Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W minionym sezonie pionierska transmisja meczu w 3D, teraz transmisja przy użyciu systemu Spidercam. To może tylko utwierdzić w przekonaniu, że Canal + w realizacji transmisji piłkarskich chyba nie ma sobie równych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z ubolewaniem przyjmujemy niezrozumiałą decyzję Canal+ o braku transmisji na żywo w C+Sport HD meczu 16 kolejki - Arka Gdynia - Wisła Kraków - wszyscy wiemy że gospodarze dobrze sobie radzą z czołowymi klubami - grają bardzo ambitnie dzięki czemu możemy oglądać niezapomniane mecze trzymające w napięciu. Przekładem mogą być następujące wyniki osiągnięte przez gdynian w tym sezonie:

-2 kolejka: Lech - Arka 0:0

-6 kolejka Arka- Jagiellonia 1:0

-8 kolejka - Polonia Warszawa 0:0

-10 kolejka Arka- GKS Bełchatów 1:0

 

Wyniki są bardzo korzystne dla gospodarzy, którzy nieźle radzą sobie z czołowymi polskimi klubami.

 

My kibice oczekujemy, że jednak zostanie zaprezentowana relacja na żywo spotkania 16 kolejki między Arką a Wisła w Canal+ Sport HD, które zapowiada się interesująco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moim zdaniem słusznie C+ zrobił, wybierając mecz Lech - Widzew niż Arka - Wisła. Po prostu to drugie spotkanie wydaje się ciekawsze.

 

PS: Zresztą, to spotkanie będzie na OS, więc jak masz to możesz obejrzeć. A jak nie, to wyjazd do Gdynii na stadion ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwne, że najlepsze kluby traciły w meczach z Arką punkty - Lech i Polonia (po 2), Jagiellonia i Bełchatów (po 3). Chyba o czymś to świadczy?

A mecz arki z wisłą to oczywiście atrakcja - ze względu na sytuację w tabeli gdzie i legia i wisła walczą o 2 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jeśli chodzi o magazyny ligowe to tylko kwestia przyzwyczajenia. Mnie tez wydawało się to nieco dziwne, że są bez komentarza ale teraz nawet bardzo mi się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał rację. Ciekawi mnie tylko dlaczego C+ nie powalczy nigdy o Bundesligę tylko zawsze te same: Anglia, Francja, Hiszpania, Polska, Włochy. A myślę, że Bundesliga miałaby większą oglądalność niż Serie A np. Wiem, że teraz jest w Eurosporcie dla całego naszego rejonu Europy, ale wcześniej przechodziła z rąk do rąk a w C+ chyba nigdy nie była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...