Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Przemolo napisał:

Czyli sugerujesz , że już Ekstraligi żużla nie będzie w tym nowym Canal+ Sport 5 ?

Oczywiście, że Ekstraliga żużlowa będzie w Canal+Sport 5, bo pewnie umowa z Ekstraligą żużlową do tego zobowiązuje. 

 

Chodzi zapewne o utrzymanie wszystkiego pod marką Canal+. W sumie to już dawno z tego "n" powinni zrezygnować. Myślałem, że już przy zmianie nazwy platformy to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być zmiana czysto kosmetyczna, ale może to być bardzo ważna decyzja w kwestii udostępniania np: kablówkom. Nie da się ukryć, że ze sportu na wyłączność po utracie PL została Ekstraklasa oraz część Laliga. Reszta to nic nie znaczące prawa. Czuje wewnętrznie, ale to tylko moje przypuszczenia, że Canal+ Sport 5 może być sprzedawany właśnie z pakietem C+Sport 3 i 4. I w takiej formie udostępniony również np: Polsatowi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tylko zmiana kosmetyczna związana z coraz mniejszą ilością praw sportowych. 

Pewnie żużla nie są w stanie wrzucić do Canal+Sport, więc zmieniają nazwę nSport+. 

 

Jedne z ostatnich znaczących praw będą teraz pod marką Canal+, a nie nSport+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć rację, bo Dwa mecze Ekstraligi + magazyn to ostatnie co zostało C+ oprócz Ekstraklasy. I wydaje mi się, że nie potrzeba 5 kanałów, żeby to pomieścić :D Tu może chodzić o udostępnienie Ekstraligi dla Polsatu, być może to część umowy z Polsatem w kwestii praw do Ekstraligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 to mogliby równie dobrze udostępnić sam nSport+ do paczki z Canal+Sport3 i 4 albo wrzucić żużel właśnie do tych kanałów. Przynajmniej niektóre mecze. 

 

Dlatego ja nadal stoję przy stanowisku, że chodzi o ujednolicenie marki pod jeden szyld.

Ma na to wpływ utrata praw i sam serwis internetowt Canal+, który ma się kojarzyć w jeden sposób.

 

Mogliby też wrócić do poprzedniej nazwy kanału Canal+Premium, czyli Canal+ skoro serwis internetowy ostatecznie nazywa się Canal+Online. Tym bardziej,  że treści Premium coraz mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, k05 napisał:

Moim zdaniem to tylko zmiana kosmetyczna związana z coraz mniejszą ilością praw sportowych. 

Pewnie żużla nie są w stanie wrzucić do Canal+Sport, więc zmieniają nazwę nSport+. 

 

Zmiana nazwy nie ma nic wspólnego z posiadanymi prawami.

Wszystkie kanały sportowe Canal+ mają kojarzyć się z marką CANAL+. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, muza_tv napisał:

 

Zmiana nazwy nie ma nic wspólnego z posiadanymi prawami.

Wszystkie kanały sportowe Canal+ mają kojarzyć się z marką CANAL+. Tylko tyle.

Przecież o tym pisałem. Przeczytaj wszystkie moje posty ze zrozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vinni napisał:

 Czy będzie to kanał oparty o aktualne zasady, czy przeniosą go do pakietów z resztą kanałów od Canal+.

Tak jak do tej pory. Zmiana nazwy , nie spowodowała, ze w Vectrze Domo wylądowało z kanałami Canal+, mimo tego że Canal+Domo się pojawił :D

Tak na marginesie to bedzie trzeci Canal+ udostępniany w kablówkowym streamingu :D

Canal+Kuchna, Canal+Domo i NSport zmieniony na Canal+Sport 5

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta zmiana. Tzn nie chodzi mi o samo dołożenie CANAL+ w nazwie, ale o tą numerację z piątką.

W większości kablówek są C+ Sport 1 i 2 oraz nSport+, a nie ma w ogóle C+ Sport 3 i 4. Sytuacja, w której w ofercie będą kanały C+ Sport 1, 2 i 5, bez 3 i 4 będzie wyglądała co najmniej dziwnie, jakby była jakaś niewytłumaczalna dziura w numeracji.

Edytowane przez Tomo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt co oni na tych 5 kanałach  Canal+Sport będą puszczali, jak wszystko co możliwe tracą. No chyba że dogadali się z Viaplay i zyskają jakieś sublicencje . Ostatnio na maila dostałem  na maila ankietę dotyczą także praw sportowych( być może coś się dzieje w tym kierunku) . Jakoś  w Kwietnią są urodziny Canal+ to może odpalą jakąś pozytywną petardę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wojtekmedia2 napisał:

A ciekaw co oni zrobią gdy zabiorą im prawa do ekstraklasy.  Co wtedy będą nadawać na 3 i 4.  Albo jak wyłączą to co zrobią z 5.

Przecież te kanały są otwarte pod Ekstraklase. Nawet w szegolowych warunkach promocji pojawią się ograniczenie czasowe na ich nadawanie. 

Jak nie będzie 3 i 4 to 5 zmienią na 3. A co innego mieliby zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...