Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już mnie niektórzy zaszufladkowali jako kibica Serie A... niech tak będzie. Wypowiem się więc przez pryzmat tejże ligi.

 

Wyniki z danych MEC dla Ekstraklasy według Nielsen Audience Measurement nie uważam za zbyt miarodajne. Pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa brzmi: dlaczego nie uwzględniono Bundesligi?

- Jakie konkretnie platformy cyfrowe, kablówki dotyczy ta sonda?

- Jakie konkretnie kanały były brane pod uwagę? Bo np. Serie A w tym sezonie była pokazywana na pięciu różnych antenach: Canal+Sport, nSport, Canal+Family, Canal+Family2, Orange Sport... i jeśli ten cały Nielsen Audience Measurement którejś z antent nie uwzględnił to lipa. Można całe to zestawienie wrzucić do kosza.

 

Chciałbym też przypomnieć, że mecze Serie A w HD pokazywane są wyrywkowo na antenie nc+. Raz po 2, raz po 3 mecze na kolejkę. A chyba ma to znaczenie jeśli zestawimy tę liczbę z liczbą spotkań meczów Premier League i La Liga których jest więcej... więc jeśli tych meczów jest więcej to nie dziwota, że oglądalność Serie A jest tak niska w porównaniu do tych dwóch lig.

 

Czy ten jeden mecz Serie A, który transmitowany jest na antenie Orange Sport był wliczany? A jeśli tak to czy oglądalność tego meczu uwzględnia abonentów chociażby Cyfrowego Polsatu? Najbardziej rozchwytywanej platformy w Polsce?

 

To jest policzona średnia z wszystkich meczy jakie były transmitowane na wszystkich kanałach, nie wiem czy był wliczany Orange sport, jesli nie, to tak dużo by nie wzrosła średnia, bo oglądalność Orange sport nie jest rewelacyjna.

 

Czemu nie ma bundesligi?, może Eurosport na to nie pozwolił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darekgrochowicki

 

No właśnie, choć i tak nie rozwiałeś moich wątpliwości.

 

Tak jak słusznie wspomniałeś - wszystko ma znaczenie. Nie wiem czy wiecie, ale Canal+ Sport (najpopularniejsza sportowa antena nc+) jest najlepiej oglądanym kanałem, a meczów Serie A jest jak na lekarstwo:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/lech-legia-hitem-ekstraklasy-najwiecej-widzow-oglada-mecze-w-canal-sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale Canal+ ze stacji premium przepoczwarzył się w typową stację komercyjną, gdzie reklama goni reklamę, reklamą pogania i audycje są przerywane reklamą, a w przerwie reklamy jeszcze autopromocja. To wszystko od czasu tego pożal się boże mariażu z tvn. Najwyższa pora żeby nakreślić fakty:

- jeszcze do maja 2013r. studio przed meczem ligi angielskiej kończyło się bezpośrednim przejściem do transmisji na żywo np. mecz United- City

- obecnie po każdym studio mamy serie reklamy, przed meczem reklamy, w przerwie reklamy, po meczu reklamy, po studiu reklamy, np. mecz Aresnal-Chelsea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale Canal+ ze stacji premium przepoczwarzył się w typową stację komercyjną, gdzie reklama goni reklamę, reklamą pogania i audycje są przerywane reklamą, a w przerwie reklamy jeszcze autopromocja. To wszystko od czasu tego pożal się boże mariażu z tvn. Najwyższa pora żeby nakreślić fakty:

- jeszcze do maja 2013r. studio przed meczem ligi angielskiej kończyło się bezpośrednim przejściem do transmisji na żywo np. mecz United- City

- obecnie po każdym studio mamy serie reklamy, przed meczem reklamy, w przerwie reklamy, po meczu reklamy, po studiu reklamy, np. mecz Aresnal-Chelsea

 

 

Tak będzie wszędzie. Prosta zasada czym droższe prawa tym więcej reklam. Kibice będą cierpieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale Canal+ ze stacji premium przepoczwarzył się w typową stację komercyjną, gdzie reklama goni reklamę, reklamą pogania i audycje są przerywane reklamą, a w przerwie reklamy jeszcze autopromocja. To wszystko od czasu tego pożal się boże mariażu z tvn. Najwyższa pora żeby nakreślić fakty:

- jeszcze do maja 2013r. studio przed meczem ligi angielskiej kończyło się bezpośrednim przejściem do transmisji na żywo np. mecz United- City

- obecnie po każdym studio mamy serie reklamy, przed meczem reklamy, w przerwie reklamy, po meczu reklamy, po studiu reklamy, np. mecz Aresnal-Chelsea

 

Nie, ja nie zauważyłem aby tego tak dużo było. Ja jest przerwa meczu to dają półtorej minuty reklam, Złap Sport i skrót meczu... Nie jest tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa drożeją,więc i reklam trzeba więcej.Mi to nie przeszkadza,bo wiem,że to jest potrzebne,aby canal+ utrzymał kontent,który posiada obecnie.A do tych co narzekają,to mam pytanie-czy zgodziliby się na to,aby w zamian za brak reklam,albo ich ograniczenie canal+ stracił powiedzmy ligę hiszpańską,albo Lige Mistrzów - wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale Canal+ ze stacji premium przepoczwarzył się w typową stację komercyjną, gdzie reklama goni reklamę, reklamą pogania i audycje są przerywane reklamą, a w przerwie reklamy jeszcze autopromocja. To wszystko od czasu tego pożal się boże mariażu z tvn. Najwyższa pora żeby nakreślić fakty:

- jeszcze do maja 2013r. studio przed meczem ligi angielskiej kończyło się bezpośrednim przejściem do transmisji na żywo np. mecz United- City

- obecnie po każdym studio mamy serie reklamy, przed meczem reklamy, w przerwie reklamy, po meczu reklamy, po studiu reklamy, np. mecz Aresnal-Chelsea

Sport się dobrze sprzedaje więc nic dziwnego że tak robią. W SkySports UK też masz reklamy a to też stacja premium. Ważne że nie przerywają transmisji żeby zapodać reklamę :P. A co jest w przerwie meczu to nie ma dla mnie większego znaczenia. Czasem już lepiej pooglądać 15 minut reklam niż słuchać niektórych ekspertów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też po fuzji Jagoda nie przeszkadza... W porównaniu z Wegrzynem, który po fuzji jest słaby. Gada takie [beep]oły że tragedia.

 

Najgorsi komentatorzy to Milko, Kalinowski, Iwański. Ten pierwszy sympatyczny chłop, spoko reporter ale tragiczny komentator... Jak Wróblewski. Durda i Olbrycht aż tacy źli nie są, Czarek to fajnie Sucharami rzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą duet Milko i Jagoda na jakiś mecz w polskiej lidze hahaha nadają sie obaj do siebie.

Olbrycht potrafi coś fajnego nieraz powiedzieć.

A Węgrzyn i Przytuła to spoko goście nie wiem co od nich chcecie, ale to wasze zdanie. Znają się bardzo na piłce, oglądają i śledzą wszystko na bieżąco a także fajne analizy i ciekawe opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...