Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po poniedziałkowej wyprzedaży, o której Wam już pisałem, zdarzyło się jeszcze jedno 2-dniowe polowanko. Otóż w moim mieście biblioteka organizuje... no, nie kiermasz ani wyprzedaż, bo nie ma cen żadnych, ale taką akcję rozdawania książek. Przy czym w przeciwieństwie do Torunia, gdzie każda wyprzedaż jest ogłaszana w internecie oraz w lokalnej prasie, tutaj biblioteka nie rozgłaszała tej akcji. Jest to w zasadzie tylko dla wtajemniczonych i stałych bywalców ;) Łowy bardzo udane. Pani bibliotekarka sama już mi wybrała takie, co mogę wziąć i mnie interesują (historyczne, literatura faktu), choć wiele z nich sam wyszukałem i po tym jak wziąłem te książki widoczne na zdjęciu, 2 dni później poszedłem jeszcze raz bo była drobna dostawka. Jej wynik to kolejne 2 takie słupki :)

 

http://naforum.zapodaj.net/042dd0a3ad89.jpg.html

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam przemówienie prezydenta Dudy,które jest bardzo dobre.A trzeba przypomnieć,że dzisiaj nie tylko Dzień niepodległości,ale i Dzień Św.Marcina.W Poznaniu jest ono bardzo hucznie obchodzone,np.jest parada na ulicy imienia tego świętego.Ja byłem na takiej w zeszłym roku i było bardzo fajnie :D.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my jakoś opacznie rozumiemy to święto niepodległości. ;) W dodatku jedna skrajna grupa społeczna zbytnio się narzuca. I skutki widać.

 

Brat chciał zorganizować grilla dzisiaj w Wa-wie. Ale sobie darował, kiedy okazało się, że ponad połowa kumpli nie ma ochoty wychodzić.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho w Hyde Parku :<

 

Wczoraj została podana informacja, że koniec świata nastąpi 25 listopada br. roku wierzycie w to? :P

Miało to nastąpić w tym roku 23 września po tych pełniach czerwonego księżyca, ale ostatecznie mamy tylko bardziej dynamiczną zmianę klimatu, nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już dziś! Na te losowanie czekam z niecierpliwością od kilkunastu dni :) trzymam kciuki za swoją "armię" październikowych paragonów, żebym z ich pomocą wygrał Tableta :D a jak się nie uda to trudno - może za miesiąc coś wygram ;) dodam że moja listopadowa "armia" będzie liczniejsza od tej październikowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...