Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie śniegu może ze 2-3 centymetry i dość mroźny, oczywiście drogowcy gdy spadł śnieg to nagle przypomnieli sobie o łataniu dziur na drogach, tak łagodna zima była a musieli akurat teraz zaczynać roboty jak spadł śnieg i jest ujemna temperatura, jak w tym logika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to nie jest już dziwne. Użyte technologie są jak najbardziej odpowiednie dla robót w zimie, w których są używane odpowiedniego rodzaju masy bitumiczne. Zadaniem tak wyłatanych dziur w jezdni jest zminimalizowane niebezpieczeństwa w ruchu kołowym. Te łaty mają za zadanie wytrwać do okresu, w którym po ich usunięciu zostaną ponownie wyremontowane z mas bitumicznych docelowych tzw. na gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno! Post pod postem.

 

Zmarł 3-latek, który nie został przyjęty do szpitala

Poznańska policja wyjaśnia okoliczności śmierci trzylatka, który zmarł po tym, gdy nie został przyjęty do jednego z miejskich szpitali. Dziecka nie udało się uratować mimo akcji reanimacyjnej.

Po prostu skandal! Brakuje mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z buta zafundowałem sobie bez przymuszonej woli spacer półtoragodzinny. Lubię jak mróz gryzie, szczypie. Choć śniegu mało pod butami skrzypi. Słońce zachodzi krwawo. Znakiem tego mróz w nocy jeszcze dowali. Naprawdę lubię tę porę roku. Zima. Zima może być cudna. I jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli głupi widz ma oglądać, i nie zadawać pytań.

Nie zapominajmy również o tym, że fioletowa krowa uczy ludzi delikatności. Gdy oglądam ten motyw z miasteczkiem, w którym dzięki krowie ludzie stali się milsi, mam wrażenie, że ktoś za grubą kasę robi sobie ze mnie jaja. Może nawet fioletowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślące społeczeństwo jest zagrożeniem dla władzy, więc trzeba więcej durnych reklam, seriali i programów o wszystkim i o niczym.

Dokładnie. Tak samo z łupanką dla [beep]owców w radiu...

 

Tymczasem jeden z chrześcijańskich tygodników donosi, że Trynkiewicz, jako dziecko, został zgwałcony przez księdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jeden z chrześcijańskich tygodników donosi, że Trynkiewicz, jako dziecko, został zgwałcony przez księdza.

To ma być jakiś odwet? Usprawiedliwienie tego draństwa?

Dobrze, że to jakiś tygodnik? Który życzliwie donosi?

Obrzydliwe. Czego to ludzie nie wymyślą. I wymyślają.

- Przed naszymi dziećmi zgwałcił cztery owce i jałówkę - przypominał gość Tomasza Lisa. -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli głupi widz ma oglądać, i nie zadawać pytań.
Nie zapominajmy również o tym, że fioletowa krowa uczy ludzi delikatności. Gdy oglądam ten motyw z miasteczkiem, w którym dzięki krowie ludzie stali się milsi, mam wrażenie, że ktoś za grubą kasę robi sobie ze mnie jaja. Może nawet fioletowe.

 

Czyli już nic głupiego nic nie można zrobić , bo zaraz będzie to postrzegane jako manipulacja widzem . :crazy:

 

myślące społeczeństwo jest zagrożeniem dla władzy, więc trzeba więcej durnych reklam, seriali i programów o wszystkim i o niczym, a widz tak otępiały nie będzie myślał samodzielnie tylko pod dyktando tv.

 

A co powiecie o " Czterech pancernych i psie " , "Samych swoich " , "Nocach i dniach" i innych filmach, serialach- przecież one też nie grzeszyły "mądrością"?

 

A " Miś Uszatek " i inne bajki dla dzieci nie były / nie są ogłupiające ? Przecież w tych bajkach wszyscy są dobrzy , a jeśli ktoś jest zły to zaraz albo zostanie ukarany albo nagle zły staje się dobry . I dziwić się potem , że dzieci myślą , że nie ma złych ludzi na świecie i obcym też ufają - przecież dzieci biorą wzorce z bajek .

 

myślące społeczeństwo jest zagrożeniem dla władzy, więc trzeba więcej durnych reklam, seriali i programów o wszystkim i o niczym.

Dokładnie. Tak samo z łupanką dla [beep]owców w radiu...

 

(...)

A Michael Jackson , Wham , Sabrina nie są ogłupiający ? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli głupi widz ma oglądać, i nie zadawać pytań.
Nie zapominajmy również o tym, że fioletowa krowa uczy ludzi delikatności. Gdy oglądam ten motyw z miasteczkiem, w którym dzięki krowie ludzie stali się milsi, mam wrażenie, że ktoś za grubą kasę robi sobie ze mnie jaja. Może nawet fioletowe.

Czyli już nic głupiego nic nie można zrobić , bo zaraz będzie to postrzegane jako manipulacja widzem . :crazy:

Nigdzie nie napisałem, że to jest manipulacja :/ Bo to byłoby zbyt grzeczne.

Innymi słowy, to nie jest robienie, lecz bez pardonu ma się kogoś za idiotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł 3-latek, który nie został przyjęty do szpitala

Poznańska policja wyjaśnia okoliczności śmierci trzylatka, który zmarł po tym, gdy nie został przyjęty do jednego z miejskich szpitali. Dziecka nie udało się uratować mimo akcji reanimacyjnej.

Po prostu skandal! Brakuje mi słów.

Dokładnie, to jest skandal. Innymi słowy mamy w niektórych częściach Polski taką, a nie inną służbę zdrowia. Miejsc nie ma? To nawet na korytarzu go przyjąć i zacząć leczyć! Też mi wyjaśnienie... Są jeszcze pokoje lekarskie.

 

myślące społeczeństwo jest zagrożeniem dla władzy, więc trzeba więcej durnych reklam, seriali i programów o wszystkim i o niczym, a widz tak otępiały nie będzie myślał samodzielnie tylko pod dyktando tv.

 

A co powiecie o " Czterech pancernych i psie " , "Samych swoich " , "Nocach i dniach" i innych filmach, serialach- przecież one też nie grzeszyły "mądrością"?

Taka to telewizja, nieprawdopodobna, a jednak. W ogóle telewizja zaczęła ogłupiać, od kiedy to tylko możliwe, tylko z roku na rok coraz gorzej.

 

(...)

A Michael Jackson , Wham , Sabrina nie są ogłupiający ? :crazy:

Jackosn miał mądre piosenki. Co do Wham i Sabriny... to w sumie tak. Częste śpiewanie o miłości doprowadza do tego, że ludzie potrafią już o niczym innym nie myśleć. Ja to czasem takiej RMFki nie mogę usłuchać, bo mam z tą sprawą dajmy na to problemy, a oni mi tu o szczęśliwej miłości za przeproszeniem p***dolą. To człowieka z moją psychiką może w dołek w końcu wprowadzić. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...)

A Michael Jackson , Wham , Sabrina nie są ogłupiający ? :crazy:

Jackosn miał mądre piosenki. Co do Wham i Sabriny... to w sumie tak. Częste śpiewanie o miłości doprowadza do tego, że ludzie potrafią już o niczym innym nie myśleć. Ja to czasem takiej RMFki nie mogę usłuchać, bo mam z tą sprawą dajmy na to problemy, a oni mi tu o szczęśliwej miłości za przeproszeniem p***dolą. To człowieka z moją psychiką może w dołek w końcu wprowadzić. :x

 

 

Michael Jackson miał sporo tekstów i klipów z głębszym przesłaniem chociażby: Man in the Mirror, Heal the World, Earth Song, We Are the World ... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...