Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mihalek napisał:

Wydaję mi się, że Canal Plus nie jest w stanie samemu nabyć LM i całej La Ligi. Prawa są zbyt drogie, ale to tylko moje przypuszczenia.

Zgoda. Dlatego:

 

1) La Liga: Canal+ i Eurosport (lub inny podmiot z sublicencja)

2) Liga Mistrzow: Canal+ i TVP

 

Wg mnie nastąpiła jakaś zmiana strategii u Francuzów i teraz będą chcieli iść w sojusze, aby wygrywać najważniejsze przetargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Prędzej CANAL+ się z Polsatem dogada niż z TVN/Discovery (Eurosport).

Bzdura, przecież to najwięksi rywale, a C+ jest bliskim krewnym TVN (po linii dawnego ITI), nie mówiąc już o tym, że komentatorzy C+ robią w Eurosporcie ręczną, hokej na lodzie (w trakcie igrzysk), czy nawet nożną (np. Durda). No i w TVN24 sportowe serwisy też robią ludzie z C+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Fakt, OTT Canal+ na razie jest w powijakach. Proponuję jednak chwilę zaczekać z ocenianiem, gdyż usługa jest nowa. W nc+go mamy Eurosporty i jakieś kanały tematyczne od TVN. Być może czekają na wygaśnięcie tych umów, aby nowe obowiązywały już w OTT.

 

A co do układu z dziennikarzami: skąd przypuszczenia, że długo nie potrwa? Marciniak co tylko zaczął prezentować sport po Faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kingofsouth napisał:

Czemu mam nie liczyć jak od maja biorę w nich udział do dnia dzisiejszego.

To są nadal testy, tyle , że na nas abo PC+ :mrgreen:

OK, nie ma problemu - możesz liczyć. Ja nie liczę testów tylko finalny produkt. OTT Canal+ jest obecnie słabe, ale wstrzymuję się z konkretną oceną. Chciałbym zobaczyć ten produkt za 6 miesięcy i sprawdzić jak to będzie wyglądało. Nie oszukujmy się: bez podstawowych kanałów ta usługa nie racji bycia dla przeciętnego Januszka.

 

Wracając do tematu: będę zaskoczony jeśli Canal+ pozyska cokolwiek na wyłączność. Bez sublicencji moim zdaniem się nie obejdzie.

 

@bugmenot Usługa oficjalnie wystartowała w maju. Jest więc względnie nowa. A co jest złego z 4fun.tv? Gdyby nie podpisali to mówiłbyś, że 'nawet takiego 4funa nie mają" ;)

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare Nie mówiłbym bo nie oglądałem nigdy tych kanałów dłużej niż 5 minut :). Wyraźnie widać było, że podczas "wewnętrznych" testów usługi kanały TVN/Discovery były, a potem zostały wyłączone i usunięte z pakietów widocznych na stronie - zostały tylko wymagane prawem TVN24 i TVN24 BiS, które są nawet w WP Pilot. W tym samym czasie Player.pl wyrzucił z pakietów Ale Kino, Planete itd.

Dlatego też, gadanie o jakiś bliskich związkach C+ i TVNu to życie dawno nieaktualną przeszłościa.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Rozumiem twoje zdanie. Odpowiedz tylko na moje wcześniejsze pytanie. Twierdzisz, że 'układ z dziennikarzami też już długo raczej nie potrwa". Skąd takie przypuszczenia? Tak jak wspomniałem: ostatnio Marciniak zaczął prowadzić sport po Faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się epidemia, skończą się podpisane wcześniej umowy to będą i zmiany...

TVN/Discovery planuje robić z Polsatem wspólny serwis OTT, więc czemu i eksperci mieliby nie przyjść od Solorza.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...