Skocz do zawartości

Polsat Box i HBO Max


PatrycjaG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, LWIK napisał:

@wojtekmedia2 ile czekałeś na odpowiedź ?

 

Zacząłem do nich pisać od środy zeszłego tygodnia. Dwie odpowiedzi były negatywne. W poniedziałek wysłałem ostatni raz i dostałem odpowiedź wczoraj wieczorem. 

 

39 minut temu, PawelTSW napisał:

Ale trzeba mieć narąbane w głowie by to wykorzystywać do negocjacji :D

🤣

Polaki Cebulaki 

Jest okazja do niższych cen więc trzeba wykorzystywać każdy możliwy moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Bardzo dziwne.

Ależ wcale nie jest dziwne. Chcesz rozwiązać umowę bo nie masz hbo max w dekoderze, więc czego oczekujesz? :D

11 minut temu, djserano napisał:

@PawelTSW

Nie masz nic modrego do dodania w powyższej dyskusji, to się zamknij kmiocie.

Nie zesikaj się z radości :)

Cebulaku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia2

Ja rozwiązałem umowę, gdyż rezygnuje z satelity, a nie dla negocjowania nowych warunków, więc nie dzwoniłem do DUK w tej sprawie.

Tunery oddałem i zażądałem usunięcia moich danych z systemu CP, więc raczej już do mnie nie zadzwonią, bo i po co.

Z informacji jakie posiadam, konsultanci z DUK, nie są informowani o rezygnacjach, więc nie pojawia się u nich informacja, żeby dzwonić z nowymi propozycjami.

Wynika to z tego powodu, że tych rezygnacji jest niewiele, bo mało  osób wie, że można zrezygnować z umowy z powodu wyłączenia aplikacji na tunerze.

Wydaje mi się, że byłem chyba jedynym, który pociągnął tą sprawę dłużej, przedstawiając im dowody na moje racje, więc nie mając argumentów przeciw, CP rozwiązała moją umowę na moich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem telefon z PB był to nr zastrzeżony , z zapytaniem czy zdecydowałem się zostawić obecną umowę czy ją rozwiązać bez ponoszenia kar . Pani poinformowała że jeśli się zdecyduję odejść , przedłużenie jej na INNYCH warunkach nie będzie możliwe , zapytałem czy na tych samych z innym zapisem dot. HBOmax - czyli 12x50zł , 12x130zł jak do tej pory mam - odpowiedź NIE . Furtka HBOmax ma na celu rozwiązać umowę .

Ba jeszcze nie wysłałem że chce zrezygnować , więc zdziwiłem się telefonem od PB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd HBO GO przeszedł na HBO MAX mój dekoder Polsatu HD5500 nie może pomimo wykupionej usługi połączyć się z HBO Go (MAX) (błąd 24-0404)- aplikacja natomiast działa po zalogowaniu przez internet ze strony HBO - podobna aplikacja Polsat BOX GO w dekoderze działa bez zarzutu - konsultant Polsatu twierdzi, że HBO MAX nie udostępniło tej aplikacji w dekoderze - czy to możliwe - a co z umową Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Przejrzyj ostatnie posty wątku. Tak HBO nie udostępniło aplikacji HBO Max na dekoder Polsatu. Część treści jest dostępna poprzez aplikację Polsat Box Go. 

 

Możesz składać reklamacje, jednak mimo braku dostępu na dekoderze masz dostęp do usługi na innych urządzeniach. Przy indywidualnym podejściu pozwolą ci jedynie rozwiązać Umowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LWIK napisał:

Panie i Panowie, którzy dostali wiadomości o tym, że mogą rozwiązać umowę bez konsekwencji finansowych, po podtrzymaniu chęci rozwiązania umowy dostaliście może jakąś ciekawą propozycje ?

Nie ma oferty utrzymaniowej . Jest to furtka by bez kary odejść z PB . Nikt nie otrzyma " lepszych" warunków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...