Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są goście, którzy idealnie pasują do studia, ale nie nadają się do komentowania (odkrycie tego sezonu, czyli Murawski, który z roli [beep]kiego przerywacza, głupich wypowiedzi i braku poczucia humoru zrobił się w tym sezonie gościem idealnym do studia czy Kosowski), ale są też tacy co do komentowania są idealni, ale w studiu wypadają fatalnie (Ryczel czy Rosłoń, który jak dla mnie jest sztuczny w studiu, bo po prostu wolałby komentować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczel ma strasznie dobry głos do komentowania. Tylko jego minusem jest słabe przygotowanie merytoryczne.

 

Co do GPS to wczoraj nie było źle. Bez 'yyyy' jak wcześniej Salak czy Żyżyński, tylko ładnie, szybko wypowiadane słowa a nie jak inni "aaaaa na kanallleeee yyyyy Caaaaaaaaanal+Spooort meeeczz yyyuyyyy Betiiiissuuuu yyy Seviilllllaaaa z yyyyy Reaaalem Madryyyyt yy"...

 

@olis , czyli Smokowski i Nahorny mogli się śmiać a Ryczel w tym samym czasie miał się gapić jak na [beep]i? Przecież jak mówili coś śmiesznego to się śmiali. Twarowski według mnie popisuje się jak jakiś czubek w L+E , a wszystkich śmieszy i jest spoko. Nie mam pretensji bo musi być trochę śmiechu.

 

^^^^^^^

@lukas_k zdecydowanie, Rosłoń nie nadaje się do studia. Wygląda jak smutny chłop któremu życie nie miłe a jak wchodzi do kabiny to jakby znalazł miliony złotych hehe. Są też tacy co w studio i w kabinie radzą sobie dobrze, jak np. Karpiński, Surma, Olbrycht czy Nahorny :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak rok temu te najcieckawsze teoretycznie mecze ost. kolejki w nSport. Rok temu też tak było.

We wtorek Galata - Juve a w środę Napoli-Arsenal

Można by się spierać czy Napoli-Arsenal to najciekawszy mecz środy Wątpliwe by Napoli wygrało 3:0 i awansowało dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dortmund raczej nie powinien mieć problemów by pokonać Marseille.

 

(Borussia raczej nie powinna mieć problemów by pokonać Olympique)

 

 

BL: Borussia Dortmund i Borussia M'gladbach

L1: Olympique Marsylia i Olympique Lyon

Czemu w przypadku niemieckich klubów podajecie pierwszy człon, a przy francuskich drugi - nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakie grzechy Milko do meczu Lazio – Napoli ?! Przecież ten gościu się nie nadaje do komentowania… gada jak flaki z olejek, [beep]oły, rozciąga te słowa i zdania że brak słów.

No i współczuje Dębińskiemu że musi z Jagodą Jage z Wisłłą dziś robić… dwaj goście do odstrzału z NC+ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomimo "polskiego" zwyczaju, nie piszecie nazwy klubu z Marsylii. Mimo tego, że występuje w pierwszym wyrazie. ;)

 

@Down

 

Szczególnie w przypadku Milko masz rację. Gdyby jeszcze do niego dali do komentowania Kosowskiego, to mamy sposób na bezsenność. :)

 

Dlaczego niby? To tylko Twoje bzdety... Może powinniśmy mówić przy meczu Wisły z Lechem "Kraków - Poznań".... Też jest Wisła Płock, jest Lech Rypin... Weź się ogarnij. Jak przeczytałem na jednej stronie że powinno się pisać"Zielona Góra - Malaga" to mi ręce opadły.... Nawet nie chciało mi się odpisywać...

 

Tak samo przy żużlu piszesz "Toruń - Tarnów"... Jest jakiś klub żużlowy o nazwie Unibax?

 

Jeżeli jest na to reguła, to proszę powiedz mi ją i zwróce honor, ale na razie po tym co piszesz stwierdza że kluby nie potrzebują nazwy, wystarczają miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakie grzechy Milko do meczu Lazio – Napoli ?! Przecież ten gościu się nie nadaje do komentowania… gada jak flaki z olejek, [beep], rozciąga te słowa i zdania że brak słów.

No i współczuje Dębińskiemu że musi z Jagodą Jage z Wisłłą dziś robić… dwaj goście do odstrzału z NC+ !

 

Potwierdzam.

 

Tak się jakoś złożyło, że obsada komentatorska na mecze Serie A prezentuje się niesamowicie przeciętnie. Prawdopodobnie najgorzej ze wszystkich lig. Milko, Olbrycht, Dumanowski, Czachowski minęli się z powołaniem.

 

Surma, Lipiński i Święcicki ratują sytuację. Chociaż ten ostatni komentował w tym sezonie tylko jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zarówno Olympique Lyon jak i Olympique Marsylia to czołowe kluby i jak piszemy o lidze francuskiej używamy Lyon czy Marsylia dla rozróżnienia o kim piszemy. W przypadku klubu nie z Dortmundu to nie jest on tak znaczący i dlatego tu po prostu często pisze się samo Borussia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008 był o tym news.

https://satkurier.pl/news/92997/pracowni ... rmy-n.html

 

Prawdopodobnie Daria Kabała-Malarz opuszcza Canal+ i przenosi się do Polsatu Sport News. To kolejna strata po tym jak zwolniono Anitę Mazur :( Fachowcy odchodzą natomiast jąkała yyyyyyyyy Marcin eeeeeeeee Majewski trzyma się mocno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że pomijając kwestie techniczne to dziwi mnie, że w polskich stacjach (akurat mam na myśli teraz sportowe) jest tak mało młodych i ładnych dziewczyn. Na świecie raczej jest tendencja do tego, żeby kobiety pojawiały się regularnie w programach. I muszę przyznać, że w moim przypadku wpływa to bardzo pozytywnie na odbiór estetyczny programów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek1008 był o tym news.

https://satkurier.pl/news/92997/pracowni ... rmy-n.html

 

Prawdopodobnie Daria Kabała-Malarz opuszcza Canal+ i przenosi się do Polsatu Sport News. To kolejna strata po tym jak zwolniono Anitę Mazur :( Fachowcy odchodzą natomiast jąkała yyyyyyyyy Marcin eeeeeeeee Majewski trzyma się mocno :(

 

Nie chodzi mi o to. Pytam się czy np. DDTVN, TVN24 i redakcja sportowa nc+ mają oddzielne siedziby... To mnie ciekawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...