemu ustalić sobie kolejności poszczególnych zainstalowanych aplikacji. W ramach ciekawostki w ustawieniach pojawiła się opcja możliwości wzięcia udziału w beta testach kolejnych wersji oprogramowania za co plus dla działu technicznego. Dla mnie ogolnie całe menu ustawień itp. bardziej mi się podoba teraz niż w poprzedniej wersji.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z aktywacją nowego dekodera. Dziś rano zresetowałem dekoder dwa razy. Drugi raz utworzyłem kolejne nowe konto z nowym e-mailem. Umieszczam kod aktywacyjny na stronie internetowej. Strona informuje mnie, że aktywowany jest 30-dniowy pakiet sportowy. Ale nic.?

Dział obsługi klienta powiedział mi, że muszę zarejestrować kartę. Nie ma gdzie umieszczać tych szczegółów.

Przechodzę przez 3 kroki. 1) Stwórz nowe konto. 2) Napisz kod z tv. 3) Napisz moje dane. Następnie zamyka się po kroku 3. w kroku 3 informuje mnie, że aktywowano 30 dni "sport"

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, swordfish napisał:

 

Prime zawsze można było, tyle że z pendrive.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Matheusz napisał:

 

Aktualizacja aplikacji Canal+ Box

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Malcolmjcrobinson napisał:

Mam problemy z aktywacją nowego dekodera. Dziś rano zresetowałem dekoder dwa razy. Drugi raz utworzyłem kolejne nowe konto z nowym e-mailem. Umieszczam kod aktywacyjny na stronie internetowej. Strona informuje mnie, że aktywowany jest 30-dniowy pakiet sportowy. Ale nic.?

Dział obsługi klienta powiedział mi, że muszę zarejestrować kartę. Nie ma gdzie umieszczać tych szczegółów.

Przechodzę przez 3 kroki. 1) Stwórz nowe konto. 2) Napisz kod z tv. 3) Napisz moje dane. Następnie zamyka się po kroku 3. w kroku 3 informuje mnie, że aktywowano 30 dni "sport"

No pierwszy kod aktywujesz bez podawania danych z karty i dostajesz te ileś tam pakietów, czy jeden zależy jak to teraz wygląda w promocji. Dopiero drugi miesiąc przychodzi mail z kodem i trzeba podać dane z karty jeżeli chce się aktywować te pakiety/pakiet na drugi miesiąc. Od razu można zrezygnować po tym z pakietów i odpiąć kartę-do końca okresu rozliczeniowego pakiety będą działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, krótkie dwa pytania. Czy posiadając dekoder główny w domu z oferą tv sat, mogę sobie kupić na wolnym rynku Canal + Boxa 4K i po zakończeniu okresu promocyjnego zalogować się tam do C+Online i normalnie oglądać programy tam dostępne w mojej ofercie? Czy możliwe będzie w ten czas równoległe oglądanie - przez jedną osobę oferty sat na dekoderze, a przez drugą na Boxie via C+Online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...