Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja umiem grać w pana (inaczej Historyczny Upadek Japonii... ;)), w kuku, kenta, wojnę, pokera... Teraz już za bardzo nie gram, ale kiedyś to potrafiliśmy z kolegami na osiedlu grać od mniej więcej 17-18 do 24:00, siedząc na schodach przed blokiem. :)

A, i jeszcze umiem w Pasjansa-Pająka grać na komputerze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jak gram w karty, to tylko w wojnę i to ostatni raz grałem w karty rok temu. Na kompie umiem Pasjansa układać. :lol2:

 

Tymczasem w mojej miejscowości trwa Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu, w którym wczoraj jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół Solaris. Dzisiaj w tej samej roli wystąpi zespół... Czerwone Gitary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę będzie to dziwne pytanie, zwłaszcza na tematykę forum, ale zadam je tutaj, może ktoś coś zauważył. Ostatnio naszła mnie ochota na uszka z kapustą i grzybami, sam nie chce mi sie robić, a ostatnio na święta jak je jadłem to kupne były bardzo dobre. Ale teraz w różnych sklepach nie mogę ich znależć. Są tylko z mięsem, z ricottą, szpinakiem i takie tam, a tych ''świątecznych'' nie mogę znaleźć. Ktoś zauważył je jednak teraz w sklepach?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Super Express'', ''Fakt'' i ''Pudelek.pl'' przegrali w sądzie z żoną Roberta Janowskiego, którą bronił były Wicepremier i Minister Edukacji Narodowej Roman Giertych. Przeprosiny przez 30 dni mają być na całej pierwszej stronie:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/super-express-fakt-i-pudelek-pl-przegraly-w-sadzie-z-zona-roberta-janowskiego-przeprosiny-przez-30-dni-na-calej-pierwszej-stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomoże ktoś. :wink:

 

Nasza wspólnota mieszkaniowa zafundowała sobie ruchomą bramę na piloty. Stary ledwo zipie, a w necie jest ich masa - od 30-250 zł. Na co zwrócić uwagę przy kupnie, bo z tego co mi już mówiono nie każdy da się zaprogramować od starego pilota i może nie działać.

 

Więc jeszcze raz czy mogę kupić pierwszy, lepszy oferowany pilot do bramy, czy mam zwrócić uwagę na jakieś konkretne parametry techniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomoże ktoś. :wink:

 

Nasza wspólnota mieszkaniowa zafundowała sobie ruchomą bramę na piloty. Stary ledwo zipie, a w necie jest ich masa - od 30-250 zł. Na co zwrócić uwagę przy kupnie, bo z tego co mi już mówiono nie każdy da się zaprogramować od starego pilota i może nie działać.

 

Więc jeszcze raz czy mogę kupić pierwszy, lepszy oferowany pilot do bramy, czy mam zwrócić uwagę na jakieś konkretne parametry techniczne?

Najlepiej znajdź jakich sklep stacjonarny, który odczyta ze starego pilota częstotliwość i kod, a w razie nie powodzenia przyjmie zwrot. Za 30 złotych internetu może działać, jak macir bramę z lat 90, nowsze nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...