Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek
Brawa dla Canal+ za tak szybką reakcję i transmisję innego meczu...

 

? Brawa ? Mecz Auxerre - PSG bez względu na inne okoliczności powinien być pokazany na antenie, a nie tylko w zastępstwie. Raczej nagana dla C+, że nie ujęli takiego meczu wcześniej w ramówce. Sieroty nakupili najtańsze prawa na rynku, i mogą pokazać tylko 2 mecze na kolejkę. Jako że teraz zobaczymy 3 mecze, w następnej kolejce zobaczymy tylko jeden... Wszystko musi się zgadzać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Canal+ za tak szybką reakcję i transmisję innego meczu...

 

? Brawa ? Mecz Auxerre - PSG bez względu na inne okoliczności powinien być pokazany na antenie, a nie tylko w zastępstwie. Raczej nagana dla C+, że nie ujęli takiego meczu wcześniej w ramówce. Sieroty nakupili najtańsze prawa na rynku, i mogą pokazać tylko 2 mecze na kolejkę. Jako że teraz zobaczymy 3 mecze, w następnej kolejce zobaczymy tylko jeden... Wszystko musi się zgadzać..

 

Ja np. nie chciałbym oglądać połowy meczów z każdej ligi w weekend, bo część z nich byłaby po prostu nieciekawa. Przeciętny kibic, nie fanatyk żadnej z lig (a takich jest najwięcej), ogląda jak już najciekawsze mecze danej ligi. Kupno takiego pakietu jest dla Canal+ opłacalne i myślę, że to się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 16 kwietnia

18:00 Polonia - Cracovia C+ Sport

20:55 Arsenal - Wigan C+ Sport

 

Środa 18 kwietnia

17:55 Lietuvos Rytas - Chimki Moskwa C+ Gol

18:25 Toulouse - Ol. Lyon C+ Sport

20:00 Lokomotiv Kubań - Spartak Sankt Petersburg C+ Gol

 

Piątek 20 kwietnia

16:55 Chimki Moskwa - Lietuvos Rytas C+ Weekend

17:40 Cracovia - Widzew C+ Sport

20:00 Polonia - Ruch C+ Sport

03:30 San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers C+ Sport

 

Sobota 21 kwietnia

13:10 Legia - Lech C+ Sport

13:40 Arsenal - Chelsea C+ Gol, C+ 3D

15:30 Jagiellonia - Górnik C+ Sport

17:45 Podbeskidzie - Wisła Canal+

18:25 QPR - Tottenham C+ Gol

19:55 Barcelona - R. Madryt C+ Sport, C+ 3D

02:00 Chicago Bulls - Dallas Mavericks C+ Sport

 

Niedziela 22 kwietnia

12:25 Fiorentina - Inter C+ Gol

13:25 Man. Utd - Everton Canal+

14:10 Zagłębie - GKS C+ Sport

16:40 Lechia - Śląsk C+ Sport

16:55 Wolves - Man. City C+ Gol

17:55 Atletico - Espanyol C+ Weekend

20:40 Juventus - AS Roma C+ Sport

21:30 Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder C+ Weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Canal+ za tak szybką reakcję i transmisję innego meczu...

 

? Brawa ? Mecz Auxerre - PSG bez względu na inne okoliczności powinien być pokazany na antenie, a nie tylko w zastępstwie. Raczej nagana dla C+, że nie ujęli takiego meczu wcześniej w ramówce. Sieroty nakupili najtańsze prawa na rynku, i mogą pokazać tylko 2 mecze na kolejkę. Jako że teraz zobaczymy 3 mecze, w następnej kolejce zobaczymy tylko jeden... Wszystko musi się zgadzać..

 

Ciężko było ująć ten mecz skoro mieli już zapchane kanały przez nba, ligę hiszpańską i włoską. I nie uważam, żeby mecz PSG był ciekawszy od któregoś z tych 3 wydarzeń co zdecydowali się pokazać na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dać mecz Ligue 1 w sobotę 21 kwietnia o 19:00 lub 21:00 na C+ Weekend:

 

  • 19:00 Brest - Rennes
    19:00 Caen - St. Etienne
    19:00 Dijon - Lille
    19:00 Evian TG - Toulouse
    19:00 Montpellier - Valenciennes
    19:00 Nice - Auxerre
    21:00 Bordeaux - Ol. Marsylia

 

lub mecz w niedzielę 22 kwietnia o 21:15 na C+ Gol:

 

  • 21:15 Ol. Lyon - Lorient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek
Ja np. nie chciałbym oglądać połowy meczów z każdej ligi w weekend, bo część z nich byłaby po prostu nieciekawa. Przeciętny kibic, nie fanatyk żadnej z lig (a takich jest najwięcej), ogląda jak już najciekawsze mecze danej ligi. Kupno takiego pakietu jest dla Canal+ opłacalne i myślę, że to się nie zmieni.

 

Za to ile pieniędzy łupią od abonentów powinni pokazywać przynajmniej połowę meczy na kolejkę. Z wszystkich lig jakie mają prawa. A tak pokazują tylko ochłapy. Jakoś podobne platformy w innych krajach potrafią lepiej i więcej pokazać (patrz. Digi TV, Arena, C+Skandynawia, SKY Italy, Al Jazeera Sport itp.) i do tego są czasem i tańsze. A jeżeli nie chcesz i nie masz ochoty to nie oglądasz, proste. Nikt nikogo nie przymusza. Tylko nie bądź ich adwokatem, bo niedługo jeszcze mniej Ci będą pokazywać i wtedy zapłaczesz.. Jeszcze sobie przypomnisz.. Rozumiem, że mecze z najbliższego tygodnia np. Getafe-Sewilla, Ol.Marsylia-Caen, Bordeaux-Ol.Marsylia, Liverpool-WBA, Valencia-Betis, AC-Milan-Bolonia, PSG-Sochaux, Lyon-Lorient, nie są interesujące, oby takich kibiców sportu jak najmniej..

 

Ciężko było ująć ten mecz skoro mieli już zapchane kanały przez nba, ligę hiszpańską i włoską. I nie uważam, żeby mecz PSG był ciekawszy od któregoś z tych 3 wydarzeń co zdecydowali się pokazać na antenie.

 

To niech włączą dodatkowe serwisy, czy to takie trudne? Polsat i n jakoś mogły to robić gdy było więcej meczy w tym samym czasie, C+ nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak ktoś nie chce to nie będzie oglądał, ale są osoby, które chętnie by obejrzały. A za taką kasę jaką trzeba zapłacić za paczkę Canal+ to faktycznie powinni się bardziej postarać, zwłaszcza że wcześniej mogli się tłumaczyć że się płaci i za sport i za filmy, ale jeśli chodzi o filmy to obecnie stracili sporo, a i to że większość kanałów z paczki Canal+ to kanały sportowe to też pokazuje że C+ stawia obecnie przede wszystkim na sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. nie chciałbym oglądać połowy meczów z każdej ligi w weekend, bo część z nich byłaby po prostu nieciekawa. Przeciętny kibic, nie fanatyk żadnej z lig (a takich jest najwięcej), ogląda jak już najciekawsze mecze danej ligi. Kupno takiego pakietu jest dla Canal+ opłacalne i myślę, że to się nie zmieni.

 

Skoro taka jest charakterystyka przeciętnego kibica to skąd się biorą te wszechobecne "mądrości" na temat, meczów, czy lig, skoro Ci ludzie, którzy je wygłaszają opierają swoje wypowiedzi o np. tylko mecze Realu i Barcy w lidze hiszpańskiej, lub o mecze United i CFC w Anglii, ewentualnie o skróty? Dziwne, że jak tak, to nikt się głębiej nie interesuje, a jak przyjdzie co do czego to na podstawie szczątków informacji ludzie uważają się za najmądrzejszych i wiedzących wszystko o piłce.

 

No i co to znaczy, że mecz jest nieciekawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był w stanie rozwinąć zestaw utworów używanych przez Canal+ to byłbym bardzo wdzięczny:

 

Turbo kozak:

Zakończenie Sport+Extra: http://www.youtube.com/watch?v=bOtTkGvs_fg

Zakończenie Liga+Extra:

Liga+:

Materiały z ekstraklasy: http://www.youtube.com/watch?v=g__sqklAWkQ

Zakończenie meczów ligi hiszpańskiej:

Intro ekstraklasy: http://dabeast.wrzuta.pl/audio/3lEDqH9d ... _countdown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy by chciał wszystkie mecze w kolejce w dodatkowych serwisach z każdej z lig. Niestety, ale Canal+ nie jest w stanie widocznie tego zrobić.

Ja chcę tylko mecz Juve co kolejkę.Powinni pokazywać regularnie mecze najładniej grającej drużyny we Włoszech ale niestety tak nie jest.Czy 68zł za 4 mecze na miesiąc to mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w Polsce Canal+ ma WSZYSTKIE najwazniejsze ligi i trudno jest kupić do każdej pakiet wszystkich meczy, bo 1) to troche kosztuje 2) brak miejsca na satelicie na tyle kanałów/serwisów na tak duza liczbe meczy 3) nie ma popytu ( pojedyncze osoby ). pewnie w Albanii prawa są rozdzielone, że np. jedna stacja ma lige angielska i niemiecką, druga stacja ma Serie A, trzecia ma lige francuską. Trudno jest jednemu podmiotowi dysponować prawami do 4 najlepszych lig + rodzimą piłkę. To co teraz robi Canal+ to i tak jak dla mnie jest świetna robota, bo potrafi zapanować nad taką dużą ilością i częstością transmisji live w weekendy. Popatrz na Polsat. Posiada zdecydowanie więcej praw od Canal+, ale są to prawa do rzeczy, które najczęściej są rozgrywane 1-2 w miesiącu ( nie licząc polskiej ligi w siatkówce i piłce nożnej ).

 

To co teraz robi Canal+ dla mnie jest swietna robotą. oby tak dalej. najwazniejsze, aby utrzymac to co jest teraz. A jeśli się uda dokupić wiecej meczy z danych lig będzie to swietny dodatek. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej Albanii to proponuje wejsc ci na ta strone... http://www.supersport.com

nastepnie sprawdzic program na kolejne dni. Zobaczysz co maja i ile tego pokazuja. Ja to skomentuje tak... jak sie chce, to sie da

cena... za pakiet Premium+ HD abonament miesieczny to ok 300zl, wiec ok 100zl miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik ten link który dałeś jest owszem do stacji SuperSport ale w... Afryce. I akurat tu nie ma co porównywać, bo tam mogą być raz inne pakiety a dwa ten kanał jest takim naszym Eurosportem tyle, ze w Afryce-nadaje w kilku krajach.

Albański SuperSport masz tutaj: http://www.supersport.al/programi.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek
To co teraz robi Canal+ dla mnie jest swietna robotą. oby tak dalej. najwazniejsze, aby utrzymac to co jest teraz. A jeśli się uda dokupić wiecej meczy z danych lig będzie to swietny dodatek. Tyle ode mnie.

 

Za przeproszeniem bzdury piszesz. To co robi C+ to absolutne minimum. Za kasę jaką się im płaci powinni pokazywać co najmniej dwa razy więcej meczy na kolejkę. I nie ma co więcej się powtarzać. Innym platformom się chce a C+ nie. Sportklub jaki jest wiemy (jakość) ale jak ma do czegoś prawa (FA Cup, Copa del Rey) to ile pokazują meczy? Ile się da. C+ robi łaskę bo pokazują dwa mecze francuskiej i włoskiej. Szmaciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle i jak ze wszystkim. Operatorom w innych krajach (a także u nas wspomniany Sportklub) się opłaca, a biednemu c+ się nie opłaca. No jaka szkoda. Zaskakujące jest to, jak bardzo niektórzy są zniesmaczeni transmisjami sportowymi na c+, może niech całkiem zrezygnują z np. Ligue1, przecież niewiele osób ma czas i po prostu się to c+ nie opłaca. Gdyby to było forum c+ to bym pomyślał, że rozgrywa się walka o tytuł forumowicza roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: 3-4 mecze z Ligue 1 i Serie A to powinna być norma, do tego 4-5 mecze z hiszpańskiej i 5-6 z angielskiej. Nie byłoby wojen jaki mecz stacja powinna wybrać, a każdy by miał swobodny wybór. Ale jak wiemy w najbliższym czasie na poszerzenie praw się nie zanosi, dlatego niech utrzymają już to co mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...