Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największym problemem dla mnie w przedłużeniu umowy jest brak możliwości zejścia o pakiet w dół w momencie kiedy kończy się 50% upust. No i może jeszcze 19 miesięczny okres umowy. Nie zamierzam przedłużyć umowy a kończy mi się już za 2 tygodnie. Mam kablówkę osiedlową i za 14,50 zł odbieram min. National Geo HD, Discovery Showcase HD, Planete, Da Vinci, Ale Kino!, Mini Mini, Zig Zap czy TVP Sport. Pewnie jakoś przeżyje bez Canal + i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w styczniu nic już nie będzie tańszego w promocji.

Wiem, że sprawa już jest w badaniu przez federację konsumentów /rozmowa telefoniczna/ na temat umów 25 miesięcznych - poczekamy więc na rezultaty.

W 2010 r Cyfra zapłaciła dość sporą karę - zobaczymy co przyniesie nowy rok.

Za co znowu cyfra ma beknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupi sie ofertę C+ w tzw. dobrej promocji to sie nie narzeka na nią, zaczyna się ja chwalić , a jak nie to jest odwrotnie ....Dlatego należy cierpliwie czekać i podpisywać umowy w dobrym dla klienta czasie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, dlatego ja na razie wstrzymam się z podpisaniem kolejnego aneksu przedłużającego umowę. Obecna umowa z CYFRĄ+ kończy mi się z końcem lutego br. Jednak patrząc na obecne oferty przedłużeniowe CYFRY+ i czytając posty tutaj na tym forum, dochodzę do wniosku, że chyba lepiej będzie dla mnie pozostać na razie na umowie bezterminowej i czekać, aż ewentualnie pojawi się jakaś lepsza oferta. W dodatku, jakby co, to w każdej chwili mogę Cyferce "podziękować" za trzymiesięcznym wypowiedzeniem. A ponadto mogę też "żonglować" dowolnie pakietami i opcjami.

Ponadto uważam, że jak się przedłuża umowę na jakiś tam okres to zniżka na abonament powinna obowiązywać na cały ten okres, a nie tylko na połowę (czy nawet nieco mniej!), jak to jest w Cyfrze... :? Idiotyzm totalny! :twisted: W n'ce jest na cały okres umowy zniżka, podobnie też u operatorów telefonii komórkowej, gdzie jak się przedłuża umowę bez telefonu to dawają różne bonusy na cały okres umowy, a nie na pół... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupi sie ofertę C+ w tzw. dobrej promocji to sie nie narzeka na nią, zaczyna się ja chwalić , a jak nie to jest odwrotnie ....Dlatego należy cierpliwie czekać i podpisywać umowy w dobrym dla klienta czasie ...

 

Tylko, że ostatnia dobra promocja była w Cyfrze w styczniu 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze negatywne sygnały że coś się dzieje w Cyfrze niedobrego to była manipulacja przy opcji HDMix a mianowicie wycofanie jej i wprowadzenie nowych pakietów oczywiście z "korzyścią" dla klienta.Tyle że jednocześnie uniemożliwiono dokupienie dotychczasowych kanałów HD do pakietu kompakt.

Kolejnym była podwyżka za opcję Canal+ w sumie nie wiadomo dlaczego biorąc pod uwagę coraz gorszą ofertę.

Dlaczego paczka HBO kosztuje w Cyfrze 35,9 zł a w N 25 zł też nie rozumiem.

 

Zgadzam się z opinią że Cyfra oferuje największy wybór kanałów tyle ze dla mnie sporo z nich mogłoby nie istnieć bo one tylko poprawiają statystyki ilościowe operatorowi.Przez 9 lat posiadania Cyfry nie niektórych kanałach nie zatrzymałem się dłużej niż kilkanaście sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z wami te cale hbo on demand nie jest wart zlamanego grosza mi na chwile obecna wyswietlaja sie 4 pozycje z ktorych moge skorzystac w tym chyba 2 to Bernard i zakazane imperium nic dodac nic ujac ladnie z nami polecieli inni abonenci nizszych pakietow chociaz maja kilka dodatkowych kanalow a ci co maja pakiet prestiz wielke NIC - ladnie z nami cyfra poleciala

 

Czy Ty jesteś :censored: ?

Czego oczekiwałeś po promocji polegającej na zachęceniu ze skorzystania z wyższego pakietu ?

Jak masz prestiżowy to na co mieli Ci podnieść ?

Pomyśl na przyszłość czego dotyczy ta promocja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @mac_latawiec, zamiast narzekać na to, że C+ dała wam możliwość korzystania z HBO On Demand, powinniście się cieszyć z tego, że w ogóle wam dali, bo np. taki CP w podobnej promocji w końcówce minionego roku 2010 abonentom z najwyższym pakietem nie dał nic - nawet kilku filmów z tego ich PPV, a abonenci z niższymi pakietami korzystali w tym czasie za free z niektórych kanałów za które abonenci wyższych pakietów musieli płacić jak zwykle :? Także C+ i tak się postarała wam coś dać, a CP nie było nawet stać na taki gest dla tych co płacą im co miesiąc po kilkadziesiąt złotych i nie wiem czemu wy narzekacie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj o 20.00 Avatara na Canal+ i niestety ale Canal+ zepsuł premierowy pokaz, ponieważ napisy zacinały się od samego początku filmu, czasami w ogóle się nie pokazywały, albo tylko urywki, no i ostatnie 20 minut filmu nie można było oglądać w wersji oryginalnej ponieważ wystąpiła jakaś awaria dźwięku, która objawiała się nieznośnym skrzeczeniem. Porażka i wstyd! I to wszystko na sprzęcie wynajmowanym za haracz 20 zł miesięcznie. Natomiast pokaz w HD był już bez zastrzeżeń, tylko ta godzina emisji. Film kończył się ok. 2 w nocy, na szczęście mam nagrany i mogę obejrzeć kiedy mi będzie pasować. Tylko nie o to przecież chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u Ciebie chodziło wszystko elegancko, zależy jaki masz dekoder. Na moim Pace PVR500 GB napisy urywały się, albo wcale ich nie było - i to na obu egzemplarzach, a ostatnie 20 minut dźwięku po wybraniu wersji oryginalnej dźwięk trzeszczał, w wersji z lektorem natomiast było wszystko OK. Więc jakoś nie czuję się winny... Wszystko w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wczoraj podczas premiery Avatara na Canal+ było tak jak pisze DXmaniac. Mam PVR 250 GB. Napisy na początku filmu się rwały strasznie. A pod koniec filmu dźwięk 5.1 przy wyborze oryginalnej ścieżki trzeszczał przy głośniejszych scenach. Dziś sobie jednak ustawiłem nagrywanie wersji HD i wszystko cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj o 20.00 Avatara na Canal+ i niestety ale Canal+ zepsuł premierowy pokaz, ponieważ napisy zacinały się od samego początku filmu, czasami w ogóle się nie pokazywały, albo tylko urywki, no i ostatnie 20 minut filmu nie można było oglądać w wersji oryginalnej ponieważ wystąpiła jakaś awaria dźwięku, która objawiała się nieznośnym skrzeczeniem. Porażka i wstyd! I to wszystko na sprzęcie wynajmowanym za haracz 20 zł miesięcznie. Natomiast pokaz w HD był już bez zastrzeżeń, tylko ta godzina emisji. Film kończył się ok. 2 w nocy, na szczęście mam nagrany i mogę obejrzeć kiedy mi będzie pasować. Tylko nie o to przecież chodzi.

 

 

Masz dekoder z twardym dyskiem i takie problemy? :D

No chyba że nie potrafisz wytrzymać jednego dnia i obejrzeć nagrany film w HD o porze która Ci odpowiada.

 

Ja po to płace za taki sam dekoder żeby oglądać każdy film w HD i porze którą mi odpowiada a nie nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mi się wydaje, albo zrobili mały porządek na liście FTA - W moim phillipsie teraz świeci więcej kanałów, których wcześniej nie wsadzili na listę (np. fashion one, tv moda która zniknęła jakiś czas temu, plus sporo innych, nawet w miarę bardziej interesujących kanałów - brak mi jeszcze real time/ +1 niestety... )

 

Tak zrobili porządek, dodali parę kanałów FTA, ogólnie zmiany na korzyść, wreszcie dodali ERT World o który prosiłem Cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekacie na jakość BBC Entertainment, a jak kilka dni temu pytałem w innym dziale czy u wszystkich jakość POLSAT FILM jest beznadziejna, to nikt nie odpowiedział. Pikseloza jest na obydwu tych programach, a na BBC Entertainment nawet mniejsza niż na POLSAT FILM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkółko tylko narzekania natym forum.Największy spokoj jest rano,kiedy większość gimnazjalistów opiewa szkolne ławki i korytarze. :) Atak nawiązując do tej pikselozy.Fakt,występuje na wielu programach,ale bez tragedii,może wystarczy namówić rodziców na lepszej klasy telewizor (taki z wyższej półki).Posiadam od niedawna pewną Toshibe,która doskonale radzi sobie z pikselozą.I,albo jestem ślepy,albo sam już niewiem,ale obraz SD na mym obecnym tv niewiele się różni od tego HD (ciągle szum o te HD).I napewno niedam złamanego grosza przez dłuższy czas żadnemu operatorowi za opcje niby HD.Umnie programy,szczególnie te dwa BBC są w przyzwoitej jakości.Pozdrawiam wiecznie niezadowolonych ;) Acha,dziś chwile zawiesiłem oko na tych kanałach i powiem że jak niebędzie wiele powtórek to napewno dlamnie będą ciekawsze jak chociażby paczka discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak nawiązując do tej pikselozy.Fakt,występuje na wielu programach,ale bez tragedii,może wystarczy namówić rodziców na lepszej klasy telewizor (taki z wyższej półki).Posiadam od niedawna pewną Toshibe,która doskonale radzi sobie z pikselozą.I,albo jestem ślepy,albo sam już niewiem,ale obraz SD na mym obecnym tv niewiele się różni od tego HD (ciągle szum o te HD).

Sorry, ale w jaki to niby sposób telewizor może ci podnieść słabą jakość sygnału, który wychodzi już od nadawcy? Jeżeli nadawca nadaje program z marnym bitrate np. 1 Mbit/s, to nie powiesz mi, że na twoim telewizorze obraz ten będzie wyglądać tak, jak obraz nadawcy nadającego program z bitrate np. 10 Mbit/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co trzyma mnie wciąż w cyfrze to ligowa piłka nożna , gdyby nie to, to już dawno przeszedłbym do n-ki z troszkę gorszą ofertą programową, ale dużo tańszą. Kolejny samobój Cyfry, że wciąż nie dodali Foxa , który co dziwne jest na ich transponderze. Bardzo dziwne praktyki z ich strony. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się ludzie przejmujecie, jak będzie drogo to się zrezygnuje mi oferta Cyfry odpowiada w 100%.

Wiadomo prestiż nie mało kosztuje, ale się ma naprawdę super kanały, choć pewnie i tak może połowę z nich się ogląda.

Najprawdopodobniej jeśli będzie drogo i zaproponują mi na przedłużenie w czerwcu złe warunki to najwyżej przejdę do czegoś tańszego i z podobną ofertą jak właśnie N-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...