Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez problem z kanalem RADIO na WIZJI , kanal zmienil parametry nadawania , no i dekodery tej kwestii juz nie objely ... chwilami w monetach zmiany parametrow RADIO NA WIZJI nadawalo w wesji HD

 

czekamy na uaktualnienienie LISTY kanalow cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam kiedy w końcu zrobią porządek na końcu listy! Po co komu Mango24, TVR, Polonia1, EduSAT, iTV i cała reszta tego zagranicznego syfu? TVN Meteo zdecydowanie powinno być w okolicach TVN24, PolsatINFO, Superstacja. Kaszubska TV CSBTV jest na samym końcu, śląska TVS z przodu! Why? Czemu stacje radiowe są tak daleko? Lista kanałów na końcu jest naprawdę zaśmiecona i nieuporządkowana!

Podobnie jest na http://www.cyfraplus.pl w zakładce oferta. Nie rozumiem w jakim celu widnieją wyżej wymienione kanały oraz: TV5MONDE, KBS World, Channel 1 Russia, CNN, France24, BBC World, CNBC Europe, Bloomberg, Al Jazeera, RussiaToday... Bo niby oferta wydaje się bogatsza? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu Mango24, TVR, Polonia1, EduSAT, iTV

 

Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy to oglądają.

Niby czemu Cyfra miałaby komuś blokować do nich dostęp skoro są to kanały FTA?

 

Co do TVN Meteo to się zgadzam, że jest za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanałów ostatnio dodanych tzw HD jest tragiczna . Wkur... napisałem wczoraj na szybko do UKE skargę .Ciekawe co odpiszą .

"Dzień dobry,

jestem posiadaczem platformy cyfrowej CYFRA +. Platforma ta oferuje kilkanaście kanałów w jakość HDTV (High Definition). Niestety kanały te nie spełniają najniższych standardów dla tego typu kanałów. Np przesył strumieniowy ( średnia z dnia 8.03.2011) dla Cinemax 2 HD wynosi 5143 Mbit/s , Fox Life HD 3705 Mbit/s , HBO Comedy HD 4076 Mbit/s. Gdzie norma EBU http://tech.ebu.ch/docs/events/abu09/ab ... ouadio.pdf strona 17,

mówi wyraźnie ,ze kanały HD według European Broadcasting Union powinny mieć minimum 1920x1080i/25 – 12.8 Mbps . Jak widać Platformy Cyfrowe w Polsce N, Cyfrowy Polsat oraz Cyfra plus oraz nadawcy tych kanałów ewidentnie oszukują klientów. Dlatego mam pytanie . Czy w Polsce nie powinna być wprowadzona norma w nadawaniu tych kanałów HD, bo obecnie dodanie znaczka "HD" w logo kanału wprowadza klienta w błąd.

Pozdrawiam

........."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogles jeszcze dopisac ze za te szumnie dodawane kanaly "HD", platformy podwyzszaja ceny abonamentow lub wydluzaja okresy umow aby odrobic koszty ponieione z tego tytulu. :D

 

Tylko zeby nie bylo, nie mam nic przeciwko podwyzszce cen czy nawet dluzszym okresom umow jesli za tym faktycznie pojdzie jakosc a nie ilosc kanalow ktore beda oferowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cikawe co bedzie po tych podwyszkach cen im wiekszy pakiet tym wieksza podwyszka ceny, z tego co ostatnio obserwuje to cyfra zaczyna byc coraz gorsza.Canal + nadaje niby premiery ale te filmy sa 2-ej kategorii jestem z C+od jego startu w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym regulaminie nadal brakuje kanałów Polsatu i ostatnio dodanych kanałów HD od HBO. Trochę to dziwne skoro kanały już są a regulamin obowiązuje od 18 marca, równie dobrze mógłby się w nim znajdować też Canal+ HD ale też go brakuje :evil: Podwyższają ceny ze względu na nowe kanały, nowe - wyższe ceny są w nowym regulaminie a kanałów brak, czy to nie przesada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, ale nic nie pisze o tym czy abonenci, ktorzy podpisali umowe na promocji przechodzenia z innych platform beda placic te ceny, ktore te sa. Przecież to by wychodzilo, że za optimum zaplace 18 zł wiecej i za paczke Canal+ 10 zł wiecej. Przecież to chore! Razem prawie 30 zł wiecej! Czy tam w cyfrze dostali wariacji jakiś? Czekam na jakiegoś kolesia, ktory opisze cala sytuacje, bo na razie jest wielki bajzer z tym wszystkim. Pewnien uzytkownik pisal w innym temacie dzisiaj, że dzwonił do BOk'u i powiedzial, że ma wlasnie oferte dla przechodzacych z innych platform i pani powiedziala mu, że bedzie placil za optimum 55zł ( o 4 zł wiecej ) a jesli chodzi o pakiety dodatkowe ( np. canal+ ) i multiroom to cena ta sama. Więc jak to w koncu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zadałem pytanie via mail do C+ czy jako abonenta który przeszedł z innej platformy czeka mnie podwyżka w związku ze zmianą oraz co z multiroomem od 09-2011

otrzymałem informację, że w moim przypadku kwota abonamentu wzrośnie dokładnie o 10,01 zł. jeśli chodzi o multiroom - 1 zł do końca trwania obecnej umowy.

 

tak więc częściowo potwierdzam co napisał 'pewien użytkownik' w innym temacie. tylko częściowo bo nie wiem jak kwestia z pakietami dodatkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, ale nic nie pisze o tym czy abonenci, ktorzy podpisali umowe na promocji przechodzenia z innych platform beda placic te ceny, ktore te sa. Przecież to by wychodzilo, że za optimum zaplace 18 zł wiecej i za paczke Canal+ 10 zł wiecej. Przecież to chore! Razem prawie 30 zł wiecej! Czy tam w cyfrze dostali wariacji jakiś? Czekam na jakiegoś kolesia, ktory opisze cala sytuacje, bo na razie jest wielki bajzer z tym wszystkim. Pewnien uzytkownik pisal w innym temacie dzisiaj, że dzwonił do BOk'u i powiedzial, że ma wlasnie oferte dla przechodzacych z innych platform i pani powiedziala mu, że bedzie placil za optimum 55zł ( o 4 zł wiecej ) a jesli chodzi o pakiety dodatkowe ( np. canal+ ) i multiroom to cena ta sama. Więc jak to w koncu jest?

 

Jesli wziales w promocji dla Abonentow Innych TV to masz pewnie w aneksie zapisany rabat cenowy/procentowy chyba ze juz podpisywałes dosc dawno i masz wpisaną w umowie stałą cene. Ja brałem Kompakt HD w cenie 46 zł i po podwyzce wyjdzie mi 50,10 zł bo mam zapisany w aneksie rabat ( Ty pewnie tez) w moim w wysokosci 8.90 i to 8.90 odliczam od nowej ceny za Kompkt HD czyli nowa cen 59 minus 8.90 co daje 50,10 czyli podwyzka o 4.10 . Twoim rozumowaniem płaciłbym o 13 zł wiecej za Kompakt HD. Z 46 starej ceny na nowe 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w regulaminie masz podane standardowe ceny za poszczegolne pakiety i opcje , zmieniaja sie ceny tylko pakietow, opcje premium hbo i c+ jak i inne opcje dodatkowe bez zmian, jesli masz jakis rabat czy znizke to dalej bedzie taniej niz w standardzie, jesli masz w umowe stala cena pakietu na caly okres umowy to do konca umowy cena sie nie zmieni jesli masz jakis rabat procentowy np na pakiet optimum ktory po starej cenie kosztuje 63.90 i zaluzmy masz 50 % rabatu czyli wyjdzie do zaplaty obecnie 31.95 , po zmianie cen pakiet optimum kosztowac bedzie 69 zl czyli od tego odejmiesz wspomniane 50% wyjdzie 34.50 i wsio, a jesli masz w umowie zapis ze pakiet optimum promocyjnie za np 49zl przez iles tam miesiecy abbo przez caly okres umowy to cena sie nie zmini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak pisze bo czytając kilka ostatnich postów po prostu ręce opadają! najlepiej sami wystąpmy z podwyżką cen przecież za mało płacimy cyfra+ powolutku bankrutuje i tylko my stoimy na granicy jej bankructwa!!! Ja oddam moją działkę i dom w końcu telewizja najważniejsza!!! Panowi i Panie robią jak chcą a co niektórzy by oddali wszystko byle by bronic syfę! A prawda jest taka na dzień dzisiejszy nie ma naprawdę rozsądnego rozwiązania wszystkie telewizje piją ile mogą a dają naprawdę nie wiele! kto może niech rezygnuje z umowy jak ja zawsze wygrasz więcej nisz masz a możesz zyskać!! No i jeszcze trzeba poczytać po coś słyszałem o parowaniu kart ale to niesprawdzona informacja ale dla bezpieczeństwa nie bieżnie sagemacom(informacje nie potwierdzone proszę poszerzyć wiedzę u wujka google). Ja jutro pisze rezygnacje nie wiem co z tego wyjdzie ale z tego co się orientowałem to :

1. jeżeli jesteś abonamentem innej sieci(żaden problem jak nie rodzina to kumpel ma polsat:]) masz taniej

2. Jak nie mieszkasz sam dzielisz sygnał na domowników abonament dzieli się na kilka osób(jak się uda dzielisz na ojca siostrę brata zawsze taniej - doczytaj google )

3. Więc tak to wygląda dla prestiż+

--*-- 130 zł + 3 miechy za darmo + 1 miech za darmo(w zależności kiedy podpiszecie umowę inaczej mówiąc zawsze lepiej podpisywać umowę na początku miesiąca bo pierwszy miesiąc masz za darmo:]) czyli na 22 miesiące wychodzi 112zł z groszami na miech a z multiroomem wychodzi niecałe 114zł!!!

---*--- dzielisz sygnał na domowników nie łamiąc regulaminu CYFRY+ - mojej ulubionej platformy!+[u mnie podział na 3 osoby]

----*---- dodatkową kartę[multiroom] używamy zgodnie z regulaminem[kolega, sąsiad, rodzina oczywiście w jednym domostwie:D]

-----*----- podsumowując dzielimy syfrę+ na min 2-3 osoby[z możliwości rozbudowy drugiej kary a co za tym idzie zmniejszenia abonamentu- podział w moim przypadku wypada na 5 osób] cena za osobę za full pakiet nie całe 30 zł!!! taniej się nie da:] na mniej osób i tak wychodzi najmniej!!! uważać na nowe decodery!!!

Piszęot z własnego pkt widzenia jak ie nie zgadza prosze sprostować pozdrawiam

aktualny=>nowy abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkaliście się z podobnym, grubiańskim konsultantem, jak jeden z Forumowiczów o nicku Jurek ? Mam nadzieję, że to odosobniony przypadek:

 

" *

* 2011-03-18 21:21:07 jurek

Dziś dzwoniłem do Cyfry pod nr 22 411 00 00 żeby dowiedzieć się odnośnie tych "pakietowych rewelacji"

Rozmawiałem z jakimś niedouczonym, [beep]kim - tak niestety muszę powiedzieć - chłopakiem.

Podawał całkowicie inne kwoty od tych które są podane na stronie internetowej Cyfry. Umowa na 26 miesięcy !!!! Jak chciałem z nim porozmawiać o dekoderze to się po prostu rozłączył, a co chwila zadawał pytanie: czy podpisze pan umowę??? Żałuje że nie zapisałem jego nazwiska......napisał bym do samego Prezesa Cyfry skargę na niego.

Cyfra powinna się zastanowić nad dwoma problemami: Po pierwsze czy jest platformą świadczącą usługi telewizyjne czy wypożyczającą dekodery.....dlaczego nie zrobią tak jak platforma N i dają dekodery z PVR na czas umowy za darmo a nie pobierają haracz w wysokości 15 czy 10 złotych?

Druga sprawa to pobieranie opłat za kanały tzw. HD !!! To jakaś kpina z abonentów.

Byłem kiedyś w Cyfrze, ale mam dość płacenia im haraczu za dekoder.

Z takim marketingiem to będą tracić kleintów.... czego imw tej sytuacji życzę

* 2011-03-18 22:12:26 januzs

a o pełnej ofercie C+ ani słowa

* 2011-03-18 22:13:05 jasioo

niektorzy pisza ze hbo jest lapsze niz c+, w czym??? Wg mnie C+ jest duzo lepszy- wiecej filmow i sport"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu w cyfrze+ nadal nie ma FOXA ?? kiedy pytam to odpowiadają: nie posiadamy potwierdzonych informacji w zakresie dodania wymienionego kanału do oferty CYFRY+.

 

Jednocześnie zapewniam, że wszelkie spostrzeżenia i uwagi naszych Abonentów podlegają dokładnej analizie. Zawsze przykładamy dużą wagę do przekazywanych opinii.

 

Pragnę poinformować, iż przekazane przez Pana spostrzeżenia zostały przekazane do odpowiedniego działu, celem polepszenia jakości świadczonych usług.

 

Wyjaśniam, iż kanał znajduje się na transponderze współdzielonym z pozostałymi platformami, system kodowania użyty przy programie FOX, jest także stosowany w pozostałych platformach.

 

 

I tak za każdym razem! Moze trzeba pisać do nich z pytaniami o foxa aż w końcu dodadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... sprawa Foxa, boomeranga to sprawa narodowa... Ciekaw jestem kiedy zainteresują się nią najgłówniejsi z najgłówniejszych polityków? Ja dzisiaj piszę do radnego, posła, senatora, prezydenta i premiera. Wiem że na tym forum można pisać wszystko, po 500 razy to samo ale dajcie już spokój z tym Foxem. Będzie to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za: http://spam.org/news.php?readmore=13755 a tu dzięki naszym kochanym technikom C+ wiele kanałów z Astry z listy naszych decków zamiast obrazu ma cytując "Seksmisję"widzę ciemność no i w tej ciemności jest i wspomniane TV5 ME.Chyba trzeba zasypać C+e-mailami co z aktualizacją listy Astry bo za parę dni stracimy naszą kochaną telewizję o.Dyrektora "Trwam",bo zmienia parametry i to chyba będzie tym motorem napędowym dla panów techników.Jeżeli i to prześpią to [beep]rowe bereciki wyjaśnią im w czym rzecz.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem w tej sprawie do Cyfry i dostałem tak beznadziejną odpowiedź, że pomyślałem sobie za jakich oni nas Abonentów mają idiotów. Nie wiem w czym problem, żeby chociaż raz w miesiącu przy okazji np. dodawania nowych kanałów dosłać listę kanałów z aktualnymi parametrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...