Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez długi okres czasu takie "promocje" na internet stosowała nasza słynna telekomunikacja i okazało się, że z miesiąca na miesiąc tracili coraz więcej osób

 

Tutaj jest pies pogrzebany w tej promocji.

Inaczej wygląda -20% przez cały czas promocji, inaczej 10mies - 50% pozostałe 15mies - 100%.

Marketingowo ładnie wygląda opcja 2, dla przeciętnego Kowalskiego wariant pierwszy.

Dla kieszeni w skali umowy wychodzi na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej wygląda -20% przez cały czas promocji, inaczej 10mies - 50% pozostałe 15mies - 100%.

Marketingowo ładnie wygląda opcja 2, dla przeciętnego Kowalskiego wariant pierwszy.

Dla kieszeni w skali umowy wychodzi na to samo.

 

 

Można robić tak: brałem w zeszłym roku "promocje z telewizorem" tam też było inna cena przez miesiąc ,inna przez trzy itd. obliczyłem sobie średnią miesięczną przez 24 miesiące i tyle płaciłem. Teraz po roku mam dużą nadpłatę a ponieważ rachunki wzrosły najwięcej właśnie po roku ja dalej będę płacił tyle co wcześniej a różnica będzie korygowana z nadpłaty.

Wtedy wiedziałem co biorę i nie muszę narzekać na C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tłumaczę,że kiedyś było tak że można było dokupywać osobno kanały HD potem zaczęto je grupować po kilka w pakiet i było do wybory pojedyncze lub paczkę ale były narzekania ,że C+ zdziera z abonentów więc C+porzuciła to i poszła w kierunku n-ki wyższy pakiet w którym są wszystkie kanały/poza premium/HD.Choć podobno można nadal dokupywać pojedyncze jak piszą niektórzy forowicze.To nie jest mydlenie oczu 3D tylko technika idzie do przodu i trzeba wdrażać pomału nowe technologie by nie usłyszeć:" Miałeś [beep] złoty róg a ostał się Tobie ino sznur".I tak się wszędzie słyszy,że HD mamy tylko dzięki n-ce więc C+ nie chce popełnić drugi raz tego grzechu tj zaniechania.Bo jak mówi przysłowie /które jest w nazwie b.znanego zespołu Rolling Stones /"Tylko toczących się kamieni nie pokrywa mech"To by było na tyle. Serdeczne pozdrowienia z zaśnieżonego PŁocka

Czy ktoś mógłby potwierdzić to, co napisał kolega Marek. Interesuje mnie kompakt HD ale chciałbym dokupić do tego Eurosport 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Też o to pytałem. HD Mix już oficjalnie nie ma i mają tą paczkę tylko osoby, które wzięły ją przed likwidacją.

Skończy się dla kolegi umowa lub wcześniej opcja Hd mix wygaśnie i po zawodach. Trzeba brać pakiet Optium HD.

 

Ps: Może po wprowadzeniu przez N ofert 13 miesięcznych Cyfra zapoferuje tą paczkę dla osób, które ją aktualnie posiadają.

Wcześniej takiej możliwości nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD Mix można zachować w przypadku gdy nie przedłużamy umowy i nie rezygnujemy - przechodzi ona na czas nieokreślony z aktualnie odbieranym pakietem i opcjami po cenach standardowych. Po ewentualnym wyłączeniu HD Mixa nie ma do niego już powrotu. Kompakt+HD Mix = 67,80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12:30 trwa mecz AC Milan - Bologna i na C+ Sport jakiś program o lidze hiszpańskiej , C+ Sport 2 przerwa i C+ Gol przerwa. Po co robią tyle kanałów sportowych skoro albo powtórki albo plansze na nich.

To nie jest problem tylko Cyfry+. Ta choroba ogarnia niemal wszystkich. Choroba na zasadzie, my mamy! Tylko, co? Kolejną kanałową sztukę? To samo tyczy się słynnego 3D! Słynnego z niemocy. Ale kogo to obchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 20:40 miał być mecz serie A na żywo na C+ Gol, leciała powtórka z wczoraj Milanu z Romą. na C+ sport hd zamiast hitu kolejki ligi francuskiej puścili po raz kolejny mecz Realu (w zasadzie co tydzień lecą mecze Realu). Dziś meczów jak na lekarstwo: ligi angielskiej ZERO (wiem, wiem: większość meczów odwołana ale niektóre się odbyły i można było puścić zamiast powtórek), włoskiej: nie było live, hiszpańskiej jeden mecz, francuskiej jeden (i to w tragicznej jakości, na eurosporcie niemieckim fta z astry była lepsza jakość)

 

rośnie ilość kanałów, spada jakość i ilość transmisji :(

 

/edit/

dogrzebałem się do informacji, że mecz serie A Sampdoria Genua - Genoa C.F.C. odwołali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie: patrzyłem na wyniki i widziałem, że 2 mecze się odbyły dlatego napisałem, że mogli je puścić. Nie zmienia to faktu, że z ligą włoską sobie polecieli: nie odbył się tylko 1 mecz w niedzielę i to akurat ten który mieli transmitować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...