Skocz do zawartości

Polsat Box i HBO Max


PatrycjaG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z logowaniem do serwisu HBO GO. Posiadam wykupiony abonament w Cyfrowym Polsacie, usługa HBO jest również opłacana i aktywna. Konto na ipolsatbox jest utworzone. Wszystko zrobione zgodnie z wytycznymi. Wpisałam wszystkie dane poprawnie podczas logowania na HBO,jednak w momencie kliknięcia "Zaloguj" pojawia się haczyk,i nic dalej się nie dzieje. Czy ktoś mógłby mi pomóc w tym temacie? Pozdrawiam Patrycja

Edytowane przez Sentence
Zaktualizowano tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 13:14, PatrycjaG napisał:

Witam. Mam problem z logowaniem do serwisu HBO GO. Posiadam wykupiony abonament w Cyfrowym Polsacie, usługa HBO jest również opłacana i aktywna. Konto na ipolsatbox jest utworzone. Wszystko zrobione zgodnie z wytycznymi. Wpisałam wszystkie dane poprawnie podczas logowania na HBO,jednak w momencie kliknięcia "Zaloguj" pojawia się haczyk,i nic dalej się nie dzieje. Czy ktoś mógłby mi pomóc w tym temacie? Pozdrawiam Patrycja

Witaj. Proszę o wyczyszczenie plików cookies oraz danych przeglądania i sprawdzenie. Czy ma to miejsce z jednego urządzenia, czy kilku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, czytnik napisał:

@Specjalista Polsat Box , albo @Cp.go

Czy na dekoderach od PB  będzie dostępne HBO Max od 8 marca ?

Od 8 marca w dekoderach HBM nie będzie ,PB nie wyrabia się z regularnością softów do swoich sprzętów które sypią błędami a Ty liczysz na HBO MAX będą wstanie zapewnić - ni ma bata na ten cyrk 💁‍♂️

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zapewne chodzi o treści HBO w ramach usługi Polsat Box GO, a ta starutka apka HBO GO przestanie działac.
Zapewne tak Polsat rozwiąże temat HBO na dekoderach. A możliwe, że w sierpniu wygaśnie im umowa i HBO nie będzie dawać już swoich materiałów do serwisów trzecich.
Możliwe, że znikną też z Canal+ Online i Playera.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o tym kto jest autorem apki na dekodery PB były i zapewne nadal są w niej widoczne. Możesz sprawdzić jak masz dostęp. Ja aktualnie nie mam, ale była to jakaś pojedyncza osoba. I widać zresztą, że HBO jest na tym samym szablonie co aplikacja Cyfrowy Polsat GO, do tego brak obsługi napisów itd.

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest info, ze nie bedzie na ten moment na dekoderach hbo max


W końcu to Polsat. Od kilku lat nie stworzył żadnej nowej aplikacji.
Na Disney+ i SkyShowtime jako aplikacje też nie liczcie.

Nie rozumiem czego tu żałować. Są to wykastrowane serwisy. Duzo lepszy obraz i dźwięk będzie na dedykowanych aplikacjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mając aktywne HBO Go nie korzystałem z niego po za dekoderami ze względu na starszy telewizor. Teraz mając nowy telewizor wykorzystując kod pięciocyfrowy z ipolsatbox rejestrując się przez operatora a następnie aktywując apke z TV i dodając urządzenie na koncie zrobiłem wszystko dobrze ?. Czy po za dekoderem mając HBO i HBO GO w PBOX mogę korzystać z HBO GO na innych aplikacjach,w innych urządzeniach i przeglądarkach ?. Może ktoś krótko odpowie rozwiewając wątplwości wielu innych gdy zapowiada się likwidację HBO GO na dekoderach (bardzo słabej aplikacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bgmnt napisał:

Informacje o tym kto jest autorem apki na dekodery PB były i zapewne nadal są w niej widoczne. Możesz sprawdzić jak masz dostęp. Ja aktualnie nie mam, ale była to jakaś pojedyncza osoba. I widać zresztą, że HBO jest na tym samym szablonie co aplikacja Cyfrowy Polsat GO, do tego brak obsługi napisów itd.

 

Nie znalazłem takich informacji. Przynajmniej w 5500s ich nie ma. Może w evoboxach jest inaczej.  A sama aplikacja jest podobna do tej w dekoderach Canal+. W dekoderach polsatowskich interfejs jest jakby "powiększony" pewnie przez zastosowanie większej czcionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...