Skocz do zawartości

CYFRA+ , tuner Strong 6880


Cyfroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dwa miesiące wlacze ze spliterem i róznymi tunerami.Tydzień temu zakupiłem Stronga i od wczoraj sie zawiesza.Działa 2-3 minuty i wyskakuja pionowe , kolorowe pasy i tuner nie reaguje.Trezba go wyłaczyc z pradu po czym znowu działa 2-3 minuty i kapa.Juz mam załamke z tym spliterem i tunerami których przerobiłem juz 7 sztuk.Najlepsze jest to że próbowałem na dwóch róznych spliterach i na obu to samo.Co może byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Żuko Krótko mam ten dekoder, ale wnioskuję, że jak dochodzi jakiś nowy kanał, trzeba aktualizować samodzielnie. Twoje listy oczywiście nie zostaną usunięte.

Wszyscy twierdzą, że Pace 2231 jest lepszy od tego Stronga. Kupiłem Pace i dobrze, że była możliwość wymiany na drugi dzień, bo tamten dekoder (i pilot) to masakra. Nie rozumiem zachwytu nad Pace'em. Generalnie obydwa są do d..y, ale mniejszym złem jest Strong.

A teraz moje pytanie: czy jest jakakolwiek możliwość odebrania na tym sprzęcie BBC Red Button na Eurobird? Zwykłe wpisanie częstotliwości oczywiście nie pomaga, ale może jakieś PID'y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@żuko musisz sam aktualizować listę po dodaniu jakiegoś kanału. Listę ulubionych tracisz powracając do ustawień fabrycznych ewentualnie pobierając nową wersję oprogramowania.

@pierre a masz ustawioną antene na Eurobirda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy warto kupić ten dekoder bowiem jest mały problem,szwagier ma konwerter goldena monoblocka a tam porty sa odwrotne czyli hotbird to B a astra A tuner pace,philipsy,thomsony nie działają bo nie ma możliwosci ustawienia zmian portow,czy inwestować w nowy konwerten single dla pace czy brać stronga,czy bede zalował,czy ma wady muli sie? zacina sie? Jakie dajecie rozwiazanie bo niechce biegac ciagle i wymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zmianę kanałów to rzeczywiście w tunerze Pace odbywa się to szybciej niż w Strongu.Co do zacinania się jeśli trafisz na dobry egzemplarz to nie będzie problemu.U mnie dopiero trzeci wymieniony przestał się "wieszać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by napisać do C+ czy nie mogliby poprawić działania EPG na tym dekoderze.Wystarczyło by żeby na każdym kanale było info na dwa najbliższe programy.Z tp Cyfry działa poprawnie,z tp Polsatu też ale brak polskich znaków,są krzaczki.Od ITI od razu nie ma ale wskakuje po kilku minutach oglądania,to samo z MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pilot to jest całkowita porażka chyba kupie jakiś uniwersalny najgorsze jest to ze ciężko przełączyć na inny kanał trzeba nim wymachiwać dekoder tez nie najlepszy w porównaniu do echostara 717 z CP to epg i całe menu tez nie najlepsze tak skopane ustawianie listy własnych kanałów szkoda słów pamiętam jak kilka lat temu miałem cyfrę z dekoderem mediasat to było naprawdę dobre urządzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy można aktualizować w tej chwili oprogramowanie dekodera? Mam w tej chwili wersje 9.02.10 a najnowsza jest 9.02.11, chciałbym zaktualizować ponieważ tnie mi się TVP INFO, jak to zrobić?

 

Robię wedle instrukcji tutaj http://www.cyfraplus.pl/cyfra_oprogramo ... t6880.html

Na dekoderze wyświetla się Load, po około 25-30 minutach wyświetla się 'Aktualizacja nie powiodła się...'

 

PS.Jak wam chodzi ten dekoder ze Splitterami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonajcie poniższe czynności:

 

1. Wyłączenie dekodera i wyjęcie wtyczki z gniazdka na ok. 30 sekund.

2. Podłączenie dekodera do zasilania i włączenie go.

3. Przywrócenie ustawień fabrycznych.

4. Uruchomienie aktualizacji oprogramowania.

 

Powinno pomóc w waszym przypadku. Napiszcie jak wam poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...